Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 127

Wątek: Legia - Śląsk Wrocław [3. kol. Ekstraklasy 2019/20, 04.08.2019, godz. 17:30]

Nagy rozpierdolił mózg wyrzutem z autu w ostatniej minucie. Żeby z autu wjebać piłkę w ręce bramkarza w tej sytuacji to trzeba być zarówno ofermą, jak i skrajnym debilem(z uwagi na sytuację w ostatniej minucie w Kielcach). Co do samego meczu, to niewątpliwie pod względem piłkarskiego abecadła nie był to taki kabaret jakiego się można było spodziewać, nie mniej jednak Pan za linią boczną po raz enty pokazał, że nie ogarnia i trzymanie go na stanowisku każdy kolejny mecz to działanie na szkodę spółki, czym powinien się zainteresować płokułatoł.

Legionista Awatar MarioWOLF
    Ale radość Vuko po meczu... jakby conajmniej wygrał LM 🤔 miałem go za ambitniejszego gościa

Legionista Awatar BlackAdder
    Nie tyle wszystkie zmiany, co zdjęcie Gwili. Jeśli nie kontuzja, to zmiana fatalna, rozwaliła zespół.

Ale generalnie widać, że grają coraz lepiej, obrona wygląda bardzo solidnie - we wrześniu odpalą
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Ale radość Vuko po meczu... jakby conajmniej wygrał LM �� miałem go za ambitniejszego gościa
    Też to właśnie zauważyłem. Co za dzban, dyscyplinarnie go trzeba wypier... i tyle w temacie.

Cytat Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
    Nie tyle wszystkie zmiany, co zdjęcie Gwili. Jeśli nie kontuzja, to zmiana fatalna, rozwaliła zespół.

Ale generalnie widać, że grają coraz lepiej, obrona wygląda bardzo solidnie - we wrześniu odpalą
    Gwilia to jedyna nadzieja na Europę(zwiększa szanse z ~1% na jakieś 5%) więc nie dziw się trenerowi. Jak przejebie puchary, to pewnie od razu poleci, więc robi co może by wytrwać jak najdłużej. Poza tym jak zajedzie gruzina i ten złapie kontuzje, to dopiero będziemy w dupie.

Legionista Awatar smiglostopy
    Nareszcie dobra wspolpraca Martinsa z Gwilia. Majecki bezrobotny. Obrona bardzo dobrze, moze troche Stolarski w pierwszej polowie dawal ciala, ale w drugiej solidnie. Gramy bez skrzydel i nie ma pilek do napastnika. Po zmianach, skonczyla sie gra po ziemii. Zaczal sie zamet. Progres w porownaniu z tym co bylo ostatnio oczywiscie widoczny, ale caly czas jest to wielkie gowno. Mam nadzieje, ze to czesc wielkiego planu - przetrwac lato w pucharach.
    „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
    Ale radość Vuko po meczu... jakby conajmniej wygrał LM �� miałem go za ambitniejszego gościa
    Co zrobil, bo nie widziałem? Celebrował remis? Przybijał piąteczki?

Zmiany wyglądały mniej więcej tak:
    Wchodzi Nagy za Gvilie. Jest dalej Luquinhas na lewej, Novi na prawej, a Nagy gra w sumie nie wiadomo gdzie, ale bliżej lewej strony.. Nikogo na "10".
    Kule za Niezgodę to 1:1
    No i na koniec Kante za Kanarka. Chyba powinno tu być klasyczne 442, przynajmniej tak nazwiska wskazują, tymczasem przyklejony do lewej linii bocznej w ostatnich minutach był.. Antolic (lol?), Nagy bliżej lewej, ale dalej **** wie gdzie, a Kante biegał wszędzie..(odgrywający?)

Chciałbym żeby ktoś poprosił pana trenera o kilka zdań wyjaśnień na temat zmian.
    Ostatnio edytowane przez blaise101 ; 04-08-2019 o 18:44

Legionista
    Dokładnie. Uśmiech i piąteczki. Zadziwiło mnie to.

Legionista Awatar trzeci
    Trenejro już ciśnienia nie trzyma.
    https://twitter.com/RealMisterX/stat...560546310?s=19

Legionista Awatar alfa
    Ten uśmiech to była reakcja na "Legia grać, ***** mać"

Legionista Awatar Benek
    Wychodzi na to,że kolejnym po Kuchym który nie zapierdal jest Carlitos tylko nie chciał odchodzić więc pan trener inaczej go ujebie....

Sam mecz nawet nawet do momentu zmian wyglądał ok ale nadal czegoś brakuje albo kogoś...
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Co zrobil, bo nie widziałem? Celebrował remis? Przybijał piąteczki?
    Uśmiech od ucha do ucha jakby LM wygrał.

Legionista Awatar Naguto
    Cytat Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
    Uśmiech od ucha do ucha jakby LM wygrał.
    Usmiech raczej nerwowy wiec nie ma sensu sie przypieprzac na siłę.
    Mielismy z 10 minut gry nawet niezłej, kiedy zamknęlismy Slask na ich połowie.
    Legia Legia Warszawa

Koprowiak na tt
    Jeśli ktoś uważa, że Legia zagrała dziś słabo, to obawiam się, że nigdy nie zagra dobrze – stwierdził po meczu ze Śląskiem trener Legii Aleksandar Vuković. Hmmm...

Jest na sali lekarz?!

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Pi_Wo Zobacz posta
    Koprowiak na tt
    Jeśli ktoś uważa, że Legia zagrała dziś słabo, to obawiam się, że nigdy nie zagra dobrze – stwierdził po meczu ze Śląskiem trener Legii Aleksandar Vuković. Hmmm...

Jest na sali lekarz?!
    Niech on już odejdzie i się nie kompromituje.Remis u siebie,a ten zadowolony.Bo przecież zawsze mogli przegrać.A strata do lidera rośnie...
    Ostatnio edytowane przez AGZI ; 04-08-2019 o 19:14
    #MioduskiOut
    #VukovicOut

To juz chyba duet trenerski Jerzy Kopa Stefan Bialas byl by lepszy od tego goscia

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Pi_Wo Zobacz posta
    Koprowiak na tt

Jest na sali lekarz?!
    Niech wypierdala ten pajac.
    Cytat Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie reformy ESA37
    Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą – oczywiście patrząc tylko na konkretny miesiąc.

Legionista
    O ile można powiedzieć że od około 60 minuty przejęlismy kontrolę nad meczem, to zmiany naszego fachowca na ławce to wszystko rozpierdoliły.

Legionista Awatar jkp
    Błagam, jesteśmy na 8 miejscu w tabeli, wychodzimy 3 ofensywnych piłkarzami na Śląsk Wrocław u siebie i gramy jedna składna akcje. Jesteśmy w dupie a część z Was chce się tutaj urządzić jak widzę. Prócz nowego brazileiro, Carlitosa i Jedzy cała reszta może dla mnie wypier..ać i ten mecz to potwierdził

Legionista Awatar Naguto
    Cytat Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
    O ile można powiedzieć że od około 60 minuty przejęlismy kontrolę nad meczem, to zmiany naszego fachowca na ławce to wszystko rozpierdoliły.
    Dokładnie tak.
    Byl taki momen, w ktorym udalo im sie wymienić kilka podan, oddac celny mocny strzal i troche postraszyc Wrocławian.
    Wszystkim nagrzanym na zwolnienie Vuko proponuje spokojnie poczekac do czwartku. Po pierwszym meczu z Grekami przyszlosc Vuko bedzie juz pewnie znana.
    Legia Legia Warszawa

Legionista
    Nie wiem jak wy uważacie, ale jak dla mnie ten mecz trochę potwierdził, że miejsca dla Carlitosa w takim zespole jak Legia chyba po prostu nie ma..
    Ani nie pasuje on na "9" w drużynie, która gra dużo w ataku pozycyjnym ani na "10", gdzie nie bierze udziału w rozgrywaniu, a jak bierze to jeszcze gorzej, bo nie ma o tym pojęcia.. Ja wiem, że to indywidualnie jak na nasze warunki przezajebisty piłkarz, ale taka jest rzeczywistość. On właśnie może grać w takim niezłym średniaku jak Wisła 2 sezony temu - wszystko tam krążyło wokół niego, dużo przestrzeni, grał cofniętego napastnika, obok miał gladiatora Ondraska to przepychanek z obrońcami..
    Co z tego, że u nas zapakuje widły co parę meczów, robi najlepsze cyferki, skoro gra z nim nie wygląda..

Pewnie w najbliższym meczu nie ma co liczyć na coś takiego, ale niecierpliwie czekam na ustawienie: Majecki - Obradovic Jędrzejczyk Remy/Wieteska Stolarski - Cafu Martins - Luquinhas Gvilia Veso - Niezgoda

mam wrażenie, że to naprawdę mogłoby być optymalne zestawienie.
    Jest siła fizyczna w środku pola (Cafu), bo tego często brakuje
    Jest balans między PL, a stranieri (4 albo 5).

pod obserwacją Awatar pan_nikt
    Mioduch zrób to w końcu! Przecież to potrafisz najlepiej. Zmień go bo tak dalej być nie może.
    (L)

Legionista Awatar SzydeL
    Chciałem ich dzisiaj bronić, bo lepiej to wyglądało i przy wygranej wydźwięk tego meczu byłby trochę inny.
    Chciałem apelować o spokój, bo przed nami najważniejsze półtora tygodnia i dwumecz (prawie już) o wszystko.
    Chciałem...ale po konferencji prasowej już mi się nic nie chce.
    Vuko tracisz swoich ostatnich obrońców...niestety.

Ps.Wstrzymam się jeszcze do jutrzejszego losowania, ale dalej twierdzę, że mimo tej chu.ni będzie grupa.
    Ostatnie takie przeczucie miałem za Hasiego (rok temu nie miałem przeczucia, ale byłem pewny, że przejdą Luksemburg )
    PS2. Gwilia i Liquinhos - bez tej dwójki nie ma co wychodzić w czwartek na boisko, jedyni, którzy cokolwiek robią na boisku.Chociaż Martins też już dzisiaj w miarę wyglądał.
    PS3. Jędza King!
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Legionista Awatar Antares
    Przecież te nasze niby przejęcie meczu od 60 minuty z czego Vuković jest taki dumny nie wynikało z naszej gry, ale obsranego Śląska, który zadowalał remis. Przestali wychodzić wyższym pressingiem, cofnęli się w 11 na własną połowę i dali nam grać. Co z tego groźnego wykreowaliśmy? Nic. Czy z pola karnego był oddany jakiś strzał? Czy mieliśmy jakąś dogodną okazje przez cały mecz? Nie.

Komicznie wyglądało jak dwóch piłkarzy Śląska podchodziło pod nasze pole karne i Majecki ani razu nie wznowił gry do obrońcy tylko napieprzał dzidy, gdzie w środku dodatkowo nikogo wysokiego nie było, żeby o te dzidy walczyć.

Ta drużyna może grać w piłkę, ale nie z tym trenem. Atmosfera wokół Legii chyba nigdy nie była tak zła. Połowa kibiców tuż po przedłużeniu kontraktu pukała się w czoło, optymiści jeszcze wierzyli, ale już niewielu ich chyba zostało. Wszystkiemu winien jest tylko i wyłącznie Mioduski, przedłużenie kontraktu z Vuko to chyba była najgłupsza z całego szeregu głupich decyzji jakie podjął.
    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Ostatnie zwycięstwo na Łazienkowskiej 20 kwietnia 2019 r. Odechciewa się pisać cokolwiek więcej.

Legionista
    Ja tak tylko dodam, że jakby dzis w naszej drużynie biegał taki VOO, to skończyłoby się spokojnym 2-0, dużą liczbą sytuacji i wszyscy byliby bardzo content

Legionista Awatar jkp
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Ja tak tylko dodam, że jakby dzis w naszej drużynie biegał taki VOO, to skończyłoby się spokojnym 2-0, dużą liczbą sytuacji i wszyscy byliby bardzo content
    A jakby biegał Messi z Ronaldo to byśmy ich powieźli 10:0

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez jkp Zobacz posta
    A jakby biegał Messi z Ronaldo to byśmy ich powieźli 10:0
    Chyba nie zrozumiałeś za bardzo co chciałem przekazać.

Dla tych twierdzących, że dalej to jakaś mega żenada (nie mówię, że było dobrze, ale znacznie lepiej już niż ostatnio i gdyby udało się coś ustrzelić to odbiór byłby znacznie inny), chciałem tylko przypomnieć, że Legia nie gra lepszej piłki od, bagatela, 2,5 sezonu, czyli jeszcze wiosny z Magierą (no i VOO przede wszystkim).

Panie Magiera, niech się pan już nie tłumaczy :P.

Legionista Awatar Marcino
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Ostatnie zwycięstwo na Łazienkowskiej 20 kwietnia 2019 r. Odechciewa się pisać cokolwiek więcej.
    Wszystko w temacie. Ja pier....
    Taki Janusz Wójcik to się w grobie przewraca. Dla mnie to jest pośmiewisko a nie trener. Takie wyniki w lidze zaprowadzą nas max. do pierwszej ósemki.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Uprawnienia umieszczania postów