Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Jacek Bąk w Legii??

Legionista

Jacek Bąk w Legii??

Czego to sie dowiadujemy z wywiadu z byłym Lechitą??
    Legia to jednak marka!

Czas na powrót
    Ten cały wstęp o kontuzjach był potrzebny, aby przejść do najważniejszego. To po trosze urazy sprawiają, że Jacek przyznaje: - Mam zamiar zakończyć karierę w... Legii Warszawa.
    - Kiedy? - pytamy.
    - Mam w Lens kontrakt ważny jeszcze przez 2,5 roku. Chciałbym go wypełnić, a następnie wrócić do naszej ekstraklasy. Ciekawe, jak zmieniła się - w moich oczach - polska liga przez te kilkanaście lat. Z telewizji wynika, że na lepsze, ale jednak trzeba byłoby zobaczyć to z bliska.
    - Czemu Legia?
    - Bo to bardzo dobry klub.
    Kiedy odchodziłem z Motoru Lublin, miałem ofertę właśnie z Legii oraz Lecha. Akurat ta z Lecha wtedy okazała się korzystniejsza. Dlaczego na zakończenie kariery nie miałbym pograć na Łazienkowskiej? To klub, który zawsze się liczy, w dodatku miałbym dość blisko do Lublina.
    - Czyli działacze Legii mają dla ciebie blokować miejsce pod koniec 2006 roku?
    - Bardzo bym chciał. Obym tylko był w stanie fizycznie podołać tym wymaganiom. Bo jeśli miałbym się obijać, tylko leczyć, to lepiej zakończyć i powiedzieć ?dziękuję?, nie psuć swojego wizerunku. Na dziś jednak deklaruję - chcę grać w Legii!
    http://www.sports.pl/index.phtml?show=1&s=735&ns=31921
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Legionista Awatar Kempes
    Jak już gdzieś pisałem cenie tego zawodnika i na dziś chętnie bym go widział w Legii Warszawa ,ale moim zdaniem ... nie było by sensu za 2,5 roku sprowadzac trzydziestokilku letniego zawodnika...
    Jesteś panem własnego losu.

Legionista
    Wg.mnie za te 2,5roku nie bedzie jeszcze chyba taki slaby,a Legii na pewno przyda sie doswiadczony obronca tymbardziej ze w tym czasie Zielinski i Jozwiak moga skonczyc kariere albo odejsc z Legii....

Legionista
    Jeżeli byłaby taka konieczność po odejściu Jacka Zielińskiego, to za 2,5 roku chętnie widziałbym w drużynie 33 letniego Jacka Bąka. Mógłby spokojnie pograć na wysokim poziomie ze 2 sezony. Po wygaśnieciu kontraktu przyszedłby za darmo. Ale o czym tu mowa.... przez 2 lata może się zdarzyć wiele... łącznie z tym, że będziemy mieć na tej pozycji zawodnika lepszego niż 33 letni Bąk '8

Legionista Awatar Nazgul
    Niom. Jak się skończy kontrakt w Realu Roberto Carlosowi to przyjedzie grać w Legii. Redaktorzy PS nie chcą jednak sieć paniki w lidze i dlatego trzymają info w tajemnicy...

Administrator Awatar Q_(L)
    Bla, bla, bla... a świnie latają 8o
    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Legionista Awatar c_zary
    Ja tez planuje zakonczyc swoja kariere na Lazieknowskiej :cheesy:
    ...

Legionista
    Jeżeli by przyszedł za darmo i nie chciał jakichś wielkich pieniędzy z kontraktu to czemu nie. Wsumie taki zawodnik jak Jacek Bąk zawsze przyda sie w składzie nawet po to by młodzi zawodnicy mieli jakiś autorytet tak jak teraz Jacek Zieliński.
    Jednak za 2,5 roku Jacek może sie w składzie nie mieścić bo Legię przejmie ITI lub jakiś inny duży sponsor i zrobi jakieś spore transfery.

You'll never walk alone

Legionista
    Jak tak dalej pojdzie, to zpbaczycie, wszyscy Engelowcy jeszcze skończa u nas karierę :fu:

Bedizmey mieli w LEgii KOreę
    Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
    /Chillout squad/

Legionista
    Na dzień dzisiejszy,to chyba każdy chętnie zobaczyłby Bąka w Legii. Jednak nie ma co gdybać co to będzie za 2,5 roku,wiele się może zmienić,na lepsze oczywiście
    Nie mam pomysłu na podpis

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tupcia
    Jak tak dalej pojdzie, to zpbaczycie, wszyscy Engelowcy jeszcze skończa u nas karierę :fu:

Bedizmey mieli w LEgii KOreę

No nie. Na szczęscie udało nam się do Legii nie ściągnąć Piotra Świerczeswkiego. Udało się!! Choć było blisko. Chroń nas Panie od inych koreańskich gwiazdorów - Hajty, Kałużnego czy Sibika :buhaha:
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar szczepan
    h,mmmm ile wtedy Bak bedzie mial lat? 33? moze i jako zminnik by sie przydal albo do tego zeby ruszyc marketing...

Legionista Awatar Mini
    Cytat Zamieszczone przez Tupcia
    w korei oklep był ale nasza ligę by rozwalili. tyle że ich tu nie chcemy.

Cytat Zamieszczone przez Q_(L)
    Bla, bla, bla... a świnie latają 8o
    on lata! on gada! latam gadam peeełen serwis

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez szczepan
    h,mmmm ile wtedy Bak bedzie mial lat? 33? moze i jako zminnik by sie przydal albo do tego zeby ruszyc marketing...
    nie sadze zeby mial byc zmiennikiem
    ZAGLEBIE NA ZAWSZE Z LEGIA!

be fast or be dead...

Uprawnienia umieszczania postów