Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 104

Wątek: Jagiellonia Białystok - Legia [8. kol. Ekstraklasy 2019/20, 13.09.2019, godz. 20:30]

Legionista Awatar Złoty_Orzeł
    Nie będę zdziwiony jak Cafu ogarnie dyskwalifikacje za przepychanki z Runje. Mocno się gość gotuje.

Legionista Awatar Bootleg
    Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    Nie będę zdziwiony jak Cafu ogarnie dyskwalifikacje za przepychanki z Runje. Mocno się gość gotuje.
    Ja jako piłkarz też bym się wkurwił... gość kopie go na wysokości kolana przy kontrze w 90 minucie i w dodatku twierdzi, że nic nie było... A co do meczu to Jaga słabiutko, w 11 byśmy ich pykneli
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    Bo widział / poczuł to co zrobił Runje, typ powinien wylecieć z bezpośrednią czerwoną. Żółtą powinien dostać za ten taktyczny, ale Ułamek sekundy później zamachnął się na wysokości uda Cafu - to jest to co pokazywał na koniec Marciniakowi. Tego ostatniego nie oskarzalbym o stronniczość - to po prostu dosyć słaby sędzia. To jak mecz dograli Guilherme i Taras, to duża zagadka, obydwoje po swoich kartkach wykonali po 2 faule taktyczne/wejscia gdzie nie mieli szans dotknąć piłki. W obliczu wylotu Rochy, to już skandal.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Legionista Awatar Gabro
    Cholera, szkoda tej czerwieni, bo byliśmy lepsi i można byli wywieźć stamtąd 3 pkt.

Legionista Awatar Runi
    Marciniak chciał ustawić sobie mecz i zaczął od szybkich dwóch żółtych co zmuszało do mocnego kartkowania bo ani jedni ani drudzy nie odstawiali nogi. Różnica polegała na tym , że Jagiellonia wiedziała kiedy faulować, jak i przez kogo. Natomiast tu Roche nie pozostawił wyboru bo odcięło mu klepki mając żółtą.

Nie było źle. Według mnie gdyby nie czerwona kartka to spokojnie byśmy ich walnęli.
    Środek pola: Martins, Gwila, Cafu jest zdecydowanie najlepszym w tej lidze. Nie wiem czy znalazłbym jednego gracza z Ekstraklasy, którym chciałbym zmienić kogoś z tej trójki.
    Ważne, żebyśmy konsekwentnie golili wszystkich słabeuszy w tej lidze (zaczynając od Płocka) i mistrzostwo samo przyjdzie.

Rocha równie dobrze mógł wziąc piłkę i strzelić do własnej bramki. Ciężko uwierzyć, że można tak kretyńsko sfaulować. Jeżeli Obradović wskoczy do składu to jak dla mnie Rocha będzie LO nr 3, po Obradoviciu i Karbowniku.

Legionista Awatar Jestem
    Ciekaw jestem czy będzie dym z tym sędziowaniem, a mecz będzie z tych co dały "kopa" - pozytywnego i to nam.

p.s. Po raz kolejny bezpośrednio po meczu padła baza danych, to wymaga więcej pomyślunku ze strony administracji, czasem wystarczy zmienić kilka ustawień i już bywa lepiej.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

coraz chudszy Awatar Kijek
    Brawo Legia Vukovica. Grając 10 na 14 remis to dobry wynik.

Jest zapierdalanie.

Ps. Za Bogusia takie mecze wygrywalismy.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Cały świat wstrzymał oddech lewusie.
    Czekoladowy_Orzeu, blaise, thorstein, nauczyciel-UE. Nie można zapomnieć o żadnym aspekcie tego lewackiego pierd.lca. Skoro się tak stara, starania doceńmy

Szkoda dziś 3 punktów. Sędziowanie będzie wyglądało podobnie w każdym meczu, który nie zostanie rozstrzygnięty odpowiednio wczesnie. Ale, przynajmniej ja, zaczynam widzieć myśl trenerską. Oby sprawa była rozwojowa.

Legionista
    Opił się naszego gówna i mu odjebało.

Uważana za topową w naszej lidze drużyna gra na własnym boisku przez 2/3 meczu w przewadze i oddaje dokładnie ZERO celnych strzałów.

Ale wiadomo, Vuko wuefista
    Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez MarkoOHT Zobacz posta
    Uważana za topową w naszej lidze drużyna gra na własnym boisku przez 2/3 meczu w przewadze i oddaje dokładnie ZERO celnych strzałów.

Ale wiadomo, Vuko wuefista
    Pewnie im się nie chciało

Czy Runje nie wyłapał czasem dwóch żółtek, a mimo to grał dalej ?

Pierwsza https://twitter.com/TomaszDeN/status...zABcgoFwwGcgUY

Druga https://twitter.com/TomaszDeN/status...zABcgoFwwGcgUY

Cytat Zamieszczone przez martinus88 Zobacz posta

Ewidentnie pokazał mu dwie kartki. Jedną za faul drugą po przepychankach. Sorry ale nie da się argumentować, że dostał jedną kartkę. Sprawa dla komisji ligi. Klub nie powinien tego tak zostawić. Zawiesić tego cieniasa Marciniaka. W ogóle to pytanie czy nie powinniśmy dostać walkowera? Na boisku grał zawodnik któremu dwukrotnie pokazano żółtą kartkę.

Legionista Awatar BlackAdder
    Super to wyglądało do czerwonej kartki - Vuko dobra robota

Tylko ten Rocha - czy on kurva jest normalny? Ma żółtą kartkę i w 35 minucie wchodzi na styk. Kiedyś by się powiedziało, że powinien sobie baranka walnąć w szatni na otrzeźwienie, teraz to chyba do psychologa czas pójść
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Legionista Awatar zizou
    Cytat Zamieszczone przez martinus88 Zobacz posta

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Ewidentnie pokazał mu dwie kartki. Jedną za faul drugą po przepychankach. Sorry ale nie da się argumentować, że dostał jedną kartkę. Sprawa dla komisji ligi. Klub nie powinien tego tak zostawić. Zawiesić tego cieniasa Marciniaka. W ogóle to pytanie czy nie powinniśmy dostać walkowera? Na boisku grał zawodnik któremu dwukrotnie pokazano żółtą kartkę.
    Ciekawe, czy ktokolwiek się tym zajmie. Jeśli nawet, to "w protokole jest tylko jedna" będzie zapewne finalnym wytłumaczeniem.

P.S.: Nie chodzi mi o walkowera za te kilka minut Runje na boisku, szanujmy się. Ale jeżeli nawet taki numer "eksportowemu" ujdzie na sucho to będzie bardzo "nie tak".
    Ostatnio edytowane przez zizou ; 14-09-2019 o 09:56
    "Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".

Staram się nie komentować decyzji sędziów, ale to jest ***** skandal

Legionista Awatar Runi
    Żadne walkowery. W ogóle wygrane przy zielonym stoliku to nie powinny nikomu tu przechodzić przez głowę, pomijając fakt , że nawet regulaminowo nic takiego się nie należy.
    Natomiast sam Marciniak powinien bardzo długo sobie odpocząć.

Legionista Awatar Antares
    Niekonsekwencja w pokazywaniu kartek porażająca. Po czerwonej dla Rochy gdzie za wszystko żółte pokazywał, nagle kartek zapomniał Najpierw Bida łapie w pół i fauluje taktycznie wpadającego w pole karne Stolarskiego, potem Guilherme robi dwa faule taktyczne na Stolarskim przerywające kontry (a ma już żółtą kartkę), Romanczuk poza żółtą, wycina też Luqinhasa i chamsko w drugiej połowie przerywa akcje Cafu wycinając go w środku pola. Do tego bodajże Pospisil kopie w achillesy Martinsa (jest przywilej) i Marciniak do tego nie wraca, chociaż wejśćie podobne do tego Modrica za co z Celtą dostał czerwoną kartkę. I to nieprzypadkowe, ale z premedytacją.

I na koniec jeszcze sytuacja z Runje gdzie daje mu żółtą za faul i potem pokazuje drugi raz za przepychanki, a przecież zawsze w takich sytuacjach piłkarze z obydwu drużyn dostają po kartce.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Legionista
    Tych kilka minut bez Runje mogło nam dać 3 punkty, bo moglibyśmy ich mocniej nacisnąć. A sił do tego mieliśmy wystarczająco dużo.

Legionista
    Zastanawia mnie co w tym busie robią te ślepe parówy od Varu, bo do nich należy mieć jeszcze większe pretensje.

Gintleman Awatar księciuniu
    Według mnie ta „druga kartka” dla Runje to jest ta sama którą pokazywał zaraz po faulu, tylko mu ją „przypomina”, bo nie wie czy ją za pierwszym razem widział. Według mnie Marciniak pokazuje, że to jest kartka za faul, pokazuje na miejscu faulu i wydaje mi się że nawet mówi faul.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar Marcino
    Skończyła się Legia której trafiały się frajerskie porażki i brak konsekwencji.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Legionista Awatar 1916Kostek
    Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Zastanawia mnie co w tym busie robią te ślepe parówy od Varu, bo do nich należy mieć jeszcze większe pretensje.
    Var może reagować jedynie w przypadku bezpośredniej czerwonej kartki, więc całe pretensje możemy mieć tylko do Marciniaka, który w każdym meczu musi być gwiazdą

Legionista Awatar R.
    JA bym chciał jednak nadmienić, że my mamy 10 goli w 7 meczach. Jestem bardzo ciekaw, jak problem z ofensywą zamierza rozwiązać Vuković bo o ile od tyłu już coś tam mu się udało zbudować, to przód wygląda bardzo słabo. A za to też podziękowania należą się lebiedze Mioduskiemu.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Na początek to proponowałbym żebyś poczytał o tym kiedy te "ślepe parówy z Varu" mogą interweniować, o czym zresztą wspomniał już @1916Kostek.

Na pewno nie ma co robić afery, a już nawet nie mówię o walkowerze, nie róbmy z siebie idiotów. To była 92 minuta.
    Natomiast kwestia jest taka czy Marciniak jeszcze panuje nad tym co się dzieje i czy nie powinien odpocząć.

Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Według mnie ta „druga kartka” dla Runje to jest ta sama którą pokazywał zaraz po faulu, tylko mu ją „przypomina”, bo nie wie czy ją za pierwszym razem widział. Według mnie Marciniak pokazuje, że to jest kartka za faul, pokazuje na miejscu faulu i wydaje mi się że nawet mówi faul.
    Bardzo łagodna interpretacja. On tą pierwszą kartkę dobrze widział. Marciniak pokazując mu drugi raz żółtą się skompromitował. Runje był też aktywny w przepychankach. Dla mnie to były dwie kartki co powinno dać w konsekwencji czerwoną.

Cytat Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
    Natomiast kwestia jest taka czy Marciniak jeszcze panuje nad tym co się dzieje i czy nie powinien odpocząć.
    On już od dawna nie panuje.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Dokładnie, szukanie afery tam gdzie jej nie ma.
    Mioduski won
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Uprawnienia umieszczania postów