Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 61 do 87 z 87

Wątek: Legia - Korona Kielce [17. kol. Ekstraklasy 2019/20, 30.11.2019, godz. 20:00]

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    A dzisiaj Arka zweryfikowała Pogoń? Strach się bać Arki
    A jeszcze dzisiaj tą naszpikowaną gwiazdami Lechię zweryfikuje ostatnia w tabeli Wisła.
    I to dopiero będzie problem, bo jak wówczas zakwalifikować nasze okazałe zwycięstwo nad nimi...

Legionista Awatar wklepack
    Super mecz. Walczyli, starali się, akcje stwarzali. Widać zespół i co najważniejsze to jest powtarzalne od iluś meczy.

Legie przyjemnie się ogląda co było rzadkością na przestrzeni ostatnich lat. I nawet to mityczne zapier...lanie widać w grze zespołu. Co by się nie działo gramy do przodu i nie ważne jaki jest wynik.

Luquinhas naprawdę super. Bramka Wow. Boję się tylko, że taktyka na niego to będzie kosa kosa aż go połamią.

Widać, że Vuko wyciąga wnioski. Kombinuje eksperymentuje. Nie wszystkie jego pomysły są udane no ale przecież błędów nie robi ten co nic nie robi.

Za tydzień mega ciekawy mecz. Śląsk jest w gazie, ale mam naprawdę dobre przeczucia.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Najpierw niech strzeli brameczke Sportingowi Lizbona dająca wyjście z grupy LM. Na razie nie potrafił strzelić w meczu z Rangersami w eliminacjach LE.
    Najpierw niech coś pokaże z rywalami z górnej ósemki naszej e-klapy

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Wiem, wiem, to zupełnie co innego i się nie liczy i nie ma sensu takie porównanie.
    Dokladnie.
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

No ale to doskonałe pokazuje, że kiedyś mieliśmy gości takich jak Gui czy Moulin i było ok a teraz Pinto ogrywa przedszkole z Zabrza czy Lucostam strzela gola pachołkom z Kielc i boję się, że jak jutro obudzę to zobaczę pomniki obu. Dramatyczne jest to do jakiego zeszlismy w 3 lata, że niektórzy cieszą się z takich rzeczy.
    Żaden pomnik, po prostu strasznie mnie kłuje w oczy jak połowa forum nie jest w stanie się wysilić, żeby poprawnie napisać nazwisko naszego piłkarza, tylko zamiennie stosuje jakiś idiotyczny zlepek liter. Uważam, że to podstawowy wyraz szacunku i nie trzeba na to zasłużyć dobrą grą.

Inna sprawa, że za postępy zawsze trzeba chwalić. Jeśli koleś dotychczas nie był w stanie dokopać do bramki z 16 metrów, a teraz strzela taką bramkę do zasługuje na dobre słowo.
    Ostatnio edytowane przez emdżej87 ; 01-12-2019 o 13:26

Legionista Awatar Gabro
    Jeśli chodzi o Luquinhasa to jestem pod wrażeniem, jak gość „rośnie” z meczu na mecz. Obyśmy na koniec sezonu nie musieli wciąż z rozrzewnieniem wspominać VOO.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez emdżej87 Zobacz posta
    Żaden pomnik, po prostu strasznie mnie kłuje w oczy jak połowa forum nie jest w stanie się wysilić, żeby poprawnie napisać nazwisko naszego piłkarza, tylko zamiennie stosuje jakiś idiotyczny zlepek liter. Uważam, że to podstawowy wyraz szacunku i nie trzeba na to zasłużyć dobrą grą.

Inna sprawa, że za postępy zawsze trzeba chwalić. Jeśli koleś dotychczas nie był w stanie dokopać do bramki z 16 metrów, a teraz strzela taką bramkę do zasługuje na dobre słowo.
    Dokładnie tak.

Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Na dniach stuknęło mi 30-lecie kibicowania Legii Warszawa.
    O ile pamięć nie płata mi figlów, Aco jest IMO przynajmniej w top-7 trenerów, którzy odcisnęli tak wyraźne piętno na drużynie. Oby tak dalej, jak na świeżaka. Z czołówką jest co poprawiać, ale z frajerami, szczególnie w domu, to teraz jest to, na co zawsze czekałem. Już nie Pinokio. Zasłużyłeś.
    Coś w tym jest. Nie pamiętam kiedy Legia tak goliła ogórków
    Kolejnych trzydziestu zatem!
    Lewactwo nie jest cool.

I Bogusiowi.
    A teraz wskaż gdzie.
    Zrozumiesz, że masz dwa standardy ocen? Ja pamiętam jak chwaliłes Rado za znalezienie się w sytuacji gdzie zmarnował setkę sam na sam z 11 metra strzelając wysoko nad poprzeczką w meczu chyba z Pogonią. I prosiłbym o nie obracanie tego w twój nieśmieszny żart.

Co do meczu to nie wiem czy tak można deprecjonować zasługi naszych. Wygrać 4:0 nawet z leszczami trzeba umieć. Nie raz męczyliśmy bułe z takimi remisując albo nawet przegrywając. Wydaje mi się że z drużynami z górnej części też w końcu zatrybi. Oby Wieteska nie wchodził i Novikovas stracił miejsce przez kontuzje. W końcu Vuko często mówi, że to jest szansa dla innego.
    edit: literówka.

Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Najpierw niech coś pokaże z rywalami z górnej ósemki naszej e-klapy
    Dobra to ustal jeszcze co później. Jak ma dalej udawaniać że jest najlepszy z najlepszych bo nie wątpię, że masz dla niego kilka sprawdzianów.
    edit: literówka.

Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    Dobra to ustal jeszcze co później. Jak ma dalej udawaniać że jest najlepszy z najlepszych bo nie wątpię, że masz dla niego kilka sprawdzianów.
    Może jako kolejny Ninja Warrior

Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Obyśmy na koniec sezonu nie musieli wciąż z rozrzewnieniem wspominać VOO.
    O kurvva. Coraz lepiej.

Legionista
    Kolejni frajerzy pogonieni. Pozdrawiam sympatyków z Kielc Co do meczu to paradoksalnie uważam, że lepiej zagraliśmy z Pogonią. Dobrze, że nie wpadł jakiś farfocel Koronie, bo mogłoby być różnie. Jak na razie Vuko wyciska maxa z tego składu. Oby tak dalej.

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    A dzisiaj Arka zweryfikowała Pogoń? Strach się bać Arki
    Weryfikacja trwa, Jaga zweryfikowana przez Raków a Cracovia przez ŁKS. Ziemniaczani meldują się top 8 więc nasz bilans z drużynami z górnej ósemki wzrósł o 3 punkty.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Weryfikacja trwa, Jaga zweryfikowana przez Raków a Cracovia przez ŁKS. Ziemniaczani meldują się top 8 więc nasz bilans z drużynami z górnej ósemki wzrósł o 3 punkty.
    +1
    Od siebie dodam, że największa porażka tej ligi będzie jeśli Probierz zdobędzie kiedykolwiek MP z jakąkolwiek drużyną, ich główny pomysł, wrzutki na pole karne. Póki ŁKS prowadził otwartą grę to mieli okazje z kontry, gdy ŁKS objął prowadzenie i postanowił się bardziej bronić Cracovia bezradna jak dziecko. Nie przypadkowo Wisła Płock - Cracovia to chyba najgorszy mecz sezonu, dwa zespoły które grają prymitywną piłkę. Nawet Kosowski, który komentował mecz i od początku wychwalał Cracovie jaki to zajebisty zespół, pod koniec meczu stwierdził, że Cracovia nie ma nic do zaoferowania w ofensywie i brak jej pomysłu na grę w piłkę nożną. No ale to nie ten temat.

Co do meczu, drugi mecz z rzędu gdy zaczynamy dość sennie, potem już z górki, pełna kontrola, wynik też fajny. Trzeba powiedzieć że zejście Novikovasa ułatwiło nam grę, facet miał jakięś problemy z oddychaniem. Dziś piszą że miał zabieg jak Niezgoda zrobiony gdy grał w Bochum, ale to podobno problemów nie rozwiązuje i są możliwe nawroty. Trzeba życzyć mu zdrowia, ale prawda jest taka że Novikovas ma straszne wahania w grze i nie wiadomo jak zgra w danym meczu. Martwi też Wszołek który ostatnio słabiej się prezentuje, przerwa reprezentacyjna nie posłużyła mu. Cieszy powrót Atolica, wychodzi na to że Martins-Antolic to klucz do sukcesów w meczach. Brawo dla Luquinhasa, coś mi się wydaje że to świetna inwestycja i 400 tys euro może za rok zamienić się w kilka milionów euro ze sprzedaży tego 23 letniego zawodnika. Widać że chłopak ciężko pracuje na treningach i chce być z każdym meczem lepszy i dawać więcej drużynie.
    Teraz czas na Śląsk, osobiście jestem dziwnie spokojny o wynik, oglądałem mecz z Piastem, wygrali 3-0 ale Śląsk to słabszy rywal niż np. taka Pogoń, będzie dobrze za tydzień, może nawet powrót na fotel lidera.
    Ostatnio edytowane przez snorri ; 02-12-2019 o 10:50

Legionista Awatar r9robins
    Cytat Zamieszczone przez emdżej87 Zobacz posta
    Jeden typ to wymyślił, inni go naśladują. Na całe szczęście jest ich niewielu więc raczej nie są połową forum.
    Widocznie komuś to imponuje.

Jest gdzieś na necie możliwość obejrzenia całego meczu? Niestety nie miałem możliwości oglądać live .

Legionista Awatar Somebody
    Cytat Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Nie przypadkowo Wisła Płock - Cracovia to chyba najgorszy mecz sezonu, dwa zespoły które grają prymitywną piłkę. Nawet Kosowski, który komentował mecz i od początku wychwalał Cracovie jaki to zajebisty zespół, pod koniec meczu stwierdził, że Cracovia nie ma nic do zaoferowania w ofensywie i brak jej pomysłu na grę w piłkę nożną. No ale to nie ten temat.
    Zaraz, zaraz... Chyba nie chcesz przez to powiedzieć, że Probierz marnuje potencjał jednej z trzech najmocniejszych kadr w Polsce?

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Brawo ******* !!! Jedziemy dalej .

Meczu nie widziałem więc zapytam. Litewska lebiega zeszła przez kontuzje czy Vuko przejrzal na oczy ?

https://legia.net/news/tajemniczy-pr...vikovasa/75926

Co to jest ablacja:

https://zdrowie.radiozet.pl/Choroby/...ieg-powiklania
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 02-12-2019 o 15:05

Legionista
    Generalnie ten sam zabieg co miał Niezgoda, chociaż u niego to jakoś bardziej inwazyjnie wyglądało. Przynajmniej taka była narracja i znacznie dłuższy okres przerwy, z tego co kojarzę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    A jeszcze dzisiaj tą naszpikowaną gwiazdami Lechię zweryfikuje ostatnia w tabeli Wisła.
    I to dopiero będzie problem, bo jak wówczas zakwalifikować nasze okazałe zwycięstwo nad nimi...
    Także tego

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    Tak dwanaście prac Asteriksa

Nic ambitnego.Niech tak gra z lepszymi zespołami niż Korona

Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Także tego
    Całe szczęście, bo inaczej Wasza koncepcja słabej Legii runęła by w gruzach
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 02-12-2019 o 23:09

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Całe szczęście, bo inaczej Wasza koncepcja słabej Legii runęła by w gruzach
    Na szczęście dalej możecie sobie głosić te wasze teorie o super mocnej Legii zbudowanej przez Darka i Pinto z gwiazdą ligi Lucostam, który jest normalnie już Vadisem a Guilerme to już nikt nie pamięta kto to był, tylko Vuko to wszystko niszczy.

Robienie z "Lucostam" Vadisa jest równie śmieszne jak robienie z niego zawodnika gorszego od Wolskiego . Tylko, że o ile dostrzegasz śmieszność tego pierwszego porównania swojej śmieszności już nie widzisz.

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Robienie z "Lucostam" Vadisa jest równie śmieszne jak robienie z niego zawodnika gorszego od Wolskiego . Tylko, że o ile dostrzegasz śmieszność tego pierwszego porównania swojej śmieszności już nie widzisz.
    Po co dyskutujesz z gosciem, ktory kleczal przed Pasquato?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Coś w tym jest. Nie pamiętam kiedy Legia tak goliła ogórków
    Kolejnych trzydziestu zatem!
    Dzięki
    Tobie też jak najwięcej radości w kibicowaniu, choć w tej branży wkurw... też się nie uniknie Ale taki jej urok i dobrze!

Uprawnienia umieszczania postów