Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 119

Wątek: Legia - Wisła Płock [19. kol. Ekstraklasy 2019/20, 14.12.2019, godz. 20:00]

Legionista Awatar Budyń_70
    To prawda, że swego czasu nie potrafiliśmy wykorzystywać prezentów, nie mniej od pewnego czasu po grze zespołu widać, że mają wpojone ów mityczne zapierdalanie i myślę, że tak jak w kilku ostatnich meczach, tak i w dzisiejszym nie odpuścimy ani na chwilę, by załadować Wiśle jak najwięcej bramek, tym bardziej, że mamy bynajmniej rachunki do wyrównania, choćby za to upokorzenie 1-4 u siebie.
    W Vuko pewnie też ten mecz jeszcze siedzi, bo to charakterny gościu.

Cytat Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
    Wiesz, że jak ktoś robi nam prezenty to nasze asy nie raz potrafiły się ośmieszyć i nie skorzystać z okazji.
    Oby nie dzisiaj, bo zagrałem z handicapem więc zaczynam liczyć od dwóch w górę.
    Nie chcę Cię martwić, ale historia lubi się powtarzać
    https://www.transfermarkt.pl/spielbe...ericht/2707301

Legionista
    Jeżeli rozliczenie za przyszły transfer Furmana dopełniło się w Płocku to dziś wygramy. Jeśli suma transferu wynosi więcej to mogą być cyrki. Mam nadzieję jednak, że układ jest jasny. 3 za 3.

Legionista
    Przede wszystkim to wygrać walkę w środku pola nie ma co ukrywać jak Furman dostanie trochę miejsca na 25 metrze od naszej bramki może być nieprzyjemnie.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez gniewko Zobacz posta
    drogi Kijku kiedys pisales rezolutnie i dowcipnie a teraz od 3-4 miesiecy siejesz nielogiczna nienawisc.
    Nielogiczna? Bardzo logiczna że względu na to co się dzieje w klubie. Fatalne zarządzanie, coraz słabszy poziom sportowy klubu, finanse wołające o pomste do nieba, reguralne sprzedawanie piłkarzy i do tego brak godnych następców co ma wpływ na brak pucharów przez ostatnie 3 lata, rozdmuchane do granic na wielu stanowiskach zatrudnienie, które się dubluje w obowiązkach.

To nie ma nic wspólnego z nienawiścią. Gdyby nie ja i może ze 2 osoby, to można by się z tego forum dowiedzieć, że w zasadzie wszystko jest super. Tzn Wiadomix, gawiedź wygodnie zrzuca winę za Bogusia a Mioduchowi i jego pieskom w klubie w to graj.

Jak zadałem pytanie gawiedzi, czy jest jakiś graniczny termin w którym zakończą obwinianie Bogusława tzn sory "niegodnego podania ręki" to każdy pali Jana i udaje, że nie widzi albo, że to on nie wie o co chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 14-12-2019 o 17:36
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Legionista Awatar Ciechu

Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

Ten sezon całkowicie
    na konto Mioducha

Od początku bardzo ofensywie.
    Brawo Vuko.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez adaminho7 Zobacz posta
    Ten sezon całkowicie
    na konto Mioducha
    No chyba że jednak będzie w pizdę i w PP i MP to wtedy znowu zgubi hasło do TT

Da się ten mecz obejrzeć gdzieś w internecie?!
    Podrzuci jakiś dobry człowiek link na priv?
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Posiada ktoś link do płynnego streamu?

Legionista Awatar R.
    Mecz pod pełną kontrolą to Antolić musiał odjebać frajerstwo dnia...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar MarioWOLF
    Antolić idiotyzm pierwszej kategorii, ale Vesović jest najbardziej tragiczny. Stolarski za niego.

Brawo Legia!
    Brawo Vuko!
    Brawo Niezgoda!
    PS. Nie obyło się bez pewnych perturbacji (karny dla Wisły), nie mniej wszystko skończyło się zgodnie z planem i na ten moment mamy samodzielnego lidera Ligi jak i samodzielnego lidera strzelców, Jarosława....tak trzymać!
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 14-12-2019 o 21:58

Legionista
    No i pięknie. Pełna dominacja. Oczywiście nie obyło się bez nerwówki w postaci głupio sprokurowanego karnego. Co mi się podoba w naszej grze to ciągła chęć strzelania goli i duża ruchliwość graczy. Veso niech się uczy dogrywać w polu karnym od Karbownika.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Brawo Legia!
    Brawo Vuko!
    Brawo Niezgoda!
    PS. Nie obyło się bez pewnych perturbacji (karny dla Wisły), nie mniej wszystko skończyło się zgodnie z planem i na ten moment mamy samodzielnego lidera Ligi jak i samodzielnego lidera strzelców, Jarosława....tak trzymać!
    Nic ująć, dodać co najwyżej, że nawet po tylu niewykorzystanych sytuacjach, do 3-ciej bramki nawet przez myśl nie przeszło, że nie wygramy!
    Trwaj jak najdłużej, Twierdzo Łazienkowska!

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Gdyby nie dwa błędy w jednej akcji Veso i Antolića to pewnie skończyło by się tak ze 4:0. Luqi na skrzydle to marnowanie jego potencjału. Teraz pyknąć Zagłębie i ze spokojem czekać na wiosnę.

Teraz tylko pozostaje trzymać kciuki, żeby nie rozsprzedać tego składu jeszcze przynajmniej przez rok. Rozumiem, że sytuacja wymaga tego, żeby ktoś odszedł, ale fajnie jakby to był tylko jeden zawodnik (Majecki byłby chyba najmniejszą szkodą).

Legionista Awatar Benek
    Brawo *****.a !!!

W sumie szkoda,że runda się kończy bo ten walec jedzie jak miło

Brawo drużyna, brawo Vuko!!
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Na tak grającą (i dominującą) Legię czekałem.Długo czekałem.I żeby mi nikt nie wyjeżdżał od klęczących bo niekompetencja Mioduskiego cofnęła nas w rozwoju o ładnych kilka lat.Jeśli jednak już musiało się tak stać, żeby teraz z ogromną przyjemnością patrzyło się na Legię, to moim zdaniem było warto.Gramy szybko, przyjemnie dla oka, w grze jest dużo jakości - jeśli prezio nie wyprzeda drużyny, to w końcu pyknie też w pucharach. Brawo Vuko, nie doceniałem cię.
    ...

Legionista Awatar Bootleg
    Fajnie byłoby utrzymać ten skład i dobrać jeszcze ze dwóch dobrych grajków. Wtedy widziałbym szansę na grupę LE.
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar Marcino
    Będę tęsknił za ligą i taką Legią jak ostatnio. Vuko kolejnego młodego wpuszcza i niewiele brakowało a byłaby asysta. Kostorz - będą z niego ludzie.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista
    Legię oglądam od roku 2003. Bez cienia przesady - taką maszynę jaką mamy teraz widziałem tylko raz - za Magiery i ery Vadisa.

Legionista Awatar Jestem
    Zaskoczyło mnie wyjście z dwoma napastnikami i się to Aco opłaciło podwójnie!

Niestety nie ma szansy na utrzymanie tego składu dłużej niż do lata, po prostu nas na to nie stać
    Trzeba wprowadzać kolejnych młodych i może sprowadzić jakieś okazje z zagramanicy?
    Dawno tak nie żałowałem szybko kończącej się jesieni piłkarskiej ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    Wynik dużo gorszy od gry. Musi wrócić skuteczność, bo do karnego to powinno być już z 3-0.

Tak grającej Legii nie było dawno. IMO lepiej niż za wczesnego Magiery. Oby wygrać w Lubinie i z utęsknieniem czekać do wiosny*

*Kiedy można było coś takiego napisać? Od dawna na zimę czeka się jak na zbawienie, w nadziei że wzmocnienia i że w końcu przyjdzie dobra gra. Oby tak dalej.
    team LEGIA

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Zaskoczyło mnie wyjście z dwoma napastnikami i się to Aco opłaciło podwójnie!

Niestety nie ma szansy na utrzymanie tego składu dłużej niż do lata, po prostu nas na to nie stać
    Trzeba wprowadzać kolejnych młodych i może sprowadzić jakieś okazje z zagramanicy?
    Dawno tak nie żałowałem szybko kończącej się jesieni piłkarskiej ...
    Obawiam się, że możesz mieć rację.
    Taka efektowna i jednocześnie efektywna gra musi ściągnąć na Ł3 wszelkiej maści obserwatorów (skautów), z nadzieją na wyrwanie za relatywnie nieduże pieniądze co lepszych trybików z tej maszynerii.
    Trzeba również przyznać, że ta maszyneria tak dobrze wygląda i współpracuje dzięki trenerowi, który te trybiki metodą wielu prób i błędów dobrze w końcu poukładał.
    Jednocześnie te trybiki po oderwaniu od siebie (rozprzedaży na lewo i prawo) już takie efektywne być nie muszą.
    Na pewno życzył bym sobie, aby Mioduski znalazł środki oraz chęć, by odeprzeć ataki (oferty) potencjalnych kupców, przynajmniej dla większości trybików.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 14-12-2019 o 22:58

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Obawiam się, że możesz mieć rację.
    Taka efektowna i jednocześnie efektywna gra musi ściągnąć na Ł3 wszelkiej maści obserwatorów (skautów), z nadzieją na wyrwanie za relatywnie nieduże pieniądze co lepszych trybików z tej maszynerii.
    Trzeba również przyznać, że ta maszyneria tak dobrze wygląda i współpracuje dzięki trenerowi, który te trybiki metodą wielu prób i błędów dobrze w końcu poukładał.
    Jednocześnie te trybiki po oderwaniu od siebie (rozprzedaży na lewo i prawo) już takie efektywne być nie muszą.
    Na pewno życzył bym sobie, aby Mioduski znalazł środki oraz chęć, by odeprzeć ataki potencjalnych kupców, przynajmniej dla większości trybików.
    Fajnie by było zaczynać wiosnę mając w kadrze zawodników którzy potem będą zaczynali w Europie. Głupio by było zdobyć mistrzostwo, rozsprzedać pół składu, kupić nowych i walczyć o Europę. W tym sezonie nie było aż tak wielu transferów a mineło trochę czasu zanim Trener Vuković to poukładał.
    team LEGIA

Legionista Awatar Bootleg
    Ważne żeby w zimę przedłużyć też kontrakty z kim trzeba bo można się będzie później obudzić z ręką w nocniku jak się okaże, że ktoś podpisał z inną ekipą kontrakt od lipca.

W czerwcu wygasa kontrakt m.in. Kante, Cafu czy Martinsa.
    Ostatnio edytowane przez Bootleg ; 14-12-2019 o 23:11
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Dobry mecz, brawo Vuković, na konferencji prasowej dał do zrozumienia że chciałby aby Niezgoda został, to chyba pierwszy przypadek za kadencji swojej ze publicznie dał znać prezesowi że któryś piłkarz jest mu potrzebny w realizacji koncepcji. Jeśli praca Vuko ma mieć sens to zimą może odejśc z tego zespołu tylko jeden zawodnik i to za grubą kasę. Mioduski szukaj kasy utrzymaj skład, a bedziemy się cieszyć grą w pucharach, dłużej niż do końca wakacji.
    Wracając do meczu kolejny beznadziejny występ Vesovica, może Vuko da na koniec roku zagrać Solarskiemu.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Wracając do meczu kolejny beznadziejny występ Vesovica, może Vuko da na koniec roku zagrać Solarskiemu.

Vesovicia ogólnie uważam za bezmózga z niezłą techniką. Też bym wolał, żeby grał Stolarski. IMO czym więcej krajwców w zespole tym dla nas lepiej.

Przyjemny występ Kostorza. Fajnie zagrał piłkę parę razy, widać, że myśli na boisku. Oby grał więcej.
    team LEGIA

Uprawnienia umieszczania postów