Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Zbiórka małych flag!

Legionista Awatar c_zary

Zbiórka małych flag!

LegiaLive:

Wszystkich kibiców, którzy po meczu z Lechem zabrali małe flagi do domu, prosimy o ich oddanie na meczu z Ruchem Chorzów. Pamiętajcie, że te flagi wyglądają świetnie, ale na Łazienkowskiej, w dużej ilości. Flagi te nie są niczyją prywatną własnością i kibice Legii apelują o to, aby wszystkie brakujące flagi trafiły do ludzi odpowiedzialnych za oprawy spotkań. Będą one zbierane na dole "Żylety" przed meczem, a także przy wejściu na stadion.
    Jednocześnie przypominamy, że cały czas trwa akcja "Pełny stadion". Przyprowadźcie na mecz co najmniej jedną osobę, która się na niego nie wybierała. Kibice Legii zapewniają wspaniałą oprawę spotkania.
    ...

Re: Zbiórka małych flag!

Cytat Zamieszczone przez c_zary
    LegiaLive:
    Wszystkich kibiców, którzy po meczu z Lechem zabrali małe flagi do domu, prosimy o ich oddanie na meczu z Ruchem Chorzów. Pamiętajcie, że te flagi wyglądają świetnie, ale na Łazienkowskiej, w dużej ilości. Flagi te nie są niczyją prywatną własnością i kibice Legii apelują o to, aby wszystkie brakujące flagi trafiły do ludzi odpowiedzialnych za oprawy spotkań. Będą one zbierane na dole "Żylety" przed meczem, a także przy wejściu na stadion.
    Jednocześnie przypominamy, że cały czas trwa akcja "Pełny stadion". Przyprowadźcie na mecz co najmniej jedną osobę, która się na niego nie wybierała. Kibice Legii zapewniają wspaniałą oprawę spotkania.
    [
    Obawiam się jednak, że Ci co wzięli małe flagi, nie czytają zbyt często forów internetowych, ba nawet stron nie czytają.
    Pozdrawiam
    Józek

Legionista
    Ale tak,to mysle,ze nikt nie odda.Trzeba to zrobic bardziej anonimowo,np.niech na meczu z Ruchem rozdadza wszystkie flagi i po meczu je oddajemy i wtedy nikt nie bedzie wiedzial,czy oddales flage,kótra dostales,czy ukradles,bo inaczej to sie beda bac...
    Moze to cos poskutkuje,choc nie wiem,bo pewnie nie po to kradli flagi,zeby je pózniej oddawac....ale spróbowac zawsze mozna...
    A tak swoja droga to jest zwykle kurestwo,bo nawet nie okradacie klubu,tylko samych siebie!!!
    PS.Juz drugi raz produkuje ten sam post bo za pierwszym razem wyskoczyl mi ten blad(invalid_session,czy jakos tak) i mnie wylogowalo!!Denerwujace to jest!!

Legionista Awatar dyha
    JA mysle ze Ci co zabrali to nie oddadzą , bo gdy ktos np. znajomy zobaczy ze oddają bedzie wiedzial ze to zlaodziej . I wlasnie ludzie boją sie ich oddać , chyba

Legionista Awatar c_zary

Cytat Zamieszczone przez Józek
    Obawiam się jednak, że Ci co wzięli małe flagi, nie czytają zbyt często forów internetowych, ba nawet stron nie czytają.
    Tez nie podejrzewam tutaj nikogo ze wspolforumowiczow ale w zyciu akurat roznie bywa. Najlepszy przyklad ze byl z tym problem nawet podczas ostatniego wyjazdu do Krakowa :/
    ...

Legionista
    Ci co podpierdolili te flagi to najczęsciej jakieś dresiki itp. co nawet często komputera w domu nie maja, a co dpopiro mówić o internecie
    "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Legionista
    Zrobić tak żeby niekradli flag to sie nieda no może jakiś zastaw ale to raczej nierealne a ci co je zabrali niemogą sie nazywać kibicami Legii!!!
    Wogule po co to kraść co w domu se pomacha !? Powinni to oddać ale raczej nie oddadzą bo sie będą bać...
    Takie jest moje zdanie

Pozdro

Legionista
    Niestety obawiam sie ze flagi nie powrócą na Łazienkowską.Myśle ze ci ludzie ktorzy zawineli te flagi to kibice okazjonalni!Są na Łazienkowskiej 2 razy do roku!!
    Bimber-przyczyną ślepoty!

Legionista
    Tez nie podejrzewam tutaj nikogo ze wspolforumowiczow ale w zyciu akurat roznie bywa. Najlepszy przyklad ze byl z tym problem nawet podczas ostatniego wyjazdu do Krakowa
    No wlasnie - kiedys na derby (konwiktorska) na przyklad Policja zaczela strzelac gumowymi kulami zeby nas wyprzec z sektora i zostalem z ta flaga w reku... potem pojechalem szybciutko do domu a flaga ze mna. No i potem komu ja ja mialem oddac? flagi juz nie pojawialy sie na kazdym meczu a przeciez nie bede jej nosil codziennie

no na szczescie znalazla sie znajoma CF i flaga wrocila na nalezne jej miejsce (do tego jeszcze wyprana i wyprasowana przez moja rodzicielke ktora stwiedzila - "co Ty za brudactwa to chalupy przynosisz" )

Legionista Awatar c_zary
    Cytat Zamieszczone przez kosciesz
    Tez nie podejrzewam tutaj nikogo ze wspolforumowiczow ale w zyciu akurat roznie bywa. Najlepszy przyklad ze byl z tym problem nawet podczas ostatniego wyjazdu do Krakowa
    No wlasnie - kiedys na derby (konwiktorska) na przyklad Policja zaczela strzelac gumowymi kulami zeby nas wyprzec z sektora i zostalem z ta flaga w reku... potem pojechalem szybciutko do domu a flaga ze mna. No i potem komu ja ja mialem oddac?
    Ok, ale tu akurat chodzilo niestety o to, ze na Reymonta nic nikomu nie przeszkadzalo w oddaniu tych flag. I co smutne, okazalo sie ze nawet wsrod wyjazdowcow znalezli sie ludzie o lepkich palcach :/ Pozostaje miec nadzieje, ze uda sie co poniektorym przemowic wreszcie do rozsadku.
    ...

Legionista

Cytat Zamieszczone przez Józek
    Ale masz napewno znajomych którzy nie czytają, ale chodzą na legie - możesz im powiedzieć - oni powiedzą następnym i może coć z tego będzie.

Legionista
    gdyby kazdy przekazal te wiadomosc o zbiorce dalej do osob bez internetu i wplynal ostrym slowem na nich to mysle ze troche ludzi by oddala flagi

ja wczoraj jedna odzyskalem podkreslam ze odzyskalem z ne przynosze jakies co w domu mialem
    Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Legionista Awatar Mrozik
    Ile flag wróciło?? :/

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Mrozik
    Ile flag wróciło?? :/

tez umieram z ciekawości, widzialem ze przynosili flagi ale czy to te ?

Legionista
    Ja musze przyznać że nie widziałem nikogo, kto przyniósłby taką flagę, więc raczej jesli nawet ktoś sie odwarzył, to są to raczej jednostki. Przykre że niektorzy okradają samych siebie, cóż widocznie nie wszyscy dorośli do tego aby brać czynny udział w ultras, najgorsze jest to że tracą na tym wszyscy, a cała praca CF idzie później na marne!
    Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Legionista Awatar szczepan
    stalem pod kryta od 13 i widzialem jednego kolesia ktory przyniosl flage do tego widzialem na zylecie dwie pojedyncze flagi ktore chyba tez ktos przyniosl...

Uprawnienia umieszczania postów