Strona 104 z 104 PierwszyPierwszy ... 45494100101102103104
Pokaż wyniki od 3,091 do 3,099 z 3099

Wątek: Boks

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Ok czyli ty masz rację a większość ekspertów od boksu ma poczucie humoru.
    Co to znaczy ten ekspert? To jakiś tytuł nadawany na wyższej uczelni? czy może zwykły kibic tak jak my, tylko że zasiadający w amerykańskiej stacji jako dziennikarzyna.Wydaje mi się że Wilder nie za bardzo lubiany za oceanem przez środowisko. Może niebezpiecznie zbliża się do rekordów w walkach.
    p.s. aby do weekendu

Legionista
    Kaziu Węgrzyn też jest ekspertem, od innego sportu

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Co to znaczy ten ekspert? To jakiś tytuł nadawany na wyższej uczelni? czy może zwykły kibic tak jak my, tylko że zasiadający w amerykańskiej stacji jako dziennikarzyna.Wydaje mi się że Wilder nie za bardzo lubiany za oceanem przez środowisko. Może niebezpiecznie zbliża się do rekordów w walkach.
    p.s. aby do weekendu
    midzi wklejał, osoby, który na boksie trochę zębów zjadły. Generalnie nie chcę mi się dalej prowadzić dyskusji z kimś, kto chyba nie bardzo wie na czym polega boks i jak się punktuje walki.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    p.s. aby do weekendu
    Pewnie, **** tam z zasadami pukmowania, ważne, że dostał parę cepów i dwa razy leżał

Obejrzyj sobie, może coś Ci rozjaśni.

Legionista
    Pewnie, ch..... z 2 sędziami którzy siedzieli 0.5 metra od tego pojedynku. Wszyscy eksperci tylko nie oni. Jakby wybierali klauna gali to jasne Fury by to wygrał. Bez odbioru bo do rewanżu nie ma sensu sobie więcej strzępić ryja.

Legionista Awatar midzi
    Widzę, że temat sportowy równie dobrze ogarnięty jak polityczny.

Mimo, że Fury został zwałkowany (może nie jakoś mocno) to w mojej perspektywy nie ma co płakać, bo w rewanżu myślę, że bambo niewiele już pomoże.

Legionista Awatar Bonhart
    Konkretny walek bylby, gdyby wygral Wilder. Remis to bezpieczny werdykt, z ktorego pewnie sie sedziowie wybronia. Jesli Fury’emu znowu nie zagotouje sie pod czaszka i wroci do dawnej formy, to w rewanzu powinien spokojnie to wygrac.

Legionista Awatar r9robins
    Doprawdy nie wiem jak sędziowie (a przynajmniej jeden z nich), mogą uzasadnić taki werdykt. Przecież oglądali tę samą walkę, widzieli te same ciosy zadawane przez obydwu bokserów a mimo to jeden dał wyraźne zwycięstwo Wilderowi a drugi Fury'emu. To jak oni liczyli te ciosy??? Fury musiał w tej walce mieć gigantyczną przewagę skoro jeden sędzia, pomimo dwukrotnego liczenia, dał mu wyraźną wygraną. Zwykle tak duża przewaga jednego z bokserów (a już szczególnie w tej wadze) jest dosyć wyraźnie wypisana na facjacie przeciwnika. Ja na twarzy Wildera tej przewagi Fury'ego jakoś nie zauważyłem. Biorąc to wszystko pod uwagę nie wierzę, że to było uczciwe sędziowanie.

Ciekawe teorie.

Polecam.

Uprawnienia umieszczania postów