Pokaż wyniki od 1 do 30 z 30

Wątek: LEGIA WARSZAWA - Rangers 22.08.2019 (CZ) 20:00

Legionista

LEGIA WARSZAWA - Rangers 22.08.2019 (CZ) 20:00

Pozwolę sobie, bo coś czuje, że będzie o czym mówić. Po naszej stronie full, sektor gości full. Ciśnienie takie, że "jak Legia gra w czwartek we wtorek mi się pocą ręce".

Ps. Będą mieć strefe swoją: https://www.footballscotland.co.uk/s...arsaw-16787310
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Gintleman Awatar księciuniu
    The fan zone will be open from noon right up until kick-off, and the club's supporters liaison officer is "strongly advising" travelling fans to make use of the facilities rather than congregating in Warsaw during the day.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionista Awatar hatchet
    Ktoś pamięta czy szmata Rangersów co wisiała na towarzyskim meczu z Celticiem (tym granym po transferze Boruca) to skończyła wtedy swój żywot? Ja już mam sklerozę
    Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
    Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

witam mam poroblem potrzebuję człowieka który mi kupi bilet a ja oddam hajs spotykająć sie na miejscu

Legionista Awatar Kusza
    Cytat Zamieszczone przez Dawid195 Zobacz posta
    witam mam poroblem potrzebuję człowieka który mi kupi bilet a ja oddam hajs spotykająć sie na miejscu
    Eeeee ?

bilety.legia.com
    ...Trzech setek armat ryczy kanonada,
    Zda się pod trupem ziemia się rozpęknie, —
    O dziecko polskie, za Twojego dziada,
    Który tam zginął, niech Twe serce klęknie,
    O dziecko polskie, święć się krwi szkarłatem
    I wołaj: Wolność! I bij w kratę lochów,
    Bo jeśli Bóg jest nad tym podłym światem,
    Toś ty zbawione przez Wolę i Grochów...

właśnie o to chodzi ze nie mogę dokonywać płatności kartą ...mam tylko gotówke

W którym hotelu zatrzymują się Rangersi?

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez kamil_chylinski96 Zobacz posta
    W którym hotelu zatrzymują się Rangersi?
    Szykujesz akcję "nie ma spania"?

Legionista

dziennikarstwo współczesne...
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Zapytałem, bo chciałem zobaczyć Gerrarda. Gość pierdolnięty. Dziennikarz... Haha

Legionista
    Bracia zróbmy im jutro piekło. Czy siedzisz na zachodniej,wschodniej,rodzinnej czy oczywiście żylecie daj z siebie wszystko. Piłkarzy mamy dużo słabszych niż przed kilkoma laty ale porwijmy ich dopingiem do zwycięstwa !

Legionista
    One one fan forum for the Polish team a commenter asked "which hotel are Rangers staying at?", with a reply indicating that the supporters could adopt a "no sleeping" approach.
    Nie mam pytań jaja sobie robiłem a tu pyk.

No to kamil_chylinski96 mamy swoje 5minut w szkockich internetach https://www.footballscotland.co.uk brzmi poważnie
    Morda nie przestaje mi się głupio cieszyć.

Brzmi poważnie. Szkoda tylko, że osoba pisząca artykuły do tej gazety jest po prostu idiotą.

Legionista Awatar Bonhart
    Czy ktos wie dlaczego jakis baran zakazal ok 19:15 sprzedazy tego sikaczowego Krolewskiego?

Legionista
    może ludzie ogarnęli, że było bezalkoholowe wczoraj.

A co do tematu: po naszej stronie kozacko. Szkoda tylko, że stadion nie potrafi wkręcić się w domową wersję wyjazdowej pieśni tak samo jak w "nie poddawaj się"
    Szkoci przed meczem pokazali, że umieją śpiewać, po czym praktycznie zamilkli na cały mecz. rozczarowanie spore to samo jak i ich liczba dosyć niska.
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

Gintleman Awatar księciuniu
    Przyznam szczerze, że liczyłem na oprawę dopasowaną do przeciwnika (Boruc, kwestie różnic religijnych). Ale jak słusznie zauważył wczoraj jeden z pomeczowych współbiesiadników, mogłoby wyjść na to, że „gramy w jednej drużynie” z Celtikiem, a wiadomo jak jest.
    Szkoci zawiedli tym, że nawet nie próbowali zaistnieć wokalnie w trakcie meczu. Fajerwerków z ich strony się nie spodziewałem, ale takiej bryndzy też nie.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

"Ultra wariaci z Grecji" mieli zapewnić multum atrakcji, "super dopingujący wyspiarze" zapełnić sektor gości i świetnie się prezentować wokalnie, ale życie pokazało kto jest kibicowską ekipą z prawdziwego zdarzenia
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Siema jestem kibicem Radomiaka mieszkam w Szkocji chciałbym kupić bilet na mecz rengers Legia czy może mi ktoś dać namiar na kogoś kto zajmuje się biletami z góry dzięki pozdro Legia👊Radomiak

Moja obiektywna ocena

1) Nie wiem co z serwerami na stronie ale dziwnie pokazują stan wykupionych miejsc ,załapałem
    się na bilet na Zachodnią i było na tej trybunie całkiem sporo wolnych miejsc
    2)Szkoci jak widać jakiś tam potencjał wokalny mają gdyby się chcieli uczyć od Najlepszysz (L)
    to może by coś z nich było.A tak wogóle to mieli być w 2 tyśiące osób ,gdzie reszta?
    3) Mecz mega ,będe starał się odwiedzać Ł3 jak najczęściej będzie to możliwe .

Co do wydarzen zaś na boisku to odczuwałem wrażenie ze momentami rywal czuł presje trybun .Ech, gdyby był Carlitoś to 2 do 0
    mogło być na spokojnie...

Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Czy ktos wie dlaczego jakis baran zakazal ok 19:15 sprzedazy tego sikaczowego Krolewskiego?
    podobno psy

Cytat Zamieszczone przez Kibic RR Zobacz posta
    Siema jestem kibicem Radomiaka mieszkam w Szkocji chciałbym kupić bilet na mecz rengers Legia czy może mi ktoś dać namiar na kogoś kto zajmuje się biletami z góry dzięki pozdro Legia��Radomiak
    stadion ma około 50tysięcy miejsc a więc spokojnie coś znajdziesz

Legionista
    Minus min 3k krzesełek - dostali karę za okrzyki rasistowskie. Nam potrafili zamknąć cały za jakiś okrzyk na WYJEŹDZIE.
    ​Boże Chroń Fanatyków.

Legionista Awatar alfa
    Cytat Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
    Legia dostała zgodę na sprzedaż piwa bezalkoholowego, a sprzedawali niskoprocentowe. Ktoś się kapnął i zakazał sprzedaży. Później przez chwilę wywiesili kartki, że piwo bezalkoholowe, a nalewali niskoprocentowe. Po krótkim czasie znowu ktoś się połapał i całkiem zamknął sprzedaż. Następnie chyba jeszcze przez 1-2 krótkie momenty była sprzedaż, ale to dosłownie momenty.

Legionista Awatar MarcinGS
    Cytat Zamieszczone przez Dawid195 Zobacz posta
    Moja obiektywna ocena

1) Nie wiem co z serwerami na stronie ale dziwnie pokazują stan wykupionych miejsc ,załapałem
    się na bilet na Zachodnią i było na tej trybunie całkiem sporo wolnych miejsc
    2)Szkoci jak widać jakiś tam potencjał wokalny mają gdyby się chcieli uczyć od Najlepszysz (L)
    to może by coś z nich było.A tak wogóle to mieli być w 2 tyśiące osób ,gdzie reszta?
    3) Mecz mega ,będe starał się odwiedzać Ł3 jak najczęściej będzie to możliwe .

Co do wydarzen zaś na boisku to odczuwałem wrażenie ze momentami rywal czuł presje trybun .Ech, gdyby był Carlitoś to 2 do 0
    mogło być na spokojnie...
    hmmm co do 3 punktu...
    byłeś pierwszy raz na meczu że piszesz "będę starał się odwiedza Ł3 jak najczęściej ?" jeśli tak to ok nie było pytania...
    To My Kibo(L)e
    Pozdro dla FC z Całej Polski oraz
    Mojego Warszawskiego Domu czyli
    POWIŚLA

Legionista Awatar grodzisk1
    Doping bardzo dobry. Gdyby nasi strzelili, choćby jednną bramkę, mogło być jeszcze lepiej.
    Super frekwencja, ale:
    mam nadzieję, że na mecze w grupie LE, bilety będą sprzedawane w takim systemie jak w czasie gry w LM
    mam nadzieję, że ludzie zaczną ogarniać, że z kilkuletjimi dziećmi najlepiej kupić bilet na sektor rodzinny, a nie 111 gdzie wszyscy stoją i małolaty nic nie widzą
    mam nadzieję, że panowie dla których mecz to tylko dodatek do pochlania z kolegami i mają wywalone na doping, a na meczu zjawiają się raz na kilka lat, następnym razem zostaną w domu, a ich miejsca zajmą ci, którym zależy na (L)
    mam nadzieję, że choć część z tych, którzy byli 1. raz, powróci na stadion, na mecze ligowe.
    Obyśmy awansowali do LE i mieli okazje do pokaz a nia się tam, tak jak w meczu z Rangersami.

Byłem z małolatem na 120 sektorze, co prawda to nie rodzinny ale tuż obok i tez wszyscy stali więc to nie do końca działa.

Panowie w tłumaczeniu słowo w słowo jestem dobry ale żeby kontekst wyrwać już mam z tym gorzej. Można grzecznie zapytać co było na oprawie z Rendżersami? Google średnio sobie z tym radzą.
    Ostatnio edytowane przez (L)dorado ; 24-08-2019 o 10:27
    edit: literówka.

Legionista Awatar JTH
    Cytat Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta
    Panowie w tłumaczeniu słowo w słowo jestem dobry ale żeby kontekst wyrwać już mam z tym gorzej. Można grzecznie zapytać co było na oprawie z Rendżersami? Google średnio sobie z tym radzą.
    "Nieważne, co stoi przed tobą. Ważne, kto stoi obok ciebie" - to cytat z filmu "Tylko dla odważnych".

Legionista
    Przypominam ,że na wyspach mieszka trochę osób rts więc orient z barwami i flagami czyt wróg nie śpi.
    Gwizdek sędziego rozpoczyna wielki mecz JAREK NIEZGODA i juz 1:0 jest !!!

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    Legia dostała zgodę na sprzedaż piwa bezalkoholowego, a sprzedawali niskoprocentowe. Ktoś się kapnął i zakazał sprzedaży. Później przez chwilę wywiesili kartki, że piwo bezalkoholowe, a nalewali niskoprocentowe. Po krótkim czasie znowu ktoś się połapał i całkiem zamknął sprzedaż. Następnie chyba jeszcze przez 1-2 krótkie momenty była sprzedaż, ale to dosłownie momenty.
    Patrze na mecz Ajax - APOEL. W przerwie przebitki na kibicow raczacych sie piwem na trybunach. W ciemno obstawiam, ze nie bezalkoholowym. Czy my qrwa jestesmy jakims trzecim swiatem? Czy od wypicia tego niskoprocentowego siku ludzim by masowo odjeeebalo? O co tu chodzi? Sierpniowy czwartek, 30 stopni, a Ci zamykaja ludziom kioski orzed nosem, co najmniej jakby rozprowadzana byla tam metaamfetamina...

Legionista
    piwo to dla biedy gentelmeni piją wino albo łychę
    Gwizdek sędziego rozpoczyna wielki mecz JAREK NIEZGODA i juz 1:0 jest !!!

Uprawnienia umieszczania postów