Strona 102 z 102 PierwszyPierwszy ... 252929899100101102
Pokaż wyniki od 3,031 do 3,035 z 3035

Wątek: Boks

Walka była naprawdę niezła. Moim zdaniem karty punkowe za mocno na korzyść Jacobsa, powinny być bardziej wyrównane. Sulęcki dał bardzo dobrą walkę, postawił twarde warunki rywalowi, być może był to najlepszy występ w jego życiu, no ale na Jacobsa nie wystarczyło. Striczu udowodnił, ze należy do czołówki wagi średniej, jak i pewnie junior średniej. Pokazał się na HBO w main evencie, dał show, pewnie dostanie oferty ciekawych walk w Stanach. Niech się rozwija, będzie dobrze. Jeszcze będziemy oglądać wielkie walki z jego udziałem.

Legionista Awatar smiglostopy
    Jacobs jest prowadzony przez promotora całej gali. Włożyli w niego już trochę kasy i planują jeszcze jedną walkę z Golovkinem żeby zarobić konkretny pięniądz. Jedyna szansa na wygraną Maćka był KO. Byłem na walce. W naszym sektorze oprócz kilku Polsków, większość kibicowała Jacobsowi i byli w szoku z przebiegu meczu. Wszyscy myśleli, że Jacobs łatwo wygra. Tymczasem to Maciek prowadził walkę i moim zdanie zdecydowanie prowadził do 12 rundy. Gdyby nie Knockdown to była szansa na remis.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Legionista Awatar Raffels
    Cytat Zamieszczone przez smiglostopy Zobacz posta
    Jacobs jest prowadzony przez promotora całej gali. Włożyli w niego już trochę kasy i planują jeszcze jedną walkę z Golovkinem żeby zarobić konkretny pięniądz. Jedyna szansa na wygraną Maćka był KO. Byłem na walce. W naszym sektorze oprócz kilku Polsków, większość kibicowała Jacobsowi i byli w szoku z przebiegu meczu. Wszyscy myśleli, że Jacobs łatwo wygra. Tymczasem to Maciek prowadził walkę i moim zdanie zdecydowanie prowadził do 12 rundy. Gdyby nie Knockdown to była szansa na remis.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Patrząc na karty punktowe to ten knockdown nic nie zmienił, wygrałby Jacobs tak czy siak. Chociaż zgodzę się, że gdyby nie to to spokojnie walka na remis.
    Wielka szkoda, że tyle czasu zmarnował na walce z jakimiś leszczami, promotorzy bardzo słabo do tej pory prowadzili jego karierę.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Trudno powiedzieć czy zmarnował aż tak dużo czasu. Moim zdaniem fizycznie nie był gotowy. Walka z Culcayem pokazała, że musi jeszcze sporo popracować nad kondycją i siłą. Z Jacobsem wchodziły sierpy i prawe krzyżowe, bez efektu. A to były tzw. flash punches, czyściochy - powinny bardziej wpłynąć na rywala. Zresztą sam trener Gmitruk i Maciek po walce podkreślali, że przydałyby się dodatkowo ze dwa miesiące na potrenowanie, podszlifowanie techniki, żałowali przerwy od wspólnych treningów.

Ogólnie kibice na świecie twierdzą, że punktacja powinna być zbliżona. Amerykanie jak wiadomo faworyzują Jacobsa, ale doceniają postawę Striczu, są nią wręcz zaskoczeni. Teraz rola promotora, żeby zrobić Mackowi jakąś dużą walkę w UK lub Stanach. Tylko czy ma wystarczającą siłę przebicia i argumenty finansowe?

edit: Nie wiem jaką umowę ma z Wasilewskim, jakie tam są zawarte klauzule. Może ktoś wpływowy za granica mógłby go współpromować? Szkoda tracić już czasu, potrzeba obycia w sparingach w Londynie lub Stanach z doświadczonymi sparingpartnerami. Potrzebuje doświadczenia. Oprócz walk (takich jak ta), właśnie sparingów.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 29-04-2018 o 18:27

Legionista Awatar smiglostopy
    Cytat Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Patrząc na karty punktowe to ten knockdown nic nie zmienił, wygrałby Jacobs tak czy siak
    Jacobs to chłopak z Brooklynu. Walka na Brooklynie. 90% hali, komentatorzy hbo zdecydowanie za Jacobsem. Do tego ogranizator gali jest managerem Jacobsa. Bardzo ciężkie zadanie miał Maciek. Gdyby ta walka była w Warszawie karty punktowe byłyby w drugą stronę. Myślę jednak, że po tym co Maciek zaprezentował ma szanse na kolejne fajne walki w USA.
    „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Uprawnienia umieszczania postów