Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 1. kolejka (10.08.2019 - 11.08.2019)

  1. #1
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,826

    Mistrzostwa Typerów Jesień 2019 - eliminacje, 1. kolejka (10.08.2019 - 11.08.2019)

    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia


    • Punktacja 1 i 3 pkt
    • Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
    • Jeżeli dane spotkanie zostanie przełożone wcześniej niż na sobotę (np. na piątek), w takim wypadku nie będzie brane pod uwagę.
    • Wszystkie mecze i wyniki biorę z flashscore.pl


    Grają ze sobą:
    (w nawiasach bilans spotkań)

    Grupa 1, Rulkoś - księciuniu (3-0-1, 46-36)
    Grupa 1, OLIUSTKA - Mar.Cin
    Grupa 1, Krawczol - pauzuje

    Grupa 2, Mrugs - (L)ookasch (0-0-2, 13-17)
    Grupa 2, LOL3K - Tom Kruz (3-0-3, 46-47)
    Grupa 2, Szawar - pauzuje

    Grupa 3, Runi - leh71 (1-1-3, 36-44)
    Grupa 3, Meazza - Martino1989 (2-0-0, 16-10)
    Grupa 3, Tomi - pauzuje

    Grupa 4, emil83 - Ciechu (3-0-2, 41-41)
    Grupa 4, rey - Antares (1-0-1, 17-17)
    Grupa 4, Efcia - pauzuje

    Grupa 5, Tadek - nil
    Grupa 5, trzeci - Seba.Kolos (2-0-0, 20-14)
    Grupa 5, St.Maro - pauzuje


    Uwaga
    Ze względu na różne zestawy do typowania, pauzujący w poszczególnych kolejkach również typują. Do tabeli danej grupy takie typy nie będą się wliczały ale na koniec eliminacji będą miały znaczenie przy ustalaniu najlepszego z miejsc 4-5 w swoich grupach.

  2. #2
    Wiślak Awatar leh71
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2,105
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 2-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 0-2

  3. #3
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 0-0
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 3-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 0-2
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 2-1
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

  4. #4
    Legionista Awatar (L)ookasch
    Dołączył
    11.2011
    Skąd
    Miasto z morza i marzeń
    Posty
    3,624
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-2
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-1
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1

  5. #5
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 1-1
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-1
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-3
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 0-1
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-0
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

  6. #6
    Legionista Awatar Runi
    Dołączył
    01.2012
    Skąd
    K B H
    Posty
    4,475
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 2-1
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-1
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-1
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0

  7. #7
    Legionista Awatar Szawar
    Dołączył
    10.2003
    Skąd
    Saska Kępa
    Posty
    9,814
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-0
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

  8. #8
    Olimpia Elbląg
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    1,581
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-0
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-1
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

  9. #9
    Legionista Awatar rey
    Dołączył
    07.2007
    Skąd
    WA
    Posty
    9,101
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-3
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-1
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-0
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

  10. #10
    Legionista
    Dołączył
    06.2014
    Posty
    871
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-3
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-2
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 3-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 2-2
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-2
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-3
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1

  11. #11
    Legionista Awatar Tom Kruz
    Dołączył
    05.2006
    Skąd
    Siedlce
    Posty
    4,738
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-1
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

  12. #12
    Legionistka
    Dołączył
    07.2010
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    2,368
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 2-1
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-1
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-1
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0

  13. #13
    Legionista Awatar Ciechu
    Dołączył
    03.2010
    Skąd
    Zielonka
    Posty
    1,081
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-1
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 2-1
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-1
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0


    Nie poddawaj się, ukochana ma, nie poddawaj się, Legio Warszawa!

  14. #14
    Legionista Awatar Seba.Kolos
    Dołączył
    09.2012
    Skąd
    Ursus/Wiedeń
    Posty
    2,700
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 1-3
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 3-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-1
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-3
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 0-0
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob


  15. #15
    Legionista Awatar St.Maro
    Dołączył
    04.2014
    Posty
    3,826
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-2
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

  16. #16
    Legionista Awatar LOL3K
    Dołączył
    12.2003
    Posty
    7,574
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-1
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 0-0
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 3-1
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-1
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-3
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-4
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-5
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-4

    hamalainen kurwo stara, wypi3rdalaj do Poznania!
    Przeproś i Sperdalaj.
    WON!

  17. #17
    Gintleman Awatar księciuniu
    Dołączył
    10.2010
    Skąd
    dalej niż północ
    Posty
    16,828
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-1
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 2-1
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 3-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-1
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    Lubię sobie jebnąć posta.

    „Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

  18. #18
    Legionista Awatar Antares
    Dołączył
    08.2012
    Posty
    6,254
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-1
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-0
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-2
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

  19. #19
    Legionista Awatar OLIUSTKA
    Dołączył
    12.2011
    Skąd
    Ustka - Pomorscy Legioniści
    Posty
    1,232
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 0-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-1
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1

  20. #20
    Legionista
    Dołączył
    05.2004
    Skąd
    Wawer
    Posty
    1,579
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 1-2
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-0
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-3
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    You'll take my life but I'll take yours too
    You'll fire your musket but I'll run you through
    So when you're waiting for the next attack
    You'd better stand there's no turning back.

  21. #21
    Legionista Awatar trzeci
    Dołączył
    09.2011
    Skąd
    Powiśle
    Posty
    1,514
    10.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 0-2
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 1-1
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 2-0
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 1-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-1
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-2
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 1-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 1-1
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0

  22. #22
    Legionista Awatar nil
    Dołączył
    02.2009
    Posty
    686
    0.08 13:00 SCO, Motherwell - Celtic 1-1
    10.08 16:00 UKR, Dyn. Kyiv - Szachtar 2-1
    10.08 17:00 AUT, Salzburg - AC Wolfsberger 3-1
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge -
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-0
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 1-1
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 1-1
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-1
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
    NIL ZONE
    Któż umie tak jak Polak mówiąc milczeć, milcząc pić
    Tak szumieć, tak o słowo jedno zaraz w mordę bić

  23. #23
    Legionista Awatar Tomi
    Dołączył
    05.2003
    Skąd
    m. st. Warszawa
    Posty
    2,597
    10.08 18:00 BEL, Oostende - Club Brugge 0-2
    10.08 18:00 RUS, Dyn. Moskwa - Zenit Petersburg 1-2
    10.08 18:00 RUS, Krasnodar - Kazań 2-0
    10.08 18:00 SVK, Ruzomberok - Zilina 0-2
    11.08 14:30 NED, Heerenveen - Feyenoord 0-2
    11.08 19:00 CZE, Mlada Boleslav - Sparta Praga 0-2
    11.08 19:30 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
    Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •