Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 161

Wątek: Legia - Lech Poznań [12. kol. Ekstraklasy 2019/20, 19.10.2019, godz. 17:30]

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Pusto
    Mam nadzieję, iż już nie.

Gintleman Awatar księciuniu
    No już nie. Ale mi chodziło o czyjeś już zarejstrowane konto, po podejrzewam, ze teraz chwilowo wstrzymali rejestracje nowych „sympatyków”
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar R.
    Zamknęli forum(niewidoczne tematy bez posiadania konta) po tym, jak im Widzew flagi jebnął.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar e(L)egion
    Cytat Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Lech rozpędzony po trzech zwycięstwach, ich kibice w internecie już płaczą że legioniści mówią o graniu w sobotę rezerwami, co ma umniejszyć ich ewentualny sukces, a my ze szpitalem w zespole i atmosferą taką, że niewykluczone iż trener nie doczeka poniedziałku na swoim stanowisku. No wszystko wskazuje na to, że wygramy
    No i się sprawdziło Taka to śmieszna liga.

Udało nam się chyba pierwszy raz w tym sezonie odwrócić mecz na swoją korzyść. Do tej pory to my byliśmy takimi frajerami, a dzisiaj był nim Lech. Oprócz Rochy to chyba nie ma się do kogo przyczepić. Rocha w sumie też jakoś strasznie nie odstawał, ale żeby już na początku meczu wchodzić z takim impetem w nogi rywala to trzeba być ********. Na szczęście dzisiaj nie odwalił takiego numeru jak w Białymstoku i dotrwał do zmiany. Jeszcze Novikovas grał swój mecz, ale przynajmniej strzelił gola, więc nie ma co mu cisnąć. Podobał mi się Kante. Gościu ma swoje ograniczenia, co było widać przy akcji gdzie super posadził na tyłku Crnomarkovicia i oddał fatalny strzał, ale się stara i pomimo paralitycznego prowadzenia piłki, potrafi się przy niej utrzymać i ją odegrać. Długa piłka na niego, to nie koniecznie zawsze strata jak np. było w przypadku Kulenovicia. Jeszcze gdyby dołożył parę goli do końca rundy byłoby ok.

Man of the match to dla mnie Igor Lewczuk. Mam nadzieję, że za tydzień nie będzie kombinowania i zagra z Jędzą na środku. Wites dzisiaj nic nie zawalił, ale taki zestaw jest chyba najpewniejszy. Karbownik wróci na lewo, na prawo Veso, Stolar lub Wszołek jeśli ci dwaj będą kontuzjowani i można wisełkę wieźć

Oczywiście nie ma co popadać w hurraoptymizm. Konia z rzędem temu, kto przewidzi jak się zaprezentujemy za tydzień. Trzeba też mieć na uwadze beznadzieją obronę Lecha. To była jedna z najgorszych formacji jaką w tym sezonie widziałem na Łazienkowskiej. Niezgoda ich tam mijał jak tyczki. W Gliwicach nie było tak kolorowo. Także ręce na kołdrze i jedziemy dalej.
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Legionista
    No już nie. Ale mi chodziło o czyjeś już zarejstrowane konto, po podejrzewam, ze teraz chwilowo wstrzymali rejestracje nowych „sympatyków”
    o
    A to rzeczywiście już nie wiem, jak bardzo ich rewolucyjna czujność dziala

Cytat Zamieszczone przez Rasenith Zobacz posta
    Oj będzie w pizdę. Tam nie ma ludzi z pojęciem o grze. Do tego bez taktyki... To będzie ciężkie 90 minut...
    Uwielbiam takie wypowiedzi przed meczem.

W ogole wydaje mi sie, ze wiekszosc ludzi na tym forum to raczej spoza Warszawy, cos kierunek Poznan, Krakow... Jak tylko Legia wygrywa, to glowy spuszczone, a jak przegrywa to pierwsi do pisania.

Legionista Awatar (L)ukas
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Lucostam to najgorszy piłkarz świata.

Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta
    Uwielbiam takie wypowiedzi przed meczem.

W ogole wydaje mi sie, ze wiekszosc ludzi na tym forum to raczej spoza Warszawy, cos kierunek Poznan, Krakow... Jak tylko Legia wygrywa, to glowy spuszczone, a jak przegrywa to pierwsi do pisania.
    Bez przesady.Ja tam niestety typowałem porażkę.Ale wcale mi nie żal,że się jednak myliłem.
    #MioduskiOut

Legionista Awatar Antares
    Kante często piłkarsko wygląda jak napastnik z lepszej ligi, ale co z tego jak jest zajebiście nieskuteczny.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Marcino
    Nadzieja powróciła. Dobry manewr z Rosołkiem, młody zrobił co trzeba.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Kante często piłkarsko wygląda jak napastnik z lepszej ligi, ale co z tego jak jest zajebiście nieskuteczny.
    Po treningu trzeba zostawać i ładować

Zagrali. Nie spodziewałbym się po aktualnej Legii takiego kombeku. Czyżby "jesienne liście" znowu do nich przemówiły? Czy przesadziła nieobliczalnosc tej ligi? Dobrze smakuje zwycięstwo kiedy pyry jechały jak po swoje. Czuć w Lechu to co zakorzeniło i kwitnie w nich od dłuższego czasu czyli mizeria, minimalizm i bylejakość.

Bramkarz Lecha chyba już wciąga te darmowe kebaby bo był mega koślawy. 850000 euro za taki produkt to ogromny strzał w "dziesiątkę"
    Ostatnio edytowane przez (L)dorado ; 20-10-2019 o 09:11
    edit: literówka.

Legionista
    Nic nie pamiętam z meczu amok, wrócił Piotrek wróciły pkt no i Paweł wszolek śpiewa z nami pięknie było, jutro będzie dobry dzień w robocie

Brawo dla drużyny za całokształt. Nawet do Vukovica nie ma się co przyczepiać, skład wyjściowy dał radę, zmiennicy tym bardziej. Teraz ważne kilka zwycięstw pod rząd i jazda.

Dziękuję wszystkim, już więcej wejściówek na forum Lecha nie potrzebuję

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Ja chętnie jedną przytulę.

A to już sam poproś o przesłanie; ja nie jestem upoważniony do dalszego rozsyłania

Legionista Awatar Ivan Drugi
    A to już sam poproś o przesłanie; ja nie jestem upoważniony do dalszego rozsyłania
    Oficjalnie proszę.

Legionista Awatar Bonhart
    Co tam smaruja na tym forum? Znowu sedzia? Ile karnych im nie gwizdnal i nie pokazal nam kartek?

A właśnie nic ciekawego: Legia słaba, ale oni przegrali przez kebaba w bramce, jakiegoś Mohara i pizdowatosc, która mają w genach.
    I przez takiego młodego, który się koszulką wymienił i teraz się boją, że my ich koszulkę spalimy na Żylecie, a oni naszej w Kotle nie

Legionista Awatar Marcino
    Lech nie ma wcale takiej złej paki, ale co by nie mówić - na ławce siedzi amator. Znajomo to wygląda.
    Ostatnio edytowane przez Marcino ; 20-10-2019 o 15:13
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Lech nie ma wcale takiej złej paki, ale co y nie mówić - na ławce siedzi amator. Znajomo to wygląda.
    DOKŁADNIE!
    Jak mnie śmieszy niesamowicie jak widzę kogoś z Poznania kto pisze, że super że Vuko u nas nadal pracuje. Może i Vuko to amator, ale Żuraw wcale nie jest lepszy. Sytuacja niemal identyczna.

Legionista
    Lech nie ma wcale takiej złej paki, ale co y nie mówić - na ławce siedzi amator. Znajomo to wygląda.
    Prezesura też amatorska, z zamiłowaniem do Excela. Bardzo znajomo.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista
    Środek pola mamy dużo lepszy, wczoraj na dodatek Martins z Antolicem chyba najlepszy mecz w sezonie. U nich byl dramat
    Martins gubił ich jak chciał, a Antolic robił wszystko dobrze
    Reszta rzeczywiście na podobnym poziomie
    No i Wszołek niezły mecz
    Novikovasowi z kolei psycholog potrzebny, po bramce złapał na chwilę luz, ale problem ewidentny. W wywiadzie pomeczowym trząsł się tak że myślałem że się rozpadnie

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
    Prezesura też amatorska, z zamiłowaniem do Excela. Bardzo znajomo.
    Dlatego mistrz w tym roku z dużym prawdopodobieństwem może trafić do innego miasta np. Szczecina
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar TNTP
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Dlatego mistrz w tym roku z dużym prawdopodobieństwem może trafić do innego miasta np. Szczecina
    Tak jest bo tam jest profesjonalizm pełną gębą
    Przecież ta liga jest kompletnie niepoważna i jakiekolwiek analizy piłkarskie są same w sobie daremne.
    I tak rację mają pyry, że "Legia słaba, ale oni przegrali przez kebaba w bramce, jakiegoś Mohara i pizdowatosc, która mają w genach. "
    tylko, że Lech jest w najlepszym razie tak samo chujowy jak Legia (oczywiście mowa tylko o aspekcie piłkarskim)

Ogólnie na forum śmieszna jest ta huśtawka nastrojów co drugi mecz, ale jeszcze bardziej śmieszy jaranie mordy po jakichś wymęczonych zwycięstwach z jakimiś wiochami, czy tam składami węgla i papy.
    Lieber tot als rot!!

Cytat Zamieszczone przez TNTP Zobacz posta
    Tak jest bo tam jest profesjonalizm pełną gębą
    Przecież ta liga jest kompletnie niepoważna i jakiekolwiek analizy piłkarskie są same w sobie daremne.
    I tak rację mają pyry, że "Legia słaba, ale oni przegrali przez kebaba w bramce, jakiegoś Mohara i pizdowatosc, która mają w genach. "
    tylko, że Lech jest w najlepszym razie tak samo chujowy jak Legia (oczywiście mowa tylko o aspekcie piłkarskim)

Ogólnie na forum śmieszna jest ta huśtawka nastrojów co drugi mecz, ale jeszcze bardziej śmieszy jaranie mordy po jakichś wymęczonych zwycięstwach z jakimiś wiochami, czy tam składami węgla i papy.
    Ja tam się nie jaram zbytnio, bo po tym co się teraz dzieje niczego dobrego się nie spodziewam. Ale fakt jest taki że w sobotę zagrali nieźle. A przy lepszej skuteczności mogła się skończyć wyżej.

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    A przy lepszej skuteczności mogła się skończyć wyżej.
    Litości. Obie bramki dla nas to w zasadzie dwa prezenty. Przy pierwszym golu fatalna strata w środku i kontra, gdzie Niezgoda niemal przewraca się o własne nogi i traci piłkę, ale z odsieczą przybywa obrońca Lecha, który notuje asystę w momencie, gdzie mogł tę piłkę mógł spokojnie wybić. Drugi gol to już w ogóle kuriozum. Gumny się obcina, a ręcznik w bramce nie dość, że nie skacze do dośrodkowania to jeszcze wychodzi z bramki. Zaskoczony Rosołek wali na 2-1.

Zwycięstwo w tym meczu cieszy, ale nie twórzmy mitów.
    A Melanż Trwa...

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Litości. Obie bramki dla nas to w zasadzie dwa prezenty. Przy pierwszym golu fatalna strata w środku i kontra, gdzie Niezgoda niemal przewraca się o własne nogi i traci piłkę, ale z odsieczą przybywa obrońca Lecha, który notuje asystę w momencie, gdzie mogł tę piłkę mógł spokojnie wybić. Drugi gol to już w ogóle kuriozum. Gumny się obcina, a ręcznik w bramce nie dość, że nie skacze do dośrodkowania to jeszcze wychodzi z bramki. Zaskoczony Rosołek wali na 2-1.

Zwycięstwo w tym meczu cieszy, ale nie twórzmy mitów.
    Jakie mity?. A sytuacja Kante kiedy nawija Sałatkę( czy kogoś takiego), podanie Wszołka do Novikovasa- jakby lepiej przyjął jest bramka, strzał Martinsa.

Z tego co kojarzę, to oni też mieli kilka sytuacji, w których mogli coś strzelić, gdyby...

Uprawnienia umieszczania postów