Strona 110 z 110 PierwszyPierwszy ... 1060100106107108109110
Pokaż wyniki od 3,271 do 3,281 z 3281

Wątek: Boks

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
    Piękny nokdaun, ale co on zmienia w ogólnej punktacji?
    Nic. Ale 2 razy podnoszący się "mistrz" z desek to **** nie mistrz.

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Oczywiście, pelna zgoda co do założeń taktycznych, ale czy Ty, ja, kibice chcemy oglądać takie marne widowisko zabite przez wspomniane wyżej uwarunkowania.....bo ja osobiście nie i stwierdzam, że obecna królowa wag nie ma nic wspólnego z minionymi czasami prawdziwych mistrzów prawdziwego boksu.

Ed. Przecież w futbolu jest podobnie, gdzie wyśmiewana i wyszydzana jest drużyna stawiająca w bramce autobus.
    I tak jak nazywamy to antyfutbolem, tak jednoznacznie wczorajsze "przedstawienie" należy nazwać antyboksem.
    Kompletnie nie trafione porównanie bo AJ prowadził walkę i trafiał czesciej.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Nic. Ale 2 razy podnoszący się "mistrz" z desek to **** nie mistrz.
    Dawno większej bzdury nie słyszałem.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Kompletnie nie trafione porównanie bo AJ prowadził walkę i trafiał czesciej.
    To Twoje zdanie, moje jest takie, że bał się Ruiza jak ognia i za wszelką cenę unikał półdystansu w obawie przed gongiem, więc spindalał przed nim po całym ringu

Kiedyś była podobna walka w naszym MMA......Burneika vs Najman

A po drugie drużyna grająca autobusem również potrafi wyprowadzić zabójczą kontrę i w rezultacie wygrać mecz, więc porównanie jak najbardziej adekwatne, jeśli chodzi o jakość widowiska, bo o tym była mowa.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 08-12-2019 o 14:36

Legionista Awatar R.
    To Twoje zdanie, moje jest takie, że bał się Ruiza jak ognia i za wszelką cenę unikał półdystansu w obawie przed gongiem, więc spindalał przed nim po całym ringu

Kiedyś była podobna walka w naszym MMA......Burneika vs Najman
    Nie no to już jest bzdura. Jeśli walczysz z gościem, który ma bardzo dobry półdystans to chyba logiczne jest to, że tego unikasz? Tym bardziej, że w pierwszej walce właśnie się podpalił, wszedł w półdystans i za to zapłacił.

Legionista
    [QUOTE=Budyń_70;1667860]To Twoje zdanie, moje jest takie, że bał się Ruiza jak ognia i za wszelką cenę unikał półdystansu w obawie przed gongiem, więc spindalał przed nim po całym ringu

Bo to wyrób championo-podobny. Zrobiony marketingowo na zarabianie dużego hajsu. Jak wchodził tylko na chwile w pół dystans to mu zaraz Ruiz przypominał gdzie jego miejsce. Czekam na luty tam przynajmniej wyjdzie dwóch gości co mają jaja.

Legionista Awatar Budyń_70
    [QUOTE=zie(L)ak;1667862]

Bo to wyrób championo-podobny. Zrobiony marketingowo na zarabianie dużego hajsu. Jak wchodził tylko na chwile w pół dystans to mu zaraz Ruiz przypominał gdzie jego miejsce. Czekam na luty tam przynajmniej wyjdzie dwóch gości co mają jaja.
    Dokładnie......bardzo przereklamowany pięściarz.

Legionista Awatar Loko
    Dodam od siebie, że sama walka bardzo nudna, oprócz paru momentów nic wielkiego nie było. Gruby człapał w ringu a mudżina skakał jak małpa dookoła.

Już lepiej mi się oglądało walkę Wach vs Whyte.

Copy/Paste walki Klitschko swego czasu, trzymanie na dystans i obijanie mordy do czasu aż reklamodawcy swoje zarobią.
    Ostatnio edytowane przez Loko ; 09-12-2019 o 09:03
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Legionista Awatar Somebody
    Nie no to już jest bzdura. Jeśli walczysz z gościem, który ma bardzo dobry półdystans to chyba logiczne jest to, że tego unikasz? Tym bardziej, że w pierwszej walce właśnie się podpalił, wszedł w półdystans i za to zapłacił.
    Jasne - taktycznie Joshua podszedł do tej walki bardzo mądrze, ale zapewne wszyscy tutaj chcielibyśmy zobaczyć pojedynek oparty na szybkich kombinacjach, a nie wysuniętej lewej ręce, która trącała Ruiza raz za razem, trzymając go na dystans. YT zaproponował mi dzisiaj highlighsty AJ'a z Whytem i kurde... jak to się pięknie oglądało... Dynamika, siła, agresja i mnóstwa zostawionego w ringu serducha vs sobotnie kunktatorstwo, wyrachowanie i unikanie bliższego kontaktu poprzez ciągłe klinczowanie...

Generalnie ja na zawodowy boks patrzę zawsze z perspektywy kibica i tak jak pierwsze starcie Ruiz vs Joshua było doskonałą wizytówką dla tego sportu, tak wczoraj siedząc w knajpie regularnie zerkałem na sąsiedni ekran, żeby zobaczyć czy coś ciekawszego nie dzieje się przypadkiem na KSW. Rozumiem założenia taktyczne, ciężar gatunkowy starcia i jego stawkę, ale... no nie powiem, żebym się przy tej walce dobrze bawił

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Jakiej niespodzianki? Przecież Whyte go zniszczy. Chyba, że go kompletnie zlekceważy

Wach to już praktycznie 40-letni emeryt, brany tylko dlatego, że ma twardą szczękę.

Pomiędzy nimi jest sportowa przepaść, obstawiam KO do maks 6 rundy.

Co do walki Joshua - Ruiz, również i Mnie rozczarowała postawa obu pięściarzy, natomiast można zrozumieć taktykę obozu AJ. Po prostu stawka była zbyt wysoka i żadna bójka nie wchodziła w grę. Z resztą wielka radość Hearna po walce mówiła wszystko. W przypadku porażki w rewanżu cały biznes Matchroom poszedłby w "pisdoo".

Jedno jest pewne, prędko Hearn nie zorganizuje walki z kimś poważnym zza oceanu. Mają nauczkę i wielkiego farta. A Sam Joshua też jeszcze chyba nie zasłużył aby wymieniać go w gronie wybitnych pięściarzy. Ja Mam swoją teorię o AJ, jak ktoś znajdzie czas niech sobie popatrzy na regres, tak mniej więcej od wejścia Clean Boxing Program. Sama zmiana sylwetki z przed kilku lat a tym jak wyglądał w ostatni Weekend mówi bardzo wiele.

Legionista Awatar Loko
    A tymczasem mamy zapowiedź rewanżu

Będzie ciekawie, zwłaszcza, że po pierwszej walce było sporo kontrowersji.

Ostatnio edytowane przez Loko ; 28-12-2019 o 16:26
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Uprawnienia umieszczania postów