Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - turniej finałowy, 3. kolejka (30.11.2019 - 01.12.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,927

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - turniej finałowy, 3. kolejka (30.11.2019 - 01.12.2019)

    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, LOL3K - rey
    Grupa A, trzeci - Ciechu (1-0-1, 8-13)

    Grupa B, OLIUSTKA - Seba.Kolos
    Grupa B, Szawar - Tom Kruz (1-0-2, 26-27)

    Grupa C, Efcia - leh71 (0-1-2, 32-37)
    Grupa C, St.Maro - Tomi

    Grupa D, księciuniu - Mrugs
    Grupa D, Meazza - Mar.Cin (1-0-0, 9-6)

  2. #2
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,139
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-0
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-2
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 2-1
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-2
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-2
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-0
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1

  3. #3
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,254
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 1-1
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-1
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 0-1
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-0
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 1-0
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 0-1
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-0

  4. #4
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,719
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 1-0
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-1
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 2-1
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-1
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 1-3
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 0-0
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 3-1
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-0
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  5. #5
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    9,162
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-0
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 2-0
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 0-1
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  6. #6
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,608
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 2-1
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 3-1
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-0
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-0

  7. #7
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    17,037
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo – Zeljeznicar 2-1
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca – Anorthosis 1-1
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy – Mezokovesd 1-0
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 2-1
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 1-0
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia – Ludogorets 1-2
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split – Rijeka 2-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  8. #8
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,875
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-0
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-0
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  9. #9
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,927
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 1-0
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-0
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-2
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 1-1
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 0-1
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-0
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0

  10. #10
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,639
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 0-2
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 0-1
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-0
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 1-3
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-1
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 1-3
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 2-2
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-2

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  11. #11
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    897
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 1-0
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo – Zeljeznicar 2-1
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca – Anorthosis 1-1
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy – Mezokovesd 2-0
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga – Brondby 2-1
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 1-0
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 1-2
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia – Ludogorets 1-1
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split – Rijeka 3-1

  12. #12
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,410
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-0
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-1
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 0-1
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-2
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 1-2
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-2
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 3-1
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-2
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-0

  13. #13
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,788
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-0
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-0
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 1-0
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-2
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-1
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  14. #14
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,674
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 2-1
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-1
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-1
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-0
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-1
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

  15. #15
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,544
    30.11 12:40 I liga, Stal Mielec - Podbeskidzie B-B 1-1
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-0
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 1-1
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-0
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-1
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-1
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-1
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 1-0

  16. #16
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,112
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 1-1
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-1
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 2-1
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 2-2
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 1-0
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 2-2
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 2-1
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 1-2
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 2-1

    Wysłane z mojego Redmi 7 przy użyciu Tapatalka


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  17. #17
    30.11 16:00 BOS, Sarajevo - Zeljeznicar 2-1
    30.11 17:00 CYP, AEK Larnaca - Anorthosis 2-2
    30.11 17:00 HUN, Puskas Academy - Mezokovesd 1-2
    01.12 11:45 DEN, FC Kopenhaga - Brondby 3-1
    01.12 15:00 SVK, Zilina - Slovan Bratysława 0-1
    01.12 16:00 SUI, Basel - Young Boys 1-1
    01.12 17:00 AUT, LASK Linz - Rapid Vienna 1-0
    01.12 17:00 BUL, CSKA Sofia - Ludogorets 0-1
    01.12 17:30 CRO, Hajduk Split - Rijeka 3-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •