Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 91 do 104 z 104

Wątek: Jagiellonia Białystok - Legia [8. kol. Ekstraklasy 2019/20, 13.09.2019, godz. 20:30]

Legionista Awatar Złoty_Orzeł
    Ciekawe co dziś Pan Sławek powie w c+

Co do samego meczu - jest taktyka, wybieganie,konsekwencja. Jest dobrze, będzie lepiej.
    Ostatnio edytowane przez Złoty_Orzeł ; 14-09-2019 o 12:39

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    JA bym chciał jednak nadmienić, że my mamy 10 goli w 7 meczach. Jestem bardzo ciekaw, jak problem z ofensywą zamierza rozwiązać Vuković bo o ile od tyłu już coś tam mu się udało zbudować, to przód wygląda bardzo słabo. A za to też podziękowania należą się lebiedze Mioduskiemu.
    Dokladnie. Tu jest problem w skuteczności a niektórzy tutaj obwiniaja sędziego

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Według mnie ta „druga kartka” dla Runje to jest ta sama którą pokazywał zaraz po faulu, tylko mu ją „przypomina”, bo nie wie czy ją za pierwszym razem widział. Według mnie Marciniak pokazuje, że to jest kartka za faul, pokazuje na miejscu faulu i wydaje mi się że nawet mówi faul.
    To czemu nie dostał żółtej za przepychankę?

Gintleman Awatar księciuniu

Jagiellonia Białystok - Legia [8. kol. Ekstraklasy 2019/20, 13.09.2019, godz. 20:30]

Z tego co widziałem w transmisji to nie pamietam czy Ruję brał udział w przepychankach (i przyznam, że nie chce mi się szukać), ale bazując tylko na tych powtórkach, to jezeli Runje miałby dostać kartkę akurat za przepychanki, to Cafu powinien dostać pięć.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Benek
    JA bym chciał jednak nadmienić, że my mamy 10 goli w 7 meczach. Jestem bardzo ciekaw, jak problem z ofensywą zamierza rozwiązać Vuković bo o ile od tyłu już coś tam mu się udało zbudować, to przód wygląda bardzo słabo. A za to też podziękowania należą się lebiedze Mioduskiemu.
    Rozumiem,że to taka znowu na chłodno analiza

Rok temu po 7 kolejkach 8 strzelonych, dwa lata temu 10, trzy lata temu 7.... Dalej mi się niechce sprawdzać ale nadal uważasz ,że to nasz problem ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Rozumiem,że to taka znowu na chłodno analiza

Rok temu po 7 kolejkach 8 strzelonych, dwa lata temu 10, trzy lata temu 7.... Dalej mi się niechce sprawdzać ale nadal uważasz ,że to nasz problem ?
    Rok i dwa temu prezentowaliśmy się żałośnie w ofensywie praktycznie przez cały sezon, co miało skutki w Europie - podobnie jak w tym sezonie. Trzy lata temu za "złotej drużyny", jedynie Niko prezentował od początku przyzwoity poziom, a cała drużyna bojkotowała Hasiego (wyj.ebany 18.09). Przypominam, że Vadis też od razu nie wystrzelił. Pomijam oczywiste oczywistości, że dla drużyny walczącej co roku o mistrzostwo, posiadanie przez więcej niż dwie, losowe kolejki, średniej strzelonych goli niższej niż ~1.8, to kompromitacja. Tym bardziej patrząc po tym, kogo póki co mieliśmy w lidze. W środę co najmniej "liczone od trzeciej".
    Mioduski, Vukovic - wypi.erdalac
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar R.
    No to zobaczymy ile nasza ofensywa jest warta z drużyną, która przyjmuje bramki jak rolnik na żniwach.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Antares
    Co do meczu to nie widzę sensu na wprowadzanie Nagy'a przy zmianach. Nie przypominam sobie meczu, żeby wszedł z ławki i zrobił coś pozytywnego. Baa, poza meczem w Łodzi ogólnie ciężko sobie przypomnieć jego jakiś dobry mecz, tu pewnie trzeba cofnąć się o rok.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
    Co do meczu to nie widzę sensu na wprowadzanie Nagy'a przy zmianach. Nie przypominam sobie meczu, żeby wszedł z ławki i zrobił coś pozytywnego. Baa, poza meczem w Łodzi ogólnie ciężko sobie przypomnieć jego jakiś dobry mecz, tu pewnie trzeba cofnąć się o rok.
    Jak ktoś da za niego bańkę euro to sprzedawać bo koleś jest tak nierówny, że szkoda słów. Jest już w Legii długo a najlepiej wyglądał krótko po tym jak przeszedł. Później to już tylko przebłyski i to rzadkie...
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Jak ktoś da za niego bańkę euro to sprzedawać bo koleś jest tak nierówny, że szkoda słów. Jest już w Legii długo a najlepiej wyglądał krótko po tym jak przeszedł. Później to już tylko przebłyski i to rzadkie...
    Najgorsze jest to, że on sam nas kosztował bańkę euro... Póki co nie trafiony transfer zupełnie.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Przecież dopiero co Vidi dawali 1,5 bańki, ale sam nie chciał iść... A jestem pewien, że Loczek by go chętnie puścił...

Legionista
    SŁYSZYCIE CO SŁAWEK ********?

on pijany jest?

to nawet Twarowski i Marciniak nie wierzą co on ******** i go cisną..

ten frajer nawet sam już nie wiedział co mówić.. o sytuacji z Runje sam przyznał, że Chorwat dostał dwie żółte, ale "Marciniak z tego wybrnął" i "więcej w tym polityki"..

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    SŁYSZYCIE CO SŁAWEK ********?

on pijany jest?

to nawet Twarowski i Marciniak nie wierzą co on ******** i go cisną..

ten frajer nawet sam już nie wiedział co mówić.. o sytuacji z Runje sam przyznał, że Chorwat dostał dwie żółte, ale "Marciniak z tego wybrnął" i "więcej w tym polityki"..
    Masz wieksze zmartwienia, orzełku.

Legionista
    No to zobaczymy ile nasza ofensywa jest warta z drużyną, która przyjmuje bramki jak rolnik na żniwach.
    a kto niby powiedział, że ofensywa jest od strzelania bramek ???

Uprawnienia umieszczania postów