Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 129

Wątek: Przygotowania do rundy wiosennej 2020

coraz chudszy Awatar Kijek
    Jedno nie wyklucza drugiego. No ale ty czytać nie umiesz to trudno.

Wiatr wieje tak samo: Mioduch z Legii won.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Legionista Awatar Chmielo
    Wiadomo.
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Nie ma się co zżymać, ale dzisiejsza Legia to sportowo, mimo najszczerszych chęci "już nie to". Jeżeli przyjmiemy, że w od czasów CWKS, najgorzej było za czasów POL-MOT to w tych latach przegraliśmy (odpadliśmy) w pucharach kolejno z ... Valencją, Barceloną i Schalke. Trochę nam dziś do takiego poziomu brakuje. To że akurat ostatnio dobrze idzie (szczególnie pokazali to jak poprzeczka poszła w górę w Szczecinie i Lubinie) nie zaciera całokształtu, że z tej mąki nie będzie chleba.

Legionisci.com Awatar Woytek
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Jaja będą jak Cafu nie przedłuży umowy i odejdzie za darmoche. 800 tys. euro pójdzie się *****. Jakim to trzeba być...aby wykupić piłkarza i nie przedłużyć umowy.
    Nie wiem czy przypadkiem to nie było tak, że Legia była zobowiązana go wykupić zgodnie z umową, a teraz Cafu rozdaje sobie karty i w czerwcu zdecyduje co dla niego najlepsze - dość logiczne jeżeli np. menedżer ma w tle oferty na podobnym poziomie finansowym.

Legionista
    My przejęliśmy dosłownie jego kontrakt z Metz, dlatego nie podpisywał nowego, tylko trwał ten na warunkach y uzgodnionych z Francuzami.

Legionista Awatar AGZI
    Ale były już jakieś sygnały,że są widoki na to przedłużenie,czy w ogóle bez szans? Z tego co kiedyś było pisane rozmowy miały być właśnie w styczniu...
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 05-01-2020 o 19:44
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Marcino
    Szkoda, że za chwilę zgrupowanie, odchodzi kluczowy zawodnik i nikt nie wpada na jego miejsce. Kante będzie miał okazję zostać liderem w ofensywie.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Szkoda, że za chwilę zgrupowanie, odchodzi kluczowy zawodnik i nikt nie wpada na jego miejsce. Kante będzie miał okazję zostać liderem w ofensywie.
    Ktoś wpadnie na pewno. Oby nie gorszy od Jarka.

Legionista Awatar Gabro
    Legia ogłosiła, że będzie transmitowała cztery mecze: z Botosani, Dynamem, FK Vożdovac i Kajratem. Spotkania będzie można oglądać poprzez oficjalną stronę klubu, a także nową aplikację.

Legionista Awatar Runi
    o kurva.
    Dawać ich do grania.

Legionista Awatar R.
    Bądź poważny i nie rób tutaj weszło bis...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Runi
    A co w tym niepoważnego ? Poza techniką naszych „talentów”.

Legionista Awatar R.
    I ty tę technikę oceniłeś po 10-sekundowym filmiku, po ciężkim treningu na obozie pomiędzy rundami? Spoko.

Gintleman Awatar księciuniu
    I do tego mokrą, okrągłą piłką na kulistej Ziemi.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

ogladacie sparing? moj ulubiony drewniany Litwin w pierszej polowie ja zawsze kopie się po czole

Legionista Awatar Gabro
    Nic nowego, całą rundę partolił na potęgę.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Marcino
    Kante dalej w gazie ? Rozkręcał się na koniec rundy, a tu proszę, dwie brameczki.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Gabro
    Pyrdoł > Novikovas

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    I do tego mokrą, okrągłą piłką na kulistej Ziemi.
    https://youtu.be/CTmWQCl1fmA
    Ten pewnie miał krzywą piłkę. Co takie drewno robi w Barcelonie? Ale ktoś frajerów ogolił z hajsu.

https://www.youtube.com/watch?v=-ai6Am8lNpU
    A tutaj jakiś drewniany kasztan z Realu, co nie potrafi piłki podbić kilka razy

https://www.youtube.com/watch?v=RorB0U2VL34
    A tutaj po dwóch minutach stwierdzam, ze to jakiś piłkarski kaleka. Nie wiem za co on hajs kasuje, miernota.

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    https://youtu.be/CTmWQCl1fmA
    Ten pewnie miał krzywą piłkę. Co takie drewno robi w Barcelonie? Ale ktoś frajerów ogolił z hajsu.

https://www.youtube.com/watch?v=-ai6Am8lNpU
    A tutaj jakiś drewniany kasztan z Realu, co nie potrafi piłki podbić kilka razy
    Pełna zgoda; drewno i kasztan.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Tommy Johnson
    I ty tę technikę oceniłeś po 10-sekundowym filmiku, po ciężkim treningu na obozie pomiędzy rundami? Spoko.
    A ty z kolei oceniłeś po 10-sekundowym filmiku że treningi były ciężkie.

Po porządnym treningu nogi naturalnie powinny być ciężkie, ale podstawowe panowanie nad futbolowką to jest absolutna podstawa, pomimo że zmęczone "czwórki".

Dzieciaki dostali piłkę do poklepania ale nawet po treningi piłeczka się nie słucha. Do roboty

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
    A ty z kolei oceniłeś po 10-sekundowym filmiku że treningi były ciężkie.

Po porządnym treningu nogi naturalnie powinny być ciężkie, ale podstawowe panowanie nad futbolowką to jest absolutna podstawa, pomimo że zmęczone "czwórki".

Dzieciaki dostali piłkę do poklepania ale nawet po treningi piłeczka się nie słucha. Do roboty
    Ty to masz jednak oko. Tak jak do Prijovića...
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    o kurva.
    Dawać ich do grania.

O ja pierdolę

Legionista Awatar R.
    Wyrok zapadł. 10 sekund wystarczyło ekspertom do oceny kto ma jaką technikę. Oby w każdej dziedzinie życia było tylu fachowców, to żyłoby nam się wszystkim lepiej.

Legionista Awatar Runi
    Wyrok zapadł. 10 sekund wystarczyło ekspertom do oceny kto ma jaką technikę. Oby w każdej dziedzinie życia było tylu fachowców, to żyłoby nam się wszystkim lepiej.
    Gdyby fachowcy w swoich dziedzinach byliby na ich poziomie to nie byłoby gdzie i jak żyć.

Legionista Awatar R.
    Gdyby fachowcy w swoich dziedzinach byliby na ich poziomie to nie byłoby gdzie i jak żyć.
    Racja, wszak ty wiesz na jakim są poziomie, wszak wystarczyło ci to co w tym temacie. Ciekawe ile razy widziałeś ich w meczach.

Legionista Awatar Jestem
    Najgorsze w tym wszystkim jest to, że prawo pierwszego wrażenia niestety działa bardzo silnie w relacjach pomiędzy ludźmi a przenosi się ono również poprzez media elektroniczne. W dodatku ludzie często zapominają, że pozory często mylą i to tak często, że sobie z tego nie zdają sprawy - oczywiście dotyczy to bardziej tych z lewej strony krzywej Gaussa niż tych z prawej i nie rozchodzi się tu o poglądy polityczne
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar Runi
    Racja, wszak ty wiesz na jakim są poziomie, wszak wystarczyło ci to co w tym temacie. Ciekawe ile razy widziałeś ich w meczach.
    Wszak Ty wiesz na jakim są poziomie skoro jesteś w stanie stwierdzić że nie mam racji.

Tak jak od kierowca Taxi mam prawo oczekiwać znajomości przepisów czy prawidłowego obsługiwania pedałów , lekarza że nie pomyli mi nerki z dwunastnicą czy informatyka obsługi komputera tak od piłkarza , że jest w stanie podbić piłkę na trzy metry do kolegi.

Daj Boże niech jeden i drugi wyrośnie na drugiego Ronaldo. Nie zmienia to faktu, że uśmiech irytacji pojawia się na twarzy gdy owoce akademii nie opanowują podstaw piłkarskiego rzemiosła.
    Ostatnio edytowane przez Runi ; 16-01-2020 o 23:20

Legionista Awatar R.
    Wszak Ty wiesz na jakim są poziomie skoro jesteś w stanie stwierdzić że nie mam racji.

Tak jak od kierowca Taxi mam prawo oczekiwać znajomości przepisów czy prawidłowego obsługiwania pedałów , lekarza że nie pomyli mi nerki z dwunastnicą czy informatyka obsługi komputera tak od piłkarza , że jest w stanie podbić piłkę na trzy metry do kolegi.

Daj Boże niech jeden i drugi wyrośnie na drugiego Ronaldo. Nie zmienia to faktu, że uśmiech irytacji pojawia się na twarzy gdy owoce akademii nie opanowują podstaw piłkarskiego rzemiosła.
    Stwierdzam tylko, że twoje stwierdzenie czy któryś z nich ma technikę czy nie na podstawie kilkusekundowego filmików to ten sam poziom, co moje stwierdzenie na temat umiejętności gry w piłkę Cristiano Ronaldo, po 2-minutowym filmiku z jego fail-ami.

Legionista Awatar Runi
    twoje stwierdzenie czy któryś z nich ma technikę czy nie
    A gdzie ja stwierdziłem czy któryś z nich ma technikę czy nie poza ironicznym "Dawać ich do grania."?

Uprawnienia umieszczania postów