Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 7. kolejka (28.09.2019 - 29.09.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    4,019

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 7. kolejka (28.09.2019 - 29.09.2019)

    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, OLIUSTKA - księciuniu (1-0-0, 5-3)
    Grupa 1, Rulkoś - Krawczol (1-0-2, 9-18 )
    Grupa 1, Mar.Cin - pauzuje

    Grupa 2, LOL3K - (L)ookasch (2-3-0, 38-32)
    Grupa 2, Mrugs - Szawar (0-1-2, 16-20)
    Grupa 2, Tom Kruz - pauzuje

    Grupa 3, Meazza - leh71 (2-1-1, 24-22)
    Grupa 3, Runi - Tomi (1-0-0, 5-2)
    Grupa 3, Martino1989 - pauzuje

    Grupa 4, rey - Ciechu (2-0-1, 18-18 )
    Grupa 4, emil83 - Efcia (5-0-2, 69-65)
    Grupa 4, Antares - pauzuje

    Grupa 5, trzeci - nil (1-0-0, 8-6)
    Grupa 5, Tadek - St.Maro (0-0-1, 0-5)
    Grupa 5, Seba.Kolos - pauzuje


    Uwaga
    Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

  2. #2
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    4,168
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-2
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 3-1
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-2
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  3. #3
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,170
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 2-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-2
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 2-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-0
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-0
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-1
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-2
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

  4. #4
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-2
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 1-2
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-2
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 3-1
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-0
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-2
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-1
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 1-0

  5. #5
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    9,217
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 2-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-0
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  6. #6
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,738
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 2-0
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-0
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-3
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-0
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-2
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-0
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 1-0
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  7. #7
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,635
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-1
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-1
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-1
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-1
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 1-0

  8. #8
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    17,200
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City – Zeljeznicar 1-1
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana – Maribor 1-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa – Zenit 1-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys – Sion 2-0
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray – Fenerbahce 2-1
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-1
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda – Zilina 2-1
    29.09 18:30 GRE, AEK – PAOK 1-1
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  9. #9
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    4,019
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-0
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-1
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-2
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 0-2
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-2
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

  10. #10
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,737
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 2-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-0
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 3-1
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-1



    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

  11. #11
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    922
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 2-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-2
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 3-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-2
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-0
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-1
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

  12. #12
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,968
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-0
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 3-1
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-1
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  13. #13
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,447
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 2-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 1-1
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 2-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 1-0
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-1
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-1
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-2
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

  14. #14
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,131
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 2-0
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-0
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 2-2
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  15. #15
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,674
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-3
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 1-1
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 0-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 1-0
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-3
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-3
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 3-2
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 1-0

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  16. #16
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-2
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-2
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 0-2
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 1-0
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-1
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-1
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-2
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-2
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

  17. #17
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,265
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-2
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 1-0
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-2
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0

  18. #18
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,823
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 0-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 3-1
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-1
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-0
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  19. #19
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    694
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 0-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 1-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-1
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 1-0
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 2-0
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 0-1
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 3-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  20. #20
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,571
    28.09 15:30 I liga, Radomiak Radom - Stal Mielec 1-1
    28.09 16:00 BOS, Tuzla City - Zeljeznicar 0-1
    28.09 17:00 SLO, O. Ljubljana - Maribor 2-1
    28.09 18:00 RUS, Lok. Moskwa - Zenit 1-1
    28.09 19:00 SUI, Young Boys - Sion 2-1
    28.09 19:00 TUR, Galatasaray - Fenerbahce 2-1
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-1
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-1
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-1

  21. #21
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,682
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-0
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 2-0
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 0-1
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 2-1

  22. #22
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    6,310
    29.09 18:00 CZE, Pilzno - Sparta Praga 1-1
    29.09 18:00 SVK, Dun. Streda - Zilina 1-0
    29.09 18:30 GRE, AEK - PAOK 1-2
    29.09 19:30 ROM, CFR Cluj - Gaz Metan 1-0
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •