Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - turniej finałowy, 1. kolejka (09.11.2019 - 10.11.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,877

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - turniej finałowy, 1. kolejka (09.11.2019 - 10.11.2019)

    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa A, rey - Ciechu (2-0-2, 22-26)
    Grupa A, LOL3K - trzeci

    Grupa B, Seba.Kolos - Tom Kruz (2-1-3, 26-36)
    Grupa B, OLIUSTKA - Szawar

    Grupa C, leh71 - Tomi (1-0-1, 10-15)
    Grupa C, Efcia - St.Maro (3-1-4, 69-73)

    Grupa D, Mrugs - Mar.Cin
    Grupa D, księciuniu - Meazza (1-0-0, 7-4)

  2. #2
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,711
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 0-1
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-3
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 1-1
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 2-1
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 1-0
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 0-0
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 1-2
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 0-1
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  3. #3
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,245
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-1
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 1-2
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-1
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-1
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-1
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2

  4. #4
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    9,129
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-2
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 2-0
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-1
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-0
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 0-1
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  5. #5
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,595
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-1
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 2-1
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-1
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-1
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-2
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 1-0
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-1
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1

  6. #6
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,121
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-2
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-2
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-1
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2

  7. #7
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,847
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-1
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 1-3
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-0
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  8. #8
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,635
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-2
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 3-1
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 1-2
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-1
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 0-2
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

  9. #9
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,762
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-1
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 1-0
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 1-3
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-0
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  10. #10
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    882
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-1
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-2
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 2-0
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-1
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-3
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 1-0
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-2

  11. #11
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,605
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-3
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-2
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 2-1
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 1-0
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 4-2
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-1
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-0
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-3
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-2

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  12. #12
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    16,941
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-2
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete – PAOK 1-2
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split – Osijek 2-0
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC – Salzburg 0-2
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa – Krasnodar 2-1
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-2
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  13. #13
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,877
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-1
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 1-2
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 3-1
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 1-2
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 1-0
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-2
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 0-1

  14. #14
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,095
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 1-0
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-1
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 2-1
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-2
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 1-1
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 1-1
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 2-1
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  15. #15
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,388
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-1
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 0-1
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 0-2
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 2-1
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-1
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 0-2
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 2-1
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 1-2
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1

  16. #16
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2:0
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-1
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 1-2
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-0
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-0
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-1
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 2-2
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 1-0
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 2-1

  17. #17
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,527
    09.11 16:00 CYP, Omonia - AEL Limassol 2-0
    09.11 17:00 CZE, Jablonec - Sparta Praga 1-1
    09.11 18:30 GRE, OFI Crete - PAOK 1-2
    10.11 15:00 CRO, Hajduk Split - Osijek 1-1
    10.11 16:00 SUI, Young Boys - St. Gallen 2-1
    10.11 16:00 UKR, Szachtar - Dyn. Kyiv 2-0
    10.11 17:00 AUT, Wolfsberger AC - Salzburg 1-3
    10.11 17:00 RUS, Lok. Moskwa - Krasnodar 1-1
    10.11 17:30 CRO, Rijeka - Din. Zagreb 0-1
    10.11 18:00 DEN, Midtjylland - FC Kopenhaga 1-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •