Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 46

Wątek: Legia-Ruch kibicowsko

Administrator Awatar Raffi

Legia-Ruch kibicowsko

wpisujcie swoje przemyślenia.
    Ruchu chyba ok. 140(?), ale dokładnie nie liczyłem
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    heh. meczyk taki sobie. wynik nie zadawalający. trycuba przypominała raczej plaże jak ktos to zauważył. pirotechnika by dała lepszy efekt gdyby pora inna była a nie godzina 16. obrona do dupy , zresztą tylko saganowski i kielbowicz chyba "coś" biegali. jak na zakończenie sezony w warszawie dla mnei lipa straszna jeżeli chodzi o piłkarzy ( chociaż doping tez mógł być lepszy ale przy tej temperaturze nawet fajka sie nie chcialo palić) . :/

Legionista Awatar Aureliusz
    Ruch się dobrze zaprezentował. Dużo flag, transparenty tworzące napis "Ultras Ruch", balony, flagi nakijach i... coś jeszcze, dokładnie nie śledziłem. Z naszej strony doping całkim dobry, ale bez fajerwerków (lepszy był w autobusie 520 w stronę Wawra, kto jechał ten wie), jakaś pirotechnika, race. Były chyba 2 czy 3 flagi na sztycach. Nie było transparentów.
    Ogólnie mecz na trybunach bez historii.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Legionista Awatar Mrozik
    A dokładniej rzecz biorąc prezentujemy :
    na oko 100 rzymskich ogni ( innych nich zawsze )
    2 mniejsze sektorówki w asyście 30 rac.
    świece dymne w barwach
    około 10 dużych fontann, i dużo małych w asyście świec dymnych
    kilka dużych flag na sztycach

ruch w około 100 średniej ekipy, dobra prezentacja ale bez piro, doping tylko po bramkach, nas 8500, kilkanaście dobrych flag na sztycach, sektorówki, race (około 30), rzymskie ognie, dużo świec dymnych, konfetti, troche serpentyn i niezły doping

LEGIA RUCHA RUCHA

Legionista
    wg mnie był to najgorszy mecz sezonu
    (L)

Widzew Łódź
    dlaczego przed konczem meczu fany zostały zdjęte ?

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez E_L_K_T_R_Y_K
    wg mnie był to najgorszy mecz sezonu
    Pod jakim względem ?? :/

Cytat Zamieszczone przez Krzpac
    Eeee???
    W 92. minucie został zdjęty jakiś transparent, który wisiał na krytej (nie wiem co tam było napisane).
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista
    Doping jak dla mnie był dobry tylko po bramkach,ogólnie pod tym względem było cienko :/ Oprawa była nienajgorsza,ale w tą pogodę niewiele było widać. Z krytej te wulkany były ledwo widoczne.W ramach akcji Pełny Stadion przyprowadziłem na mecz dwóch kolegów.Podobało im się,dopingowali tak głośno jak ja
    Ruch zaprezentował się ciekawie.Raczej mnie nie zawiedli.
    Nie wiem jak Wy,ale ja się czułem jak by to w ogóle nie był mecz ligowy.Emocje były jakieś takie stłumione,atmosfera słaba.Jeden z gorszych meczów na jakim byłem kiedykolwiek
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista Awatar Aureliusz
    Cytat Zamieszczone przez Raffi
    Cytat Zamieszczone przez Krzpac
    Eeee???
    W 92. minucie został zdjęty jakiś transparent, który wisiał na krytej (nie wiem co tam było napisane).
    Nie przesadzaj, jak był końcowy gwizdek, to wisiała juz tylko flaga Turyści'97. Resztę zdjęli. W ogóle dzisiaj układ flaf był jakiś dziwny. Na głównym płocie (tzn przed Żyletą) były flagi Olimpii Elblag, Zagłębia Sosnowiec, Pogoni, Den Haag i Legia reprezentacyjna. Tam gdzie zawsze wisiała "Żyleta jest zawsze z Wami" było Bródno (tzn taka flaga), a nasze najlepsze flagi były na zakolu, i to nie wszyskie (wielu brakowało).

PS: Teraz wiem, dlaczego wisiało tam Bródno. Kondolecje dla całej rodziny jak i bliskich zmarłego. [']
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Ujmę inaczej.zdejmowanie flag rozpoczęło się w doliczonym czasie gry, fakt , na Żyletę w tym czasie za bardzo nie patrzyłem, tam - może faktycznie.......
    podpis cyfrowy <--------
    ================

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez zajączek
    Ruch się dobrze zaprezentował. Dużo flag, transparenty tworzące napis "Ultras Ruch", balony, flagi nakijach i... coś jeszcze, dokładnie nie śledziłem. Z naszej strony doping całkim dobry, ale bez fajerwerków (lepszy był w autobusie 520 w stronę Wawra, kto jechał ten wie), jakaś pirotechnika, race. Były chyba 2 czy 3 flagi na sztycach. Nie było transparentów.
    Ogólnie mecz na trybunach bez historii.
    Podobnie było w !51 W stronę Gocławia okrzyki w stylu "Zawsze i wszędzie w Warszawie gorąco będzie" "Będę filmy.... Fajnie jest , fajnie jest ,fajnie jest na Gocławiu fajnie jest" . Nawet zwykli ludzie jadący się uśmiechali !!!

Legionista Awatar Rzeka_LP
    Flaga "Bródno" wisiała na samym środku Żylety na cześć naszego zmarłego kolegi z tej własnie dzielnicy , była zreszta przepasana czarnym pasem materiału ... Na krytej wisial transparent również nawiązujacy do tej przykrej okolicznosci " Maciek ! Byliśmy jesteśmy i będziemy zawsze z Tobą - Bródno " ... to tyle na ten temat [']

Legionisci.com Awatar Woytek

;-)

Legionista Awatar c_zary
    Wlasnie dzis to przylookalem i mialem sie spytac czy ten transparent z Marvinem ktos od nas zrobil?
    ...

Legionista
    niezle niezle widze transparencik z naszego forumm ciekawe kto sie postaral na wykonanie jego )) nio a co do meczu to byl taki sobie a doping coz bez histori ja mowie i slyszac w canal niebieskim bo na meczu nie stety nie moglem byc ( sesia)
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Legionista
    doping nie byl rewelacyjny ale momentami po bramkach dosc dobry.Odczulem wreszcie taki powrot do starych dobrych czasow gdy nie bylo Hadaja i kibicom nikt nie przeszkadzal w dopingu Tylko prosze na mnie nie krzyczec Hadaja nikty nie trawilem i nigdy tego nie ukrywalem.Po prostu jego pisklywy glos i wtracanie sie w przyspiewki gdy caly stadion spiewal dzialalo na mnie jak plachta na byka.Mam nadzieje,ze Hadaj nie pojawi sie z powrotem,nawet jesli Jakubas przejmnie nasz klub.Gdyby jeszcze orkiestra probowala jakos zgrac razem kryta i zylete wtedy byloby dobrze....wedlug mnie powinna znacznie zadziej przygrywac kibicom i pozwolic im spiewac bez 'wspomagania' Wtedy bylyby wieksze szanse na to by caly stadion spiewal to samo.To tyle
    PS
    czyj jest ten marvin na transparencie?

Legionista Awatar szczepan

Legia-Ruch kibicowsko

dla mnie po tym meczu stalo sie jasne ze od przyszlego sezonu chodze na zylete!

na E gornej bylo przygotowane okolo 700 balonow ktore mialy utoworzyc barwy Legii z czarna "L"... niestety nie wyszlo! z winy samych kibicow!
    jezeli ktos widzi balony na krzeselku i do tego widzi jak inni dmuchaja to chyba logiczne ze powinnien zrobi c to samo ale nie on tego nie zrobi tylko poprostu usiadzie na nich albo wyrzuci! (a widzialem pare takich osob!) do tego kolesie bawiacy sie szlugami w przepalanie juz nadmuchanych balonow!
    rozumiem ze moga byc jakies niedorobki ale na moje oko okolo ale na moje oko wiekszosc z tych ktore pekly to raczej z powodu roznych "zabaw" nimi!
    w sumie pekla (tak na oko) 1/4 - 1/5 do tego nie wszystkie nadmuchane!

aha i widzialem pare osob co poprostu zabieralo sobie z krzeslka i bralo na inne miejsc! (nawet jeden koles chyba wzial sobie wszystkie kolory i zrobil kwiatek :/)

najlepszy byl tez jakis gnojek ktory chyba na mecze chodzi raz na polroku. albo dostal jakies darmowe wejscie albo kupil sobie bilet na sektor "przed kryta" wszedl wyzej w okolice orkiestry i siedzial na schodach i z pretensja do kumpla "NAM TEZ POWINNI DAC BALONY!"

co do dopingu to marny byl tylko moment od stanu 1:1 do 2:2 kiedy bylo glosno a tak to tylko grupka osob (mowie o krytej po lewej stronie)... poklocilem sie z jakims typewm o to zeby przestal walic teksty w stylu "oddajcie nam kase" "sprzedawczyk" - mnie tez kur**** brala jak oni grali ale na lament i narzekanie jest czas pomeczu! i naprawde malo mnie obchodzi ze on chodzi na ich mecze 30 lat i wie kiedy sprzedaja!
    oczywiscie stary numer czyli skoro przegrywamy to nie ma sensu siedziec do konca :/

co do oprawy na zylecie to najlepsze byly swiece dymne i sektorowki z racami a to dlatego ze poprostu byly widoczne... nie wieczy naprzyklad zamiast ogni bengalskich (czy jak to sie dokladnie nazywa) nie lepiej bylo kupic balony... no ale to tylko moja uwaga...

co do flag to faktycznie troche dziwnie bylo... kto wie co z "Zyletka" i czemu jej nie bylo oraz "MLF"

[dobra wyzylem sie juz :fu: ]

Adis
    Guest
    ...
    Ostatnio edytowane przez Adis ; 02-12-2012 o 11:46

Legionista Awatar Sergii
    Wiem ze było Bródno na cześć waszego kolegi ,ale dlaczego obok nie było Żylety ? Ta flaga była zawsze na meczach naszej Legiuni a teraz jej zabrakło mi osobiście zrobiło się trochę smutno .
    CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława

Legionista
    "dla mnie po tym meczu stalo sie jasne ze od przyszlego sezonu chodze na zylete! "
    a dlaczego w tym sezonie chodziłes na krytą ?
    (L)

Cytat Zamieszczone przez E_L_K_T_R_Y_K
    "dla mnie po tym meczu stalo sie jasne ze od przyszlego sezonu chodze na zylete! "
    a dlaczego w tym sezonie chodziłes na krytą ?
    jak osoba niepelnoletnia (jeszcze 18 dni :fu: ) i uzalezniona finansowo-materialno-mieszkaniowo od moich rodzicow musial ugiac sie pod prosbe zebym do 18 roku zycia siedzial (czyli ta runde - bo rozmowa ta a raczej prosba miala miejsce w przerwie zimowej) na krytej!

a pomijajac zart poprostu starszy mnie prosil (jak kazdy rodzic boi sie o swoje dziecko ale wiesz znam starych ktorzy nie puszczaja synow na mecze wogole! a niestety moj starszy moze mnie dosyc latwo skontrolowac wiec siedze na E-gornej)

a po drugie mialem z kolega kiedys taki zamysl zeby cos ruszyc na krytej ale po tej akcji z balonami odpadam :/

Legionista
    no a wiec tak teraz moje odczucia pomeczowe

mecz jak mecz podchodze jak zwykle sceptycznie do gry legionistow... podobalo mi sie pierwsze 15 min i na tym wlasciwie zakoncze pozniej jescze bylo dobze na poczatku 2polowy

ultras:
    zyleta nie widoczna,, wulkany slabo widocze a race rowniez dym byl dobry.. mialem szczescie ze nie znalazlem sie pod sektorowka.. hehe poniewaz przy tej temperaturze to bym sie ugotowal... bardzoo duzo piknikow. az sam sie zdziwilem, spiew byl raczej srendnio na jeza dopiero zaczelo sie po 2 bramce dla legii

ruch zaprezentowal sie calkiem niezle... jak mambbyc szczery to liczylem na cos dobrego.. przywiezli ze soba sporo flag. i o bylo fajne tylko szkoda ze tak malo ich bylo.. bo moglo byc ciekawiej wogole nie bylo ich slychac,, tylko widac b,podobal mi sie kartony z literka "R" swwietnie to wyglada..uwazam ze ruch pokazlal sie z dobrej strony

organizatorzy dali plame bo kto ***** jego mac urzadza mecze o1 przy takim sloncy!!!!! poroniony pomysl,,, zupelnie mozena sie bylo bardziej opalic a niezeli skoncentrowac na grze,, wspolczucie dlatych co nie mieli okularow na zylecie..

to tyle co mysle...

pozdrawiam
    hej legia gramy do konca, gramy do konca ej legio gramy do konca :cf2:

Legionista
    Moje opinie są takie, że doping nie był zły, nieźle było po bramkach, tworzyło sie małe "piekiełko"! Zdecydowanie in minus dzisiejszego meczu to gwizdy po 90 minucie w strone piłkarzy Legii z sektora z literą E( tu siedziałem więc słyszałem), dopiero doping z G pokazujący że z drużyną jest sie na dobre i na złe, stłumił te gwizdy!
    Marzy mi sie aby w każdej chwili, obojętnie czy wygrywamy czy przegrywamy, był równy, głośny doping! Wyobraźcie sobie że przegrywamy z xxx 0:1, a przez cały czas głośne "Ja kocham Legie lalalalalala" !
    Właśnie po takich meczach pokazuje sie prawdziwa wartość kibiców i na Legii pokazaliśmy ( oprócz oczywiście wyjątków), ze Legia na zawsze czy wygrywa czy nie pozostanie w naszych sercach!
    PS. Pozdro, do zobaczenia w nowym i lepszym sezonie 2003/2004!!!
    Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Legionista Awatar Mrozik
    Cytat Zamieszczone przez Ursyn
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    A dokładniej rzecz biorąc prezentujemy :
    na oko 100 rzymskich ogni ( innych nich zawsze )
    2 mniejsze sektorówki w asyście 30 rac.
    świece dymne w barwach
    około 10 dużych fontann, i dużo małych w asyście świec dymnych
    kilka dużych flag na sztycach
    Jak wklejasz info z innego forum (w tym wypadku www.ultras.pl) to napisz chociaż źródło i czyja jest ta wypowiedź. Poza tym te dane nieco mijają się z prawdą ...
    A moze byś zauważył pewną rzecz, że to ja napisałem to i tu i tam. To następnym razem mam cytować samego siebie?? Co mija się z prawdą??

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Rzeka_LP
    Flaga "Bródno" wisiała na samym środku Żylety na cześć naszego zmarłego kolegi z tej własnie dzielnicy , była zreszta przepasana czarnym pasem materiału ... Na krytej wisial transparent również nawiązujacy do tej przykrej okolicznosci " Maciek ! Byliśmy jesteśmy i będziemy zawsze z Tobą - Bródno " ... to tyle na ten temat [']

a mnie dziwi dlaczego nasza flaga nie wisiała i przed meczem widziałem ze ją niesli na zakole ... i w koncu jej nie powiesili .. ech ..

aha jeszcze co do dopingu to tekstu typu "***** Wasza mac ruscie te dupska i ***** spiewac" "co sie ***** patrzycie spiewac pizdy" mimo dobrych intencji nie zachecaja do dopingu...

Adis
    Guest
    ...
    Ostatnio edytowane przez Adis ; 02-12-2012 o 11:48

Legionista
    oni mówili o zylecie ?
    (L)

Uprawnienia umieszczania postów