Ankieta: Na kogo oddasz głos w I turze?

Ta ankiet zakończy się w 05-05-2020 o 19:21 Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: Wybory prezydenckie 2020

Legionista Awatar R.
    Patrzę co wypisuje środowisko GW i inne lewactwo w ostatnich dniach i to jest kompletne zezwierzęcenie, skurwienie i nie wiem jak to jeszcze określić. Banda jebanych śmieci.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Będę miał chwile to porobię screeny i powrzucam co tę mendy spod znaku białej róży i budy pod sejmem wypisują na face, to jest dopiero ściek i rynsztok. Najlepsze że to ludzie po 50, wydawało by się że poważni i dojrzali.

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Będę miał chwile to porobię screeny i powrzucam co tę mendy spod znaku białej róży i budy pod sejmem wypisują na face, to jest dopiero ściek i rynsztok. Najlepsze że to ludzie po 50, wydawało by się że poważni i dojrzali.
    Ale przecież najczęściej są to sfrustrowane pizdy, które we własnym życiu do niczego nie doszły i obarczają za to winą .... żydów, masonów, kościół, sonsiada, czy tam obecną władzę. Ogólnie to najlepiej o ich poziomie świadczy ich "estetyka", a już najśmieszniejsze są te groźby 60 letnich bab, czego by one nie zrobiły jakby dorwały jakiegoś PiSowca. Określenie kozak w necie, ***** w świecie idealnie określa cały ten zwierzyniec

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Na litość Boską, przecież do tej funkcji trzeba mieć jakieś konkretne zaplecze polityczne, ludzi gotowych na różne stanowiska, jako taką prezencję ( proszę nie wywoływać Wałęsy bo to była inna Polska), doświadczenie w piastowaniu najważniejszych stanowisk w polityce, kandydat o aparycji " dobrego chłopca że szkółki niedzielnej" może i jest inteligentny, może i orze w programach swoich przeciwników ale ten urząd to nie jego para butów.
    Popełniasz błąd przykładając swoje oczekiwania do realiów.
    Piszesz o Wałęsie, to przypomnę resztę konkurencji -> politruk Jaruzelski, alkus Kwaśniewski, wujek dobra rada Komorowski.
    Bosakowi brakuje dużo do ideału, ale na tle innych kandydatów nie wypada jakoś szczególnie tragicznie - w przeciwieństwie do kandydatów 2 największych partii opozycyjnych, bo tutaj mamy do czynienia z prawidzwymi tuzami intelektu
    Ostatnio edytowane przez TNTP ; Dzisiaj o 13:00
    Lieber tot als rot!!

Legionista
    Najgorsze jest to, że wygrana w drugiej turze Kidawy nie wydaje się takie nierealne. To by dopiero były jaja. Ja nie wyobrażam sobie tej kobiety piastującej urząd prezydenta. Porównując ją do Dudy (mimo jego niewątpliwych wad) to jak porównywanie gówna z czekoladą.
    Nie jestem jakoś bardzo na bieżąco z polityką, ale tylko przeglądając internet, twitter to próby deprecjonowania i opluwania Dudy są obrzydliwe.
    Byłem skłonny zagłosować na Bosaka, ale obawiam się, że w drugiej turze będą jaja, więc mój głos już w pierwszej oddam na obecnego prezydenta.
    Gardzę ludźmi, którzy będą oddawać głos na Kidawę tylko na przekór PISowi. Jej prezencja, wiedza, inteligencja, charyzma (raczej jej brak) nie przystają do najwyższego urzędu w państwie. Głosujący na tę panią są ślepi (albo zaślepieni nienawiścią) albo głupi.

Nie pamiętam, kiedy naród był tak bardzo podzielony na dwie Polski. Tak zajadle i nienawistnie podzielony, bo obie strony mają za uszami. Katastrofa smoleńska miała być jakimś przełomem w sporze politycznym, a od tego czasu podział i nienawiść rośnie lawinowo.
    Smutno się na to patrzy.

Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Najgorsze jest to, że wygrana w drugiej turze Kidawy nie wydaje się takie nierealne. To by dopiero były jaja. Ja nie wyobrażam sobie tej kobiety piastującej urząd prezydenta. Porównując ją do Dudy (mimo jego niewątpliwych wad) to jak porównywanie gówna z czekoladą.
    Nie jestem jakoś bardzo na bieżąco z polityką, ale tylko przeglądając internet, twitter to próby deprecjonowania i opluwania Dudy są obrzydliwe.
    Byłem skłonny zagłosować na Bosaka, ale obawiam się, że w drugiej turze będą jaja, więc mój głos już w pierwszej oddam na obecnego prezydenta.
    Gardzę ludźmi, którzy będą oddawać głos na Kidawę tylko na przekór PISowi. Jej prezencja, wiedza, inteligencja, charyzma (raczej jej brak) nie przystają do najwyższego urzędu w państwie. Głosujący na tę panią są ślepi (albo zaślepieni nienawiścią) albo głupi.

Nie pamiętam, kiedy naród był tak bardzo podzielony na dwie Polski. Tak zajadle i nienawistnie podzielony, bo obie strony mają za uszami. Katastrofa smoleńska miała być jakimś przełomem w sporze politycznym, a od tego czasu podział i nienawiść rośnie lawinowo.
    Smutno się na to patrzy.
    Zadanie dla Ciebie:

1. Przeczytaj pogrubione na zielono.
    2. Przeczytaj pogrubione na czerwono.
    3. Przeczytaj pogrubione na niebiesko.
    4. Przeczytaj pogrubione na pomarańczowo.
    5. Przeczytaj resztę pogrubionych.
    6. Wyciągnij wnioski
    Ostatnio edytowane przez Hazardzista ; Dzisiaj o 15:04
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Zadanie dla Ciebie:

1. Przeczytaj pogrubione na zielono.
    2. Przeczytaj pogrubione na czerwono.
    3. Przeczytaj pogrubione na niebiesko.
    4. Przeczytaj pogrubione na pomarańczowo.
    5. Przeczytaj resztę pogrubionych.
    6. Wyciągnij wnioski
    Proszę o nie przemycanie na forum zakamuflowanych symboli LGBT, zmień te kolorki na kursywę.

E: http://https://youtu.be/bLaUqXWW4BY
    Ostatnio edytowane przez Mieczysław ; Dzisiaj o 16:46 Powód: Uzasadnienie
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Uprawnienia umieszczania postów