Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 121 do 125 z 125

Wątek: Wisła Płock - Legia [4. kol. Ekstraklasy 2019/20, 18.09.2019, godz. 18:00] - zaległy mecz

Del

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    Nie mówię, że zagrał padakę jakąś, ale wczoraj to akurat trzymał głównie Kuświka. I to dosłownie. Ja miałem obawy czy dokończy mecz.
    Ale trzyma jako taki poziom. Jego jednego nie boję się w składzie. Np. jak widze Nagyego to sie bardzo boję

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Peacemaker Zobacz posta
    Ale trzyma jako taki poziom. Jego jednego nie boję się w składzie. Np. jak widze Nagyego to sie bardzo boję
    Mimo tej fatalnej wpadki nadal mam zaufanie do Majeckiego......każdemu może się zdarzyć, tym bardziej młodemu.

Cytat Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
    Mimo tej fatalnej wpadki nadal mam zaufanie do Majeckiego......każdemu może się zdarzyć, tym bardziej młodemu.
    Oczywiście, Majecki jest jeszcze czasami za nerwowy. Ale jak poradzi sobie z głową to będzie Pan bramkarz.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Peacemaker Zobacz posta
    Chwała im za to że chociaż beniaminka pojechali nie z przypadku
    To akurat nigdy nie było taką oczywistością,jak mogłoby się wydawać(np.Termalica,Górnik Łęczna). Co nie zmienia faktu,że forma w ofensywie jest wręcz dramatyczna,a decyzje Vuko bywają po prostu absurdalne.Nie ma żadnych przesłanek,by sądzić,że będzie z tym trenerem lepiej.Im dłużej zostanie,tym większy burdel będzie musiał sprzątać jego następca.
    #MioduskiOut
    #VukovićOut

Uprawnienia umieszczania postów