Zobacz wyniki ankiety: Na kogo oddasz głos?

Głosujących
140. Ankieta zamknięta
  • Prawo i Sprawiedliwość

76 54.29%
  • Konfederacja

49 35.00%
  • Sojusz Lewicy Demokratycznej

0 0%
  • Koalicja Obywatelska

3 2.14%
  • Polskie Stronnictwo Ludowe

2 1.43%
  • Inne

10 7.14%
Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy 1234567814 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 120 z 580

Wątek: Wybory parlamentarne 2019

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez Złoty_Orzeł Zobacz posta
    Pitbulle z opozycji zadziobały Sasina. Słabo PiS. Wszystko pierdykneło.
    Bardzo dobry Budka.
    Konfederacja nie mogła wystawić większego pizdusia.
    I wszystkie twoje deklaracje w pizdu, jak się podniecasz Budką, to nie dość że jesteś koderastą to jeszcze przygłupem.
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Legionista Awatar b.
    Słabo PiS. Wszystko pierdykneło.
    Bardzo dobry Budka.
    Gamechanger

Teraz to już macie z górki - w najnowszym sondażu Kantar POKO 45% (+17), PiS 30% (-15)

Boryslawie prowadź

Legionista Awatar Jaco
    Bardzo dobry Budka: https://twitter.com/Immanuela_Kant/s...347460614?s=19
    Więcej takich!
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista Awatar Złoty_Orzeł
    Cytat Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    Gamechanger

Teraz to już macie z górki - w najnowszym sondażu Kantar POKO 45% (+17), PiS 30% (-15)

Boryslawie prowadź
    Tego nie powiedziałem. PiS wygra te wybory w cuglach, co nie znaczy ze debata dla PiS na minus.
    Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Legionista Awatar b.
    debata dla PiS na minus.
    Nie wiem, nie oglądałem, wolę lekkoatletykę.

Ale jeśli dla ciebie Borysław, który łgał jak pies i przedstawił fakturę na 2 koła za lek, który jak się okazuje kosztuje 3,20 PLN, był bardzo dobry, to nie mam pytań

Był tak dobry jak ostatni spot POKO z tą aktorka z Malediwow czy jeszcze lepszy?

Ale jeśli dla ciebie Borysław, który łgał jak pies i przedstawił fakturę na 2 koła za lek, który jak się okazuje kosztuje 3,20 PLN, był bardzo dobry, to nie mam pytań

Był tak dobry jak ostatni spot POKO z tą aktorka z Malediwow czy jeszcze lepszy?
    Najwyraźniej znów było spotkanie grupy z MZ w hotelu Narvil z branżą farmakologiczna
    O tym leku było już kilkakrotnie w ciągu ostatnich lat głośno. Raz jest na liście, raz wypada. Nie ma to jak pewność w leczeniu.

Dziwne ze ocena debaty skupia się na Budce a nie słabym Sasinie

Motorowiec
    Też oglądałem Lekką, nie miałem pojęcia w ogóle, że debata jest jakaś(świetna reklama), i kto miał być i w jakiej stacji. Natomiast widzę na TT, że budka z jakimś paragonem się popisywał z apteki hehe.

Legionista Awatar Foxx
    Pitbulle z opozycji zadziobały Sasina. Słabo PiS. Wszystko pierdykneło.
    Budka, Kosiniak, Kamysz i Rozenek - "pibulle". Wszystko pierdyknęło.

Bardzo dobry Budka.
    No, w związku z tym, że - poza Rozenkiem i Wilkiem - każdy wyglądał, jakby połknął kij, a Budka zawsze tak wygląda (plus wyraz twarzy) - wczoraj był bardzo dobry, jakby połknął dwa kije Pomijając nieszczęsny rachunek z apteki, zdaje się że nie tylko zapomniał o 8 latach PO-PSL, ale to nie przeszkodziło kolejnemu zerżnięciu z PiS (tym razem z jednego ze sprzyjających im blogerów), tylko kaliber jakby nie ten. Budka podbija internety:

Ten rząd co innego mówi, a co innego robi. Niestety mamy bardzo wiele afer, których nie sposób opisać w ciągu 30 sekund. Dlatego już dzisiaj zapraszam państwa na stronę: 100 afer PiS. Tam pokażemy każdą aferę, rozliczymy każde kłamstwo. Będziecie mogli Państwo zobaczyć, że tak naprawdę partia, która ma w nazwie "prawo" i "sprawiedliwość", tak naprawdę od tych wartości jest najbardziej w tej chwili odległa. A Banaś, Misiewicz, to są własnie symbole tej władzy
    Oryginał:
    500 afer i przekrętów PO

Drodzy czytelnicy. Ten post nie ma jednej, blogowej strony. Po wielu komentarzach (z których kilka usunąłem za wulgaryzmy) proszę o przeczytanie kilku uwag:

Proszę o klikanie w rozjaśnione napisy typu „TU”, „Tutaj” itp. Tam znajdziecie państwo podstawę na podstawie której czytany problem pojawił się wśród Afer PO. Bardzo proszę, przeczytajcie podstawę umieszczenia punktu na poniższej liście.

Sceptyków wytykających powtórki proszę o wyrozumiałość. Zdarza się że coś umknie mojej uwadze (już było). Tworzenie listy trwa już jakiś czas. Staram się eliminować takie błędy zamieniając treść nową aferą. Niech rekompensatą będą punkty 100 oraz 148, które mógłbym rozbić na kilkadziesiąt oddzielnych pozycji.

Niektórzy oburzają się że słowo afera nie pasuje do jakiejś pozycji. Dobrze, niech będzie. Nazwijcie to w takim razie – przekrętem, wałkiem, nepotyzmem, kłamstwem, złodziejstwem publicznego grosza, głupotą, niezrealizowaną obietnicą… etc.
    (stan na marzec... 2011).
    http://blogpress.pl/node/7889

Konfederacja nie mogła wystawić większego pizdusia.
    Wybrali akurat jednego z nielicznych merytorycznych. I nie połknął kija

Tego nie powiedziałem. PiS wygra te wybory w cuglach, co nie znaczy ze debata dla PiS na minus.
    Oczywiście, że nie znaczy, że debata dla PiS była na minus. Nie była jednak też na plus. Praktycznie w ogóle nie była.

Komuś innemu dałoby to do myślenia
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Foxxie, ja to wszystko wiem. Oceniam debatę, a nie co po niej.
    Budka mówił spokojnie, konkretami, bez dziwnych ruchów mimicznych jak Sasin i swoje 30 sekund extra wykorzystał w najważniejszym obecnie temacie - zdrowie. Kosiniak kierował się do chłopa i powiedział to co chłop chciał usłyszeć. Nawet pytanie pod PiS - o dopłatach było z jego strony lepsze merytorycznie niż Sasina.

A Sasin był oblężony przez wszystkich i wszedł w polemikę gdzie dostał jeszcze raz z każdej strony.

Skoro nie oglądałeś to skąd wiesz że łgał?
    Ostatnio edytowane przez Złoty_Orzeł ; 02-10-2019 o 11:02

Legionista Awatar TNTP
    *********** płaskoziemcu
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Foxx
    Budka mówił spokojnie, konkretami,
    Tyle, że to co mówił miało ośmioletni kontekst, w tym test wiarygodności w realizacji tego, co się mówi.

bez dziwnych ruchów mimicznych jak Sasin
    Czyli tendencja do podnoszenia głowy i patrzenia prawie bez mrugania nad obiektyw kojarząca się jednym z Mussolinim, a innym z szukaniem promptera była naturalna.

i swoje 30 sekund extra wykorzystał w najważniejszym obecnie temacie - zdrowie.
    Znów - ośmioletni kontekst z paragonem w bonusie.

Kosiniak kierował się do chłopa i powiedział to co chłop chciał usłyszeć. Nawet pytanie pod PiS - o dopłatach było z jego strony lepsze merytorycznie niż Sasina.

A Sasin był oblężony przez wszystkich i wszedł w polemikę gdzie dostał jeszcze raz z każdej strony.
    Uściślijmy - Sasin jako jedyny znał odpowiedź na pytanie, jaka jest aktualna wysokość dopłat w Polsce. Dorzucił średnią w UE oraz przykłady najwyższych (Niemcy, Holandia) podając kwoty. Nie mam pojęcia, co w tym pytaniu było "pod PiS". Faktem jest, że Kosiniak nawet dopytywany nie umiał podać żadnej z tych liczb. Jak to typowy chłop. Lekarz z Krakowa.
    My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Uściślijmy - Sasin jako jedyny znał odpowiedź na pytanie, jaka jest aktualna wysokość dopłat w Polsce. Dorzucił średnią w UE oraz przykłady najwyższych (Niemcy, Holandia) podając kwoty. Nie mam pojęcia, co w tym pytaniu było "pod PiS". Faktem jest, że Kosiniak nawet dopytywany nie umiał podać żadnej z tych liczb. Jak to typowy chłop. Lekarz z Krakowa.
    Członek partii, której rząd kieruje TVP - organizatorem debaty - znał odpowiedź na pytanie o wysokości dopłat co do jednego euro, a inni nie znali. No co za przypadek.

Legionista
    Bo niektórzy oglądali debatę wybiórczo

OrdoIurisLL - Czepiasz się,to na pewno był przypadek

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez OrdoIurisLL Zobacz posta
    Członek partii, której rząd kieruje TVP - organizatorem debaty - znał odpowiedź na pytanie o wysokości dopłat co do jednego euro, a inni nie znali. No co za przypadek.
    Lepsze, że lider "chłopskiej" partii deklarując, jakież to dopłaty "załatwi" nie znał ani polskich, ani zagranicznych punktów odniesienia. Jeszcze lepszy szoł będzie za tydzień. Już teraz bezstronny gospodarz debaty, prywatny TVN naciska na PO, by koniecznie wystawili Kidawę

Oczywiście popełniłeś ten post w reakcji na moje hydroherezje, wszak tylko z tego powodu tu się udzielasz

Legionista
    Budka mówił spokojnie, konkretami, bez dziwnych ruchów mimicznych jak Sasin i swoje 30 sekund extra wykorzystał w najważniejszym obecnie temacie - zdrowie. Kosiniak kierował się do chłopa i powiedział to co chłop chciał usłyszeć. Nawet pytanie pod PiS - o dopłatach było z jego strony lepsze merytorycznie niż Sasina.

Skoro nie oglądałeś to skąd wiesz że łgał?
    w "Wiadomosciach" usłyszał

FOXX-ie naprawdę myślisz że wszyscy kochają PiS tak jak ty i nikt nie powinien tu pisać o nich złego słowa?
    Ostatnio edytowane przez L.. ; 02-10-2019 o 14:16

Legionista Awatar TNTP
    Jak narazie to ja o PiS nie przeczytałem tu praktycznie nic złego, natomiast znacznie więcej można dowiedzieć sie o stanie psychicznym jego krytyków.
    Zaś co do Wiadomości to pozdrówcie brata redaktora
    Lieber tot als rot!!

Legionista Awatar Foxx
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    FOXX-ie naprawdę myślisz że wszyscy kochają PiS tak jak ty i nikt nie powinien tu pisać o nich złego słowa?
    Widzisz, ja w tym temacie piszę od dawna i jego czytelnicy i uczestnicy doskonale wiedzą, czy ten PiS kocham, czy też nie Poza tym wiele tu pada złych słów pod adresem rządzących, przy czym z mojej strony np. dot. merytorycznej cienizny ustaw przygotowywanych przez ludzi Ziobry (sądownicze uratował Duda, a spustoszenie po nowelizacji dot. IPN - Morawiecki). Szczegół polega na tym, że forumowicze krytykujący PiS zwykle robią to właśnie merytorycznie.

Przywlekanie tu wrzutek najczęściej bez podawania źródeł, ale zwykle wyciśniętych z soku z buraka albo oko.press budzi tu tylko śmiech. I trochę rozrywki. To nie jest krytyka PiS.

Od wielu lat przed kolejnymi wyborami przelatywały tu agitujące w ten sposób meteory. Gdzieś do 2015 dominowali korwiniści. Teraz to się zmieniło. W końcu Tusk stwierdził, że przejęli(ście) internet, bo wszystkie tradycyjne media zawłaszczyła kaczystowska władza

Budka biorąc udział w debacie bez cienia wątpienia internet przejął

Legionista Awatar Runi
    Czepiasz się,to na pewno był przypadek
    To prawie tak jak z pojawieniem się w tematach politycznych kilku ananasków porejestrowanych w ostatnim czasie, bez jakiejkolwiek wiedzy merytorycznej , bez jakiejkolwiek weryfikacji wrzucanych informacji pod wpływem podniecenia prosto z usłyszanej przed chwilą informacji od michników, lisów i całej tej zgrai.

A jeszcze człowiek pamiętam jak w przeszłości mógł poczytać merytoryczne argumenty z drugiej strony.
    Ostatnio edytowane przez Runi ; 02-10-2019 o 15:29

Cytat Zamieszczone przez Foxx Zobacz posta
    Lepsze, że lider "chłopskiej" partii deklarując, jakież to dopłaty "załatwi" nie znał ani polskich, ani zagranicznych punktów odniesienia. Jeszcze lepszy szoł będzie za tydzień. Już teraz bezstronny gospodarz debaty, prywatny TVN naciska na PO, by koniecznie wystawili Kidawę

Oczywiście popełniłeś ten post w reakcji na moje hydroherezje, wszak tylko z tego powodu tu się udzielasz
    Nie udzielam się tu (tzn. na forum) ze względu na Ciebie, czy Twoje hydroherezje. Pisałem, że w temacie warszawskich ścieków odzywam się po raz kolejny, bo czytam Twoje bzdury. Serio zastanów się następnym razem, zanim zarzucisz komuś brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. A swoją drogą ciekawie znosisz uwagi do Twoich postów - najwyraźniej jakakolwiek niezgoda to według Ciebie przejaw spisku, który zawiązuje jakaś tajemnicza siła z jakichś powodów, co do których jeszcze nie wyartykułowałeś przypuszczeń (przynajmniej wobec mnie), ale mogę się domyślać po wpisach innych osób, które kierowano w moją stronę. Każdy kto się z Tobą nie zgadza musi się tłumaczyć, że nie robi tego na zlecenie sztabu PO?

Runi, jeśli uwagą o świeżo porejestrowanych użytkownikach bez wiedzy merytorycznej piłeś (również) do mnie, to zapraszam do przejrzenia moich postów i sprawdzenia jakie idiotyzmy wypisywał Foxx. Skąd je brał - nie mówił.

Legionista Awatar bloniaq
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

A jeszcze człowiek pamiętam jak w przeszłości mógł poczytać merytoryczne argumenty z drugiej strony.
    I co się stało z tymi osobami z drugiej strony, które pisały merytorycznie?
    Jedynie prawda jest ciekawa
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar Stout
    Czekają w ciszy na przesilenie wiosenne/jesienne.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Foxx
    Nie udzielam się tu (tzn. na forum) ze względu na Ciebie, czy Twoje hydroherezje. Pisałem, że w temacie warszawskich ścieków odzywam się po raz kolejny, bo czytam Twoje bzdury. Serio zastanów się następnym razem, zanim zarzucisz komuś brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. A swoją drogą ciekawie znosisz uwagi do Twoich postów - najwyraźniej jakakolwiek niezgoda to według Ciebie przejaw spisku, który zawiązuje jakaś tajemnicza siła z jakichś powodów, co do których jeszcze nie wyartykułowałeś przypuszczeń (przynajmniej wobec mnie), ale mogę się domyślać po wpisach innych osób, które kierowano w moją stronę. Każdy kto się z Tobą nie zgadza musi się tłumaczyć, że nie robi tego na zlecenie sztabu PO?
    Jeżeli tak bardzo mija się z prawdą - "przeciętna" oczyszczalnia, czy

(...) to zapraszam do przejrzenia moich postów i sprawdzenia jakie idiotyzmy wypisywał Foxx. Skąd je brał - nie mówił.
    W tej dyskusji to ja swoje opinie podparłem źródłami. Oczywiście nic nie mówiąc. Nie gadam do monitora.

A uwag do moich postów nie znoszę

Cytat Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
    Czekają w ciszy na przesilenie wiosenne/jesienne.
    Ale dlaczego? Co ich powstrzymuje przed merytoryczną dyskusją?
    Józef Mackiewicz

Legionista Awatar bkt
    Nawet tutaj musicie sobie skakac do gardel? Ja wiem jedno, nie zaglosuje ani na PO(u mnie maja KO) ani na PIS.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Ale dlaczego? Co ich powstrzymuje przed merytoryczną dyskusją?
    bloniaq jako że lubię czytać Twoje posty, to przedstaw proszę swoje zdanie na temat obecnej sytuacji, ewentualnie na kogo chciałbyś oddać głos. Piszę serio bo ciekawi mnie Twoje zdanie a cenię Twoje wypowiedzi.
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

Dziękuję za dobre słowo.

Przed eurowyborami trzymałem mocno kciuki za Gwiazdowskiego. Szanse na rozkręcenie tego były minimalne, więc jakoś mocno mnie to nie zdziwiło. Na Konfederacji się zawiodłem już wcześniej. Dostali subwencję i ją przez ostatnie 4 lata przejedli, pokupowali sami od siebie banery itd. A można było naprawdę dużo zrobić. W związku z tym miałem głosować na PiS. Do momentu przemowy na temat płacy minimalnej. Biorąc pod uwagę to jak PiS realizuje swoje obietnice - no nie jestem w stanie się pod tym jakkolwiek podpisać. Ewidentnie nie jestem elektoratem Prezesa. Uzależnianie obywateli od państwa uważam za duży błąd. Kupowanie głosów moimi pieniędzmi uważam za bezczelność. W ankiecie zaznaczyłem Konfederację, ale na 99% nie pofatyguję się zagłosować.
    Józef Mackiewicz

Cytat Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
    Dziękuję za dobre słowo.

Przed eurowyborami trzymałem mocno kciuki za Gwiazdowskiego. Szanse na rozkręcenie tego były minimalne, więc jakoś mocno mnie to nie zdziwiło. Na Konfederacji się zawiodłem już wcześniej. Dostali subwencję i ją przez ostatnie 4 lata przejedli, pokupowali sami od siebie banery itd. A można było naprawdę dużo zrobić. W związku z tym miałem głosować na PiS. Do momentu przemowy na temat płacy minimalnej. Biorąc pod uwagę to jak PiS realizuje swoje obietnice - no nie jestem w stanie się pod tym jakkolwiek podpisać. Ewidentnie nie jestem elektoratem Prezesa. Uzależnianie obywateli od państwa uważam za duży błąd. Kupowanie głosów moimi pieniędzmi uważam za bezczelność. W ankiecie zaznaczyłem Konfederację, ale na 99% nie pofatyguję się zagłosować.
    Zgadzam się z Tobą co do Konfederacji ale ja od początku nie wierzyłem w powodzenie.
    Co do PIS rozumiem rozczarowanie (sam będę jednak na nich głosował) ale wydaje mi się, ze nasze społeczeństwo jeszcze jest za mało świadome w sensie samodzielne i póki co (2-3 kadencje parlamentu, mam nadzieje jak najkrócej) powinno być prowadzone za rękę (by użyć delikatnej przenośni). Osobiście wierzę ze, to co odróżnia Naczelnika od reszty, to istnienie w polityce ze względu na misje a nie mamonę.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
    Ale jak coś dla drugiej strony może być coś merytorycznego skoro swoją wiedzę czerpie z Tvp czy innych PISowskich mediów? Jeśli usłyszy o czymś o czym zapomniał wspomnieć Kurski to ta informacja jest tu wyśmiewana

Foxx-ie.Tych z KOD-ów jest tu pewnie wiecej ale nie piszą bo są tu obrażani więc pewnie dlatego jak sie pojawiają tak i znikają i tu pojawia sie ten problem o czym wspomina Runi że nie mogą z kimś dyskutować kto całymi dniami siedzi w telewizji party.. ee publicznej więc dla nich dyskusja z tutejszymi betonami jest bez sensu

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez bkt Zobacz posta
    Nawet tutaj musicie sobie skakac do gardel? Ja wiem jedno, nie zaglosuje ani na PO(u mnie maja KO) ani na PIS.

Nawet Nieznani Sprawcy wiedzą ze jedni i drudzy są siebie warci i pchają się jak te świnie do koryta

Ale jak coś dla drugiej strony może być coś merytorycznego skoro swoją wiedzę czerpie z Tvp czy innych PISowskich mediów? Jeśli usłyszy o czymś o czym zapomniał wspomnieć Kurski to ta informacja jest tu wyśmiewana

Foxx-ie.Tych z KOD-ów jest tu pewnie wiecej ale nie piszą bo są tu obrażani więc pewnie dlatego jak sie pojawiają tak i znikają i tu pojawia sie ten problem o czym wspomina Runi że nie mogą z kimś dyskutować kto całymi dniami siedzi w telewizji party.. ee publicznej więc dla nich dyskusja z tutejszymi betonami jest bez sensu
    Dla Twojej wiadomości: "Na Legii nie ma, nie było i nie będzie demokracji" a jak masz wątpliwości to podbij wiesz gdzie i kiedy.

Uprawnienia umieszczania postów