Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - turniej finałowy, 2. kolejka (23.11.2019 - 24.11.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,927

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - turniej finałowy, 2. kolejka (23.11.2019 - 24.11.2019)

    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, Ciechu - LOL3K (2-0-3, 17-27)
    Grupa A, trzeci - rey (2-0-1, 35-30)

    Grupa B, Tom Kruz - OLIUSTKA (1-0-0, 4-0)
    Grupa B, Szawar - Seba.Kolos (1-1-0, 18-16)

    Grupa C, Tomi - Efcia
    Grupa C, St.Maro - leh71 (2-0-1, 24-27)

    Grupa D, Mar.Cin - księciuniu (2-0-1, 14-12)
    Grupa D, Meazza - Mrugs (0-0-2, 9-14)

  2. #2
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,139
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 2-0
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 1-2
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-1
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-1
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 1-0
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 2-1
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-1
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 2-1
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0-2

  3. #3
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    9,162
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 1-0
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-2
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-0
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 1-0
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-0
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 3-0
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-0
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0-2
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  4. #4
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,674
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 1-0
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-2
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-0
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-0
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-0
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 3-1
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-0
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-2
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 1-2
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

  5. #5
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,875
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 1-0
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-2
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-0
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 1-0
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-0
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 3-0
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-0
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 1-2
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  6. #6
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    897
    3.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 0-1
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-1
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-1
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 1-0
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-1
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-1
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 1-0
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 1-1
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 1-2

  7. #7
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    17,035
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka – Zrinjski 1-0
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 1-2
    23.11 19:30 ROM, FCSB – Astra 2-1
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-1
    24.11 14:30 BEL, Gent – Antwerp 1-0
    24.11 14:30 NED, PSV – Heerenveen 2-1
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-1
    24.11 17:00 SLO, Aluminij – Maribor 0-1
    24.11 18:00 DEN, Aarhus – Brondby 1-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  8. #8
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,927
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 2-1
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-1
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 1-0
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-0
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 3-1
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 3-0
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-1
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 1-0
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0-1

  9. #9
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,608
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 2-0
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-0
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-1
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-1
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-1
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-0
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 2-0
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-1
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 1-1
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 1-1

  10. #10
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,719
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 0-1
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-1
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-1
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-1
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 1-1
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 0-0
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 1-0
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-2
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0-2
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  11. #11
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,639
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 2-0
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-0
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-3
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-1
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-2
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 1-0
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 4-1
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-0
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 1-2
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0-3

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  12. #12
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,410
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 2-1
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-1
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 1-2
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 1-0
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-0
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-1
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 2-0
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 1-0
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 1-2
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0-2

  13. #13
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,254
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 1-1
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-1
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-1
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-0
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-1
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 1-0
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 2-0
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 1-0
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 1-2

  14. #14
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,788
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 1-0
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-2
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-0
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 1-0
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-0
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 3-0
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-0
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 1-2
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  15. #15
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,544
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 1-0
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1-0
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 1-2
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 1-0
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-1
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-1
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 2-1
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-0
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 2-1

  16. #16
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,112
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 1-1
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 2-0
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 0-1
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 2-1
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 2-0
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2-0
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 3-0
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 2-2
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0-1
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  17. #17
    23.11 16:00 BOS, Borac Banja Luka - Zrinjski 2:0
    23.11 16:30 BUL, Ludogorets - Lok. Plovdiv 1:0
    23.11 16:55 SLO, Celje - O. Ljubljana 1:1
    23.11 19:30 ROM, FCSB - Astra 1:0
    24.11 12:00 BLS, BATE - Dynamo Mińsk 1:1
    24.11 14:30 BEL, Gent - Antwerp 2:0
    24.11 14:30 NED, PSV - Heerenveen 3:1
    24.11 17:00 AUT, Rapid Vienna - Sturm Graz 1:2
    24.11 17:00 SLO, Aluminij - Maribor 0:2
    24.11 18:00 DEN, Aarhus - Brondby 0:1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •