Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 31 do 59 z 59

Wątek: NajlepSza oprawa w 2019 roku - WYBIERAMY!!!

1. Zaczynamy z wysokiego Ce - w tej oprawie jest wszystko czego człowiek może chcieć, dobre hasło, dużo piro, konkret! Choć mam wrażenie, że bardziej niż przy innych oprawach opuszczanych z dachu widać łączenia materiału, zwłaszcza na plecach zapiewajły - być może przez biały kolor płótna. Tak czy inaczej - robi wrażenie.

2. Always look on the bright side of like - jedna z prostszych opraw, pewnie nie wymagała takiego nakładu pracy jak inne, ale wygląda genialnie, pasujące hasło, no i śpiewanie piosenki z oprawy dopełnia wrażenia - genialne! (przy okazji wyróżnienie dla "Świece boras", które również chciałem umieścić w TOP5, no ale... - uwielbiam takie prezentacje)

3. Zamach na przeciętność - dużo piro,miła dla oka sektorówka, fajny pomysł, świetnie wykonanie.

4. Cel oczywisty - mało było kartoniad w tym roku, przy dużym poziomie trudności jaki sobie narzuciliście - wyszło czytelnie, myślę że poza zasięgiem reszty naszego kraju.

5. It's not what's... - świetne hasło pasujące do meczu, postać na sektorówce wygląda genialnie.

Co by tu jeszcze? Np. postać z oprawy "I tak Legia" wydaje mi się jakaś za bardzo bajkowa i jakoś nie w waszym stylu, ale to już jest takie czepianie się na siłę.
    Podejrzewam, że gdybym wstał lewą nogą albo na kacu to moje top5 mogłoby wyglądać inaczej, naprawdę ciężko się zdecydować i kilka świetnych prezentacji nie mogłem umieścić w moim zestawieniu, niech to będzie podsumowanie całego roku.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar OLIUSTKA
    1. Zaczynamy z wysokiego Ce
    2. Cel oczywisty dla każdego Legionisty
    3. Zamach na przeciętność
    4. Nothing else mathers
    5. Czy leci z nami pilot
    Ostatnio edytowane przez OLIUSTKA ; 03-01-2020 o 14:56 Powód: blad

Legionista Awatar Ćwirek
    1. Zaczynamy z wysokiego Ceeeeeeeee!!
    2. Always look on the bright side of life.
    3. I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem!
    4. Świece boras.
    5. (bez)Nadzieja.

a tak ogólnie to powinno być minimum top 10 bo musiałem odrzucić co najmniej 3-4 genialne opcje, ale tu już decydują detale czy indywidualne preferencje. NS - wie(L)ki szacun i ukłony za to co robicie dla Legii (czytaj: dla NaS)!!

1. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee- za rozmach.
    2. Kto cię obroni, Polsko? - za bezkompromisowość .
    3. Stawka większa niż życie- za pomysł.
    4. It's not what's in front of you, it's who's beside you- za klimat.
    5. Cel oczywisty dla każdego legionisty- bo kartoniada.

Legionista Awatar nidmo
    1. Jesteśmy częścią tej siły, która zła pragnąc, wiecznie dobro czyni
    2. Kartoniada CWKS
    4. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee
    5. Być albo nie być
    "Każdego dnia dziękuje Bogu, że jestem Legionistą"
    Chociaż dzielą nas kilometry w setkach , Legia Warszawa na zawsze w naszych sercach!

1. (Bez)Nadzieja. Świetny pomysł, wykonanie i pokazanie, że mimo fatalnej sytuacji, do końca mieliśmy nadzieję
    2. Always look on the bright się od life. To była czysta magia. Kto nie był, niech żałuje, bo to już się nie powtórzy
    3. Zaczynamy z wysokiego Ceeeeeee. Nie wierzyłem własnym oczom, jak to widziałem. PRZEKOZAK��
    4. It's not, what... Po prostu nic dodać, nic ująć, coś pięknego
    5. Cel oczywisty, dla każdego Legionisty. To było autentycznie MISTRZOSTWO
    Chociaż tak naprawdę, każda oprawa na Legii zasługuje na Nobla za wkład w rozwój sztuki��
    Ostatnio edytowane przez Kefir ; 03-01-2020 o 22:21

1. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee- oprawa kompletna i genialna. TOP wszystkich opraw na nowym stadionie. Świetne hasło z idealnie dobraną sektorówką (dodatkowy plus za podwieszenie), fajne tło i piROzpierdol
    2. (BEZ)NADZIEJA- za wyjście poza schemat. To nie jest kolejna sektorówka czy kartoniada tylko kilkuetapowa choreografia która musiała się zgrać a wyszło idealnie. Poziom trudności prezentacji podnosi ocenę odbioru. Do tego świetne hasło i pomysł
    3. Jesteśmy częścią tej siły, która zła pragnąc, wiecznie dobro czyni- świetna postać połączona z kolorami rac
    4. Świece boras- niby prosta oprawa ale jednak zajebista. Wcześniej nikt nie próbował skomplikowanych wzorów ze świec dymnych
    5. Kartoniada CWKS- kartoniada na wyjeździe która wychodzi idealnie to musi być ścisła czołówka. Świetny wzór idealnie dopasowany do układu sektora. Kartoniady generalnie cenię wyżej od sektorówek na całą żyletę ze względu na stopień trudności prezentacji

Chcieliście coś od siebie to proszę ale będzie trochę marudzenia Jeśli chcecie przejść na poziom wyżej musicie wyjść poza schemat, zrobić coś innego. Każda, nawet najlepsza sektorówka, będzie jedynie kolejną sektorówką. Może trudną w namalowaniu ale prostą w prezentacji. Najwyższy trud to łączenie elementów, choreografia składająca się z różnych części, czasem nawet ruchomych czy odwracanych. Oprawa Born To Be wild była świetna i przy problemach z frekwencją można kombinować taki schemat gdzie boki są sektorówkami a środek może być kartoniadą ze wzorem. Piętrowa trybuna nie musi być przekleństwem, wystarczy przypomnieć wykorzystanie piętra w BChF czy Mistrzowska atmosfera

coraz chudszy Awatar Kijek
    1. Jest super, jest super, więc o co wam chodzi?

Za przekaz, krótka piłka.

2. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee

4. Always look on the bright side of life

5. I tak Legia, panowie! I tak Legia mistrzem!
    #teamVuko (zanim to było modne)

Legionista
    1. Always look on the bright side of life - piękny pokaz pirotechniczny i piosenka, którą zdarza się nucić do dziś. Ogólnie fajnie obrócone wkurwienie za brak mistrzostwa na szyderczą zabawę na trybunach.

2. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee - idealne dopełnienie mobilizacji, która długo była prowadzona na ten mecz. Oprawa kompletna.

3. *(BEZ)NADZIEJA - za przesłanie idealnie oddające nastroje przed meczem i rozpierdol dopingiem jaki był na początku.

4. Jest super, jest super, więc o co wam chodzi - za rozmach i podsumowanie rządów mioduskiego

5. I tak Legia, panowie! I tak Legia mistrzem - genialna odpowiedź na ból dupy tych wszystkich pajaców w tamtym okresie. Bardzo fajnie namalowany sędzia jako stary dziad z wąsem.

Legionista
    1. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee - uwielbiam zapach napalmu o poranku
    13. Be not afraid. - za JPII
    11. Nothing else matters - za wykonanie
    15. Jest super, jest super, więc o co wam chodzi? - za przekaz i maski
    20. eLka - w prostocie piękno i siła

18. Jesteśmy częścią tej siły, która zła pragnąc, wiecznie dobro czyni - a to wisi na ścianie. Przepiękne nawiązanie do MiM i fantazy.
    Ostatnio edytowane przez Mayhe(L) ; 05-01-2020 o 05:19
    Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Legionista Awatar Szejdi
    1. Zaczynamy z wysokiego C - uwielbiam połączenie rac i fajerwerków, spamowałem replay milion razy przy okazji filmów z tej oprawy, jak mawiał pan Siara "mają rozmach...", po prostu Kanada!
    2. Always look on the bright side of life - za osłodzenie tej końcówki sezonu, nigdy bym nie pomyślał że po przegranym mistrzostwie wyjdę ze stadionu z uśmiechem na ustach, duzy + za przyśpiewkę do oprawy
    3. Be Not Afraid - za hasło odnoszące się do piłkarzy + postać osoby która dla nas tak ważna, a tak nielubiona w tamtym miejscu.
    4. It's not what's in front of you, it's who's beside you - podobnie jak przy 3, hasło do piłkarzy jak i do wszystkich kibiców Legii, nie ważne z kim przyjdzie się mierzyć, ważne kogo ma się przy sobie, chyba nic więcej nie trzeba dodawać, oczywiście wykonanie klasa światowa - jak zawsze.
    5. I tak Legia, panowie! I tak Legia mistrzem! - Piękna szyderka z internetowych ujadaczy, gwarantowany banan na mordzie przez kilka kolejnych dni.

Legionista
    1. Beznadzieja - lubię nieregularne sektorówki, inaczej ułożone niż zwykle, ruchome elementy i inne tego typu udziwnienia. Dodatkowo mecz i obecna sytuacja, która niespecjalnie napawała optymizmem a mimo to udało się do tego dostosować przedstawiając odpowiednią oprawę.

2. Kto Cię obroni Polsko? - niektóre środowiska bardzo lubiły/lubią nas podklejać pod PiS. Tą prezentacją chyba się jasno określiliśmy - za to daje drugie miejsce.
    Prywatny komentarz - ciekawie się czytało oburzenie ludzi z kibicowskiej Polski a przede wszystkim kolegów z trybuny na tak "anarchistyczną" prezentację.
    Dotychczas myślałem, że dla wszystkich jesteśmy ekipą, która ma wyjebane na jakąkolwiek z opcji politycznych a niechęć do partii nie oznacza apolityczności.
    Najwyraźniej nie każdy tak ma.

3. Zaczynamy z wysokiego Ceeee - sporo już o tym napisaliście, wszystko pięknie, super i kolorowo. Ktoś wcześniej wspomniał, że przebijają kolory i nie wyglada to najestetyczniej - potwierdzam, dlatego daję trzecie miejsce.

4. Czy leci z nami pilot? - lubię oprawy, które odnoszą się do konkretnych wydarzeń, dodatkowo pomysłowo przedstawiony pan prezes. Fajnie, że trybuny nie są oderwane od rzeczywistości i kiedy trzeba to zabierają głos.

5. Ostatnia nadzieja Ruchu Ultras - musiała się znaleźć choć jedna oprawa wyjazdowa - padło na tę z Płocka ze względu na estetyczny transparent, który nie jest codziennym widokiem na Legii
    Ogólnie bardzo mnie cieszy spora ilość opraw wyjazdowych w tym roku, jest parę sektorów na których można się dobrze pokazać - cieszy, że to wykorzystaliśmy na tyle na ile to było możliwe.

Pozdrawiam
    Narkotyki i Spirytus

Legionista Awatar cezary_L
    1.(Bez)nadzieja
    2. Zaczynamy z wysokiego ceee
    3. Always look...
    4. Zamach na przeciętność
    5. Be not afraid
    Jedyny łatwy dzień był wczoraj.

1. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee

2. Always look on the bright side of life

3. (BEZ)NADZIEJA

4. Kartoniada CWKS

5. Świece boras
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista
    1. Beznadzieja - świetna gra słów pasujacą w 100% do sytuacji wokół Legii wtedy, plus bardzo lubie zaskoczenia w oprawach, jak tutaj pojawiający się kibol kasujący "Bez".

2. Always look on the bright side of life - bawi do dziś, świetny pomysł z jajem i jeszcze te nasze podgwizdywanie podczas śpiewu. Całość wyszła świetnie. Kolejna świetna reakcja na sytuacje w koło.

3. Zaczynamy z wysokiego Ceeee - jest rozmach, jest moc, jest taka typowo z duchem ultras.

4. Ostatnia nadzieja Ruchu Ultras - Za to, że na wyjeździe i za to, że zawiera prawdę w kontekście dzisiejszego stanu polskiej sceny Ultras.

5. Cel oczywisty dla każdego legionisty - Uwielbiam kartoniady, więc jakaś musiała się znaleźć. Bardzo estetyczna, bardzo dobre hasło.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

1. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee,
    2. Świece boras,
    3. Zamach na przeciętność,
    4. Kartoniada CWKS,
    5. Always look on the bright side of life.
    WIWAT MAJ, 2 MAJ, DLA KIBOLI BŁOGI RAJ!

Legionista Awatar Chmielo
    1. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee
    2. Always look on the bright side of life
    3. (BEZ)NADZIEJA
    4. Kartoniada CWKS
    5. Nothing else matters
    A Melanż Trwa...

Legionista
    1. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee - Chwilę się zastanawiałem czy 1 czy 2, zdecydował ogólny całokształt tej oprawy od pirotechniki wszelkiego rodzaju, po flagi foliowe, (używajcie ich częściej bo dają kapitalny efekt)po mobilizację na to spotkanie, która dała zamierzony efekt. Delikatny mankament to te prześwity w kolorach.

2.Jesteśmy częścią tej siły, która zła pragnąc, wiecznie dobro czyni - Uwielbiam oprawy w takim klimacie, kolorystyce, można w sumie stwierdzić, że prezentacje w takim stylu to Wasza wizytówka Race dobrze dobrane, nadają odpowiedniego blasku na sektorówce.
    Można było spróbować podświetlić rękę która zsyłała "moce", efekt był by chyba jeszcze lepszy.

3.Zamach na przeciętność- Hasło adekwatne wtedy do panującej sytuacji, Na plus na pewno duża ilość flag użytych do tła, według mnie, dużo lepiej wygląda tło tworzone z machajek jeśli jest dużo, gęsto itp.

4.(BEZ) nadzieja - tak jak wyżej plus za hasło i idealną grę słów do sytuacji boiskowych nie pierwszy raz z resztą. Plus również za ruchomość.

5. eLka - coś z wyjazdów musiało się złapać, bo pokazaliście że i na meczach wyjazdowych można dobrze się prezentować.
    Decydującym wyborem był mecz jak całość, 3 oprawy na największym sektorze gości w Polsce, dla większości ekip w naszym kraju poziom nie do osiągnięcia, a dla Was to już chyba chleb powszedni Osobiście podobają mi się wzory układane z rac, nawet race równo zgasły

Podsumowując, jak dla mnie najbardziej wyrównany rok pod względem jakości i wykonania, z resztą z roku na rok można zaobserwować, że jakość i wykonanie cały czas idą w gór. Pozostaję Wam życzyć zdrowia, piniędzy, piniędzy i jeszcze raz piniędzy by 15 -lecie działalności uczcić konkretnymi prezentacjami! ( o to się nie boję )
    Dobrego roku!

Legionista Awatar Ciechu
    1. Always look on the bright side of life
    3. Nothing else matters
    4. Kartoniada CWKS
    5. Zamach na przeciętność

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Legionista Awatar Saska(L)Kępa
    1. (BEZ)NADZIEJA

3. It's not what's in front of you, it's who's beside you

4. Jesteśmy częścią tej siły, która zła pragnąc, wiecznie dobro czyni

5. Ostatnia nadzieja ruchu ultras

1 Boras - piękny prosty efekt ze świec dymnych, estetyka 10/10

2 (BEZ)NADZIEJA - świetny pomysł w bardzo kiepskim momencie

3 Zaczynamy z wysokiego Ceeeee - nie ma co tłumaczyć - OGIEŃ

4 Kartoniada CWKS - wyjazdowa oldskulowa kartoniada - bajka

5 Always look on the bright side of life - wtedy super hasło i klimat

generalnie sezon jak zwykle mega udany. Zawsze bardziej doceniam oprawy w świetle dziennym lub łączone ponieważ wymagają więcej kreatywności

dlatego fajnie by było zagrać finał na narodowym oraz świętować o 18 mistrzostwo
    (L)

Legionista
    1. Zaczynamy z wysokiego ceeee - za całokształt tej oprawy, podwieszana postać, folie, które zawsze mi się podobają i to tym razem w postaci flag na kijach, czego dawno chyba nie było, fajnie dobrane hasło pasujące do okoliczności meczu i coś extra w postaci fajerwerków
    2. I tak Legia panowie... - super pomysł na tamten moment, akurat oglądałem ten mecz w TV i się nieźle uśmiałem widząc tę oprawę, szkoda że grajkowie nie dopasowali się wtedy do przesłania
    3. Świece Boras - zawsze lubiłem ten wzór, a tu jeszcze dodatek świec dymnych
    4. Ostatnia nadzieja ruchu ultras - nie sądziłem, że da się tak fajnie uatrakcyjnić mecz w Płocku
    3. It's not what's in front of you, it's who's beside you

1. Always look on the bright side of life - za tony dymu, konkretne zadymienie, oraz hasło z zacnego filmu.
    2. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee - wyrzutnie i inne pozostałości po Sylwestrze, był rozmach.
    3. Zamach na przeciętność - dobre hasło i przypomnienie, że na Ł3 przeciętność nie wchodzi w rachubę, Przykład dla innym ekip, nie pierwszy raz
    4. Kto cię obroni, Polsko? - Ładnie namalowana sektorówka i z pomysłem tuż przed wyborami.
    5. Be not afraid - Papież i Boruc w Glasgow, tylko awansu zabrakło, aby ich wkurwić całkowicie.

1.(Bez)nadzieja

2. Zaczynamy z wysokiego ceee

3. Always look...

4. Zamach na przeciętność

5. Czy leci z nami pilot?

Legionista Awatar Hjubi
    1. Zamach na przeciętność
    2. (BEZ)NADZIEJA
    3. I tak Legia, panowie! I tak Legia mistrzem!
    4. Always look on the bright side of life
    5. Czy leci z nami pilot?
    ...

Legionista Awatar RadO
    1. Always look on the bright side of life - bo dym, dużo dymu2. Ostatnia nadzieja ruchu ultras - bo w Płocku, dużo rac i jasny przekaz
    3. Jesteśmy częścią tej siły, która zła pragnąc, wiecznie dobro czyni - bo uwielbiam ów cytat
    4. Kartoniada CWKS - bo w bardzo "przychylnym" nam Wrocławiu
    5. (BEZ)NADZIEJA - za trafne określenie ówczesnej sytuacji.
    "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Legionista Awatar Runi
    1. BEZ(NADZIEJA) - lubię "zabawy" z sektorówkami
    2. Kartoniada CWKS - kartoniada w sektorze gości to zawsze większy poziom trudności
    3. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee - za "estetykę " piro
    4. Always look on the bright side of life - za ilość piro
    5. It's not what's in front of you, it's who's beside you - za estetykę sektorówki

Ja jednak wrzucę mały kamyczek do ogródka bo w tym roku ( a właściwie zeszłym) brakowało mi takiego "Wow". Ilości piro czy "jakość" sektorówek zawsze będzie na wysokim poziomie ale brakuje mi tego czegoś "ponad". Nie wiem jakiś zabaw sektorówkami, zjeżdżającej jednej, drugiej w połączeniu z jakąś "grą" słów. Takiego wyjścia poza schemat.

1. Zaczynamy z wysokiego Ceeeee- za rozmach i genialnie pasujące hasło
    2. (BEZ)NADZIEJA- oddające klimat tego spotkania, super pomysł z grą słów i powrtotem znanego Legionisty z poprzednich opraw
    3. Kartoniada CWKS- prawdziwy old school i to na wyjeździe, przypomniała mi się oprawa z Bydgoszczy i starej Żylety
    4. Be not afraid - w zje*anych czasach, w których żyjemy jestem dumny, że jako kibice pamiętamy o takich ludziach i ważnych dla nas wartościach
    5. I tak Legia, panowie! I tak Legia mistrzem!- z sentymentu, tę oprawę miałem okazję widzieć z innej perspektywy niż wszystkie inne

Legionista Awatar Hubalczyk
    24h po terminie ale jeśli jeszcze mogę zagłosować to:

1. Jesteśmy częścią tej siły, która zła pragnąc, wiecznie dobro czyni - za celność hasła, za wykonanie, za własne przeżycia
    2. It's not what's in front of you, it's who's beside you - za wykonanie sektorówki, za przekaz, za poczucie jedności na Żylecie
    3. Nothing else matters - za wykonanie sektorówki, za czcionkę w haśle, za piro i machajki wkomponowane w całość
    4. (BEZ)NADZIEJA - za pomysłowość, skomplikowanie, trafność sytuacyjną
    5. Świece boras - za prostotę pomysłu i zajebisty piroshow!

Kolejny, niesamowity rok ultrasów Legii Warszawa za nami i aż się doczekać nie mogę co przyniesie nam ten rok!
    ...Nie dbamy o spokój, nie dbamy o ciszę,
    A do snu nas głuchy szum jodeł kołysze,
    Pod głową w chlebaku żelazo granatów,
    A uśmiech na twarzy spokojny...

Uprawnienia umieszczania postów