Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - Ćwierćfinały (07.12.2019 - 08.12.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,927

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - Ćwierćfinały (07.12.2019 - 08.12.2019)

    07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa
    07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda
    07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz
    08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord
    08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic
    08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya
    08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń
    08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav
    08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland
    08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova

    Dogrywka
    07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol
    08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb
    08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga
    08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca
    08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • W meczach pucharowych liczony jest wynik w regulaminowym czasie gry.
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Jeżeli po dogrywce będzie remis, o awansie decyduje...
    • trafienia za 3 pkt w 1/4
    • zdobyte bramki w turnieju finałowym
    • trafienia za 3 pkt w turnieju finałowym
    • zdobyte bramki w eliminacjach
    • trafienia za 3 pkt w eliminacjach
    • ranking MT


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    trzeci - OLIUSTKA (1-0-1, 22-19)
    leh71 - Mrugs (1-1-0, 16-11)
    Szawar - Ciechu (4-2-0, 53-27)
    księciuniu - Tomi (1-0-0, 14-6)

  2. #2
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,139
    07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-0
    07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 3-1
    07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 1-2
    08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 2-0
    08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
    08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 0-2
    08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 2-1

    Dogrywka
    07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 2-0
    08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 1-1
    08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 1-2
    08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 1-0

  3. #3
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,674
    07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 3-1
    07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 2-2
    08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 2-1
    08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
    08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-2
    08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 3-1

    Dogrywka
    07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 2-0
    08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 1-1
    08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 1-2
    08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 2-0
    08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 1-1
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

  4. #4
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,254
    07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 1-0
    07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 0-1
    08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 1-1
    08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
    08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 0-1
    08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-1
    08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-1
    08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 1-1

    Dogrywka
    07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 1-0
    08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 2-1
    08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 0-1
    08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
    08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 2-1

  5. #5
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,875
    07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-0
    07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 2-0
    07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 1-2
    08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 2-1
    08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
    08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-2
    08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 1-0

    Dogrywka
    07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 2-0
    08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 2-1
    08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 1-2
    08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-0
    08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 2-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  6. #6
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    897
    07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 2-0
    07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 1-2
    08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 0-1
    08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 2-2
    08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 1-0
    08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 1-0
    08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-2
    08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 1-1

    Dogrywka
    07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 2-0
    08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 2-1
    08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 0-2
    08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 3-0
    08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 1-1

  7. #7
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    17,036
    07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 2-1
    07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 2-1
    07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 1-1
    08.12 12:15 NED, Vitesse – Feyenoord 1-2
    08.12 16:00 SCO, Rangers – Celtic 1-1
    08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv – Zorya 2-1
    08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 2-0
    08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
    08.12 18:00 DEN, Brondby – Midtjylland 1-2
    08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 1-1

    Dogrywka
    07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 2-0
    08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 1-0
    08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 1-2
    08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
    08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 2-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  8. #8
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,639
    07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-2
    07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 3-0
    07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 0-1
    08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 1-2
    08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 1-0
    08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-2
    08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 1-1

    Dogrywka
    07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 0-2
    08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 1-4
    08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 1-3
    08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 0-2
    08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 1-0

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  9. #9
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,112
    07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 2-0
    07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 1-1
    08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 0-2
    08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 2-0
    08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 2-2
    08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 1-2
    08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-0
    08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 2-0

    Dogrywka
    07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 2-1
    08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 0-0
    08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 2-0
    08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
    08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 2-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  10. #10
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,544
    07.12 14:30 RUS, Krasnodar - CSKA Moskwa 1-1
    07.12 15:30 SVK, Slovan Bratysława - Dun. Streda 2-0
    07.12 17:00 AUT, Wolfsberger AC - LASK Linz 1-1
    08.12 12:15 NED, Vitesse - Feyenoord 1-2
    08.12 16:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    08.12 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Zorya 2-0
    08.12 17:00 AUT, Rapid Vienna - Austria Wiedeń 2-1
    08.12 17:00 CZE, Sparta Praga - Mlada Boleslav 2-0
    08.12 18:00 DEN, Brondby - Midtjylland 1-1
    08.12 19:30 ROM, Astra - U Craiova 0-0

    Dogrywka
    07.12 16:00 CYP, Anorthosis - AEL Limassol 1-0
    08.12 15:00 CRO, Osijek - Lok. Zagreb 1-0
    08.12 16:00 DEN, Nordsjaelland - FC Kopenhaga 1-1
    08.12 17:00 CYP, Apollon - AEK Larnaca 1-1
    08.12 17:00 RUS, Sp. Moskwa - FK Rostów 1-0

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •