Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567
Pokaż wyniki od 181 do 205 z 205

Wątek: Piast Gliwice - Legia [11. kol. Ekstraklasy 2019/20, 06.10.2019, godz. 17:30]

Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

To ktokolwiek miał wpływ na to, żeby Mioduski nie wykupił Koralika?
    Koralik, mógł nie dymać Miodka z Wandzlem.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar Antares
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Ale Boguś był zły bo... Zjebal hajs z ligi mistrzów.

A już szczytem absurdu i hipokryzji są te teraz posty niektórych jacy to oni są anty Miodek. Odpalili by swoje posty sprzed 2 lat.
    Pełna hipokryzja.
    Bo dla wielu decyzja o pozostawieniu Vukovica pokazała, że Mioduski nie uczy się kompletnie nie na błędach i pewnie już się nie nauczy. Vuković z Legii zrobił totalnego przeciętniaka, nawet w skali polskiej ligi. Przecież my ostatnie 10 meczów z górną 8 to mamy bilans 1-4-5. Kurva 1 z 10 meczów wygranych po wielbłądach stoperów Cracovii.

5 zwycięstw w ostatnich 15 meczach ligowych. Po jednej bramce z ŁKSem i Koroną, najgorszymi drużynami tej ligi. 1-0 z Lubinem gdzie Szysz strzelił nam w końcówce gola, ale był, albo i nie był na 5 cm spalonym. Jedyny mecz jaki pewnie wygraliśmy to ten z Rakowem. Pojedziemy do kogoś mocniejszego to remisujemy, ktoś mocniejszy przyjeżdża do nas to przegrywamy. Tu wszyscy na Ł3 mogą już jechać po 3 punkty, nie wygraliśmy tu 6 meczów pod rząd z zespołami z top8.

9 miejsce nie jest żadnym przypadkiem, Vuković zrobił z nas przeciętniaków dla których sukcesem będzie awans do 8.

2-2-3 w rundzie mistrzowskiej, 1-2-4 w tym sezonie, a za dwa tygodnie pewnie jeszcze przy Ł3 od Lecha. Tu nie ma przypadku, nie ma słabszego momentu, jesteśmy od 30 spotkań na stałej, równej formie.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta

To ktokolwiek miał wpływ na to, żeby Mioduski nie wykupił Koralika?
    Nie o tym mowa, ale nie spodziewałem się niczego innego po tobie

Loczek nieudacznik wykupywał Legię przy aprobacie właśnie takiej gawiedzi jak ty. Leśny przez was był umniejszany, szkalowany, wyśmiewany. Nic to, że klub osiągał sukcesy, wam coś się popierdoliło w tych głowach i myśleliście, że wasz nieudacznik osiągnie jeszcze więcej.

W tym wszystkim chodzi o podejście kibiców, a nie o to czy ktoś miał wpływ na to, czy nieudacznik wykupiłby Leśnodorskiego czy nie. A może poparcie takiej gawiedzi jak ty dało nieudacznikowi impuls do wykupu, kto to wie? Zobaczył, że ma jakieś poparcie i to go pchnęło do tej głupiej w skutkach dla Legii decyzji?
    Ale mowa nie o tym, a o podejściu pewnej części kbiców. Macie, co chcieliście. Zadowoleni?

Szkoda, że jak zwykle wyszło na nasze, a wasze chore wizje spuszczają Legię na dno - sportowe i finansowe.
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 07-10-2019 o 13:57

Skończ pierdolić Messi i pokaż te posty aprobaty, kogokolwiek normalnego z forum, na wieść, że BL przegrał licytację.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Skończ pierdolić Messi i pokaż te posty aprobaty, kogokolwiek normalnego z forum, na wieść, że BL przegrał licytację.
    Grzeczniej. Nie pojebało ci się coś? Jakby nie było jesteś w gościach, więc stonuj.

Patrząc czasami na twoją twórczość tutaj aż się boję pomyśleć kto tu jest dla ciebie normalny.
    Poza tym sam nie umiesz czytać? Czy wątek skasowali?

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Bo ciągle zbyt fanatycznie do tego podchodzisz.Daj na luz
    Stary, ale to jest naprawdę wstyd na całą Polskę dla nas, kibiców "januszy" czy fanatyków, że Legię leje praktycznie każdy, że teraz wiele osób ma wątpliwości co do meczu z Widzewem, który przecież tuła się w niższych ligach. Jak można było sprowadzić ten klub na takie dno.
    Drużyna nie ma charakteru, nie ma skuteczności, nie ma lidera, który ciągnie resztę za uszy. Nie ma też asów, którzy coś wybronią, którzy zastąpią napastnika któremu nie idzie, którzy zrobią różnicę.
    Vuko stwierdził, że jak jego nie będzie już w klubie to zostanie Legia oczyszczona. Co mu ten Kucharczyk zrobił, że potraktował gościa od małolata związanego z Ł3 jak śmiecia ? Co mu zrobił Carlitos, który był gwiazdą ligi a w Legii został zmarnowany ?
    ..ujowej baletnicy, przeszkadza rąbek u spódnicy. To samo i tutaj.

To jest proszę ja Was kompromitacja i amatorka. Jak to mawiał podlaski klasyk - tu nie będzie niczego.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar Chmielo
    Cytat Zamieszczone przez LioneL Zobacz posta
    Grzeczniej. Nie pojebało ci się coś? Jakby nie było jesteś w gościach, więc stonuj.

Patrząc czasami na twoją twórczość tutaj aż się boję pomyśleć kto tu jest dla ciebie normalny.
    Poza tym sam nie umiesz czytać? Czy wątek skasowali?
    Wyskakujesz z gawiedźią, a teraz będziesz kogoś pouczał, że „grzeczniej”?

BTW jak skomentujesz transparent z Żylety skierowany do twojego bożka Bogusia?
    A Melanż Trwa...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Cytat Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
    Odpal sobie forum z okresu luty, marzec, kwiecień 2017.
    "ostatni, któremu jeszcze zależy"

Legionista
    U siebie w domu można więcej. Jak jestem w gościach to nie wyjeżdżam z takimi tekstami do gospodarza.

Popieram ten transparent, bo Leśny odpierdolił manianę z tą Wisłą.

Tylko czemu skaczesz z tematu na temat? W ogóle czego innego dotyczył mój post. A ty nie masz argumentów więc skaczesz z wątku na wątek.
    Wiele osób wiedziało, że Loczek nieudacznik to zjebie. I tak się stało. Gawiedź sądziła, że dorówna Leśnemu pod względem sukcesów. Baaa gawiedź przypisywała sukcesy Leśnego Mioduskiemu, no bo obaj byli w klubie. Szkoda tylko, że sukcesy były jak prezesem był Leśny, a jak wszedł Miodek, to sukcesów jakby mniej. Ciekawe czemu?

No dawaj wyciągaj jeszcze jakiś poboczny wątek zamiast skupić się na meritum zarzutu. Czekam.

. Baaa gawiedź przypisywała sukcesy Leśnego Mioduskiemu, no bo obaj byli w klubie.
    Wszystko spoko ale w klubie to był Boguś. Miodek to był co najwyżej na papierze i ewentualnie bywał.

Legionista
    Wszystko spoko ale w klubie to był Boguś. Miodek to był co najwyżej na papierze i ewentualnie bywał.
    Ja to wiem, Ty to wiesz. Dla gawiedzi to nie było takie oczywiste. Byli obaj w klubie? No to dla nich obaj są odpowiedzialni za sukcesy. Ile było takich argumentów swego czasu. A to gówno prawda, co pokazuje sytuacja po odejściu Leśnego. Jak sobie radzi loczek jako prezes każdy widzi, tylko niektórym głupio się przyznać, że nie mieli racji.

Legionista Awatar Chmielo
    U siebie w domu można więcej. Jak jestem w gościach to nie wyjeżdżam z takimi tekstami do gospodarza.

Popieram ten transparent, bo Leśny odpierdolił manianę z tą Wisłą.

Tylko czemu skaczesz z tematu na temat? W ogóle czego innego dotyczył mój post. A ty nie masz argumentów więc skaczesz z wątku na wątek.
    Wiele osób wiedziało, że Loczek nieudacznik to zjebie. I tak się stało. Gawiedź sądziła, że dorówna Leśnemu pod względem sukcesów. Baaa gawiedź przypisywała sukcesy Leśnego Mioduskiemu, no bo obaj byli w klubie. Szkoda tylko, że sukcesy były jak prezesem był Leśny, a jak wszedł Miodek, to sukcesów jakby mniej. Ciekawe czemu?

No dawaj wyciągaj jeszcze jakiś poboczny wątek zamiast skupić się na meritum zarzutu. Czekam.
    Zważywszy na fakt, że gość zarejestrował się na forum 6 lat przed tobą to ten wywód o gospodarzu zakrawa o nie lada groteskę.

Przede wszystkim to skończ chłopie z retoryką dzielenia ludzi na "my" i "oni" według klucza "kto był bardziej antyMioduch". Z tego co wiem to Pudel nie żegna się z Legią w dniu jutrzejszym, także daruj sobie już te triumfalne podsumowanie jego sukcesów i porażek. Obaj działali/działają jak amatorzy i jeśli masz zamiar przenosić dyskusję z komentarzy na legia.net albo tłiterka to sobie po prostu odpuść. Nikt tu specjalnie po Leśnodorskim nie płakał, nikt też się nie podniecał faktem, że jedynym właścicielem został Mioduski. Ubzdurałeś coś sobie w główce, a teraz dusisz się w tym oparach absurdu.
    Ostatnio edytowane przez Chmielo ; 07-10-2019 o 15:33
    A Melanż Trwa...

Legionista
    Nadal nie zmienia to faktu, że jest w gościach To, że dajmy na to Romuald był przede mną w domu w którym mieszkam jako znajomy moich rodziców (bo np. był wtedy kiedy jeszcze się nie urodziłem) nie zmienia faktu, że aktualnie ja jestem "u siebie" a on jest "w gościach".

Ja płakałem po Leśnym i przeczuwałem, że nieudacznik nie da rady. I nie tylko ja, bo takich osób było sporo. Ale była też grupa ludzi, która się cieszyła i najeżdżała na Leśnego. No to teraz macie swojego sterownika A teraz udajecie, że nic takiego miejsca nie było

A wy, czyli gawiedź się teraz nie przyznacie, bo wam głupio

Kończę, szkoda czasu na kopanie się z koniem. I tak nie zrozumiesz, albo udajesz, że nie rozumiesz
    Poczytaj sobie tematy w tamtym okresie to może dotrze coś. Nara.
    Ostatnio edytowane przez LioneL ; 07-10-2019 o 17:02

Legionista Awatar Jestem
    Mi ta dyskusja przypomina pewne zdarzenie, które mnie spotkało w pewnej sytuacji "samochodowej" - otóż po chwili wymiany "uprzejmości" usłyszałem od podstarzałej blondi klasyczne, histerycznym tonem: "kurva, trochę kultury, kurva!" - naprawdę autentyk, rozbroiła mnie całkowicie

Jest może jakiś sens rozmawiać o tym czy Boguś byłby czy też był lepszym prezesem od Miodka, ale zupełnie pozbawione jest sensu upatrywanie wpływu użyszkodników tego forum na decyzje jednego czy drugiego, szkoda na to czasu.

A już zupełnie nie rozumiem typowego bezmyslnego ujadania na ludzi Legii, pamiętam do dzisiaj hejt na Jacka, zapamiętam również obecny hejt na Aco i niektórych zawodników oraz zadowolenie co poniektórych z porażek Legii

p.s. Nie odbieram prawa do krytyki, ale krytyka z ujadaniem to całkowicie rozłączne pojęcia!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Prawda taka że Vukovic ma gówno do gadania jezeli chodzi o ustalanie skłądu i transfery. Wszystko determinuje fakt że trzeba spłacać długi i sprzedawać zawodników. W zimie odchodzi Majecki, do lata wypromuje się Wieteska ktoś tam jeszcze a w międzyczasie za Vukovica wstawi się kolejnego figuranta, wypromuje się jakiś juniorów i tak w kółko.

Cytat Zamieszczone przez tommy2 Zobacz posta
    Prawda taka że Vukovic ma gówno do gadania jezeli chodzi o ustalanie skłądu i transfery. Wszystko determinuje fakt że trzeba spłacać długi i sprzedawać zawodników. W zimie odchodzi Majecki, do lata wypromuje się Wieteska ktoś tam jeszcze a w międzyczasie za Vukovica wstawi się kolejnego figuranta, wypromuje się jakiś juniorów i tak w kółko.
    Mnie tylko zastanawia czy te rzekome długi to nie przykrywka to wyprowadzenia kasy z klubu. Generalnie szambo kiedyś wybije.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Mnie tylko zastanawia czy te rzekome długi to nie przykrywka to wyprowadzenia kasy z klubu. Generalnie szambo kiedyś wybije.
    Częściowo masz rację.Ale pozostaje faktem,że to już 3 rok,który skończymy na solidnym minusie.Więc długi na pewno są.Pewnie jakieś kilkadziesiąt milionów.
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Legionista Awatar LOL3K
    Wszystko pięknie nawet jestem w stanie zgodzic i napisać modne " +1" ale...

Naprawdę uważasz, że dwa tygodnie? Przecież trenera się zatrudnia w dwie godziny...
    No ale ok jutro Mioduch znajdzie nowego trenera, napewno tym razem trafi... No bo od prawie 3 lat w Legii podejmuje same udane decyzję więc i teraz napewno w dwie godziny podejmie trafna no i 2 tygodnie czas start.

A już z Lechem ten nowowybrany zacznie jechać z kvrwami bo przecież mamy tak silna drużynę, że byle trener znaleziony w 2 godziny zrobi więcej z tymi pilkarzolamk niż ten....... (wpisac tutaj dowolny przymiotnik o negatywnym znaczeniu, będzie pasowało) Vukovic.

Przeciez ten sezon, ta drużyna to jest wypadkową i efekt ostatnich trzech lat. No ale wiadomo najłatwiej napisać, że mamy suoer drużynę, udane tramsfery tylko chujowy trener nie umie ich ustawić.
    Dlatego napisałem TRENERA. Nie uczniaka, wuefistę czy innego kurva trenera waterpolo.
    Kogoś kto ma co wpisać do CV. Kogoś kto cokolwiek w tej trenerce osiągnął.
    Kogoś kto będzie miał autorytet bo Vuković go wg mnie nie ma.
    Za kolejnego gamonia dziękuję, jak nie umieją znaleźć nikogo kto spełnia powyższe wymagania, to ja poproszę w takim razie Kobiereckiego. Coś z tymi rezerwami pyka i lepiej niech on się uczy aniżeli Vuković, bo ten swoje już przejebał i wypalił tu i ani trochę w te pół roku się nie nauczył. Ani taktyki, ani reagowania na bieżące wydarzenia boiskowe, ani pokory. No może poza słodkim pierdoleniem.

hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

Problem w tym, że nie może objąć pierwszego zespołu bo nie ma uefa pro. Nie starczyło dla niego miejsca. Pewnie jakby wcześniej pokopał w esa z różnym skutkiem to by dostał licencję jak Vukovic.

https://twitter.com/JKL__84/status/1...498078721?s=19

Legionista Awatar Jestem
    Jak to nie wystarczyło miejsca? "PZPN nie wyraził zgody" - Bareja miałby problem z wymyśleniem tego!
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Miejsc na kursie jest bodajże 24.

Dokładnie tak, między innymi na kurs załapało się kilku byłych piłkarzy bez wcześniejszego doświadczenia, w tym Marek Saganowski.

https://www.laczynaspilka.pl/trenerz...a-uczestnikow1

Legionista Awatar Jestem
    Cytat Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
    Dokładnie tak, między innymi na kurs załapało się kilku byłych piłkarzy bez wcześniejszego doświadczenia, w tym Marek Saganowski.

Same tuzy polskiej piłki!
    To taki problem zrobić DWA kursy? Za darmo są? Ile tego towaru trzaskają w Niemczech, Francji czy Hiszpanii, też tylko po 24 na rok?

p.s. W tej chwili to na medycynę łatwiej się jest dostać niż na te PRO
    Ostatnio edytowane przez Jestem ; 09-10-2019 o 18:00

Legionista Awatar Ivan Drugi
    Cytat Zamieszczone przez Marru Zobacz posta

Łukasz Surma czekamy.

Cytat Zamieszczone przez Ivan Drugi Zobacz posta
    Łukasz Surma czekamy.
    Mosór !

Uprawnienia umieszczania postów