Ankieta: Na kogo oddasz głos w I turze?

Ta ankiet zakończy się w 05-05-2020 o 19:21 Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 30 z 66

Wątek: Wybory prezydenckie 2020

Legionista Awatar Alek

Wybory prezydenckie 2020

I tura odbędzie się 10 maja, zaś II 2 tygodnie później.

Legionista Awatar Stout
    #AndrzejMusisz.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar b.
    Widzę, że kandydat koalicji TVN - Tusk zaczął kampanię od drwin z ofiar katastrofy smoleńskiej. Co za śmieć.

https://twitter.com/bogdan607/status...421930502?s=19

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Widzę, że kandydat koalicji TVN - Tusk zaczął kampanię od drwin z ofiar katastrofy smoleńskiej. Co za śmieć.

https://twitter.com/bogdan607/status...421930502?s=19
    Bydlę ubeckie.

Legionista
    Według tłumaczeń członka sztabu niejakiego Krasonia, zamieszczono specialnie.

https://twitter.com/LukaszKrason/sta...57321879425024

Najwyraźniej miała to ma być taka ekwilibrystyczna umysłowa metafora parabola dla szeroko pojętych mas zmęczonych hejtem w polityce, ale nie pykło i wyszło dla stargetowanego tefauenowca czyli jakieś 6%.
    Duża klasa tak się określić na samym początku, zwłaszcza że ścisk po stronie poko większy niż u dziewicy .

Niech jedzie dalej takim przekazem. Im głupiej tym lepiej
    Ostatnio edytowane przez Mayhe(L) ; 06-02-2020 o 02:59 Powód: text na screeny
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista
    Kandydatka PO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska została zapytana na konferencji prasowej o komentarz do złagodzenia przez łódzki Sądu Apelacyjny wyroku z 25 do 15 lat więzienia dla Stevena V., oskarżonego o zabójstwo ze zgwałceniem trzyletniego syna swej partnerki i znęcanie się nad chłopcem. Kandydatka PO stwierdziła, że nie będzie komentowała wyroku sądu.

Dzieci muszą być bezwzględnie chronione - oświadczył w czwartek prezydent Andrzej Duda.
    Wczoraj sąd złagodził karę za zgwałcenie i śmiertelne pobicie trzylatka. Argumentacja jest zdumiewająca. Powinno być zero tolerancji dla takich zwyrodnialców. Dzieci muszą być bezwzględnie chronione

— napisał Andrzej Duda na Twitterze.

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Kandydatka PO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska została zapytana na konferencji prasowej o komentarz do złagodzenia przez łódzki Sądu Apelacyjny wyroku z 25 do 15 lat więzienia dla Stevena V., oskarżonego o zabójstwo ze zgwałceniem trzyletniego syna swej partnerki i znęcanie się nad chłopcem. Kandydatka PO stwierdziła, że nie będzie komentowała wyroku sądu.

Dzieci muszą być bezwzględnie chronione - oświadczył w czwartek prezydent Andrzej Duda.
    Wczoraj sąd złagodził karę za zgwałcenie i śmiertelne pobicie trzylatka. Argumentacja jest zdumiewająca. Powinno być zero tolerancji dla takich zwyrodnialców. Dzieci muszą być bezwzględnie chronione

— napisał Andrzej Duda na Twitterze.
    Kto nominował go na sędziego?
    Poczekajmy bo zapewne przybędzie rycerz na białym koniu.
    Ustawka polityczna.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Laleczka Chucky z przytupem rozpoczęła kampanię wyborczą.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Ustawka polityczna.
    Komorowski - czyli faktycznie jeden z wielu z V kolumny PiS
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
    Ustawka polityczna.
    No, kto nominował go na sędziego?

Legionista Awatar Szawar
    Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    No, kto nominował go na sędziego?

Sędzia Krzysztof Eichstaedt, który wydał wyrok w tej sprawie to nominat Zbigniewa Ziobry.
    Minister Sprawiedliwości z dniem 1 lipca 2018 r. powierzył wykonywanie obowiązków sędziego dyscyplinarnego przy Sądzie Apelacyjnym w Łodzi następującym sędziom:
    ...
    3. Pan sędzia Krzysztof Eichstaedt, sędzia Sądu Apelacyjnego w Łodzi, ..." http://wwww.sedziowielodzcy.pl/nasz-okreg
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Legionista
    Nie. Na sędziego Sądu Apelacyjnego w Łodzi, w którym orzekał w tej sprawie karnej, nominował go Komorowski. Ziobro zaś powołał go w 2018 na sędziego dyscyplinarnego w tymże sądzie.

134 sędziów dyscyplinarnych powołał 1 lipca minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Będą sądzić sędziów, którym rzecznicy dyscyplinarni zarzucą sprzeniewierzenie się godności sędziego.

Powołani przez ministra sędziowie dyscyplinarni będą orzekać w pierwszej instancji, czyli w sądach apelacyjnych. Dopiero gdy od ich orzeczenia któraś ze stron się odwoła, sprawę będzie rozpatrywać nowa Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego w trzyosobowym składzie - dwóch sędziów mianowanych przez prezydenta i jeden ławnik spośród ławników wybranych przez Senat.

Sędziowie dyscyplinarni mimo woli

Spośród powołanych przez Zbigniewa Ziobrę sędziów dyscyplinarnych część otrzymała nowe obowiązki - jak twierdzą - wbrew swojej woli, a nawet bez wiedzy. Przeciwko nominowaniu na tę funkcję zaprotestowały m.in. trzy sędzie Sądu Okręgowego w Olsztynie - Iwona Litwińska-Palacz, Olga Rybus i Małgorzata Tomkiewicz.

Ich wnioski skierowane do ministra sprawiedliwości o niepowierzanie im – wbrew ich woli – obowiązków sędziów Sądu Dyscyplinarnego przy Sądzie Apelacyjnym w Białymstoku poparło 6 czerwca Zgromadzenie Przedstawicieli Sędziów Okręgu Sądu Okręgowego w Olsztynie.

W jednym z takich pism do ministra - ujawnionym przez Stowarzyszenie Sędziów Polskich "Iustitia" - znalazło się m.in. stwierdzenie: "Oświadczam, iż nigdy nie ubiegałam się i nadal nie ubiegam o powierzenie mi obowiązków sędziego dyscyplinarnego i w związku z tym nie zgłaszałam i nadal nie zgłaszam swojej kandydatury (...). Wskazana procedura została zainicjowana nie tylko pomimo braku mojej zgody, ale nawet i świadomości".

Inni sędziowie również przyznają, że zostali skierowani do orzekania w sprawach dyscyplinarnych innych sędziów wbrew swojej woli.
    Ostatnio edytowane przez Hermit ; 06-02-2020 o 21:59

Legionista Awatar TNTP
    Oj tam, oj tam
    Tu sendzia, tam sendzia
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar b.
    Forumowi kodziarze, bo wiem, ze tacy sa - czemu nie oddacie głosu w ankiecie? Wstyd się przyznać do głosowania na Kidawę czy o co kaman?

Legionista
    Forumowi kodziarze, bo wiem, ze tacy sa - czemu nie oddacie głosu w ankiecie? Wstyd się przyznać do głosowania na Kidawę czy o co kaman?
    Nie chcą wywoływać konfliktów, bo to przecia bracia po szalu...

Były prezydent Lech Wałęsa zamieścił w sieci ostry wpis. Zapowiedział w nim, co zrobi jeśli wybory prezydenckie wygra Andrzej Duda.
    Proszony jestem, by przeciwdziałać niszczeniu dorobku Ojczyzny. W związku z tym zamierzam w sposób pokojowy stoczyć ten bój – zapowiada Wałęsa.
    We wpisie wzywa do powstrzymania „tej ekipy w niszczeniu Polski”.
    W kolejnym wpisie tłumaczy, co zrobi, jeśli Andrzej Duda ponownie zostanie prezydentem.
    Jeśli z naruszeniem zasad przedłużą działalność prezydenta, to w pierwszy czwartek po wyborach z taczkami pojedzie po Kaczyńskiego, by go przewieźć do miejsca właściwego – pisze.
    Albo On mnie, albo ja jego. Dalsze uściślenia podam w tym miejscu – dodaje.
    mimo, że PiSiory obarczają mnie jako pracodawcę w chvj to te słowa Wałęsy nadają się jak ulał
    LEGIA TO MY
    Freedom for Mary Wagner!!!

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Nie chcą wywoływać konfliktów, bo to przecia bracia po szalu...
    Chuuj z nich, a nie bracia po szalu. Tacy sami jak po "jeszcze jeden" zostali na stadionie.

Kazdy normalny kibic nigdy w zyciu nie zaglosowalby za tymi kuurwami z PO po tym co odjebali z akcja Widelec czy pozniej z aresztami wydobywczymi.

Przeciez kazdy albo tego doswiadczyl albo ma znajomych, ktorzy przez te kuurwy sporo przeszli. Ale troche przypal przypucowac sie, ze jest sie kodziarzem na jakby nie bylo kibicowskim forum. Wiec udaja wyborcow Konfederacji albo niby stojacych z boku. A tak naprawde to chuuja maja wspolnego z kibicowaniem, a to takie ameby jak ta piizda z twitteta, co chce milicji na stadionie, nopawel czy jak mu tam albo trolle z PO.

Legionista
    Chuuj z nich, a nie bracia po szalu. Tacy sami jak po "jeszcze jeden" zostali na stadionie.

Kazdy normalny kibic nigdy w zyciu nie zaglosowalby za tymi kuurwami z PO po tym co odjebali z akcja Widelec czy pozniej z aresztami wydobywczymi.

Przeciez kazdy albo tego doswiadczyl albo ma znajomych, ktorzy przez te kuurwy sporo przeszli. Ale troche przypal przypucowac sie, ze jest sie kodziarzem na jakby nie bylo kibicowskim forum. Wiec udaja wyborcow Konfederacji albo niby stojacych z boku. A tak naprawde to chuuja maja wspolnego z kibicowaniem, a to takie ameby jak ta piizda z twitteta, co chce milicji na stadionie, nopawel czy jak mu tam albo trolle z PO.

Zawsze szczególnie miło czyta mi się takie słowa, której choć nie wyszły ode mnie, w każdym fragmencie są zgodne z moim jestestwem.
    Mam nadzieję, że ci różni "apostołowie" szala pomiędzy podziałami pochwalą się listami przepraszającymi do "naszych (sic!) po barwach", takich jak choćby towarzysze Lisienko czy Halicki.
    btw: lewaczki podszywające się pod konfederatów to już taka nowa świecka tradycja. Śmiszne ino, ja już tego nie odnoszę nawet do forumki, że nie widzę specjalnego oporu po stronie jedynej prawdziwnej prawicy, a często widzę dużą nić porozumienia i zrozumienia.
    No ale, nie mój cyrk, nie mój kręgosłup, nie moje małpy.

Jak definiujemy normalnego kibica?
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Nie wzlatuj za wysoko, tobie nieskończenie długo zajmie definiowanie pojęcia człowieka.

Legionista Awatar Stout
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Idź na weszło ,spytaj się ksysia.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Nie wzlatuj za wysoko, tobie nieskończenie długo zajmie definiowanie pojęcia człowieka.
    Długo nad tym myślałeś?

Ja tam bym się nie powoływał na sytuację z "jeszcze jeden", bo cała trybuna zaregowała... No właśnie, nie zareagowała, gwizdów nie liczę.

Legionista Awatar Moriarty
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Długo nad tym myślałeś?
    Raczej nie.
    Bazinga!
    Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Any mod aboard?
    Mógłby ktoś oczyścić tę stajnię Augiasza, w którą zmieniło się nasze forum?
    Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
    Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
    ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş

Legionista
    L.. vel Mateusz283 vel Obiektywny81 vel Janusz81 tango down

A jak pisałem, że to kolejne wcielenie Mateusza283, to grafoman z KODu pisał tak:

Wy tam w tym kodzie kłamstwo macie wpisane w DNA, oczywiscie mozesz iść w zaparte jak mapet albo twój idol Bolek multikontowy kłamczuszku, co po każdym banie wracasz tu jak bumerang

A jak komuś się bardzo nudzi, to niech sobie sprawdzi co ta kodziarska ameba zgrywająca Konfederatę pisała z poprzednich kont.

Sorry za off top
    Ma więcej kont niż punktów IQ. Niby niewyśrubowane zadanie, ale przynajmniej pitka jest zażarta

A czy jeden z drugim może schować w kieszeń swą nienawiść do bliźniego i dyskutować normalnie? Ile można jechać na opluwaniu drugiego człowieka, rodaka? To świadczy o Was, jacy jesteście a nie o tym kogo obrażacie.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Administrator Awatar mOFMC
    Cytat Zamieszczone przez EyeQueue Zobacz posta
    Any mod aboard?
    Mógłby ktoś oczyścić tę stajnię Augiasza, w którą zmieniło się nasze forum?
    Musiałbym na etacie tu robic zeby nadazac a reszta, słusznie zresztą, zajmuje sie znacznie ciekawszymi rzeczami niż użeranie się z jednym czy drugim

Ja natomiast nie rozumiem czerpania przyjemności z wyzywania się od pedałów w internecie przez, mniemam, dorosłych ludzi. Spotkajcie się gdzieś pod źródłem i ustalcie między sobą który jest pedałem, który piz.dą, który lewacką ścierą a który faszolkiem.

Zamknę zaraz te najbardziej newralgiczne wątki w pizdu zeby wstydu przed czytającymi nie było i będziecie sobie pisać o grach komputerowych i podróżach jak nie umiecie zachować elementarnej kultury w tematach okołopolitycznych. Tak, tak - odpowiedzialność zbiorowa :P
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Gintleman Awatar księciuniu
    I tygodniowego bana wszystkim, którzy w danym tygodniu pisali w tym temacie
    A jeżeli to możliwe od strony technicznej, to wszystkim, którzy w temat w ogóle wchodzili.

To pisałem ja, Rudy **uj.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Uprawnienia umieszczania postów