Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Bilet na mecz w Glasgow.

Bilet na mecz w Glasgow.

Mieszkam w Irlandii i dziś nabyłem bilety na samolot do Glasgow 29.08, lecę z kumplem. Czy jakaś dobra dusza w niedzielę w Sport Barze zapisałaby nas na bilety na mecz? Czy istnieje taka opcja jeśli nie lecimy czarterem? Nie chciałbym siedzieć pośród Szkotów więc proszę o pomoc. Mordy będziemy darli z całych sił.

Legionista Awatar Stout
    Napisz na priv do użytkownika Mort,on ogarnia bilety,np na Real mocno organizował .
    Pjona.
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Legionista Awatar Adin
    i tak długo to trwało. Sądziłem, ze takie tematy pojawia się już od razu po meczu Rangersow.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Ale jest coś niestosownego w tym temacie czy do czego pijesz?

Legionista Awatar Benek
    Ci jacy kumaci.

Według Bodziacha

Przy zapisach na czarter, zbierane będą od razu pieniądze na bilety na mecz w Glasgow, w wysokości 140 złotych. Osoby nie lecące czarterem, bilety kupić będą mogły w innym terminie.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Dzięki.

Ja także jestem zainteresowany biletem jeżeli byłaby możliwość, mieszkam w Glasgow ale bilet na sektor Legii będzie potrzebny.
    Z góry dzięki i pozdrawiam.

Witam, mam ten sam problem co kolega wyżej, mieszkamy z narzeczoną w Liverpoolu i będziemy jechali samochodem do Glasgow, jest może opcja żeby dostać jakoś dwa bilety na nasz sektor ?

Cytat Zamieszczone przez lysy_lvp Zobacz posta
    Witam, mam ten sam problem co kolega wyżej, mieszkamy z narzeczoną w Liverpoolu i będziemy jechali samochodem do Glasgow, jest może opcja żeby dostać jakoś dwa bilety na nasz sektor ?
    For travelling Legia fans To Glasgow come Thursday.
    There is a Polska Social club located in Glasgow I shall leave a link to the website in case any travelling Fans would like to visit Pre match
    SIKORSKI POLISH CLUB - http://www.sikorskipolishclub.org.uk/C5/index.php/home/
    It is Located 5 minutes from The stadium Via Subway or a cool 15 minute walk . It is located in the West end area of Glasgow.
    There is a large Load of Pubs to drink if travelling Fans need to be closer to the stadium in Govan ( Govan Road ) also has A subway link straight to Ibrox stadium , The Brechin Bar , The Harmony Bar , Kracken Bar & Old Govan arms.. I would not intend to drink in the Other side of the Govan ( Paisley Road West) That is mainly Located by Rangers Fans who tend to use that strip of bars pre match , So to be safe Govan Road is safer to use or the Polish Club.
    Hope everyone travels well and enjoys the Trip to Glasgow and Hope to get the Result Legia.

Legionista Awatar Runi
    Tak, użytkownik Mort ma pewną pulę.

Może jednak warto podjąć przynajmniej jedną próbę. Tak dla czystego sumienia.

DO CHĘTNYCH NA NABYCIE BILETU NA SEKTOR LEGII:

Są dwie opcje na bilet. Pierwsza jest taka, że ogłoszenie w tej sprawie pojawi się na stronie legionisci.com - tam znajdą się wszystkie informacje jak taki bilet nabyć. Była tam informacja np o zapisach na czarter, które odbyły się wczoraj. Druga opcja jest taka, że na rzeczonej stronie nie pojawi się już żadne ogłoszenie w tej sprawie - w takim wypadku pytajcie swoich znajomych Legionistów, którzy jeżdżą na wyjazdy, czy mogą pomóc w ogarnięciu biletu. A jeśli nie macie takich znajomych, to sektor Legii najwidoczniej nie jest miejscem dla Was. Dziękuję za uwagę.
    Ostatnio edytowane przez OrdoIurisLL ; 19-08-2019 o 08:51

Legionista Awatar Preparat
    Jednopostowcy pytający o bilety, ogarnijcie się, to tak nie działa. Jeśli nie macie znajomych Legionistów którzy pomogliby wam ogarnąć bilet tzn. że nie macie wiele wspólnego z naszym klubem. Zbieranina przypadkowej emigracji z UK nie jest mile widziana na sektorze, to nie jest mecz Repry.
    A taki delikwent jak Stanlej89 który nawet nazwę ,,swojego" klubu nie raczy napisać z dużej litery... ech.. Obejrzyj sobie w pubie albo z jednego z sektorów Rangersów.
    Ktoś jest w krzakach! Kto to? Kto to? Kto to?
    Dickson Choto. Choto. Choto. Choto.

Administrator Awatar mOFMC
    Temat zamykam. Jak nie potrafisz ogarnąć biletu bez pisania na forum to polecam tv.
    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Uprawnienia umieszczania postów