Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Ewangelia dla Kibiców Legii Warszawa

Ewangelia dla Kibiców Legii Warszawa

,, Byłem w bojówce a Bóg dotknął mnie swą łaską ''
    Zbudowane przez was życie zmierzy się z prawdą. Byłem jednym z młodych chłopaków który należał do bojówki jednej z Polskich drużyn. Wychodziło nam to pomyślnie, mieliśmy szacunek w okolicy. Na własnym podwórku front wojenny a ja dowodziłem dużym rejonem. Otrzymałem łaskę od Boga Ojca, a on posłał do mojego serca Jezusa Chrystusa aby zamknąć przeszłość - zakopać topory wojenne ponieważ bycie kibolem ma kilka plusów lecz więcej minusów, posiada się wielu wpływowych znajomych ale i ma się jeszcze więcej wrogów. Myślałem że wszystko wiem o życiu i wszystko mam już zbudowane, jednak tylko mi się wydawało a w własnej wyobraźni szereg blokad i kajdanek. Ludzie którzy piją alkohol systematycznie są tacy sami jak narkomanii ponieważ potrzebują substancji aby ,,zacząć mówić", znam całą atmosferę tam panującą od tego Jezus zaczynał naprawę mojej duszy. Trzeźwość włada potężną mocą , wyobraźnia dostrzega więcej kolorów, nie ograniczamy się, rozwijamy się szybko, serce jest bardziej łagodne i miłosierne. Diabeł utopił sport i męskość nauczając ludzi pić, palić lub brać, menda działa jako myśl w człowieku, tak samo Jezus działa dobrem poprzez myśl sami sobie dopasujcie z własnym życiem. Ludzie piją czy też biorą aby łatwiej spędzać wolny czas, celem jest pewność siebie i radosna atmosfera. Mądrość Boża została mi ukazana, a wraz z nią najważniejszy czyn. Jezus Chrystus jest mesjaszem, kto w niego wierzy grzechy są mu oduszczone. Niewierzący zaś pójdą do utylizacji, nazwani słabymi i ślepymi z egoistycznym sercem. Zanim poznałem prawdę, pochodziłem z rodziny katolickiej i tam też zacząłem służyć , uczęszczając na mszę oraz słuchając nauczania księży. Po upływie czasu pracy w posłudze oraz systematycznej modlitwie nie generowałem odpowiedniej,, siły" do pokonywania codziennych przeszkód, znaczy ciężarów i ciśnień złego który mnie atakował, mimo stosowania się do planu rozsądku i nauk kościoła rzymsko-katolickiego które okazały się bardzo słabe, również źle głosiłem Ewangelię. Po wielu przegranych... tchneło mnie aby zapytać Ducha Świętego czy nauczy mnie od początku jeszcze raz wszystkiego. Duch Święty zaczął prowadzić mnie i pokazywać fikcje kościoła katolickiego. Obłudnicy którzy objadają wdowy pod pozorem modlitwy mawiał Jezus w stronę sanchedrynu, a dziś nic się nie zmieniło dalej fałszywie wyzyskuje się za pogrzeb bądź ślub, Bóg Ojciec Błogosławi darmo , lecz znalazł się ukryty pośrednik ,, ksiądz". Diabeł w kościele katolickim wykreował z służebnicy Maryji postać która jest,, matką Bożą " wywyższona Bogurodzica staje na równi z Jezusem za swój szlachetny czyń urodzenia Jezusa. Jednak Jezus 2000 lat temu ma odmienne zdanie wobec tej kwestii :Mt12, 46:ktoś rzekł do Jezusa gdy ten przemawiał do tłumu <oto twoja Matka i bracia stoją na dworze i chcą z Tobą pomowić> lecz on odpowiedział temu, który mu to oznajmił <któż jest moją matką i bratem? > wyciągał rękę ku swoim uczniom, rzekł<oto moja matka i moi bracia, bo kto pełni wolę Ojca mojego, który jest w niebie, jest mi bratem, siostrą i matką> Maryja w świecie staje się częściej wymawianym słowem niż Jezus, spójrzmy na różaniec 5 razy ,,Ojcze nasz" które nadał Jezus zaś ,,zdrowaś Maryjo " 53 razy... Maryja wykonała swoje zadanie wzorowo i chwała jej za to lecz po urodzeniu Jezusa zajmowała się gospodarstwem. Zła interpretacja księży katolickich notuje przegraną nie tylko w kulcie Maryjnym jak i pedofili, alkoholu, narkotykach i braku męstwa. Moc ducha świętego prowadzi Cię w siłę do każdej dziedziny, stajesz się Spartaninem. Apostoł Paweł przeszedł 16 tys. Kilometrów głosząc Ewangelię o Jezusie Chrystusie tworząc wspólnoty chrześcijańskie, kto dodaje coś do tych słów jest klamcą. Pismo Święte wskazuję że należy ochrzcić się z ducha świętego tak jak chrzcił Jezus Chrystus. Chrzest wodny zaś z bycia noworodkiem nic nie znaczy prócz tradycji katolickiej, na chrzest wodny musisz wyrazić zgodę więc być świadomym, w taki sposób chrzcił Jan Chrzciciel. Dzisiaj Jezus chce wejść do Twojego Serca, a te świadectwo jest tylko ziarem tego jak pomaga ludzią na całym świecie w obecnej chwili, dzisiaj prawda puka do twych drzwi. Czytaj Biblię, to twoja mapa na tej autostradzie.

Legionista Awatar Stout
    Faktycznie ,jest nowy towar na mieście.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Uprawnienia umieszczania postów