Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 129

Wątek: Przygotowania do rundy wiosennej 2020

Legionista
    No i wyjaśniło się po co Cholewiak w Legii, do którego tyle było wątpliwości, jest przewidziany przede wszystkim do ofensywy: oba skrzydła, ewentualnie atak, boki obrony to ostatnia pozycja o jakiej Vuko myśli w jego wypadku. I ten atak mnie martwi, bo boje się że ubytek Niezgody klub ma zamiar doraźnie zastąpić właśnie Cholewiakiem, bo kiedyś podobno zagrał kilka fajnych meczy. A sam klub będzie szukał na pozycję napastnika kogoś poważnego po sezonie. Sam Vuko mówił że w zimie znaleźć dobrego napastnika to trudna sprawa. Co do Pyrdoła to w ocenie Vuko dziesiątka oraz fałszywy skrzydłowy, ale tutaj znaków zapytania nie było.
    Meczu nie widziałem, ale z wypowiedzi Vuko wynika że trener udoskonalał to co wprowadził w rundzie jesiennej, dominacja w środku boiska, pressing, odbiór piłki i szybki atak, do tego potrzebna jest współpraca wszystkich formacji, czyli każdy ma wiedzieć co ma robić w każdej momencie. Wydaje się że to może być dobry system zarówno na ligę jak i puchary, tak się gra na zachodzie, dominacja w środkowej strefie, odbiór piłki i dzięki temu jak najszybsze przedostanie się pod bramkę rywali. Pisząc krótko, Vuko chce nauczyć piłkarzy nowoczesnej gry. Bardzo mi się to podoba, że trzyma się konsekwentnie swojego pomysłu, bo bałem się że zacznie na zgrupowaniu szukać kwadratowych jaj i coś kombinować. Nic tylko trzymać kciuki, a włodarze po odejściu Niezgody jak najszybciej niech zapewnią Vuko godnego następce, bo samym Kante może być ciężko ogarnąć całą wiosnę.
    E:
    Tak wiem jest Sanogo, Rosołek ew. Kostorz i Cholewiak, Vuko już kilku zawodników zbudował, ale cudotwórcą nie jest i nie zrobi z pierwszego lepszego zawodnika topowego snajpera.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 17-01-2020 o 08:11

Legionista Awatar Gabro
    Początki Cholewiaka takie sobie. Pewne jest, że Kostorz nam Niezgody nie zastąpi.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Początki Cholewiaka takie sobie. Pewne jest, że Kostorz nam Niezgody nie zastąpi.
    Nie oglądałem sparingu, czy Cholewiak zagrał po lewej stronie boiska? Bo w poprzednim sparingu biegał chyba po prawej. To jest lewonożny piłkarz.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; 19-01-2020 o 17:25

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    Nie oglądałem sparingu, czy Cholewiak zagrał po lewej stronie boiska? Bo w poprzednim sparingu biegał chyba po prawej. To jest lewonożny piłkarz.
    Zaczął drugą połowę na prawym skrzydle, a potem "Vuko" zmienił go stronami z Pyrdołem, ale na krótko, bo po zdjęciu Pyrdoła wrócił na prawą.

Legionista Awatar R.
    Mam pytanie do tych ekspertów, którzy tutaj tak się wypowiadali o technice pewnych młodych graczy, na podstawie 10 sekundowego filmiku. Jednak coś potrafią czy dalej nie?
    https://twitter.com/majkel1999/statu...26429926682625
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Mam pytanie do tych ekspertów, którzy tutaj tak się wypowiadali o technice pewnych młodych graczy, na podstawie 10 sekundowego filmiku. Jednak coś potrafią czy dalej nie?
    Grubo.
    Ironiczne "eksperci" podczas gdy samemu przedstawia się swoją opinię. Nieźle.

Ale wracając do tematu.
    Odbijanie/ żonglowanie piłką to taki poziom podstaw piłkarskich jak przykładowo umiejętność przejechanie przez kierowcą na zielonym świetle. Czyli wymagana a o umiejętnościach dobrej jazdy nie świadczy.

Legionista Awatar R.
    Moją jedyną opinią jest to, ze nie wypowiadam się po obejrzeniu kilku sekund z żonglerki o kimś, czy się nadaje do grania w piłkę czy nie. Tyle.

Legionista Awatar Runi
    A gdzie ja napisałem czy ktoś się nadaje ?

Dawać ich do grania!

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Dawać ich do grania!
    Poczytali forumkę, wstyd się im zrobiło i postanowili zrobić powtórkę

Legionista Awatar Gabro
    Jednak to lekki obciach, że nasza formacja ofensywna nie potrafi trafić w bramkę węgierskiego drugoligowca. Musi ich wyręczać obrońca...i to 3-krotnie!
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista
    No i mamy zastępcę dla Niezgody - Wieteska show

Gabro daj spokój, atakujemy Pyrdołem, Cielemęckim, Kostorzem, Praszelikiem oraz Niskim + Cholewiak oraz Cafu - jedyni starsi zawodnicy w przedniej formacji. Graliśmy rezerwowym składem,który nigdy nie wyjdzie w żadnym meczu oficjalnym. Większość z tych graczy będzie łapać ogony w lidze i w PP.
    Nawet biorąc poprawkę że to zespół z drugiej ligi to według mnie jest dobrze. Tym bardziej że te rzuty rożne, dośrodkowania, karny ktoś wypracował i nie był to Wieteska on tak się złożyło że pracę innych wykończył.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 22-01-2020 o 11:24

Legionista Awatar Marcino
    Narzekaliście, że w obronie robi czasem babole ?
    To macie ! Urban zrobił z napastnika obrońcę, Vuko z obrońcy z robi napastnika
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Możecie sprzedawać Niezgodę, mamy Arruwieteskę.

Oglądałem ten sparing... Kostorz to raczej jeszcze długo nie. Cholewiak zmarnował dobre okazje.
    Pozytywnie Cielemęcki, Rocha (dobre dośrodkowania).
    Wszystkie gole Wieteski po stałych fragmentach, więc spokojnie. Oby nie były to ostatnie takie trafienia w najbliższych miesiącach... bo w lidze zwykle brakuje mu precyzji.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Możecie sprzedawać Niezgodę, mamy Arruwieteskę.
    +1 o tym samym pomyślałem

Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Oglądałem ten sparing... Kostorz to raczej jeszcze długo nie. Cholewiak zmarnował dobre okazje.
    Wszystkie gole Wieteski po stałych fragmentach, więc spokojnie. Oby nie były to ostatnie takie trafienia w najbliższych miesiącach... bo w lidze zwykle brakuje mu precyzji.
    Oby były ale z innego powodu

Legionista Awatar R.
    Pytanie dlaczego Vukovic kolejnemu młodemu zmienia pozycję... Karbownik, Rosołek teraz Kostorz, który moim zdaniem więcej da na skrzydle. Jak on był dzisiaj ustawiony?

Pytanie dlaczego Vukovic kolejnemu młodemu zmienia pozycję... Karbownik, Rosołek teraz Kostorz, który moim zdaniem więcej da na skrzydle. Jak on był dzisiaj ustawiony?
    Napastnik. To standardowa jego pozycja i sam mówi, że zawsze był napastnikiem i w Legii też ma być.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Narzekaliście, że w obronie robi czasem babole ?
    To macie ! Urban zrobił z napastnika obrońcę, Vuko z obrońcy z robi napastnika
    Póki co jego babole pozbawiły nas kilku punków, natomiast bramki w tym meczu nie dały nic poza wyrażeniem artystycznym, tak więc jeszce przed nim daleka drga do rehabilitacji, ale ok, nie tak pracuje dalej, to może coś z tego będzie.

Legionista Awatar Gabro
    Oglądałem ten sparing... Kostorz to raczej jeszcze długo nie.
    Odniosłem podobne wrażenie oglądając poprzednie sparingi.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    No i mamy zastępcę dla Niezgody - Wieteska show

Gabro daj spokój, atakujemy Pyrdołem, Cielemęckim, Kostorzem, Praszelikiem oraz Niskim + Cholewiak oraz Cafu - jedyni starsi zawodnicy w przedniej formacji. Graliśmy rezerwowym składem,który nigdy nie wyjdzie w żadnym meczu oficjalnym. Większość z tych graczy będzie łapać ogony w lidze i w PP.
    Nawet biorąc poprawkę że to zespół z drugiej ligi to według mnie jest dobrze. Tym bardziej że te rzuty rożne, dośrodkowania, karny ktoś wypracował i nie był to Wieteska on tak się złożyło że pracę innych wykończył.
    Ja to wszystko rozumiem....ale z drugą ligą węgierską!?

Legionista
    Sporo okazji mamy z tymi Serbami ale nie ma komu wykańczać, poniewaz nie gra Wieteska.

Legionista Awatar Runi
    Napastnik. To standardowa jego pozycja i sam mówi, że zawsze był napastnikiem i w Legii też ma być.
    Z tego co mi się zdaje w Podbeskidziu biegał na skrzydle. No chyba ze wczesniej „ robił” za napastnika.

Legionista
    76′ Pogubili się rywale we własnym polu karnym i przed szansą stanął Cholewiak. Napastnik zablokowany i ponownie rzut rożny
    edit
    81′ Strzelec gola: Mateusz Cholewiak (Legia)!
    Ostatnio edytowane przez Hermit ; 22-01-2020 o 16:39

Legionista Awatar Gabro
    Dobrze wygląda nasza gra presingiem, natomiast fatalnie wykończenie.

No i proszę. Cholewiak, Wieteska. Nie ma co płakać po Niezgodzie .
    Zresztą, po któryms jesiennym meczu gdzie Wieteska walił babole w obronie pisałem że jak Vuko go chce tak wystawiać bo może coś z dyńki walnie przy sfg to niech go do ataku wystawia . Teraz może się tam przydać .

Cholewiak też grywał jako napastnik, więc cholera wie co tam naszemu dyrektorowi do głowy przyszło. Może właśnie dlatego niespecjalnie przejmują się brakiem napastnika?

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cholewiak już skleił co poniektórym.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Zyga Zobacz posta
    Cholewiak też grywał jako napastnik, więc cholera wie co tam naszemu dyrektorowi do głowy przyszło. Może właśnie dlatego niespecjalnie przejmują się brakiem napastnika?
    Kucharski mówił,że napastnik jeszcze przyjdzie.
    https://legia.com/pilka-nozna/radosl...-kibicow/8194/
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 23-01-2020 o 00:19
    #MioduskiOut

Uprawnienia umieszczania postów