Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 4. kolejka (31.08.2019 - 01.09.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,819

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 4. kolejka (31.08.2019 - 01.09.2019)

    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Krawczol - Mar.Cin (0-1-0, 5-5)
    Grupa 1, Rulkoś - OLIUSTKA (2-0-0, 16-8 )
    Grupa 1, księciuniu - pauzuje

    Grupa 2, Szawar - Tom Kruz (1-0-0, 11-9)
    Grupa 2, Mrugs - LOL3K
    Grupa 2, (L)ookasch - pauzuje

    Grupa 3, Tomi - Martino1989
    Grupa 3, Runi - Meazza
    Grupa 3, leh71 - pauzuje

    Grupa 4, Efcia - Antares (2-0-1, 33-20)
    Grupa 4, emil83 - rey (3-0-1, 35-31)
    Grupa 4, Ciechu - pauzuje

    Grupa 5, St.Maro - Seba.Kolos (2-0-3, 31-36)
    Grupa 5, Tadek - trzeci
    Grupa 5, nil - pauzuje


    Uwaga
    Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

  2. #2
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-0
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 0-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 3-3
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-2
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-1
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 3-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

  3. #3
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    9,091
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 3-1
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-2
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-2
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  4. #4
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    4,123
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-1
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-1
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-1
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  5. #5
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,230
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-1
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-0
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-1
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

  6. #6
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,564
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-3
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 3-2
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-0
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-2
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Peter 1-1sburg
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-2

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  7. #7
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,590
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-1
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-2
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-2
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

  8. #8
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,808
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 1-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-0
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 0-1
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-1
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-0
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-3
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  9. #9
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,578
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-0
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

  10. #10
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    4,468
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-2
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-0
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-0
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-0
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

  11. #11
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,101
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-2
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 1-0
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-2
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-2
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1

  12. #12
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    868
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-1
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-2
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-2

  13. #13
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    16,797
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 1-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers – Celtic 1-2
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge – Genk 1-0
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm – Djurgarden 1-1
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia – Levski 1-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-1
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland – Brondby 2-1
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    01.09 22:00 POR, Braga – Benfica 1-2
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  14. #14
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,699
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-3
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-1
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 3-1
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 3-1
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 0-1
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  15. #15
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,819
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 0-1
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-1
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-2
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-0
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-0
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

  16. #16
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,079
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 1-1
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 2-2
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-2
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-1
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  17. #17
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,363
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-0
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-2
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

  18. #18
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,733
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-0
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  19. #19
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,573
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-0
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-1
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-1
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 0-0
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  20. #20
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,512
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-1
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-1
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 1-1
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 1-2
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-1
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-2

  21. #21
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-1
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 3-1
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 1-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-2
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 0-2

  22. #22
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,619
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 0-2
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-2
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-3
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-1
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-0
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 0-1
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-3
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2

  23. #23
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    6,240
    31.08 18:30 CRO, Hajduk Split - Din. Zagreb 1-2
    31.08 18:45 SRB, Vojvodina - Crvena zvezda 0-1
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-1
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-0
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 2-1
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-0
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 2-0
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  24. #24
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    686
    01.09 13:00 SCO, Rangers - Celtic 1-2
    01.09 14:30 BEL, Club Brugge - Genk 2-0
    01.09 15:00 SWE, AIK Stockholm - Djurgarden 2-1
    01.09 16:45 BUL, CSKA Sofia - Levski 0-0
    01.09 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Rapid Vienna 2-1
    01.09 18:00 DEN, Midtjylland - Brondby 1-1
    01.09 18:00 RUS, Sp. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    01.09 22:00 POR, Braga - Benfica 1-2
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •