Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 62

Wątek: Układ sił w mieście.

Legionista Awatar m84

Układ sił w mieście.

No właśnie. Jaki jest układ w Warszawie to każdy wie. A ja mam takie pytanie czy wolicie jak jest tak jak teraz? Czyli ilość kibiców Legii jest dużo większa, można swobodnie chodzić w szaliku, ale niestety Nasze derby nie są zbyt ciekawe, Nas jest dużo więcej, Nasze oprawy i spiew są na wyższym poziomie..Czy wolelibyście żeby u Nas był podobny układ jak np. w Łodzi. To jest mniej wiecej po równo kibiców obu klubów, może czasem z małym wskazaniem na jedną ze stron. Nie można już tak swobodnie chodzić w szaliku, ale w tym wypadku mecze-derby są prawdziwym świętem. Obie ekipy czekają tylko na ten mecz, przygotowują wspaniałe oprawy, meczem takim zachwyca się prasa itp. No więc jak wolicie?

Administrator Awatar Adiq
    Dla mnie Polonii mogłoby nie być. Prawdziwe derby to mecze z Widzewem.

Legionista
    heh, POWAŻNA SPRAWA :>

Pewno będe oryginalna, ale chciałabym, żeby derby Warszawy kiedys były świętem, zeby bylo podobnie jak w Łodzi, nie mówiąc już o Rzymie :>

Bo tak w zasadzie głupio jest, że w stolicy jest tylko jeden sensowny klub...

Ale moze to i lepiej
    Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
    /Chillout squad/

Legionista Awatar MTP
    Ja powiem tak że fajniej by było jakby Poloni było wiecej niz teraz a nas tyle samo!Np 70% my 30% czarni.Na pewno nie marzy mi sie sytuacja z Krakowa gdzie można dostać kose za to że jest się sympatykiem(nie kibicem) Wisły bądz Cracovii.
    TRADYCJA POKOLEŃ

Legionista Awatar brevery
    Układ sił 50 % na 50 %... Trzeba być dość odwarznym,żeby pokazać sie w szalu swojej drużyny,na derbach daje sie z Siebie wszsytko,żyje sie tym meczem kilka tygodni przed i po...To byłoby coś co Brevery lubi najbardziej... Gdyby taka sytuacja miała miejsce w Stolicy napewno kibice P wykazywaliby troche wiecej inteligencji w niektorych wypadkach i wtedy naprawde nie życzyłbym im spadku...Teraz życze im tego z całego serca!
    "Stoje z nim oko w oko
    I lache na niego kłade
    Bo on dobrze wie
    Co znaczy nasze CHWDP..."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tupcia
    heh, POWAŻNA SPRAWA :>

Pewno będe oryginalna, ale chciałabym, żeby derby Warszawy kiedys były świętem, zeby bylo podobnie jak w Łodzi, nie mówiąc już o Rzymie :>

Bo tak w zasadzie głupio jest, że w stolicy jest tylko jeden sensowny klub...

Ale moze to i lepiej
    O co chodzi z tym Rzymem ?
    Ja bym chciał,żeby było tak jak w Łodzi,czyli po połowie,napewno byłoby znacznie ciekawiej.
    Trzeba przyznać obiektywnie,że jednak Polonia ma coraz lepszą organizacje.No zobaczymy co z tego będzie.Nie mozna ich już tak lekceważyć .

Legionista
    Jakbyscie mieli taki układ jak w Łodzi czy krakowie to marzylibyście o tym zeby było jak w Stolicy. Jest dobrze jak jest teraz no chyba, zektos lubi adrenalinke 24 h chodząc w szalu po mieście.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Może goście naszego forum z Ł. czy K. sie wypowiedzą :>
    "Stoje z nim oko w oko
    I lache na niego kłade
    Bo on dobrze wie

Legionista Awatar Beny
    Cytat Zamieszczone przez Grochów
    Ja bym chciał,żeby było tak jak w Łodzi,czyli po połowie,napewno byłoby znacznie ciekawiej.
    Może i tak.
    Tyle, że np. w Łodzi "ciekawiej" brzmi jak zagrożenie. Brat mieszka na Widzewie, a do szkoły chodził na "tereny" ŁKSiaków. Nie było tygodnia bez ganianek za szal itp. U nas hipotetycznie mogłoby być podobnie (zachowują proporcje dot. Polonii ofkorz). A nie marzy mi się dostać w mazak od jakiegoś domorosłego chuliganika z Konwiktorskiej za noszenie szalika.

A derby? Cóż, pokolenia chyba muszą przeminąć, aby sytuacja się zmieniła. Mi to osobiście nie przeszkadza. Wystarczą mi mecze z innymi drużynami, większe emocje, lepszy potencjał itd.

Administrator Awatar Raffi
    Cytat Zamieszczone przez Kawa
    Jakbyscie mieli taki układ jak w Łodzi czy Krakowie to marzylibyście o tym zeby było jak w Stolicy. Jest dobrze jak jest teraz no chyba, ze ktos lubi adrenalinke 24 h chodząc w szalu po mieście.
    :+:

Jak czytam tych wsystkich masochistów to śmiać mi się chce. 20 lat byłem taki litościwy, ale ostatnie 2 sezony skutecznie mnie wyleczyły.
    Jak lubicie "wrażenia", to droga wolna, można się przejechać i samemu sprawdzić
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Raffi
    Jakbyscie mieli taki układ jak w Łodzi czy Krakowie to marzylibyście o tym zeby było jak w Stolicy. Jest dobrze jak jest teraz no chyba, ze ktos lubi adrenalinke 24 h chodząc w szalu po mieście.

Jak czytam tych wsystkich masochistów to śmiać mi się chce. 20 lat byłem taki litościwy, ale ostatnie 2 sezony skutecznie mnie wyleczyły.
    Zawsze mozna jechac do Lodzi ,daleko nie jest . I np w niedzielne popoludnie pospacerowac sobie w szaliku Legii :>

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Harcerz

Zawsze mozna jechac do Lodzi ,daleko nie jest . I np w niedzielne popoludnie pospacerowac sobie w szaliku Legii :>
    Wystarczy pójść na konwiktorską po meczu Polonii- po co robic tyle kilometrów
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Harcerz

A co to ma wspólnego z sytuacją jaka panuje w Łodzi? Czy Widzew lub ŁKSa przyjeżdżają sobie pochodzić w Warszawie w szaliczku ?
    Juz bez przesady,proste,że nikt niechciałby sytuacji jaka jest w Krakowie,ale to osobny wątek.W Łodzi wszystko jest jakoś ogarnione i moim zdaniem jest ciekawie . A bezpiecznie w szaliczku to możecie sobie po domciu chodzić .może i po pewnym czasie miałbym dość takiej sytuacji,bo nigdy w takiej nie byliśmy,ale na dzień dzisiajszy chciałbym czegoś takiego ,oczywiście na w miare rozsądnych zasadach co jeszcze raz podkręślam .

Legionista
    Kiedys bylem w okolicach Konwiktorskiej wlasnie po jakims meczu i bic chciala mnie Legia nie Polonia

Legionista

W swoim mieście wolę się czuć bezpiecznie. Nawet bez szalika można w zęby zarobić, więc brygady żądnych krwi Polonistów nie są mi potrzbne do szczęścia.
    I po co tyle gadać... Legia, po prostu Legia!

Legionista Awatar Mazi
    Niech Polonia pozostanie tym ,czym jest ...
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MAZI
    Niech Polonia pozostanie tym ,czym jest ...
    albo niech zaginie o tej ..... wieść.
    Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Legionista Awatar szczepan
    hmmm jakby Warszawa byla wieksza to moze i tak... ale jak dla mnie to mam podobne zdanie co Adiq...

Legionista Awatar Niko
    W Łodzi i tak większość wiary chodzi w szalu Polski. Przynajmniej przed kumplami z osiedla zgrywasz twardziela, że chodzisz w barwach klubowych.

pzdr
    *JKL*

Legionista
    Polonia mi zwisa i powiewa.
    taka sytuacja jaka jest teraz nie jest zła.
    Krakowa w Warszawie nikt by nie chciał mieć.
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Legionista
    Ja mam podobne zdanie jak wielu innych..niech bedzie tak jak jest teraz,lub niech bedzie jeszcze mniej kibicow Polonii..

Legionista Awatar Kempes
    Po tym jak ostatnio przed halą koszykarską Wisły paru małolatów zostało zaatakowanych przez pasiaków z kosami ... dziewczyna mi powiedziała ,że czasami marzy aby było tak jak u nas.

Odnośnie mojego zdania , nie pociąga mnie obijanie sie po ryjach i w pewnym sensie ciesze sie ,że nie mamy z tym problemów.
    Ale to oczywiście kwestia indywidualna.
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista Awatar kozer
    Tak jak teraz jest dobrze, chociaż w sumie Polonii mogło by nie być. W żadnym wypadku nie chciałbym równego podziału w mieście.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Grochów
    O co chodzi z tym Rzymem ?
    Chodzi o to, że ejst to stolica. A do tego ma dwa renomowane kluby. Jedno merda, drugie puta
    chcialam podac przykład Mediolanu, ale wspolny stadion to już dla mnei jednak za dużo...

Mówię że się nei znam, jeśi chodzi o "układ sił"... mowię tylko o widowisku jakim byly by derby, gdyby Polonistow bylo więcej.
    Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
    /Chillout squad/

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tupcia
    chcialam podac przykład Mediolanu, ale wspolny stadion to już dla mnei jednak za dużo...
    .
    W Rzymie też grają na jednym stadionie.
    I po co tyle gadać... Legia, po prostu Legia!

Legionista
    Powiem krótko - im mniej polonistów, tym lepiej. Dla mnie w ogóle mogłoby nie być tej ..... z Konwiktorskiej i jej kibiców. Jak już ktoś zauważył, to miasto jest nasze i tak ma zostać.

Argument, że gdybyśmy mieli silnego lokalnego rywala, to działałoby to na nas mobilizująco, zupełnie do mnie nie trafia. Taki Lech nie ma liczącego się lokalnego rywala, a mimo to stanowi ścisłą czołówkę we wszelkich aspektach kibicowskiego życia. Wnioski wyciągnijcie sami.

Ale jedno u polonistów mi imponuje (choć może będzie to złe słowo w stosunku do przykładu, który podam). Otóż jeśli zapyta się ich o ich stosunek do Legii, to praktycznie wszystkie ich odpowiedzi będą skrajnie negatywne. A u nas?! A to rozważamy, czy zagralibyśmy w Polonii, a to zastanawiamy się, czy nie byłoby lepiej, gdyby nie było tych palantów więcej. Ludzie, obudźcie się! Co to za dekadencja? ŁKS też tak sobie dumał ileś lat temu i co teraz ma?

Zamiast dekadencji szczera nienawiść - oto, czego nam potrzeba i czasem nam brakuje

Legionista Awatar Mini
    jakie derby z Widzewem? Adiq piłeś coś :> to tak jak z fanklubami z saskiej kępy u pewnej drużyny. derby to derby. niedługo juz ich nie będzie w Stolicy ale cóż? takie życie. i oby jak najdłużej.
    derby to swieto ale nie u nas. bo jak jest okazja zobaczenia ich to jak zwykle wkurwią pół świata tak jak ostatnio

Cytat Zamieszczone przez t78
    Argument, że gdybyśmy mieli silnego lokalnego rywala, to działałoby to na nas mobilizująco, zupełnie do mnie nie trafia. Taki Lech nie ma liczącego się lokalnego rywala, a mimo to stanowi ścisłą czołówkę we wszelkich aspektach kibicowskiego życia. Wnioski wyciągnijcie sami.
    A My ***** mamy może inną sytuacje 8-

Ale jedno u polonistów mi imponuje (choć może będzie to złe słowo w stosunku do przykładu, który podam). Otóż jeśli zapyta się ich o ich stosunek do Legii, to praktycznie wszystkie ich odpowiedzi będą skrajnie negatywne. A u nas?! A to rozważamy, czy zagralibyśmy w Polonii, a to zastanawiamy się, czy nie byłoby lepiej, gdyby nie było tych palantów więcej.
    Skoro jesteś zwolenikiem "klapki na oczy i nakurwić" to zapraszamy na forum Poloni... :/
    "Stoje z nim oko w oko
    I lache na niego kłade
    Bo on dobrze wie

Legionista Awatar Dżon
    Ale jedno u polonistów mi imponuje (choć może będzie to złe słowo w stosunku do przykładu, który podam). Otóż jeśli zapyta się ich o ich stosunek do Legii, to praktycznie wszystkie ich odpowiedzi będą skrajnie negatywne. A u nas?! A to rozważamy, czy zagralibyśmy w Polonii, a to zastanawiamy się, czy nie byłoby lepiej, gdyby nie było tych palantów więcej. Ludzie, obudźcie się! Co to za dekadencja? ŁKS też tak sobie dumał ileś lat temu i co teraz ma?

Zamiast dekadencji szczera nienawiść - oto, czego nam potrzeba i czasem nam brakuje
    Taaaa... Bo oni bardziej nienawidzą Legii niż kochają swój klub - to takie fajne jest??? Brakuje nam szczerej nienawiści?? Raczej powinno być tak: Pytasz polonisty co sądzi o Legii - zaczyna kur.wić. Pytasz Legionisty co sądzi o Polonii - "a co to takiego??? "
    Marzą mi się derby, na których nie dajemy polonistom poczuć, że ich w ogóle zauważamy - bluzganie na nich cały mecz tylko im daje radochę.
    "Cause we're gonna do just anything,
    We're gonna sing what we wanna sing(!!!)
    And we'll wade through anything that you say!
    We're all having too much fun,
    We can't stop, we've only just begun,
    We're gonna carry on for another day!"

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez Dżon
    Marzą mi się derby, na których nie dajemy polonistom poczuć, że ich w ogóle zauważamy - bluzganie na nich cały mecz tylko im daje radochę.
    Otóż to.

Uprawnienia umieszczania postów