Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Wątek: Przygotowania do rundy wiosennej 2020

Legionista
    No i wyjaśniło się po co Cholewiak w Legii, do którego tyle było wątpliwości, jest przewidziany przede wszystkim do ofensywy: oba skrzydła, ewentualnie atak, boki obrony to ostatnia pozycja o jakiej Vuko myśli w jego wypadku. I ten atak mnie martwi, bo boje się że ubytek Niezgody klub ma zamiar doraźnie zastąpić właśnie Cholewiakiem, bo kiedyś podobno zagrał kilka fajnych meczy. A sam klub będzie szukał na pozycję napastnika kogoś poważnego po sezonie. Sam Vuko mówił że w zimie znaleźć dobrego napastnika to trudna sprawa. Co do Pyrdoła to w ocenie Vuko dziesiątka oraz fałszywy skrzydłowy, ale tutaj znaków zapytania nie było.
    Meczu nie widziałem, ale z wypowiedzi Vuko wynika że trener udoskonalał to co wprowadził w rundzie jesiennej, dominacja w środku boiska, pressing, odbiór piłki i szybki atak, do tego potrzebna jest współpraca wszystkich formacji, czyli każdy ma wiedzieć co ma robić w każdej momencie. Wydaje się że to może być dobry system zarówno na ligę jak i puchary, tak się gra na zachodzie, dominacja w środkowej strefie, odbiór piłki i dzięki temu jak najszybsze przedostanie się pod bramkę rywali. Pisząc krótko, Vuko chce nauczyć piłkarzy nowoczesnej gry. Bardzo mi się to podoba, że trzyma się konsekwentnie swojego pomysłu, bo bałem się że zacznie na zgrupowaniu szukać kwadratowych jaj i coś kombinować. Nic tylko trzymać kciuki, a włodarze po odejściu Niezgody jak najszybciej niech zapewnią Vuko godnego następce, bo samym Kante może być ciężko ogarnąć całą wiosnę.
    E:
    Tak wiem jest Sanogo, Rosołek ew. Kostorz i Cholewiak, Vuko już kilku zawodników zbudował, ale cudotwórcą nie jest i nie zrobi z pierwszego lepszego zawodnika topowego snajpera.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 17-01-2020 o 08:11

Legionista Awatar Gabro
    Początki Cholewiaka takie sobie. Pewne jest, że Kostorz nam Niezgody nie zastąpi.

Legionista Awatar Tommy Johnson
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Początki Cholewiaka takie sobie. Pewne jest, że Kostorz nam Niezgody nie zastąpi.
    Nie oglądałem sparingu, czy Cholewiak zagrał po lewej stronie boiska? Bo w poprzednim sparingu biegał chyba po prawej. To jest lewonożny piłkarz.
    Ostatnio edytowane przez Tommy Johnson ; Dzisiaj o 17:25

Uprawnienia umieszczania postów