Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 2. kolejka (17.08.2019 - 18.08.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,725

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 2. kolejka (17.08.2019 - 18.08.2019)

    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, księciuniu - OLIUSTKA
    Grupa 1, Krawczol - Rulkoś (1-0-1, 9-9)
    Grupa 1, Mar.Cin - pauzuje

    Grupa 2, (L)ookasch - LOL3K (0-3-1, 30-34)
    Grupa 2, Szawar - Mrugs (1-1-0, 13-11)
    Grupa 2, Tom Kruz - pauzuje

    Grupa 3, leh71 - Meazza (0-1-2, 16-21)
    Grupa 3, Tomi - Runi
    Grupa 3, Martino1989 - pauzuje

    Grupa 4, Ciechu - rey (1-0-1, 11-10)
    Grupa 4, Efcia - emil83 (2-0-4, 56-58 )
    Grupa 4, Antares - pauzuje

    Grupa 5, nil - trzeci
    Grupa 5, St.Maro - Tadek
    Grupa 5, Seba.Kolos - pauzuje


    Uwaga
    Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

  2. #2
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,579
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 1-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-2
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-1
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 3-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-2
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-2
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 1-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 0-3
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 1-2

  3. #3
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,062
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 2-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-1
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-1
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 1-2
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 0-2
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 2-0

  4. #4
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,214
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 2-1
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-2
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-2
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-2
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 1-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 0-2
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 1-1

  5. #5
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,738
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 2-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-2
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 1-0
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-2
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 1-2
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 2-1
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  6. #6
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 2-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 1-1
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-1
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 1-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 1-1
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 0-0
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 2-0

  7. #7
    Legionista
    Dołączył
    08.2008
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    4,082
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 1-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-1
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-1
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 1-2
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 1-1
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 2-1
    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

  8. #8
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    6,115
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 1-1
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-1
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 3-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-2
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 0-1
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 2-1
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  9. #9
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 1-1
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-2
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 1-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-1
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 1-3
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 0-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 2-1
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 1-1

  10. #10
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,502
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 2-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-2
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-1
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-0
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-2
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 1-2
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 1-1
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

  11. #11
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    852
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 2-1
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-2
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-1
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-0
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 2-3
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 1-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 0-2
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 2-1

  12. #12
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    4,387
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 1-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-1
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-0
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-0
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-1
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 0-2
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 1-0

  13. #13
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,547
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 1-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-1
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 1-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-1
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 1-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 0-1
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 1-0

  14. #14
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    9,015
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 1-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-1
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 3-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-2
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 1-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 0-2
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 2-0
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  15. #15
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,490
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 2-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-3
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 4-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 1-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 0-2
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 1-4
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 0-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 1-2
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 2-2

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  16. #16
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,056
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 1-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 1-1
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 3-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-2
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 1-1
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 2-1


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  17. #17
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    16,584
    17.08 18:00 SVK, Trnava – Trencin 2-1
    17.08 20:10 SLO, Celje – Maribor 1-1
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga – Ostrava 1-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord – Utrecht 2-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń – Admira 1-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More – Ludogorets 0-1
    18.08 20:00 CRO, Rijeka – Osijek 2-1
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 0-1
    18.08 22:00 POR, Sporting – Braga 2-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  18. #18
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,308
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 2-1
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-2
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-0
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-1
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 1-2
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 1-2
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 2-1

  19. #19
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,672
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 1-1
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-2
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 3-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-2
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-1
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 2-1
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 0-1
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 1-0
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  20. #20
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,725
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 2-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 1-1
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-0
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 1-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-2
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 0-1
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 1-0

  21. #21
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,509
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 0-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-1
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-0
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-2
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-0
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-1
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 1-1
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 0-1
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 2-1
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  22. #22
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,670
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 2-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 0-2
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 1-0
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 2-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-2
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 2-0
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 1-2
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 2-1
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  23. #23
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    673
    17.08 18:00 SVK, Trnava 2-1
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 1-1
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-1
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 3-0
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 1-1
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-2
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 2-1
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 1-2
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 3-0
    Ostatnio edytowane przez nil ; Wczoraj o 15:32
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  24. #24
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,456
    17.08 18:00 SVK, Trnava - Trencin 1-0
    17.08 20:10 SLO, Celje - Maribor 1-2
    18.08 15:00 CZE, Sparta Praga - Ostrava 2-0
    18.08 16:45 NED, Feyenoord - Utrecht 2-1
    18.08 17:00 AUT, Austria Wiedeń - Admira 2-0
    18.08 17:00 AUT, Sturm Graz - Rapid Vienna 1-1
    18.08 19:30 BUL, Cherno More - Ludogorets 0-1
    18.08 20:00 CRO, Rijeka - Osijek 1-1
    18.08 20:15 SLO, Aluminij - O. Ljubljana 1-2
    18.08 22:00 POR, Sporting - Braga 1-0

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •