Strona 105 z 105 PierwszyPierwszy ... 55595101102103104105
Pokaż wyniki od 3,121 do 3,137 z 3137

Wątek: Boks

Legionista Awatar Raffels
    Kompletnie się nie zgadzam. Do 8 rundy walczył jak profesor, znowu zabrakło trochę chłodnej głowy w końcówce. Dla mnie z Andrade ma spore szanse zwłaszcza po tym, co Andrade pokazał w ostatniej walce.
    Rosado to bardzo dobry zawodnik, problemy z nim miał Golovkin, Lemieux czy Charlo a tutaj Sulęcki miał go szybko dwa razy na deskach i ledwo się wyratował przed skończeniem walki.
    Do poprawy głowa i trochę obrona i będziemy mieć mistrza świata. Już z Jacobsem Maciek pokazał swój potencjał.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Kompletnie się nie zgadzam. Do 8 rundy walczył jak profesor.
    Moim zdaniem jak profesor walczył do rundy 6. Walki o pas toczą się na dystansie 12 rund.

Naprawdę jest wiele do poprawy, Andrade to jest najkrótsza droga.

Legionista Awatar Raffels
    To twoja opinia.
    Ja dodam jeszcze, że przy drugim KO Maćka, za te ciosy Rosado w tył głowy powinno być po walce. Sędzia ringowy zachował się jak ostatni ******.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    To twoja opinia.
    Ja dodam jeszcze, że przy drugim KO Maćka, za te ciosy Rosado w tył głowy powinno być po walce. Sędzia ringowy zachował się jak ostatni ******.
    Te faule też potwierdziły że Rosado to żaden sprawdzian, ale Sulęcki też tak potrafi, przypomnę nieśmiało faule głową z Culcay. Czy takie coś przejdzie w walce o Pas? Wątpie.

Na osłodę: 8 runda, klasyczny prawy prosty kontrujący, Bajka!
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 16-03-2019 o 10:26

Wilder - Breazeale 18.05.2019

Czarny Bombardier śnił o walkach za miliony, a tymczasem w Maju zmierzyć się musi z "jakimś boomem" w obowiązkowej obronie pasa WBC.

Ten Monolog Wildera na konferencji przypomina mi przesłanie Ezeqela 25:17 z filmu PULP FICTION
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 19-03-2019 o 17:59

Legionista
    Jakieś typy na nowego przeciwnika dla Antka? Bo przewija się nawet Szpilka....

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Wczoraj czytałem że Adam chce w tym roku stoczyć pożegnalną walkę ......

Legionista Awatar TNTP
    Ja mam takie pytanie po obejrzeniu wywiadu z Zimnochem..czy z jego głową jest wszystko ok ?
    Pytam się jak najzupełniej poważnie.
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Ja mam takie pytanie po obejrzeniu wywiadu z Zimnochem..czy z jego głową jest wszystko ok ?
    Pytam się jak najzupełniej poważnie.

Trudno powiedzieć, ale chyba te ciosy Abella zrobiły swoje. Wcześniej jednak miał większą łatwość wypowiadania.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Trudno powiedzieć, ale chyba te ciosy Abella zrobiły swoje. Wcześniej jednak miał większą łatwość wypowiadania.
    Ja to nigdy jego fanem nie byłem, ale słabo to wygląda - i nie chodzi mi o jakieś estetyczne względy, tylko mam wrażenie, że faktycznie coś mu się w tej głowie z lekka poluzowało.
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Ja to nigdy jego fanem nie byłem, ale słabo to wygląda - i nie chodzi mi o jakieś estetyczne względy, tylko mam wrażenie, że faktycznie coś mu się w tej głowie z lekka poluzowało.
    No tak, i bynajmniej jest tak od ostatniej walki, bo wcześniej jakoś sklejał zdania. Chociaż twierdzi że był na coś chory. Ogólnie dałbym sobie na jego miejscu spokój z boksem bo skończy jak Bińkowski.

Ciekawostka. W amatorskich czasach pokonał Wildera:P

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    No tak, i bynajmniej jest tak od ostatniej walki, bo wcześniej jakoś sklejał zdania. Chociaż twierdzi że był na coś chory. Ogólnie dałbym sobie na jego miejscu spokój z boksem bo skończy jak Bińkowski.

Ciekawostka. W amatorskich czasach pokonał Wildera:P
    Bynajmniej to nie przynajmniej

O to nawet nie wiedziałem - w sensie, że może i wiedziałem tylko zapomniełem

Binu teraz z jakimś Indianinem w lesie się gdzieś w Kanadzie ukrywa
    Ja go kiedyś na Centralnym widziałem, ale nie mogłem uwierzyć, że to jest nasz orzeł biały "olimpijczyk", a potem okazało się, że faktycznie to był Biniu.
    Tylko, że ja mam dziwne wrażanie, że w jego wypadku to raczej % plus inne używki dały o sobie znać, niż same "grzmoty" na głowę.
    A najlepiej o skali jego upadku świadczy porównanie jego byłej żony i obecnej "kobiety"
    Lieber tot als rot!!

Specjalistą nie jestem, ale również uważam że Zimnoch to inny człowiek po tej walce z Abbelem. On tam wszedł na cios od dużo silniejszego konia i widać było jak go "zgieło" po tym prawym sierpowym. Także lepiej niech Krzysiek posłucha Binkowskiego bo boks zawodowy to nie przelewki. Te dyrdymały w mediach to chyba efekt podrażnionej ambicji sportowej i chęć zarobienia jeszcze paru groszy. Jak dla mnie to prędzej wybrałbym się do Neurologa niż na ring.

Boks to ciężki kawałek chleba i szacunek należy się każdemu kto wchodzi między liny.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 18-04-2019 o 23:48

Sezon w Ekstraklasie Dzięki Bogu chyli się ku końcowi a w Niedzielę nad ranem poważny Boks.

Wilder - Breazeale o pas WBC.

Wilder wprost mówi że chce zabić Sku4wiela

Bukmacherzy też nie dają szans Dominikowi, Ja natomiast uważam że Wilder z Breazeale wcale łatwo miał nie będzie. Może to syndrom Dawida i Goliata, zobaczymy.

W każdym razie przed Breazealem życiowa szansa i wydaje Mnie się że da z siebie wszystko.

Legionista
    Pojedynek bez sensu, podobnie jak walka Joshuy. Bardziej mnie ciekawi dyspozycja Furego, jak zaprezentuje się po bombach od Wildera. Czy przypadkiem nie zmieniły jego życia Wygląda na to że do walki Joshua-Wilder nie dojdzie w tym roku. Wszystko to jakieś kalkulatory, jakby mało hajsu już zarobili, żadnych sportowych ambicji udowodnienia światu kto jest najlepszy.

No niestety, wydaje się że bezpośrednie konfrontacje obecnie są niemożliwe, zwyczajny konflikt interesów.

A czy jutrzejszy pojedynek nie ma sensu? Ja tam obejrzę z przyjemnością, spotka się dwóch najlepszych Amerykańskich pięściarzy. Obaj mają czym uderzyć, Breazeale potrafił złamać szczękę Mansourowi, będzie też cięższy od Wildera jakieś 10KG (Powinien ważyć koło 115KG). Wilder wiadomo że cios ma piekielny, moim zdaniem najmocniej bijący ciężki od czasów Tysona i Lewisa. Zjawiskowe było z jaką lekkością ściął z nóg takiego olbrzyma jak Fury.

Na kanale Showtime będzie transmisja Live z ważenia.

https://twitter.com/szpilka_artur/st...60175083794434

Ale knockout, Wilder nawet się dobrze nie rozgrzał.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 19-05-2019 o 04:27

Legionista
    Adam to może niech jeszcze nie próbuje w tym roku wali o pas...

p.s. Oczywiście Breazeale wygrał wszystkie rundy
    Ostatnio edytowane przez zie(L)ak ; 19-05-2019 o 09:05

Uprawnienia umieszczania postów