Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 5. kolejka (14.09.2019 - 15.09.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,788

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 5. kolejka (14.09.2019 - 15.09.2019)

    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Mar.Cin - Rulkoś (1-0-1, 18-13)
    Grupa 1, księciuniu - Krawczol
    Grupa 1, OLIUSTKA - pauzuje

    Grupa 2, Tom Kruz - Mrugs
    Grupa 2, (L)ookasch - Szawar (3-0-1, 26-20)
    Grupa 2, LOL3K - pauzuje

    Grupa 3, Martino1989 - Runi
    Grupa 3, leh71 - Tomi
    Grupa 3, Meazza - pauzuje

    Grupa 4, Antares - emil83
    Grupa 4, Ciechu - Efcia (2-0-4, 57-63)
    Grupa 4, rey - pauzuje

    Grupa 5, Seba.Kolos - Tadek
    Grupa 5, nil - St.Maro (2-0-0, 14-11)
    Grupa 5, trzeci - pauzuje


    Uwaga
    Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

  2. #2
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,789
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-0
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-1
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-0
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-1
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-2
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  3. #3
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    864
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 3-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-1
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-1
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-1
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 1-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-2
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-2

  4. #4
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    9,063
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-0
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-0
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-0
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-0
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-1
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  5. #5
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    4,108
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-2
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-1
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-0
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-2
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-2
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  6. #6
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,538
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 3-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 1-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-3
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-1
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-1
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 3-1
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 0-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-2
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-4

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  7. #7
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,608
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 3-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-2
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 3-1
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-0
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-3

  8. #8
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    4,449
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 0-0
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-0

  9. #9
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,559
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-1
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-0
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 1-0
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-2
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

  10. #10
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    6,186
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-0
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-0
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  11. #11
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,688
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-1
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-2
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-0
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 3-1
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 0-1
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-1
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  12. #12
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,086
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-2
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-0
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-1
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-2

  13. #13
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,566
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-0
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-0
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-1
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 1-0
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-1
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-1

  14. #14
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-1
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-2
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-1
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-1
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-1
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-3

  15. #15
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    16,739
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-0
    14.09 16:00 UKR, Szachtar – Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV – Vitesse 2-1
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana – Celje 1-0
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca – Omonia 1-0
    15.09 18:00 DEN, Brondby – Nordsjaelland 2-1
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava – Trnava 2-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    15.09 21:00 POR, Boavista – Sporting 1-2
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  16. #16
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,788
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-0
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-1
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 1-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-0
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-1

  17. #17
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,340
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-0
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 1-0
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-2
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-1
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-1

  18. #18
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 3-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-1
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-0
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 1-2

  19. #19
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,705
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-1
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-1
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-0
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-1
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  20. #20
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,491
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 2-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 2-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 2-1
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-1
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 2-1
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2

  21. #21
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,073
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec 1-1
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya 3-0
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-1
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-1
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-0
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 2-2

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  22. #22
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    681
    14.09 16:00 I liga, Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec---
    14.09 16:00 UKR, Szachtar - Zorya --
    14.09 20:45 NED, PSV - Vitesse 3-1
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 1-1
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 1-0
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 1-2
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 1-1
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 1-1
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 1-1
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  23. #23
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,551
    15.09 15:00 SWE, Hacken - AIK Stockholm 0-2
    15.09 16:15 SLO, O. Ljubljana - Celje 2-0
    15.09 17:00 CYP, AEK Larnaca - Omonia 3-1
    15.09 18:00 DEN, Brondby - Nordsjaelland 2-1
    15.09 18:00 SVK, Slovan Bratislava - Trnava 2-0
    15.09 19:00 CRO, Rijeka - Hajduk Split 0-0
    15.09 21:00 POR, Boavista - Sporting 0-2
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •