Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 8. kolejka (05.10.2019 - 06.10.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,972

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 8. kolejka (05.10.2019 - 06.10.2019)

    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, księciuniu - Mar.Cin (1-0-1, 9-7)
    Grupa 1, Krawczol - OLIUSTKA (4-1-2, 44-35)
    Grupa 1, Rulkoś - pauzuje

    Grupa 2, (L)ookasch - Tom Kruz (5-0-2, 48-46)
    Grupa 2, Szawar - LOL3K (3-0-1, 20-15)
    Grupa 2, Mrugs - pauzuje

    Grupa 3, leh71 - Martino1989 (2-1-1, 23-21)
    Grupa 3, Tomi - Meazza (1-0-0, 7-6)
    Grupa 3, Runi - pauzuje

    Grupa 4, Ciechu - Antares (1-0-0, 7-4)
    Grupa 4, Efcia - rey (0-0-1, 4-6)
    Grupa 4, emil83 - pauzuje

    Grupa 5, nil - Seba.Kolos (0-1-2, 20-23)
    Grupa 5, St.Maro - trzeci (1-0-2, 17-16)
    Grupa 5, Tadek - pauzuje


    Uwaga
    Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

  2. #2
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,258
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-1
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

  3. #3
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-1
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-1
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-2
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-1
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-1
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0

  4. #4
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,728
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-0
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-0
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 2-1
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 0-1
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  5. #5
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    17,120
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-1
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  6. #6
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,153
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-1
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 3-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-1
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-2
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 3-1

  7. #7
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    911
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-2
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-2
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-2
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-1

  8. #8
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    4,544
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-1
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-1
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0

  9. #9
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,917
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-3
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  10. #10
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,619
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-1
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 1-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-1
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-1
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-1
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

  11. #11
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,705
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-1
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-0
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-1
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

  12. #12
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    9,185
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0

    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0

    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-1

    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 3-2

    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-2

    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0

    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-2

    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1

    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1

    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  13. #13
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,972
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 1-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 3-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-2
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

  14. #14
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,664
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 0-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 2-1
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-1

  15. #15
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,424
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-2
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-1
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-2
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

  16. #16
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    6,294
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-1
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-1
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  17. #17
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,804
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-3
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-2
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  18. #18
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 2-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-2
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 2-0
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-3
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-2
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

  19. #19
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,655
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 3-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-0
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-3
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-2
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-1
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-1
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-0

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  20. #20
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,627
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 0-2
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-1
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 0-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  21. #21
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,124
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-0
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-2
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 1-2
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 3-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  22. #22
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,556
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda 1-1
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 2-0
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-0
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-2
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 1-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-0

  23. #23
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    688
    05.10 16:30 SVK, Trnava - Dun. Streda ---
    05.10 20:15 SLO, Maribor - Mura 3-1
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 1-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 1-1
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 1-0
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 1-1
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  24. #24
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    4,166
    06.10 14:00 DEN, Brondby - FC Kopenhaga 1-1
    06.10 14:30 BEL, Club Brugge - Gent 2-1
    06.10 15:30 CZE, Mlada Boleslav - Pilzno 0-1
    06.10 15:30 RUS, CSKA Moskwa - FK Rostów 2-1
    06.10 16:00 SUI, St. Gallen - Basel 1-2
    06.10 17:30 SWE, Malmo FF - Göteborg 2-0
    06.10 18:00 CZE, Jablonec - Slavia Praga 0-1
    06.10 19:15 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •