Zobacz wyniki ankiety: Na kogo oddasz głos?

Głosujących
140. Ankieta zamknięta
  • Prawo i Sprawiedliwość

76 54.29%
  • Konfederacja

49 35.00%
  • Sojusz Lewicy Demokratycznej

0 0%
  • Koalicja Obywatelska

3 2.14%
  • Polskie Stronnictwo Ludowe

2 1.43%
  • Inne

10 7.14%
Strona 11 z 20 PierwszyPierwszy ... 789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 330 z 580

Wątek: Wybory parlamentarne 2019

Legionista
    Jakby nie być zadowolonym, to trzeba dostrzec że spora liczba społeczeństwa jest upośledzona. Liczyłem na bliżej 50.

Jak będzie +60% frekwencja i Konfa faktycznie wejdzie to ładnie poszli.

Typowałem 4,1 % dla Konfederacji, pozytywne zaskoczenie. Szkoda, że tylko 2 posłów brakuje do klubu poselskiego. Nauczony doświadczeniem poczekam jednak do rana...

Cytat Zamieszczone przez zie(L)ak Zobacz posta
    Jakby nie być zadowolonym, to trzeba dostrzec że spora liczba społeczeństwa jest upośledzona. Liczyłem na bliżej 50.
    Uposledzona? Bardzo delikatnie to okresliles. W kraju ktory prawie 50 lat byl pod butem Moskwy znalazlo sie prawie 12% idiotow ktorzy oddali glos na czerwonych.
    "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Cytat Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta
    Uposledzona? Bardzo delikatnie to okresliles. W kraju ktory prawie 50 lat byl pod butem Moskwy znalazlo sie prawie 12% idiotow ktorzy oddali glos na czerwonych.
    Tak mniej więcej tyle było w PZPRze
    Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kresowiak1993 Zobacz posta
    Typowałem 4,1 % dla Konfederacji, pozytywne zaskoczenie. Szkoda, że tylko 2 posłów brakuje do klubu poselskiego. Nauczony doświadczeniem poczekam jednak do rana...
    Wyniki póki co cieszą ale lepiej poczekać faktycznie do rana

Legionista Awatar Benek
    Jutro pewnie PiS +2, ludowcy -2
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Jak oni się dostają ciągle do sejmu to ja nie wiem.

Gratulacje dla PiS. Ciekawie będzie oglądać konfrontacje parlamentarna z narodowo-katolicką Konfederacją.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

GieKaeSiak
    Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Ciężko tak stwierdzić, bo nie znamy metodyki wyników. Możliwe, że IPSOS uwzględnił to już w sondażach Exit Poll.

Legionista Awatar SzydeL
    Jak oni się dostają ciągle do sejmu to ja nie wiem.
    Zaryzykuje stwierdzenie, że gdyby nie Kukiz - PSL byłby na granicy wejścia do Sejmu.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista
    Znaczy, że ta część społeczeństwa głosująca na populo-komuchów z PIS nie jest uposledzona?

O kur...co tu się wyprawia...

Napiszę tak jak temacie polityka. Nie pojmuję, jak tak duża część kibiców Legii może być za PIS-em. I tak, jak tam dyskutować nie będę. Wtedy na moje argumenty wyskoczył pewien bardzo ważny i kumaty forumowicz, nawrzucał jakieś durne linki i myslał, że mnie pozamiatał argumentami
    Ostatnio edytowane przez Barto(L)d ; 13-10-2019 o 22:00

Legionista
    A na kogo powinien wg Ciebie głosować kibic? Bez spiny ciekawy jestem twojego zdania.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Kolodont Zobacz posta
    A na kogo powinien wg Ciebie głosować kibic? Bez spiny ciekawy jestem twojego zdania.
    Konfederacja

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Konfederacja
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    Chapeau bas!
    Zakładam, że oficjałka będzie tylko lepsza.
    Jak teraz na chłodno, przemyśleć, jaki to Mordor międzynarodowy, i będącą na każde skinienie lokalną targowicę, trzeba było pokonać... I jak łatwo człowieka namówić do złego, paskudnego, obrzydliwego, a jak trudno przywrócić owieczkę na łono Prawdy.
    Dopiero czas przyniesie prawdziwe docenienie kolejnej skutecznej obrony Minas Tirith.
    Rzeczywiście, przykre, że i w Naszym narodzie mamy wciąż tylu ludzi... wiadomo jakich.
    Ale jeszcze nie przybyli wszyscy jeźdźcy Rohanu.
    Wciąż są spore rezerwy w prawdziwym Narodzie!
    Jeszcze raz
    A najbliższa kadencja, pod wieloma względami będzie jeszcze ważniejsza, od poprzedniej.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    A co na Pis? PO? Sld?

Stanowisko NS jest w kwestii wyrażne PIS=PO

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez L.. Zobacz posta
    Konfederacja
    Partia czy co to tam jest, wymyślona na potrzeby chwili , bez realnego znaczenia, do końca kadencji pewnie połowa z nich wyląduje w PIS. No ale 4 lata dietka poselska będzie wpadać.

Legionista
    Partia czy co to tam jest, wymyślona na potrzeby chwili , bez realnego znaczenia, do końca kadencji pewnie połowa z nich wyląduje w PIS. No ale 4 lata dietka poselska będzie wpadać.
    Mała obawa o to jest ale mam nadzieje że to tego nie dojdzie

Legionista
    Może nie połowa. Tylu, ilu Naczelnik uzna za stosowne.
    Mniejsze znaczenie będzie miał kurs rubelka transferowego

Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
    Znaczy, że ta część społeczeństwa głosująca na populo-komuchów z PIS nie jest uposledzona?

Napiszę tak jak temacie polityka. Nie pojmuję, jak tak duża część kibiców Legii może być za PIS-em. I tak, jak tam dyskutować nie będę. Wtedy na moje argumenty wyskoczył pewien bardzo ważny i kumaty forumowicz, nawrzucał jakieś durne linki i myslał, że mnie pozamiatał argumentami
    Nie jestem ani wazny ani bardzo kumaty,ale w przeciwienstwie do Ciebie pamietam jak bardzo scena kibicowska byla nekana za PO. I nie mowie tu o akcji Widelec. Za czasow PO za nasza ostatnia oprawe wojewoda zamknalby nam stadion na min. 2 mecze. O nekaniu kibicow Jagi czy Zawiszy za transparent z JP2 juz zapomniales? Moglbym tak wymieniac do rana,ale do Ciebie i tak nie dotrze.
    PiS moim idealem nie jest,ale poki co drugiego Dmowskiego nie widze...
    "Mamy tez ministra spraw zagranicznych specjalnej troski, ktory pod wzgledem emocjonalnym zachowuje sie jak nastolatek i to taki z zespolem ADHD"

Legionista Awatar Jaco
    Tvn 24:
    wyborcy z wykształceniem podstawowym, zasadniczym zawodowym i średnim, i pomaturalnym głosowali najczęściej na pis. Wśród osób z wykształceniem wyższym to ko okazała się zwycięzcą wyborów - wynika z sondażu exit poll przeprowadzonego przez ipsos.
    Gratulacje zatem!
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta

Dobrze, że Wy jasno i donośnie artykułujecie, że jesteście z Konfederacji. Inaczej trudno byłoby rozróżnić od tych innych z KO...

Legionista Awatar Herman
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Tylu, ilu Naczelnik uzna za stosowne.
    Naczelnikiem to był Józef Piłsudski, a nie facet, który wyciera sobie mordę rodziną sam jej nie mając, mówi przedsiębiorcom jak mają prowadzić biznes, sam nigdy nie mając z nim nic wspólnego. Tfu!

Gratulacje dla PiSu, oby rządzili mądrze, czego Polsce życzę.
    LEGIA&FC DEN HAAG

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez darekforest Zobacz posta
    Nie jestem ani wazny ani bardzo kumaty,ale w przeciwienstwie do Ciebie pamietam jak bardzo scena kibicowska byla nekana za PO. I nie mowie tu o akcji Widelec. Za czasow PO za nasza ostatnia oprawe wojewoda zamknalby nam stadion na min. 2 mecze. O nekaniu kibicow Jagi czy Zawiszy za transparent z JP2 juz zapomniales? Moglbym tak wymieniac do rana,ale do Ciebie i tak nie dotrze.
    PiS moim idealem nie jest,ale poki co drugiego Dmowskiego nie widze...
    Dokładnie krótka pamięć i niektórych kiboli jest zatrważająca. Marsze Niepodległości i prowokacje na nich ze strony PO to wierzchołek góry lodowej

Legionista Awatar Benek
    Kiedy pierwsze cząstkowe wyniki ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez szaka Zobacz posta
    Dobrze, że Wy jasno i donośnie artykułujecie, że jesteście z Konfederacji. Inaczej trudno byłoby rozróżnić od tych innych z KO...
    Mają prawo. 12 mandatów albo 5 albo 0. Jest moc!
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Herman Zobacz posta
    Naczelnikiem to był Józef Piłsudski, a nie facet, który wyciera sobie mordę rodziną sam jej nie mając, mówi przedsiębiorcom jak mają prowadzić biznes, sam nigdy nie mając z nim nic wspólnego. Tfu!

Piłsudski przez tych dzbanów pewnie się w grobie przewraca

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Herman Zobacz posta

Mariuszowi Walterowi jest dziś smutno niewątpliwie. Może nawet jest wkurwiony. Zycie.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Mają prawo. 12 mandatów albo 5 albo 0. Jest moc!
    I Krzysia Bosaka który podobno zamiata wszystkie debaty...

Kaczyńskiemu tak się życie ułożyło że nie ma i co z tego? Więcej zrobił realnie dla polskiej rodziny niż Bolek z 8-orgiem dzieci.

Uprawnienia umieszczania postów