Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 62

Wątek: Układ sił w mieście.

Administrator Awatar legart
    Uważam że obojętność jest dla naszych "sąsiadów" boleśniejsza od nienawiści.

Acha nie piszę o różnych "kumatych" akcjach bo się na tym nie znam tylko o zwykłych odczuciach kibicowskich.

Legionista Awatar kozer
    Cytat Zamieszczone przez Dżon
    Marzą mi się derby, na których nie dajemy polonistom poczuć, że ich w ogóle zauważamy - bluzganie na nich cały mecz tylko im daje radochę.
    No Dżon wkońcu coś mądrego napisałeś. Niech wiedzą, że my ich olewamy. Będzie okazja się wykazać na wiosne.

Lechista Awatar krzysgd
    my mamy w 3mieście "swoich" śledzi - układ geograficzny jest bardzo ścisły
    DERBY - to zawsze była duża radocha (ostatnio powstała nowa koalicja : śledzie i policja - po tym jak nas nie chcieli wpuścić na PP z Wisłą),
    ale DERBY będą - może już jesienią

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez brevery
    Cytat Zamieszczone przez t78
    Argument, że gdybyśmy mieli silnego lokalnego rywala, to działałoby to na nas mobilizująco, zupełnie do mnie nie trafia. Taki Lech nie ma liczącego się lokalnego rywala, a mimo to stanowi ścisłą czołówkę we wszelkich aspektach kibicowskiego życia. Wnioski wyciągnijcie sami.
    A My *cenzura* mamy może inną sytuacje 8-

Ale jedno u polonistów mi imponuje (choć może będzie to złe słowo w stosunku do przykładu, który podam). Otóż jeśli zapyta się ich o ich stosunek do Legii, to praktycznie wszystkie ich odpowiedzi będą skrajnie negatywne. A u nas?! A to rozważamy, czy zagralibyśmy w Polonii, a to zastanawiamy się, czy nie byłoby lepiej, gdyby nie było tych palantów więcej.
    Skoro jesteś zwolenikiem "klapki na oczy i nakurwić" to zapraszamy na forum Poloni... :/
    masz moze sklonnosci do pejczy i w ogole s/m ?

jak lubisz biegac to sa lepsze sposoby na poprawienie formy.

trzeba byc maksymalnym ignorantem zeby chciec rownosci sil w swoim miescie.

Legionista Awatar Niko
    Cytat Zamieszczone przez Stone
    Cytat Zamieszczone przez Dżon
    Marzą mi się derby, na których nie dajemy polonistom poczuć, że ich w ogóle zauważamy - bluzganie na nich cały mecz tylko im daje radochę.
    Otóż to.
    Zgadza sie!

pzdr
    *JKL*

Legionista Awatar Tuzin...
    Wg mnie tak jak jest teraz jest idealnie Panujemy na miescie, ale jednak jest jedna dzielnica, na ktorej mozemy lepic vlepki czy robic wrzuty i bedzie to mialo znaczenie propagandowe
    Poznan czy Szczecin to straszne nudy, Krakow czy Lodz nic specjalnie wesolego. Jest dobrze jak jest :>

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tupcia

Mówię że się nei znam, jeśi chodzi o "układ sił"... mowię tylko o widowisku jakim byly by derby, gdyby Polonistow bylo więcej.

emerytow nei zawsze stac na bilet )
    Warszawa

Legionista
    "Marzą mi się derby, na których nie dajemy polonistom poczuć, że ich w ogóle zauważamy - bluzganie na nich cały mecz tylko im daje radochę."

W ostatnich meczach było całkiem dobrze z tym niebluzganiem, ale poczekajmy do wiosny. Wierze że w końcu wszyscy pokażemy klase i bedzie totalna olewka przyjezdnych.
    Pozdro

ems
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Tupcia
    Cytat Zamieszczone przez Grochów
    O co chodzi z tym Rzymem ?
    Chodzi o to, że ejst to stolica. A do tego ma dwa renomowane kluby. Jedno merda, drugie puta
    chcialam podac przykład Mediolanu, ale wspolny stadion to już dla mnei jednak za dużo...

Mówię że się nei znam, jeśi chodzi o "układ sił"... mowię tylko o widowisku jakim byly by derby, gdyby Polonistow bylo więcej.

Legionista
    Argument, że gdybyśmy mieli silnego lokalnego rywala, to działałoby to na nas mobilizująco, zupełnie do mnie nie trafia. Taki Lech nie ma liczącego się lokalnego rywala, a mimo to stanowi ścisłą czołówkę we wszelkich aspektach kibicowskiego życia. Wnioski wyciągnijcie sami.
    Nie *cenzura*, nie mamy innej, ale jak widać niektórym powoli się to nudzi (tzn. brak silnego lokalnego rywala), co mnie dokumentnie wkurza.

Jak czytam wypowiedzi czarnych polonijnych delikwentów o mentalności (...), na temat naszego klubu, jak obserwuję ich chore akcje w związku z derbami (tzn. błaganie działaczy swojego klubiku, aby odstąpić nam jak najmniej biletów), jak zerkam do tego ich szmatławca "P.O.", jak przypomnę sobie to, co zrobili na ostatnich derbach, to ciężka cholera mnie bierze. Tym bardziej więc się wkurzam, jeśli widzę, że są osoby, które chciałyby, aby było więcej tych czarnych pomiotów, może nawet tyle, co nas. Bo derby rzekomo fajniesze i takie tam. Może i fajniejsze, ale gdy patrzę na całokształt polonistów, to w ogóle mi na derbach nie zależy. Mecze z Widzewem czy Lechem w zupełności wystarczą.

I od razu odpiszę innym, którzy piszą, ża wobec KSP należy być obojętnym. OK, jeśli ktoś nie chce nienawidzieć, to niech będzie obojętny, uszanuję to. Zawsze to lepsze, niż marzenie o tym, aby fanów KSP było w Warszawie więcej.

Legionista
    Nie *cenzura*, nie mamy innej, ale jak widać niektórym powoli się to nudzi (tzn. brak silnego lokalnego rywala), co mnie dokumentnie wkurza.

Jak czytam wypowiedzi czarnych polonijnych delikwentów o mentalności (...), na temat naszego klubu, jak obserwuję ich chore akcje w związku z derbami (tzn. błaganie działaczy swojego klubiku, aby odstąpić nam jak najmniej biletów), jak zerkam do tego ich szmatławca "P.O.", jak przypomnę sobie to, co zrobili na ostatnich derbach, to ciężka cholera mnie bierze. Tym bardziej więc się wkurzam, jeśli widzę, że są osoby, które chciałyby, aby było więcej tych czarnych pomiotów, może nawet tyle, co nas. Bo derby rzekomo fajniesze i takie tam. Może i fajniejsze, ale gdy patrzę na całokształt polonistów, to w ogóle mi na derbach nie zależy. Mecze z Widzewem czy Lechem w zupełności wystarczą.

I od razu odpiszę innym, którzy piszą, ża wobec KSP należy być obojętnym. OK, jeśli ktoś nie chce nienawidzieć, to niech będzie obojętny, uszanuję to. Zawsze to lepsze, niż marzenie o tym, aby fanów KSP było w Warszawie więcej.
    Ja może się źle wyraziłem,bo tak samo jak Ty nienawidze ich i w większości nie szanuję.Poprostu życie kibicowskie w mieście Warszawa na codzień nie należy do super ciekawych i chciałbym sie przekonać jak to by było miec u boku takiego rywala ,jak np.ŁKS. A czarną zaraze trzeba tępić,bo ŁKS też sobie na Widzew bimbał i prosze . . . :/ .

Legionista Awatar brevery

Gdyby taka sytuacja miała miejsce w Stolicy napewno kibice P wykazywaliby troche wiecej inteligencji w niektorych wypadkach

Wyraźniej czytaj to co napisałem...:/ Jestem pewien,ze tak by właśnie było bo P nie miałaby chorych ambicji i nie okazywała ślepej nienawiści...

Cytat Zamieszczone przez ems
    masz moze sklonnosci do pejczy i w ogole s/m ?

jak lubisz biegac to sa lepsze sposoby na poprawienie formy.

trzeba byc maksymalnym ignorantem zeby chciec rownosci sil w swoim miescie.
    Dobra przesadziłem...nie chciałbym podziału sił 50 % na 50 % ale naprawde chciałbym poczuć jak to jest jeśli trzeba sie liczyć z drugą siłą w mieście.Może odpadłaby mi ta chęć po jakimś czasie,ale teraz mowie,żeby chciałbym aby było Ich wicej...
    Tłumacz to sobie jak chcesz...
    "Stoje z nim oko w oko
    I lache na niego kłade
    Bo on dobrze wie
    Co znaczy nasze CHWDP..."

ems
    Guest
    wytlumaczyc to moge jedynie brakiem wyobrazni i doswiadczen w kontaktach z KSP...

Legionista
    Dzizes jak chcecie poczuc jak to jest mniec przeciwnika to jeżdzijcie sobie "na szaliki" po kazdym meczu i sprawa załatwiona. jak nie bedziesz ostrozny to oberwiesz.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista Awatar brevery
    Cytat Zamieszczone przez ems
    wytlumaczyc to moge jedynie brakiem wyobrazni i doswiadczen w kontaktach z KSP...
    I tu masz chyba racje...

Trudno,nie zrozumiemy sie...
    "Stoje z nim oko w oko
    I lache na niego kłade
    Bo on dobrze wie
    Co znaczy nasze CHWDP..."

Administrator Awatar Adiq
    Zastanówcie się jak taka ankieta wyglądałaby u naszych sąsiadów zza miedzy...

Legionista
    ja poza meczami derbowymi widziałem na żywo 3 razy w życiu polonistów (niezwykle rzadkie zjawisko). raz to był typ wyglądający na chuligana (szedł we fleku), a dwa razy grupki gnojków 10-letnich
    bez nerw :P

Legionista
    Szczerze to nie znam sie w tym wszystkim, ale Polonię trzeba deptać.. Co do szacunku to chyba kwestie indywidualne - ja tam nie mam... Nie "lubię" i już...

pozdr.600

Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Legionista
    a mnie wkurza mowienie ze w Rzymie czy w Mediolanie graja przeciez na jednym stadionie to i u nas mozna! i co z tego ze tam graja na jednym? a w Londynie w Barcelonie albo w Madrycie nie graja i co? GOWNO a nie argument! nie wiem co to ma do tego gdzie jak graja. u nas jest u nas i koniec.
    HONOR MAM W DUSZY A SILE W DLONI

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Sharn
    Szczerze to nie znam sie w tym wszystkim,

:buhaha: :buhaha:
    Pozdrówki Sharn
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adiq
    Zastanówcie się jak taka ankieta wyglądałaby u naszych sąsiadów zza miedzy...
    Ale to zupełnie ina sytuacja niż nasza. Ich jest znaaacznie mniej,boją się chodzić jawnie po ulicach w większości i w ogóle nie mają za ciekawego życia w StoLicy,więc nie dziw się,że chcieliby to zmienić. A my mamy do nich troche iny stosunek niż oni do nas,bo to my jesteśmy ich problemem,a nie na odwrót !

Legionista
    No dobra wiec i ja sie wypowiem.

Ja uwazam, ze Warszawa jest miastem gdzie rzadzi Legia i tak powinno pozostac. Tym bardziej ze w ogole nie mam szacunku do polonistów. Jak dla mnie osoby które potrafia tylko komus ublizac nie zasluguja na szacunek. Poza tym nie rajcuje mnie ciagle ogladanie sie na ulicy, bo niestety tak by to wygladalo gdyby nasze miasto bylo rowno podzielone. Lubie chodzic w barwach, a szczerze mowiac np. w Lodzi beda kibicem ktorejs z druzyn bym sie na to nie zdecydowal.

Ale teraz troche inna rzecz, ktora przychodzi mi do glowy. Choc od razu zaznacze ze nie jestem chuliganem i nie bede udawal znawcy w tych sprawach. Ale gdyby np. kazde miasto wystawilo swoja reprezentacje to podejrzewam ze chyba nikt nie dorownalby Lodzi (bo jak dla mnie to miasto jest mocniejsze kibicowsko od Krakowa, gdzie tez sa dwaj rownorzedni rywale). A przeciez Lodz jest miastem mniejszym od Warszawy czy Poznania. I mysle ze swiadczy to o tym ze dwa rowne kluby w jednym miescie tez ma swoje plusy. Po prostu jest duza rywalizacja i wszyscy bardziej sie mobilizuja, a to razcej jest pozytyw. No ale to tylko taka hipotetyczna sytuacja.

Ale ogolnie uwazam, ze dobrze jest tak jak jest i niech sie to nigdy nie zmienia, a nawet mogloby nielicznych fanatycznych byc jeszcze mniej
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Koko
    A przeciez Lodz jest miastem mniejszym od Warszawy czy Poznania.
    Gwoli ścisłości: od Warszawy tak, ale od Poznania nie.
    I po co tyle gadać... Legia, po prostu Legia!

Legionista
    Ja bym wolał żeby było tak jak jest.Przykład z Łodzi gdzie jest po równo Łks i Widzewa też nie jest idealny bo jak wiecie od paru lat u nich nie ma derbów.I co gorsza(dla nich) nie wiadomo kiedy bedą.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Pab(L)o
    Cytat Zamieszczone przez Koko
    A przeciez Lodz jest miastem mniejszym od Warszawy czy Poznania.
    Gwoli ścisłości: od Warszawy tak, ale od Poznania nie.
    ups to sorki za blad, ale bylem pewny ze to Poznan jest wiekszy. :/

Pozdro
    Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Lechista Awatar krzysgd
    Cytat Zamieszczone przez niedzwiedz
    Ja bym wolał żeby było tak jak jest.Przykład z Łodzi gdzie jest po równo Łks i Widzewa też nie jest idealny bo jak wiecie od paru lat u nich nie ma derbów.I co gorsza(dla nich) nie wiadomo kiedy bedą.
    zakładam, że ŁKS się utrzyma (kosztem Arki), to derby w Ł i 3mieście już jesienią :buhaha:
    a my swojeeeee

Lorente (L)
    Guest
    Właśnie z frajerami z konwiktorskiej miałem do czynienia jak zacząłem zawodowke. Mieszkam na woli a do szkoły dojeżdżam tramwajem linki 1 właśnie przez okolice frajerskiego stadionu gdzie te cwele grasuje. Raz jechałem i wpada trzech już mnie znali Ja barwy skitrane a oni na mnie. Wystawiła się za mną starsza pani to oberwala. Na stazynskiego rondzie
    zawsze spotykałem się z resztą kolegów z klasy oni dojezdzali z legionowa tak było teraz jak zobaczyli że moi koledzy stoją przed wejściem do wagonu to kurwy psy jebane zaczęli głośno krzyczeć " pomocy policja!" Takie są frajery uruja a jak sobie nie radzą dzwonią na psy więc *** im w serce za frajerskie zachowanie. Nie przejdę obojętnie jak rozumienie FRAJERA z Polonii.
    Abstrahując to na Białołęce A.S. siedział taki jeden i nawet próbował coś tam coś ale wylądował na pojedynkę bo nie miał życia! Czarne sukienki nie mają życia w Stolicy i wytępic to dziadostwo trzeba!
    Ostatnio edytowane przez Lorente (L) ; 20-08-2017 o 08:27

duzo tu mlodej szalonej krwi ale kiedys jeszcze lata pozne 80 i poczatki 90 do ciekawych nalezaly ... pamietam wyprawy na polowania w okolice stadionu k6 ale tez odbywaly sie polowania polonistow na nas. pamietam bywaly kiedy takie jakies imprezy na starowce i w okolicach no i tam juz mozna bylo oberwac konkretny wpierdol jesli sie trafilo w nieodpowiedni czas i moment.
    Szczerze to pomimo wieku troche brakuje mi tych czasow i adrenaliny... to tez byly inne czasy, teraz to pewnie zanim ktos by cos zrobil to juz zaraz ktos po paly zadzwoni i koniec imprezy...nie tak jak kiedys, bez kamer, bez telefonow komorkowych itp..
    mlode pokolenie narzeka na nude... teraz sa inne czasy. Jak komus nudno w miescie to niech zacznie na wyjazdy jezdzic tam jest ciekawiej... a polonia niech sobie bedzie.
    ja jak nawet widze o czasu do czasu jakiegos w barwach to nie zawracam sobie specjalnie glowy i tez mowie to ziomeczkom mlodym. Po co ? niech zaczna myslec, ze jest spokojnie. Wyjdzie ich w koncu wiecej, zaczna chodzic w barwach odwazniej to i na ulicy zrobi sie ciekawej... macie sposob na nude, dajcie im wyjsc z nor. Trzeba cierpliwym byc, a potem hurtowo jak wystraszysz mysz to z dziury za ***** nie wyjdzie ale jak olejesz to wyjda wszystkie, i wtedy BAM!
    ich liczba nigdy nam nie zagrozi ...ja Wam to mowie...przez nawet nastepne 100lat nie ma bata. oni teraz to walcza o byt klubowy, jak to im wszystko pierdolnie, to wspomnienie po polonii zostanie w albumach pilkarskich 21 wieku. tyle w temacie.
    Ostatnio edytowane przez Dron2016 ; 25-08-2017 o 09:39

Nie no, pewnie, dajmy im rozwinąć skrzydła, może hajsem rzućmy. Pycha nigdy nie wychodzi na dobre, a dwa kroki za nią podąża upadek. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Warszafiak
    Temat utworzono 13 lat temu ! Obecnie Polonia jest w 3 lidze (czyli 4) nic tam się nie dzieje , obraz nędzy i rozpaczy Hanka chciała im stadion zbudować ale sami chyba nie chcą https://www.youtube.com/watch?v=rxiu3HhGq3Y . Tymczasem budować ma się Hutnik i Skra . Na trybunach u sąsiadek mało kto został tak jak u ich koleżanek z Radomia . Osobiście już od dawna twierdze ,iż deficyt miejsc parkingowych jak na tyle duży , iż należy zburzyć ten kurnik na K6 i postawić wielokondygnacyjny parking . A derby hmmm tego co w Krk nie chce tu widzieć , a do Mediolanu nam daleko więc jest jak jest czyli tylko My .
    "You'll never walk alone "

Uprawnienia umieszczania postów