Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 158

Wątek: Legia - ŁKS Łódź [21. kol. Ekstraklasy 2019/20, 09.02.2020, godz. 17:30]

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Gwilia I Rosołek. Który z nich przyszedł w tym okienku?

Ps. Gratulacje dla Malarza za niezly mecz. Pięknie zaoral paru swoją postawa.
    Zwłaszcza dwoma prezentami. Jednym w pierwszej, a drugim w drugiej połowie.

Jakby Majecki coś takiego odwalił to miałbyś używanie na 2 tygodnie.
    A Melanż Trwa...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Tak tak. Karny Sobocińskiego, gdzie był Sobociński przy strzale Kante też nie wiadomo. Takie jego błędy jak to, że Luquinhas kozakiem meczu.

Ciekawe jakby się ten mecz skończył gdyby nie to, że chyba najlepszy w ŁKSie na boisku Dąbrowski (ten jeden z "ciekawych transferów" ) musiał zejść.
    Do czasu Dąbrowskiego na boisku Kante nawet nie mruknął. Wszedł pachołek Sobociński i wygraliśmy.

Az musiałem sprawdzić czy to jest forum kibiców Legii Warszawa czy pracowników / księgowych Legii Warszawa.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 09-02-2020 o 20:34
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Tak tak. Karny Sobocińskiego, gdzie był Sobociński przy strzale Kante też nie wiadomo. Takie jego błędy jak to, że Luquinhas kozakiem meczu.

Az musiałem sprawdzić czy to jest forum kibiców Legii Warszawa czy pracowników.
    Było oglądać mecz, a nie skakać po każdej interwencji Malarza to byś wiedział o co chodzi.
    A Melanż Trwa...

Legionista Awatar Benek
    Brawo Legia !! Uwielbiam takie mecze ,kiedy podpuszczamy leszczy a potem raz dwa trzy i wygrana !
    Bardzo dobre zmiany Vuko. Nawet cholewiak w 10 minut pokazał więcej niż litewska lebiega .

Cieszy tez fakt ,że po raz kolejny poniektórzy zrobili z siebie idiotów podczas meczu na Forum
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar tomla
    Czyli jak na bramkarza że zdecydowanie najgorszej drużyny w ekstraklasie to dramatu nie ma.

Zreszta proponuję obejrzeć mecze z Malarzem, ciekawe gdzie oni teraz byli by bez AM. Dobrze, że w końcu Darek pozbył się go, z jego następca wygraliśmy dużo więcej.
    Lubię Arka......ale mam nieodparte odczucie ,że ktoś tu klęczy przed nim.

gdzie był Sobociński przy strzale Kante też nie wiadomo
    Jakoś to, że Wieteska leżał na dupie przy bramce Buksy w Szczecinie nie sprawiło, że pisałeś: "gdzie był Wieteska też nie wiadomo" tylko wytknąłeś błąd Majeckiemu. To jest ta sławna merytoryka? Swobodnie żonglujesz parametrami oceny w zależności od tego kogo oceniasz. Co do bramki Rosołka to fakty są takie, że dośrodkowania zawsze Arkowi stwarzały problemy, nawet jak był w absolutnie top formie w Legii.

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Nawet cholewiak w 10 minut pokazał więcej niż litewska lebiega .
    Nie zgodzę się. Akurat dzisiaj Novikovas wcale źle nie grał. Starał się, szarpał. Nie tracił głupio piłek. Na pewno skrzydłowym nie ułatwia zadania to, że często w polu karnym jest 1 od nas i 4 rywali. Szczególnie przy Kante uciekającym od bramki drugie skrzydło musi wchodzić w światło bramki.

Legionista Awatar tomla

Szczególnie przy golu Rosołka ....pusty przelot. Przy przewrotce Kante strzał w środek bramki , ale jak poszło do boku to już refleks zawiódł .

Legionista
    Ja bym z Gvilią i Rosołkiem nie wyskakiwał, bo obaj dziś Kijkowi skleili ( używając jego języka). Jeden potwierdził, że nie jest nieudanym transferem, drugi pokazał, że w naszej lidze można sobie radzić bez Niezgody.No nic Kijek, może w następnej kolejce przyfarci i będziesz mógł się cieszyć z porażki, dziś nie poszło
    ...

Ale czym mi dziś skleili? Sam dałem Gwilie jako kozaka.(nie moja wina, że autor nie potrafi liczyć głosu, który został oddany 2 minuty przed końcowym gwizdkiem ) .

A to, że nie mamy jakości na ławce to bezdyskusyjne. No chyba, że zachwycamy się tym, że ograli najgorszy w lidze ŁKS. Przypominam w tym miejscu zachwyty nad Legia Pinto jak ograli Górnika kiedyś.

Zobaczymy jak jakość tych zmienników zweryfikują kartki i kontuzje. Wtedy wina Vukovica a nie krótkiej ławki?
    A już jakości wśród nowych piłkarzy to szczególnie. Wiadomo, że zakochani w Mioduskim będą teraz dzisiaj stawiać pomniki tak jak wówczas po Górniku stawiali Pinto. (http://forum.legionisci.com/showthre...t=17622&page=2 ahhh te cmokanie wtedy z zachwytu nad Pinto pełne zaskoczenie które to osoby )

Przypominam także, że byłem #teamgwilia jeszcze jak grakw Górniku. Wtedy taki jeden uprawiał tylko heheszki. No nic, fajna zmiana, piękna orka specjalisty od ekstraklasy.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 09-02-2020 o 21:03

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez tomla Zobacz posta
    Szczególnie przy golu Rosołka ....pusty przelot. Przy przewrotce Kante strzał w środek bramki , ale jak poszło do boku to już refleks zawiódł .
    Proponuje powtórki. Został by na linii, to były błąd ze nie wyszedł, zaliczył pusty przelot, bo miał daleko do piłki, a bład popełnił obronca, który nie pokrył Rosołka.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Ale czym mi dziś skleili? Sam dałem Gwilie jako kozaka., (nie moja wina, że autor nie potrafi liczyć głosu, który został oddany 2 minuty przed końcowym gwizdkiem).

A to, że nie mamy jakości na ławce to bezdyskusyjne. No chyba, że zachwycamy się tym, że ograli najgorszybw ldize ŁKS. Przypominam w tym miejscu zachwyty nad Legia Pinto jak ograli Górnika kiedyś.
    A już jakości wśród nowych piłkarzy to szczególnie. Wiadomo, że zakochani w Mioduskim będą teraz dzisiaj stawiać pomniki tak jak wówczas po Górniku stawiali Pinto.
    Skończ ten bełkot.

Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Proponuje powtórki. Został by na linii, to były błąd ze nie wyszedł, zaliczył pusty przelot, bo miał daleko do piłki, a bład popełnił obronca, który nie pokrył Rosołka.
    Około 70 minuty wystawił piłkę Gwili bodajże na 20-25 metrze i wyszliśmy 4 na dwóch obrońców. Wszołek się zakiwał i stracił piłkę.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Naprawdę mi się podobało, że ktoś w tej lidze chce grać w piłkę piłką.
    Nie był to mecz wybitny, ale nawet jakby się zakończył porażką, znalazłbym jeden pozytyw. Konsekwentna gra ziemią, próby ciągłe jakiejś gry kombinacyjnej przeplatane wrzutkami.
    Brawa dla Aco za konsekwencję, brawa dla Legii za zwycięstwo na zawsze trudnym inauguracyjnym terenie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Jutro debiutuje moja córka, więc nie życzę sobie żadnych bezbarwnych 0-0 czy nie daj Bóg głupszych pomysłów. Ma być efektowne 5-0 i piro na trybunach
    Mam nadzieję, że córka się choć trochę zaszczepiła legijnym klimatem
    Serdecznie pozdrawiam.

Cytat Zamieszczone przez klochxx Zobacz posta
    Skończ ten bełkot.
    Nie.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Około 70 minuty wystawił piłkę Gwili bodajże na 20-25 metrze i wyszliśmy 4 na dwóch obrońców. Wszołek się zakiwał i stracił piłkę.
    OK....chodziło mi o rzekome błędy, które popełnił przy traconych bramkach.

Legionista Awatar Budyń_70

Chciał coś na Ł3 udowodnić....ale zaorze wówczas, gdy z taką werwą będzie bronił w kolejnych meczach.
    Nie mniej jego dzisiejsza postawa zasługuje na wielki szacun.

Legionista Awatar tomla
    no to zobacz skrót ..... 2:58 , Rosołek LEKKO trąca piłkę a Arek jest już na poziomie metra nad murawą.

Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Naprawdę mi się podobało, że ktoś w tej lidze chce grać w piłkę piłką.
    Nie był to mecz wybitny, ale nawet jakby się zakończył porażką, znalazłbym jeden pozytyw. Konsekwentna gra ziemią, próby ciągłe jakiejś gry kombinacyjnej przeplatane wrzutkami.
    Brawa dla Aco za konsekwencję, brawa dla Legii za zwycięstwo na zawsze trudnym inauguracyjnym terenie.
    Super, że udało się w taki sposób, kiedy nie szło, i to w dość krótkim czasie odwrócić losy meczu, to buduje...

Ja w sumie nie rozumiem co robia na tym forum ludzie komentujacy mecz w trakcie meczu. Widac, ze to raczej jakies osoby z przypadku, glownie krytykujacy nasz klub. Z jednej strony fajnie sie z tych dzbanow posmiac po meczu, ale jak dla mnie nie maja oni racji bytu na tym forum. To jest miejsce dla kibicow Legii.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Super, że udało się w taki sposób, kiedy nie szło, i to w dość krótkim czasie odwrócić losy meczu, to buduje...
    A właśnie tak. Dostać gonga w drugiej połowie, u siebie, przy przyzwoitej grze i wygrać w miarę gładko. Nie zawsze tak bywało

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez tomla Zobacz posta
    no to zobacz skrót ..... 2:58 , Rosołek LEKKO trąca piłkę a Arek jest już na poziomie metra nad murawą.
    Gdzie sa obroncy, którzy powinni kryc Rosołka ?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Mam nadzieję, że córka się choć trochę zaszczepiła legijnym klimatem
    Serdecznie pozdrawiam.
    A dziękuję pierwszy mecz, od razu na Żylecie mówi że bylo mega i chce więcej pojutrze w szkole będzie nowych zarażać pewnie

aaa i najważniejsze, po meczu pierwsze co ją interesowało to sprawdzić w necie co było na oprawie to naprawdę dobry znak
    Ostatnio edytowane przez pchorseba ; 09-02-2020 o 21:44

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    Bo taki jest Kante. Nigdy nie był napastnikiem , który stoi i czeka na pilke

Wysłane z mojego S41 przy użyciu Tapatalka
    Ok, i jak był Rosołek na placu to ja to rozumiem. Ale jak gramy 1 napastnikiem to jak on wychodzi z pola karnego przy naszej przewadze w polu to takie akcje są takie bez sensu trochę ...

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Brawo Legia !! Uwielbiam takie mecze ,kiedy podpuszczamy leszczy a potem raz dwa trzy i wygrana !
    Hehe to prawda, w Poznaniu czy Szczecinie do teraz w internecie się rozwodzą nad tym karnym, bo przecież ten ŁKS już nas miał

Wracając do nas, to spodziewałem sie problemów, ale też miałem nadzieję, że mimo wszystko będzie łatwiej. A tutaj do przerwy 0-0, po przerwie zaraz gong i się zaczęła nerwówka. Owszem mecz wydawał sie pod kontrolą, ale co z tego jak to rywal prowadził, a czas uciekał. Na szczęście udało się wyciągnąć i chwała piłkarzom za to, bo nie takie kompromitacje już zaliczaliśmy, będąc murowanym faworytem. Dzisiejszy mecz potwierdził to, co mówił Vuko. Nikt się nie będzie przed nami kładł i aby wygrać ligę trzeba będzie naprawdę spiąć poślady. Dzisiaj jest czas aby się pocieszyć, ale za tydzień kolejny "finał". I tak do połowy maja.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Odwracamy wynik, wygrywamy 3:1, rywale oddają jeden celny strzał w meczu a głównym tematem jest to czy bramkarz ŁKS zagrał dobrze czy źle.
    Nic do Arka nie mam, ale sorry, coś tu jest nie halo.
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Ok, i jak był Rosołek na placu to ja to rozumiem. Ale jak gramy 1 napastnikiem to jak on wychodzi z pola karnego przy naszej przewadze w polu to takie akcje są takie bez sensu trochę ...
    Dokładnie tak, kiedy siedzimy na przeciwniku, a zazwyczaj w realiach naszej ligi tak jest, bezwzględnie musimy mieć kola non-stop obecnego w polu karnym, by zawsze był w gotowości do wykończenia akcji oraz przy tym absorbował/ściągał na siebie obrońców, co jest również niezwykle istotne.

Legionista
    A dziękuję pierwszy mecz, od razu na Żylecie mówi że bylo mega i chce więcej pojutrze w szkole będzie nowych zarażać pewnie

aaa i najważniejsze, po meczu pierwsze co ją interesowało to sprawdzić w necie co było na oprawie to naprawdę dobry znak
    Super! To są naprawdę mega historie, oby tak dalej! Pozdrawiam

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Dokładnie tak, kiedy siedzimy na przeciwniku, a zazwyczaj w realiach naszej ligi tak jest, bezwzględnie musimy mieć kola non-stop obecnego w polu karnym, by zawsze był w gotowości do wykończenia akcji oraz przy tym absorbował/ściągał na siebie obrońców, co jest również niezwykle istotne.
    wypisz, wymaluj ... Nemanja albo po prostu odważniej ! Ten Kante na nasze warunki obecne to dobry piłkarz, ale granie nim jako jednym napastnikiem jest marnowaniem jego i zespołu potencjału.

Legionista Awatar tomla
    Gdzie sa obroncy, którzy powinni kryc Rosołka ?
    Czy my gadamy o obrońcach ? To jest piąty metr i wrzutka typu lobik ......

Uprawnienia umieszczania postów