Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 93

Wątek: Legia - Korona Kielce [17. kol. Ekstraklasy 2019/20, 30.11.2019, godz. 20:00]

Legionista Awatar so(L)dier
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Ale ma rację.Korona słabiutka więc zobaczymy jak pokaże na tle lepszego przeciwnika
    właściwie można to napisać o każdym z ekstraklasy, nawet jak wygramy w następnej kolejce ze Śląskiem to "akurat dzisiaj Śląsk był słaby" i tak w kółko

a co do meczu to nerwówka na początku, dobrze że bez straty bramki bo by już zapewne takiego luzu nie było. Luquinhas w końcu wykończył ładnie strzał i otworzył worek. Brawo Legia

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    właściwie można to napisać o każdym z ekstraklasy, nawet jak wygramy w następnej kolejce ze Śląskiem to "akurat dzisiaj Śląsk był słaby" i tak w kółko

a co do meczu to nerwówka na początku, dobrze że bez straty bramki bo by już zapewne takiego luzu nie było. Luquinhas w końcu wykończył ładnie strzał i otworzył worek. Brawo Legia

Nie, nie można tego napisać o każdym w Ekstraklasie. O ile z dolną ósemką mamy bilans 9-0-0, to z górną ósemką jesieni 1-2-4, "wiosna" rozpoczęta od porażki z Pogonią. Do tego 2-2-3 w rundzie mistrzowskiej co daje fatalny bilans 3-4-8 z drużynami z czołowej ósemki.

Możemy z dolną wygrywać po 5-0 w każdym meczu, ale w rozgrywkach gdzie wszystko decydują się w ostatnich 7 kolejkach rundą mistrzowską bez wygrywania z drużynami z czuba nie da się zdobyć mistrzostwa.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
    Nie o każdym.Pogoń nas zweryfikowała.Zresztą robią to też drużyny z górnej połówki

Legionista Awatar tomla
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Jak zagra taki mecz przeciwko komuś poważnemu a nie Koronie to przysiegam, że jako ten niektóry się nauczę.
    serio......kuźwa jakim trzeba być zjebem by ne zobaczyć jego zalet. Dziś akurat jeden ze słabszych jego meczy a Ty go chwalisz.......litości .
    Już parę meczy wcześniej pisałem , że koledzy mu asysty zjebali.

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    4:0 i max 3 strony postow... Zaj*** ich i zapomniec, innej opcji nawet nie biore pod uwage.
    Dziekuje, mozna sie rozejsc do okolicznych barow.

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez tomla Zobacz posta
    serio......kuźwa jakim trzeba być zjebem by ne zobaczyć jego zalet. Dziś akurat jeden ze słabszych jego meczy a Ty go chwalisz.......litości .
    Już parę meczy wcześniej pisałem , że koledzy mu asysty zjebali.
    Dzis podczas relacji na canal + mowli cos o jego liczbach i ma chyba 23 kluczowe podania od początku sezonu
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Na dniach stuknęło mi 30-lecie kibicowania Legii Warszawa.
    O ile pamięć nie płata mi figlów, Aco jest IMO przynajmniej w top-7 trenerów, którzy odcisnęli tak wyraźne piętno na drużynie. Oby tak dalej, jak na świeżaka. Z czołówką jest co poprawiać, ale z frajerami, szczególnie w domu, to teraz jest to, na co zawsze czekałem. Już nie Pinokio. Zasłużyłeś.

Legionista Awatar R.
    Ale chujowy ten Lukicostam. No ale jak forumowi eksperci tak twierdzą to pewnie mają rację.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Brawo. Twierdza Ł3 znowu straszy.
    Śląsk bez wykartkowanych Mąki i Chrapka, powinno być dobrze.

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Nie o każdym.Pogoń nas zweryfikowała.Zresztą robią to też drużyny z górnej połówki
    A dzisiaj Arka zweryfikowała Pogoń? Strach się bać Arki

p.s. Ta kombinacja Lukiego z Walerianem (Walerym?) zakończona bramką, to musiała być ćwiczona na treningach, brawo Vuko! Poza tym co tam pisać, oby tak dalej
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista
    No cóż, pozostaje żałować że tydzień temu nic nam nie wpadło najpierw, bo pewnie podobnie by się skończyło.

PS. Brak Novikovasa pozwolił na grę na dwa skrzydła.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Ale chujowy ten Lukicostam. No ale jak forumowi eksperci tak twierdzą to pewnie mają rację.
    Wybudujcie mu pomnik (zaraz obok Pinto) bo strzelił gola Koronie Kielce. No zagrał dobrze ale za przeciwników miał pacholki treningowe.

Jakie życie taki rap.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Legionista Awatar R.
    Wybudujcie mu pomnik (zaraz obok Pinto) bo strzelił gola Koronie Kielce. No zagrał dobrze ale za przeciwników miał pacholki treningowe.

Jakie życie taki rap.
    Jakoś ogranie pachołków z Zabrza wystarczyło byś postawił pomnik Vukovicovi.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Benek
    Brawo ******* !!! Jedziemy dalej .

Meczu nie widziałem więc zapytam. Litewska lebiega zeszła przez kontuzje czy Vuko przejrzal na oczy ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Budyń_70

Jakie życie taki rap.
    Wcale nie, nic nie rozumiesz, chodzi tylko o odrobinę szacunku dla piłkarza, który nie odbiega od innych i tak samo jak oni stara się pomóc drużynie jak może.

Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Jakoś ogranie pachołków z Zabrza wystarczyło byś postawił pomnik Vukovicovi.
    I Bogusiowi.
    A teraz wskaż gdzie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Brawo ******* !!! Jedziemy dalej .

Meczu nie widziałem więc zapytam. Litewska lebiega zeszła przez kontuzje czy Vuko przejrzal na oczy ?
    Kontuzja, raczej.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Kontuzja, raczej.
    Kontuzja napewno, bo nie zmienia się w takim momencie choćby nie wiem co, aby nie dołować dodatkowo zawodnika.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Kontuzja napewno, bo nie zmienia się w takim momencie choćby nie wiem co, aby nie dołować dodatkowo zawodnika.
    Dzięki za upewnienie, zdawało mi się, że trzymał się za mostek. Oby przejściowe.

Legionista
    Miał jakieś problemy z oddychaniem.

Veso do przodu na lewe, Stolar na obronę. Pozbywamy się psuja Litwina, zyskujemy kolejnego (7!) Polaka w "11". Same plusy.

Legionista
    Z mojej strony czas, by przeprosić Luquinhasa, co do którego nie miałem przekonania i uważałem za kolejną lebiegę w naszym składzie.
    Facet odkąd gra na 10. robi dobrą robotę i wybija się ponad ligową przeciętność. Pomyliłem się mocno w ocenie jego umiejętności i przydatności dla drużyny. Brawo Luquinhas.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Luquinhas ma cały czas duże rezerwy. Kupiliśmy piłkarza do "obróbki" i już w te kilka miesięcy widać, że może być z niego spory pożytek.

Ciekawe, czy Niezgoda będzie miał szansę powalczyć wiosną o koronę króla strzelców? 11 bramek to dobra liczba jak na pierwsze półrocze. Oby został jeszcze na Ł3.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Z mojej strony czas, by przeprosić Luquinhasa, co do którego nie miałem przekonania i uważałem za kolejną lebiegę w naszym składzie.
    Facet odkąd gra na 10. robi dobrą robotę i wybija się ponad ligową przeciętność. Pomyliłem się mocno w ocenie jego umiejętności i przydatności dla drużyny. Brawo Luquinhas.

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Dzis podczas relacji na canal + mowli cos o jego liczbach i ma chyba 23 kluczowe podania od początku sezonu
    Niech ogarnie morde bo nie dość, że będę musiał guglować to i grubszą matematykę uskutecznić, żeby podliczyć Guilherme przez jego pierwsze nie 1,5 a 2,5 roku. No ale sprawiedliwie trzeba przyznać, że wtedy mieliśmy konkretnych ligowych rywali a teraz pachołki.

Większe opary absurdu jakkolwiek porównywać Lucostam do Guilerme.

Zreszta tak samo Martinsa do Moulina.

No ale to doskonałe pokazuje, że kiedyś mieliśmy gości takich jak Gui czy Moulin i było ok a teraz Pinto ogrywa przedszkole z Zabrza czy Lucostam strzela gola pachołkom z Kielc i boję się, że jak jutro obudzę to zobaczę pomniki obu. Dramatyczne jest to do jakiego zeszlismy w 3 lata, że niektórzy cieszą się z takich rzeczy.

Szkoda, że nie można zagrać Legia Gui i Moulinem na Legie z Lucostam I Martinsem. Ależ byłaby orka.

No i z Gui i Moulinem... Boguś, wiadomo!

Ps. Przypominam, że w meczu z Wisłą Płock Agra w lutym miał 4 kluczowe podania.
    To tak apropo wszelakich takich statystyk.
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 01-12-2019 o 00:25

Dlatego piszę. Niech typ ogarnie mordę. Jak zrobił te Guilhermowskie 1 gol+2 asysty to niech se da siana na najbliższe 2 rundy.

Najpierw niech strzeli brameczke Sportingowi Lizbona dająca wyjście z grupy LM. Na razie nie potrafił strzelić w meczu z Rangersami w eliminacjach LE.

Legionista
    Przecież Gui to tu nie miał żadnego mega sezonu. Śmiem twierdzić, że do poziomu efektywności Lucocostam z ostatnich meczów to on nie dobił nigdy.

Legionista
    Ech, co za nędzny mecz.

Wymęczone 1-0 po golu w ostatniej minucie..
    Z karnego się nie liczy.
    Ani Lucocośtam - też się nie liczy czy to gol, czy asysta.

Oj naprawdę, Mioduch - trzeba było wyjść z Excella i inaczej skład ustalić.
    koko koko Skorza spoko...

Najpierw niech strzeli brameczke Sportingowi Lizbona dająca wyjście z grupy LM. Na razie nie potrafił strzelić w meczu z Rangersami w eliminacjach LE.
    Aha. To niech Łukasik zagra 100 meczów w Sportingu Lizbona i 50 meczów w Olympiakosie.

Wiem, wiem, to zupełnie co innego i się nie liczy i nie ma sensu takie porównanie.

Uprawnienia umieszczania postów