Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 151 do 158 z 158

Wątek: Legia - ŁKS Łódź [21. kol. Ekstraklasy 2019/20, 09.02.2020, godz. 17:30]

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Ciekaw jestem czy jak przyjdzie Pekhart to Vuko zdecyduje się na grę dwójką napastników. Kante zawodnik dużo biegający walczący, natomiast Czech w roli egzekutora. Póki co wygrajmy ligę a wzmocnieniami będziemy martwić się w maju. Bo jak się wydaję na dziś już nikt nie dołączy.
    Na TT pojawiła się plotka że Ludogorets rozmawia z nowym napastnikiem, może jest ziarno prawdy w tym że Świerczok dołączy pod koniec okienka? Co za tym idzie gdzieś tam się z tyłu głowy Vuko ma opcje z 442

Odnośnie meczu to brawo dla Vuko za mental, widać że każdy walczy o skład.

Karbownik to jakiś fenomen, nie przypuszczałbym że taki młodzik wejdzie z buta i będzie wymiatał. Końcówka meczu jak wypuścił piłkę i minął dwóch! naprawdę może się podobać jego gra!
    Ostatnio edytowane przez TheFatOne ; 10-02-2020 o 15:13 Powód: dodanie info

Legionista Awatar AGZI
    Jakoś tego nie widzę.Po co by mieli wtedy sprowadzać Pekharta?
    #MioduskiOut

Legionista Awatar VooDoo
    Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Jakoś tego nie widzę.Po co by mieli wtedy sprowadzać Pekharta?
    Jedyna opcja to taka, że Vuko chce mieć lepszego napastnika niż Kante. Ale szczerze wątpię, że przyjdzie ktoś oprócz Pekharta. Dariusz i przyoszczędził, i ściągnął napastnika. Rozwiązanie wręcz idealne.
    | Mieszkam w stolicy, więc nie pytaj za kim jestem |

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez Xytras Zobacz posta
    Mecz jak mecz, cieszy zapał i ciągła ofensywa. Brawo Legia
    Według mnie jednak mocno widoczny był brak konkretu w polu karnym, kogoś kto byłby w stanie kończyć akcje

t
    W polu karnym to poprostu brakowało naszych pilkarzych. Kante bardzo często cofał się głęboko po piłkę i potem jak taki Wszolek albo litwin chcieli zagrać w pole karne to tam pustki. I tu właśnie widzę pole dla Pekharta. Myślę że będzie grał razem z Kante a w odstawkę pojdie któreś skrzydło.

Widać było po wejściu Rosolka ,że nasza gra zaczęła wyglądać zupełnie inaczej.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Witam i pozdrawiam jest dobrze Vuko jest lepszy niż jego poprzednicy

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
    Odchodząc od osobistych wycieczek, a wracając do meczu:

Przypomina mi się mecz z Rosenborgiem, w którym oczy bolały i nic się nie działo (to różnica, bo z ŁKS ciągle naciskali), a po gongu od Norwegów mecz się rozkręcił i skończył tym samym wynikiem.
    Oczywiście z Rosenborgiem meczy był inny, wkurzył się kapitan i w zasadzie sam przechylił szalę, plus samobójcza bramka stulecia podarowana przez bramkarza, ale chodzi o ogólną zasadę, że po gongu często gra się lepiej.

A my 12...
    !
    Jedno z najbardziej emocjonalnych meczych, które widziałem. Dzięki za przypomnienie, aż sobie skrót zapuszczę

Legionista Awatar so(L)dier
    Obydwa mecze z ŁKSem z tego sezonu emocjonujące. W obydwu odwracanie wyniku i wygrana w ostatnich minutach

Legionista
    Czy każda wrzutka Vesovicia musi zakończyć się autem kolejny słaby mecz w jego wykonaniu Stolarski lepszy słaby mecz Martinsa ,Novikovas niestety po staremu czyli bylejak.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Uprawnienia umieszczania postów