Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 90

Wątek: Legia - Górnik Zabrze [15. kol. Ekstraklasy 2019/20, 09.11.2019, godz. 17:30]

Wygrana, wiec w watku cisza

Wszolek jest dla mnie najlepszym przykladem, ze czepianie sie trenera o przygotowanie fizyczne zespolu to absurd. Na calym swiecie nikt o tym nie mowi, tylko w Polsce jest to zawsze temat numer jeden. A taki Wszolek trenuje indywidualnie, zna swoj organizm i widac, ze biega jak chce.

Legionista Awatar klinton
    Bardzo cieszy kolejna wygrana, ale prawdziwy sprawdzian czeka nas w następnej kolejce.

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez gothblack Zobacz posta
    Źle zrozumiałeś mój post. Jestem od pewnego czasu bardzo szczęśliwy oglądając mecze nasze drużyny, ale cytują klasyka to jest ekstraklasa czyli stan umysłu i trzeba być ostrożny i jak mówił ŚP. Paweł Zarzeczny nie czas jeszcze lizać się po fiutach czy jakoś tak
    Zrozumiałem doskonale, że pisząc w taki asekuracyjny sposob nie opowiadasz się po żadnej ze stron i w razie niepowodzenia możesz zawsze przytoczyć....a nie mówiłem.
    I tym bardziej przykładając nasze ostatnie dokonania do potencjału tej niby smutnej jak chooj Ekstraklasy, powinniśmy być zdecydowane pewniejsi naszej oceny.
    A niespodzianki zawsze mogą się zdarzyć.
    W TOP5 lig europejskich również takowe mają miejsce, oczywiście przy zachowaniu skali.
    Ostatnio edytowane przez Budyń_70 ; 09-11-2019 o 22:41

Legionista
    Dziś przy 0-0 po raz pierwszy od kilku lat miałem przeświadczenie że prędzej czy pozniej i tak nam wpadnie. A to jest bardzo dobre przeświadczenie.
    Oby tylko się nie skiepscilo w przerwie na kadrę, bo to jednak Ekstraklasa.

Mnie się jeszcze podoba nasz bilans (9-2-4), który pokazuje, że nie bierzemy jeńców, więc albo przegrywamy (raczej przegrywaliśmy) albo wygrywamy, nie zadowalając się półśrodkami.
    Oczywiście ten bramkowy (28-14) również został mocno podreperowany i obecnie jest najlepszy w lidze

Portowiec Awatar Bugi B.
    Cytat Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
    Bardzo cieszy kolejna wygrana, ale prawdziwy sprawdzian czeka nas w następnej kolejce.
    Ewidentnie jesteście w gazie i dobrze sie to ogląda. Biorąc pod uwagę jak to u nas wygląda ostatnio, rewanż za pierwszą kolejkę bardzo możliwy.
    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Legionista
    Jedna rzecz nie daje mi spokoju jak gracz tak tak dobry jak Luk coś tam ma jednocześnie tak tragiczne uderzenie? Prawdopodobnie najgorsze w całej naszej szanownej ekstraklasie, jak tak sobie przypomnę czasy licealne o to chodzi spokojnie załapał by się do "trójki" z najgorszym strzałem. Dla nas to fart dzięki temu jest z nami. A na "10" wymiata.

Legionista Awatar e(L)egion
    Dajcie już spokój z tymi "prawdziwymi sprawdzianami". Czytałem to już przed Cracovią i Lechem i jak widać, te zwycięstwa nic nie dały, bo "prawdziwy sprawdzian" będzie z Pogonią... Tak się liga ułożyła, że z "czołówką" szło nam słabo, a i tak na półmetku jesteśmy liderem. Wniosek taki, że nie ważne z kim się wygrywa, ważne aby miejsce w tabeli się zgadzało. Wiadomo że nie wszystko będziemy wygrywać, ale warto tej drużynie trochę zaufać.

Ostatnie kolejki to jakaś bajka. Nawet w Gdyni, gdzie była nerwówka, wyglądało to zacnie. Ostatni raz taki okres mieliśmy za Magiery gdzie brylowali Nikolić, Prijović i Ofoe. Mamy swoją chwilę tej jesieni i się cieszmy. Pogoń dopiero za dwa tygodnie.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista
    Mecz wygrany. Vuko wprowadza kolejnego młodziana do gry. Lubię to.
    Karbownik, Praszelik, Rosołek teraz Kostorz.
    Wiadomo, że nie wszyscy dadzą radę. - ale tak się właśnie młodzież wprowadza.
    Poniważ niemało we krwi to nie wiem nie wiem, czy chwiejnie , ale jednak stoję - bo #teamvuko, czu jednak klęczę, skoro chwalę coś, co zawsze było oczkie w głowie Mioduskiego, a co Czerczesow nazywał niepoważnym przedszkolem i pokazał, jak nie wprowadzać do seniorskiej piłki.
    koko koko Skorza spoko...

Legionista
    Zaznaczam, że oglądałem tylko bramki, bo jestem w robocie. Ale jeśli by Wszołek nie nabiegał to Luki by zmarnował wyborną sytuację sam na sam. Hektar miejsca i bramkarz w kartoflach. A piłeczka odskakuje na kilkanaście metrów przy prostym zwodzie... Ale asysta zaliczona

Legionista Awatar Bootleg
    Powiedziałem że jak Vuko wygra przekonująco z Górnikiem i Arką to powiem że ogarnął. Z Arką może nie było fajerwerków ale chyba można przyklepać. Ogarnął. U mnie ma znowu kredyt zaufania co najmniej do nowej rundy. Drużyna idzie do przodu i to widać. Dobra robota.
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar smiglostopy
    Cytat Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
    Ale jeśli by Wszołek nie nabiegał to Luki by zmarnował wyborną sytuację sam na sam. Hektar miejsca i bramkarz w kartoflach. A piłeczka odskakuje na kilkanaście metrów przy prostym zwodzie... Ale asysta zaliczona
    Dokładnie tak by było. Na początku myślałem, że Wszołek zabrał Luquinasowi bramkę. Na powtórkach widać jednak, że już by z tego nic nie zrobił. Duży kąt i nadbiegający obrońca.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Legionista
    Nigdy bym nie wpadł na to że tak ich Vuco ogarnie ... Przy rozczarowaniu z poprzednich miesięcy to jednak mało. Czekam na kolejne mecze. Wroclaw i Szczecin jak tam wygrają to się w zrehabilituja ...

Legionista Awatar Jestem
    Co do gry Lukiego, gdyby on miał ogarnięty strzał na bramkę na poziomie Wszołka, nie więcej, to nigdy by nie wylądował w Legii, to jest ten haczyk dzięki któremu jest teraz w Warszawie - nie stać nas by było na jego sprowadzenie. Gdyby do tego miał kilka centymetrów więcej to ... ale już nie będę pisał bajek
    Reasumując, jeśli w przeciągu roku sztab szkoleniowy coś zrobi z odkrytymi już wadami Lukiego (poza wzrostem oczywiście), to mamy kilka grubych baniek do przodu, jest o co walczyć!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Legionista Awatar aDHd
    Cytat Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
    Jedna rzecz nie daje mi spokoju jak gracz tak tak dobry jak Luk coś tam ma jednocześnie tak tragiczne uderzenie? Prawdopodobnie najgorsze w całej naszej szanownej ekstraklasie, jak tak sobie przypomnę czasy licealne o to chodzi spokojnie załapał by się do "trójki" z najgorszym strzałem. Dla nas to fart dzięki temu jest z nami. A na "10" wymiata.
    Łeb mu się pali. Jak podaje, to potrafi mocno, celnie i daleko kopnąć. Jest psychol w sztabie szkoleniowym, to może ogarnie.

Cieszy kolejny po Wiśle mecz gdzie nie skończyło się na jakimś skromnym 2:0 tylko było punktowanie słabych rywali. No ale właśnie, słabych rywali. Zobaczymy jak to będzie wyglądać z tymi teoretycznie lepszymi.

Tak swoją drogą, zszedł Antolić, wszedł Gvilia i jakość gry wyraźnie spadła. Na tę chwilę Gruzin jednak zdecydowanie ławka. Danie szansy Rosołkowi i Kostorzowi przy takim wyniku na plus, bo kiedy im dawać szansę jak nie właśnie w takim meczu gdzie kwestia zwyciestwa jest już rozstrzygnięta.

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Co do gry Lukiego, gdyby on miał ogarnięty strzał na bramkę na poziomie Wszołka, nie więcej, to nigdy by nie wylądował w Legii, to jest ten haczyk dzięki któremu jest teraz w Warszawie - nie stać nas by było na jego sprowadzenie. Gdyby do tego miał kilka centymetrów więcej to ... ale już nie będę pisał bajek
    Reasumując, jeśli w przeciągu roku sztab szkoleniowy coś zrobi z odkrytymi już wadami Lukiego (poza wzrostem oczywiście), to mamy kilka grubych baniek do przodu, jest o co walczyć!
    Gdyby miał strzał, kosztowałby z 10 mln i nigdy by do nas nie przyszedł. Gość wygląda naprawdę dobrze. Luki robi szum w środku , do tego ogień na skrzydłach. Wygląda to naprawdę bardzo dobrze. Czas na Pogoń.

Legionista Awatar Runi
    Jest tempo, jest pomysł.
    To w połączeniu z przewagą umiejętności indywidualnych kończy się tym co wczoraj.

Zaryzykuję stwierdzenie, że ostatni raz Legia grała w takim stylu w ofensywie na jesieni za Magiery.
    A najważniejsze, że to nie przypadkowe wyskoki, a kolejny mecz w podobnym stylu.

Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Jest tempo, jest pomysł.
    To w połączeniu z przewagą umiejętności indywidualnych kończy się tym co wczoraj.

Zaryzykuję stwierdzenie, że ostatni raz Legia grała w takim stylu w ofensywie na jesieni za Magiery.
    A najważniejsze, że to nie przypadkowe wyskoki, a kolejny mecz w podobnym stylu.
    Też ma podobne myślenie. Ale jeszcze nie chce zapeszac.

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Gdyby miał strzał, kosztowałby z 10 mln i nigdy by do nas nie przyszedł. Gość wygląda naprawdę dobrze. Luki robi szum w środku , do tego ogień na skrzydłach. Wygląda to naprawdę bardzo dobrze. Czas na Pogoń.
    Dokładnie, dlatego należy się cieszyć z tego że jest u nas, i starać się wykorzystywać jego mocne strony najlepiej jak tylko można.

Legionista Awatar Marcino
    Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo. Pomijam budowanie atmosfery, wypracowywanie schematów, pewność siebie, ściąganie ludzi na stadion "bo może dziś znowu strzelą 5 bramek ?", ale to są punkty, to jest bilans bramkowy. Potem nawet remis z czołówką tak nie boli jak tam gdzie trzeba drużyna zrobiła co trzeba i co chciała.

Niech teraz Mioduch wyśle Vuko na dodatkowe kursy, żeby facet stał się jeszcze lepszy.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Ktoś tu napisał kiedyś, że Wszołek to transfer w duchu Leśnego i to będzie strzał w dziesiątkę. Nie mogę znaleźć dokładnego cytatu. Autor niech się ujawni

Polonista miał wczoraj instat index 413, co jest na poziomie ekstraklapy wynikiem kosmicznym

Wielka szkoda, że teraz te dwa tygodnie przerwy. Oby nie zeszło z nich powietrze i oby bez kontuzji.

Legionista
    Oni się dopiero rozkręcają.
    Tak powinien wyglądać każdy (a przynajmniej 3/4) mecz Legii w tej lidze.

Legionista Awatar LOL3K

Tylko tyle i aż tyle.

Jazda z kurvami dalej.

No ale jak to się podniecać zwycięstwem nad przedszkolem z Zabrza?
    I do tego kaleką Lukicoś tam?
    Dziś w CF Vuko powiedział, że to było zajebiste okienko transferowe.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta

No ale jak to się podniecać zwycięstwem nad przedszkolem z Zabrza?
    Zabrze to przestało być przedszkolem w styczniu 2019. Warto porównać średnia wieku z zeszłorocznego meczu i tego. Obecny Górnik ma się nijak do tego sprzed roku. Ale szanuję próbę.

Ps. Ciężko się jarac w tym meczu Lucostam, chociaż faktycznie patrząc na posty niektórych to wegetariańska gawiedź plakaty po Carlitosie zamieniła na plakaty z Lucostam. Teraz one wiszą obok plakatów z Mioduskim.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Legionista
    Ponapierd... czasami kodziarzy w politycznym, zamiast tu urządzać walki kogutów.
    A co do meritum, Aco to jest trener, któremu kibicuję tak jak trenerowi Magierze. Oby dłużej pociągnął, bo to będzie znaczyło, że znowu przyszedł dobry czas dla Legii. Naprawdę, da się na grę ostatnio patrzeć optymistycznie nawet bez zastrzeżeń "wiemy, jaka jest polska liga".

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Legia Warszawa gra w piłkę i wygrywa, bardzo mi się to podoba. Nie jestem wegetarianinem.

Legionista Awatar Gabro
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Legia Warszawa gra w piłkę i wygrywa, bardzo mi się to podoba. Nie jestem wegetarianinem.
    Z dołem tabeli doskonale to wygląda. Dawno tak nie było. Teraz czas pokazać się na tle czołówki.

Legionista
    Wszołek 413 instat.. widział ktoś kiedy większy?

Legionista Awatar grodzisk1
    Niesamowity profi. Sam trenował i nie był na żadnym zgrupowaniu.

Uprawnienia umieszczania postów