Strona 106 z 106 PierwszyPierwszy ... 65696102103104105106
Pokaż wyniki od 3,151 do 3,164 z 3164

Wątek: Boks

Legionista
    Nie znam się: jest szansa na powtórzenie walki a tę co była uznać za niebyłą?

Legionista Awatar Flip
    Cytat Zamieszczone przez Kolodont Zobacz posta
    Nie znam się: jest szansa na powtórzenie walki a tę co była uznać za niebyłą?
    Nie ma takiej opcji, frajerzy już zrobili face 2 face z kubańczykiem. Hajs hajs hajs.
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Legionista Awatar R.
    Jak k toś nie widział ćwierćfinałów, to tam też przepchnęli Briedisa, bo tamtej walki nie wygrał. Żenadę zrobili z boksu już dawno temu.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Takiego wkurwu dawno nie miałem jak wczoraj. W gościach byłem więc jakoś się opanowałem ale w innych okolicznościach to bym coś pewnie rozpierdoolił.
    Dał już jakiś wywiad Głowacki?

Legionista Awatar Bootleg
    Walka powinna zostać uznana za nieodbytą za ten łokieć powinna być od razu dyskwalifikacja i koniec walki.
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Somebody
    Z ciekawości - Główka ma jakąś ścieżkę odwoławczą po tym co się wczoraj stało?

Legionista Awatar Bonhart
    Za to krol cyganow na luzie pozamiatal Schwartza... Deklasacja. 2 runda to majstersztyk.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Dzień przed walką WBC wycofała się z sankcjonowania walki Breidis - Głowacki, podobno ze względu na ingerencję Sauerlanda w obsadę sędziowską. Także był to wyraźny sygnał co do jakości tego pojedynku. I faktycznie walka była kuriozalna. Po gongu w drugiej rundzie widać wyraźnie jak tam promotorzy cisną na sędziego żeby przerwał walkę a ringowy tam się drze chyba "stay calm".

Jednym słowem, cyrk.

Co do fauli to obaj zawodnicy zasługiwali na ostrzeżenie, zaczął Breidis przytrzymując prawą rękę Główki, w tej sytuacji nie popisał się sędzia który był źle ustawiony i nie miał prawa tego widzieć, a potem to już poszło w ferworze walki, cios w tył głowy Krzysztofa i łokieć Łotysza.

Ogólnie takiego boksu nie chcemy oglądać, turniej WBSS który jak dotąd zbierał pochwały za organizację pojedynków i system turniejowy, ostatecznie skompromitował się całkowicie.

Legionista Awatar R.
    Cicho w temacie a o 5 rano w niedzielę Maciek Sulęcki walczy o pas WBO z Andrade. Jest szansa na wygraną ale jeśli miałbym obstawiać to jednak Andrade na punkty. Chociaż teoretycznie w tej wadze to chyba najłatwiejszy przeciwnik do pokonania. Ale też bardzo niewygodny, na dodatek mańkut. W każdym razie, trzeba trzymać kciuki.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Cicho w temacie a o 5 rano w niedzielę Maciek Sulęcki walczy o pas WBO z Andrade. Jest szansa na wygraną ale jeśli miałbym obstawiać to jednak Andrade na punkty. Chociaż teoretycznie w tej wadze to chyba najłatwiejszy przeciwnik do pokonania. Ale też bardzo niewygodny, na dodatek mańkut. W każdym razie, trzeba trzymać kciuki.
    Bez kitu około 5ej? Pasowałoby mi bo całej gali nie da rady a lubię gościa, taki swojak z bloku.

Legionista
    Jestem wypity ale "śmiało śmiało jest nas mało" to aż mi się nie uroiło i dobrze słyszalne.

Legionista Awatar R.
    Powiem szczerze, że takiej deklasacji się nie spodziewałem.

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Powiem szczerze, że takiej deklasacji się nie spodziewałem.
    Ja przyznam szczerze postawiłem na wygraną Andrade przed czasem.

Sulęcki bardzo ambitny pięściarz ale dosyć prosty w boksowaniu. Bazuje na przewadze w warunkach fizycznych która w walce z Andrade została zniwelowana. W sumie trudno go obwiniać o taki styl boksowania bo tak został wyszkolony.

Przede wszystkim nie istniał w półdystansie, ciężko było się dobrać do Andrade gdy wystawił nogę i usiadł na zakrocznej. Nie ma szans dobrać się do przeciwnika jeżeli nie potrafisz walczyć w półdystansie.

Może zabrakło też trochę ryzyka, pójścia na całość. Natomiast I runda pokazała że nie było na to szans, walka potrwałaby najdalej do 6 rundy.

Wciąż podtrzymuję że chciałbym zobaczyć walkę Sulęcki - Szeremeta.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 30-06-2019 o 23:41 Powód: O Panie, co to za Chińskie znaki.

Brawo Łukasz Różański!

Kolejny balonik pęka, Izu Ugonoh może spokojnie zająć się tańcem z gwiazdami.

Szkoda Marka Matyji, ale tak się kończą walki zawodników z tej samej stajni, remis nie krzywdzi obu pięściarzy.

Uprawnienia umieszczania postów