Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 60 z 104

Wątek: Legia - Raków Częstochowa [7. kol. Ekstraklasy 2019/20, 01.09.2019, godz. 20:00]

Cytat Zamieszczone przez R. Zobacz posta
    Karbownik na lewej obronie... Vukovic robi krzywdę jednemu z najbardziej utalentowanych młodych zawodników, ręce opadają.

O co chodzi z tym Karbowiakiem na lewej obronie?
    Kasper Hämäläinen #1

Legionista Awatar R.
    Cytat Zamieszczone przez kOZA555 Zobacz posta
    O co chodzi z tym Karbowiakiem na lewej obronie?
    To, że młody nie gra na swojej optymalnej pozycji tylko zapycha dziurę na lewej obronie, marnując tym samym swój potencjał na innej pozycji...
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista
    a o ich wymarzonym lewym obrońcym cicho, że szok Niedługo zabronią w ogóle wymieniać jego imię

Można?? no można tylko trzeba chcieć......

Legionista Awatar MarioWOLF
    Jeśli chodzi o lewą obronę...

Karbownik (nominalny pomocnik) >>> Rocha (nominalny lewy obrońca)

Brawo młody Jest asysta

Legionista
    Bereszyński był napastnikiem, Żyro kiedyś też grał na innej pozycji podobnie Piszczek więc skąd pewność że dzieje mu się krzywda na obronie i nie pójdzie w ślady Beresia i będzie jeden z lepszych obrońców

Straszna krzywda dzieje się Karbownikowi, straszna.

coraz chudszy Awatar Kijek
    Czyli Vuko najpierw krzywdzil Kulenovica a teraz krzywdę robi Karbownikowi?

Guess whos back?!
    Pozdrawiam sympatyków mojej działalności.

Legionista Awatar Jestem
    Zaraz zaczną marudzić, że nie ma już 4:0 z "takimi ogórami", no nie "krępujta sięm", naprzód ...
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Ten Niezgoda to dooopa nie napastnik w ogole nie wspomaga obroncow��

Teraz pozostaje tylko gdybanie co by było gdyby Niezgoda w dwumeczu z Rangersami zagrał tyle co Kule...

Legionista Awatar Bootleg
    Karbownik to będzie drugi Rybus. Bardzo duży potencjał ma ten chłopak
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar R.
    Może nie krzywda, bo dobrze, że gra. Ale jeżeli Vukovic ma pomysł, żeby zrobić z Karbownika lewego obrońcę to jest to moim zdaniem głupota. To jest znacznie lepszy piłkarz do środka pola.

Swoją drogą tym meczem Niezgoda w pewien sosów rozwiązał 2 problemy Vuko :

1 problem to Kulenovic
    2 problem to Carlitos

Może nie krzywda, bo dobrze, że gra. Ale jeżeli Vukovic ma pomysł, żeby zrobić z Karbownika lewego obrońcę to jest to moim zdaniem głupota. To jest znacznie lepszy piłkarz do środka pola.
    To jest jakas twoja rodzina?
    Guess whos back?!

Legionista Awatar R.
    Nie, po prostu dużo razy widziałem go w CLJ czy rezerwach. Potencjał na bardzo fajną 6/8.

Legionista Awatar jkp
    Cytat Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    To jest jakas twoja rodzina?
    Taki byl spokoj przez miesiac bez tych Twoich medrkowan..

Nie, po prostu dużo razy widziałem go w CLJ czy rezerwach. Potencjał na bardzo fajną 6/8.
    Widocznie trener uważa inaczej.
    No ale Vuko na niczym się nie zna.
    Tzn już nie Vuko a Pinokio. Sory.

Cytat Zamieszczone przez jkp Zobacz posta
    Taki byl spokoj przez miesiac bez tych Twoich medrkowan..
    No no widziałem. Niektórzy już przez te dwa miesiące stawiali pomnik Mioduskiemu za "udane okienko transferowe".
    Ostatnio edytowane przez Kijek ; 01-09-2019 o 20:40
    Guess whos back?!

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Ursynów1916 Zobacz posta
    Teraz pozostaje tylko gdybanie co by było gdyby Niezgoda w dwumeczu z Rangersami zagrał tyle co Kule...
    Miał prawie 100 na koniec w Glasgow.. i byłby awans.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Zaraz zaczną marudzić, że nie ma już 4:0 z "takimi ogórami", no nie "krępujta sięm", naprzód ...
    Póki co to tylko ty na to wpadłeś...

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jjjzaw Zobacz posta
    Miał prawie 100 na koniec w Glasgow.. i byłby awans.
    Po co nam Niezgoda?
    Mamy Kulenuarene.

Legionista Awatar Alek

No no widziałem. Niektórzy już przez te dwa miesiące stawiali pomnik Mioduskiemu za "udane okienko transferowe".
    Może poczekajmy chociaż do grudnia by pomóc sensownie ocenić nowych graczy.
    Jak dla mnie Lewczuk, Luquinhas czy Gvilia na duży plus.
    Obradovic ma papiery na dobrą grę ale zagadką są jego kontuzje czy nieprzygotowanie.
    Co do Litwina to był dobry transfer. Czyli powrót do tego co robił Leśny, że kupował wyróżniających się zawodników naszych konkurentów. Póki co strzelił jednego gola ale dupy nie urywa.
    Kijek trzeba też pamiętać o naszym budżecie, więc nie możemy sobie pozwolić na drogich graczy.

Legionista Awatar R.

Póki co, to ten Vukovic kompletnie spierdolił fazę finałową poprzedniego sezonu i koncertowo spartolił przynajmniej jeden mecz z Rangersami, przez swój upór stawiania na napastnika, który jest bez formy i który nie strzela bramek.

Legionista Awatar Bootleg
    Luquinhas to chyba jednak będzie taki straszak co robi wiatr ale liczb nie wykręca. Chłopak ogarnia jakąś kiwkę i klepkę ale ostatnie podanie i wykończenie tragiczne... to nie jest przypadek, że strzela tak mało goli od początku kariery.
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar MarioWOLF
    Zgadza się. Karbownik nigdy nie grał na boku obrony w juniorach, ale najważniejsze, że może się ogrywać.

Jeszcze Rosołek, Cielemęcki, Mosór ... fajnie jakby w tym sezonie zadebiutowali. Praszelik ... nie za bardzo przekonuje - może lepiej, gdyby w tym wieku ograł się w I lidze.

Legionista
    Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Nareszcie zagrali na dużej intensywności i praktycznie nie było momentów przestojów. Gdyby zawsze grali z takim zaangażowaniem to liga byłaby wygrana już w kwietniu... Znajac nasza ligę to następny taki mecz zagraja za 2-3 miesiace... ale za dzisiaj brawo.

Póki co, to ten Vukovic kompletnie spierdolił fazę finałową poprzedniego sezonu i koncertowo spartolił przynajmniej jeden mecz z Rangersami, przez swój upór stawiania na napastnika, który jest bez formy i który nie strzela bramek.
    Dokładnie. Nie ma co się rozwodzić nad resztą. Vukovic zupełnie nie wykorzystał potencjału w ofensywie, wmawiając nam jakim mega rywalem byli ci Rangersi. Nastawili się, że nie stracą bramki w Warszawie i się udało, a mogli się przeliczyć, bo szanse mieliśmy, tylko wszechwiedzący amator Vukovic musiał postawić na swoim i pokazać, że ma racje. I ch.uj, jakby przeszedł, to nikt by mu tego nie wypominał. Problem w tym, że nie przeszedł, więc tych cyrków już tolerować nie można. Zmarnowaliśmy szanse, szczególnie u siebie. Taktyka z Kulenoviciem miała swoje zalety, ale minuty Niezgody i Carlitosa w tym dwumeczu to dramat. Przeje.bał i tyle, szansy na kolejne puchary za rok dostać nie może, jeszcze by tego brakowało. Niech idzie pokazywać swój "warsztat" do słabszego klubu albo niższej ligi.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 01-09-2019 o 21:06

Luquinhas super prowadzi piłkę, ma kiwkę, szybką nogę ale nie umie strzelić ani dośrodkować. Ciekawe czy da się go jeszcze podszkolić trochę. Może pomogłyby mu takie dodatkowe zajęcia, jakie prowadził Kaz Sokołowski za Berga dla napastników?

Praszelik... chyba nic nie pokazał... czy to tylko ja nic nie widziałem?

Bardzo słaba druga połowa Majeckiego. Tak jakby stracił pewność siebie.

Carlitos chyba pogodził się z taktyką Vuko bo próbował grać w defensywie. Moim zdaniem niepotrzebnie unikał przebywania w polu karnym. Gdy schodził do skrzydła nikt go w środku nie zastępował.

Legionista

Już zapomnieli. Ojebaliśmy przecież beniaminka 3:1. Klękajcie narody.

Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Zgadza się. Karbownik nigdy nie grał na boku obrony w juniorach, ale najważniejsze, że może się ogrywać.

Jeszcze Rosołek, Cielemęcki, Mosór ... fajnie jakby w tym sezonie zadebiutowali. Praszelik ... nie za bardzo przekonuje - może lepiej, gdyby w tym wieku ograł się w I lidze.
    Cielemęcki powinien się wpierw zacząć wyróżniać w rezerwach i zapracować na szansę w 1 zespole. Natomiast z Praszelika to jest drugi Mikita. W głowie ma to samo, król Mazowieckiej chociaż 3 mecze na krzyż w dorobku.

Luquinhas jakby miał liczby to by nas nie było na niego stać. Jeśli chodzi o asysty to wydaje mi się, że dużo łatwiej by mu było je łapać na prawej stronie, na lewej musi wyhamowywać i schodzić do środka. Bramki do wytrenowania w gestii sztabu trenerskiego.
    Ostatnio edytowane przez Robert E. Lee ; 01-09-2019 o 21:09

Uprawnienia umieszczania postów