Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789
Pokaż wyniki od 241 do 257 z 257

Wątek: Pogoń Szczecin - Legia [16. kol. Ekstraklasy 2019/20, 23.11.2019, godz. 17:30]

Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    Przypuszczam, że gawiedź bedzie przeszczesliwa. I zacznie wieszac wiecej plakatów Mioduskiego. Wszak to Mioduch decyduje o składzie i nakazuje trenerowi wystawiać gimbaze z excella.
    Ale tylko w przegranych meczach.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Każdy kto mnie zna wie jak mocno gardze hazardem.
    To po pierwsze.

nie no, może i osobiście się nie znamy, ale parę ciekawych kursów w temacie "Zakłady bukmacherskie..." dzięki tobie udało się wyłapać chyba, że miało tam być "mocno już gardze"

tylko taka dygresja, nie przeszkadzam w dalszej napierdalance, pozdro

Cytat Zamieszczone przez R.
    Dlatego każdy trochę lepszy techniczne gość od razu stąd spierdala, skoro chamskie kopanie po nogach promują trenerzy czy sami komentatorzy..

pełna zgoda, jakie było pianie z zachwytu po taktycznym majstersztyku Probierza, który polegał na wpierdalaniu się w Vadisa
    Ostatnio edytowane przez pawlik ; 27-11-2019 o 10:22

Ciągle powtarzam że polscy trenerzy wyznają zasadę, za wszelką cenę nie stracić. Probierz ostatni stwierdził że Cracovia w meczu z Lechią zagrała świetny mecz, a kto ma inne zdanie ten nie zna się na piłce. Oglądając ten mecz można było zwymiotować , tak grały owe pokraki. Zero stylu, tylko walka, walka, walka, i obrona.
    Na tym tle ostatnio Legia wyróżnia się przynajmniej tym że ma chęć gry ofensywnej- wiem że są nieskuteczni. Ale przynajmniej próbują.

Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Nic w przyrodzie nie ginie. Skończyła się era Mario, to do głosu doszedł Kijek.
    Mario w porównaniu do niego to był ogarniety gość
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Mario w porównaniu do niego to był ogarniety gość
    No proszę Cię. Takiemu bucowi i megalomanowi jak Marian to dorównują chyba tylko pokemony z Widzewa. Raz, że się kompletnie nie znał na piłce, a zgrywal alfe i omege, a dwa przepisywal na szybkości internety z Czechosłowacji, a robił z siebie wielkiego influencera co to ma prawie takie kontakty jak Świerczewski

Zreszta nie wywolujmy wilka z lasu.

A żeby nie było całkiem off top - ciekawa sprawę poruszył Finiks - że u nas presja jest dużo większa niż w innych klubach i nie każdy to udzwignie. Pełna zgoda. Takich przykładów było kilka lub kilkanaście, że wyróżniający się ligowcy po przyjściu do nas kompletnie przepadali.

Dodałbym do tego druga kwestie - każdy z naszych rywali mecz z nami traktuje jako ten najważniejszy w rundzie (może poza derbami typu Cracovia-Wisła) i spina się na 120%. Więc żeby wygrywać seryjnie musimy mieć albo dużo lepsza kadrę, bo te 20% więcej niweluje trochę różnice w umiejętnościach, albo tak jak mówi Vuko zapierdalać.

Nie wiem czy Kijek ma rację, że nie mamy najlepszego składu w lidze, bo nie oglądam meczów naszych rywali, ale to o czym pisał Finiks i to co ja dodaje trochę robi różnicę.

Legia Mistrz!

To po pierwsze.
    Faja zmiękła. Jesteś obsraniec i tyle. Hazardem możesz gardzic ale pomocą nie powinieneś tym bardziej że jesteś "pewny" swego zdania.
    edit: literówka.

No tak. Dlatego co jakiś czas, z wypiekami na buźce wklejasz tutaj bukmacherskie typy na Legię, oczekując poklasku, jaki to z ciebie influencer.
    Nie jestem pewien czy znasz znaczenia słów, których używasz. Za Wikipedią:
    Hazard – wszystkie gry pieniężne, w których o wygranej w wymiarze losowym decyduje przypadek lub algorytm naśladujący wyniki losowe.
    Czyli co, przypadkiem tylko może być Cracovia wyżej niż Legia? Czy ma silniejszą kadrę?
    Pisiorki dają można szaleć.
    Piękny coming out
    O moje finanse się nie martw. Po takiej aroganckiej wypowiedzi (gdybyś nie "gardził hazardem") zaproponowałbym o kolejne 500 na szczytny cel, że na roczcznym PIT za 2019 wykręciłem w pracy na Śląsku, dwa razy tyle co Ty, w Warszawie na taksówce.
    Trzymam kciuki za Vukovica i piłkarzy, że nawet nie posiadając najlepszej drużyny w ekstraklasie zdobedziemy mistrzostwo. Głównie dlatego, żeby zobaczyć jak się gawiedź wtedy zachowa.
    My tu kibicujemy Legii bo mamy ją w sercu. Pobudki jakie Tobą kierują to jakiś dramatyczny dramat. Odbiór życia na poziomie pogubionego nastolatka. Biedny, mały nienawistnik.
    Ps. Za PWN gawiedź - duża grupa natrętnych gapiów
    Chyba kolejne słowo w użyciu, którego nie znasz znaczenia. Jeżeli chciałeś okazać pogardę swoim kolegom po szału, trafniejszym określeniem byłoby słowo plebs. Właściwie w obydwu przypadkach, aż się prosi o wypowiedź Patryka Małeckiego:
    A kim Ty ***** jesteś pajacu?
    Lewactwo nie jest cool.
    Kto nie klęczy ten z policji!

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    No proszę Cię. Takiemu bucowi i megalomanowi jak Marian to dorównują chyba tylko pokemony z Widzewa. Raz, że się kompletnie nie znał na piłce, a zgrywal alfe i omege, a dwa przepisywal na szybkości internety z Czechosłowacji, a robił z siebie wielkiego influencera co to ma prawie takie kontakty jak Świerczewski
    Nie kpij. Mario był zarozumiały, ale jego przegięcie pały (kojarzę jedno) to Kijowski dziś potrafi popełnić raz dziennie. O kwiatkach typu "nie wiem komu odpisuję" czy "tak będzie na pewno, ale 5 stów (edytowano ze wstydem) na zbożny cel to mi szkoda ryzykować" nawet nie wspominam. Trzech Mariów bym wolał niż tego jednego.
    Ostatnio edytowane przez bloniaq ; 28-11-2019 o 10:33
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Czyli co, przypadkiem tylko może być Cracovia wyżej niż Legia? Czy ma silniejszą kadrę?
    Przekonamy się.

Piękny coming out
    Wiadomix. Dziękuję.
    że na roczcznym PIT za 2019 wykręciłem w pracy na Śląsku, dwa razy tyle co Ty, w Warszawie na taksówce.
    1. Nie mam prawka nawet więc z tą taksówka to całkowite pudło. Ale gratuluję.
    2. Co jest złego w jedzeniu na taksówce?biorac pod uwagę, że jest tu parę osób o tym zawodzie chętnie poczytam jak się pograzasz. I zapewne te osoby też.

My tu kibicujemy Legii bo mamy ją w sercu. Pobudki jakie Tobą kierują to jakiś dramatyczny dramat. Odbiór życia na poziomie pogubionego nastolatka. Biedny, mały nienawistnik.

I fan Bogusia

Serdecznie pozdrawiam, bogaczu z pitu
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 27-11-2019 o 20:11
    #teamVuko (zanim to było modne)

Każdy kto mnie zna wie, że nie dzielę ludzi na lepszych i gorszych ze względu na wykonywany zawód. Nie projektuj. To Ty mówisz do ludzi "gawiedź". Sądziłem, że jesteś conajmniej doktorem nauk, a ktoś wspominał, że jeździsz na taksówce. Ale spokojnie, to tylko świadczy o Twojej popularności i fascynacji Twoją osobą.
    Kończę jakiekolwiek dyskusje z Tobą. Obiecuję

Również pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez boss_corleone ; 27-11-2019 o 20:38
    Lewactwo nie jest cool.
    Kto nie klęczy ten z policji!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Uf, w końcu.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
    OOOO to to z tm że sprzedając ich za dobre pieniądze to jest do przełknięcia.
    Mów za siebie.Jak dla mnie,to żeby nawet sprzedał jednego zawodnika za 30 baniek,to i tak brak pucharów nie jest do przełknięcia.Jestem kibicem,nie księgowym i stan konta Mioduskiego niespecjalnie mnie obchodzi.
    #MioduskiOut

A było tak spokojnie bez tego idty

Aaa. Na TVP Sport leci Manchester United - Legia właśnie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez pilkarz999 Zobacz posta
    "PS. Na forum jest kilku chłopaków z Pogoni. Jak oceniacie, ilu naszych grajków weszłoby z marszu do Waszej jedenastki? "

Już Ci odpowiadam, postaram się jak najbardziej obiektywnie. Jedrzejczyk, Wszolek, Niezgoda.
    A tak z ciekawości - Jędza to gdzie?
    W miejsce Steca, Zecha czy Kostasa? (Zakładam, że jednak nie za Matynię, mimo iż właśnie przeciw Pogoni zaczynał jako lewy obrońca)
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar b.
    Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    500 stów na zbożny cel to mi szkoda ryzykować"
    Mi też byłoby szkoda zaryzykować 50 000 PLN

A co do reszty - po raz kolejny się pięknie różnimy

Tego bajkopisarza z ego Bolka nie trawilem, a Kijka poczytać lubię, choć nie zawsze się zgadzam. EOT

Legionista Awatar Runi
    Cytat Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
    A tak z ciekawości - Jędza to gdzie?
    W miejsce Steca, Zecha czy Kostasa? (Zakładam, że jednak nie za Matynię, mimo iż właśnie przeciw Pogoni zaczynał jako lewy obrońca)
    Z mojego punktu widzenia za każdego.

Legionista
    Artur Jędrzejczyk 3 (3,55). „Jędza” jest nieustannie rzucany po pozycjach, co mecz gra praktycznie ostatnio gdzie indziej i efekty tego są dla Legii i samego Jędrzejczyka bardzo złe. Wiadomo, że na lewej obronie radzi sobie najgorzej, oglądaliśmy ten wariant w pierwszych dwóch miesiącach. Sporo błędów w obronie popełnił już przed przerwą, a w ofensywie pokazał się w odróżnieniu od Vesovicia tylko raz, ale za to ze znakomitej strony, bo idealnie wyłożył piłkę na strzał Novikovasowi. Największe jednak efekty miotania „Jędząâ€ po różnych pozycjach w obronie widzieliśmy po zmianie stron, gdy przeszedł na środek defensywy. Widać było brak zgrania z Lewczukiem, bo na środku obrony reprezentant Polski dawno w Legii nie grał, były problemy z komunikacją, asekuracją i ustawianiem linii spalonego. Do tego doszedł rzut karny, który miał prawo sędzia podyktować, bo Jędrzejczyk w piłkę nie trafił, a piłkarz Pogoni zahaczył o jego wystawioną nogę, a mecz „Jędza” zakończył niechlujnym podaniem do bramkarza, które zamieniło się w rzut rożny dla Pogoni. Był to bardzo zły występ kapitana Legii, trudno jednak nie mieć wrażenia, że jest to konsekwencja rzucania go po pozycjach. Pomysł trzymania na boisku trzech stoperów ma z pewnością związek z liczeniem na stałe fragmenty gry. Ale rotacja pozycji wpływa znacząco na stabilność i pewność gry linii obronnej Legii i samego zawodnika.
    bardzo słuszna ocena Jędrzejczyka za mecz z Pogonią, a dokładnie przyczyny jego słabszej gry. Może Vukovic w końcu to ***** jego mać zrozumie.. A nie ma na nasze warunki Nestę i rzuca go po bokach, "no bo kiedyś tam grał i radził sobie".. a boczni obrońcy kiszą ogóry na ławce.

Uprawnienia umieszczania postów