Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 151 do 170 z 170

Wątek: Legia - Pogoń Szczecin [1. kol. Ekstraklasy 2019/20, 21.07.2019, godz. 17:30]

Legionista Awatar r9robins
    Obejrzałem chyba wszystkie mecze pierwszej kolejki i wydaje mi się, że najwolniej biegamy i najsłabiej presujemy. Odniosłem również wrażenie, że waleczność u naszych piłkarzy nie jest na najwyższym poziomie.

Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    Obejrzałem chyba wszystkie mecze pierwszej kolejki i wydaje mi się, że najwolniej biegamy i najsłabiej presujemy. Odniosłem również wrażenie, że waleczność u naszych piłkarzy nie jest na najwyższym poziomie.
    Nie zapierd....? No jak to a przecież mieli. Radze przygotować się na powolne spadanie w dół. Albo forma przyjdzie we wrześniu, tylko wtedy komu ona jest potrzebna?

Cytat Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Jak dla mnie katastrofa już była. Przegranie PP z Rakowem, przegranie ligi z Piastem. Konsekwencje ?
    Nowy kontrakt dla Vuko.
    Była to wiadomo. Byłem przeciwnikiem zostawienia Vuko, tak samo jak Klafa. Tamten chociaż osiągnął sukces w lidze, więc jakoś się to broniło. Teraz Mioduski takich argumentów nie ma. Następnej katastrofy Vukovic nie przetrwa. Jeśli ma ona nastąpić, to w III lub IV rundzie eliminacji. Finowie to ogóry. Nawet grając tak jak teraz ich przejdziemy. Jeśli KTOKOLWIEK w klubie analizuje grę drużyny i widzi lub nie widzi światełko nadziei w Vuko, to jego posada powinna być tematem sporu w klubie, a poszukiwania ew. następny już powinny mieć miejsce. Pewności nie mam, ale myślę, że w klubie nawet nie mają listy potencjalnych kandydatów i czekają na to co się wydarzy. Niektórzy pewnie w ogóle mają to w d.upie i skupiają się na wojenkach o stołki i dostęp do ucha Mioduskiego, jak mówią plotki. To interesuje tych dyletantów - ciepła posadka.
    Ostatnio edytowane przez Werten ; 22-07-2019 o 11:29

Legionista Awatar Marcino
    Zgadza się. Klaf wygrał ligę i puchar, dał sporo radości, a te ostatnie mecze grali całkiem przyjemny dla oka futbol. Jednakże niemal pewne było to, że czar pryśnie bardzo szybko.

Nie, nie i jeszcze raz nie dla kolejnych amatorów w Legii. Jak nie potrafią znaleźć trenera to niech podkupią jakiegoś fachowca, który coś potrafi jak np. trener Portowców. To przykład, głupi, prosty przykład. Vuko dostał ogromny kredyt i nie spłaca go w żadnym procencie, roluje linię debetową i nie próbuje się odbić od tego co spierdzielił na koniec sezonu.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Co do Vuko to nie mam zdania jeszcze ale mecz sam w sobie taki zly nie byl. Ten caly Luquinhas czy jak tam, Novikovas, Vesovic i Gvila wg mnie dobrze grali. A sklad byl mocno wymieszany. Na lige jestem umiarkowanym optymista pytanie tylko czy zdazymy z forma na LE.
    Moin, moin was geht?

Legionista Awatar Neg
    Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Absolutnie nie żartuję. Najłatwiej wszystko zwalić na słabą kadrę.

Ja powiem tyle - był najlepszy strzelec, piłkarz ligi - mamy go u siebie. Najlepszy wg wielu skrzydłowy ligi? Mamy go u siebie. Czołowy środkowy pomocnik ligi? Zawitał do nas w lecie. Poza tym np gość, który GRAŁ, a nie tylko zaliczył wpis do CV w Sportingu czy Oly.
    Możemy tak jechać dalej. Trzeba naprawdę mieć wiele złej woli, żeby nazywać tą kadrę przeciętną czy słabą. Ona jest najsilniejsza w naszej lidze i co z tym nie ma co dyskutować.
    Jak najlepszy skrzydłowy Ekstraklasy potrafi zaliczac takie spotkania w których, nie potrafi przez cały mecz dobrze przyjąc piłki i zagrac na 5 metrów do kolegi obok to dochodzę własnie do takich wniosków, że należy ściągac kogos lepszego niż tych patałachów z ligi.

Naprawdę zacznijmy rozliczac Legię z tego, że jest klubem profesjonalnym i pewne standardy powinni spełniac Europejskiej Piłki.
    Jestem w szoku, że ktoś o tej kopaninie może napisac, że nie było najgorzej a potem czytam, że nie ma słabych druzyn w Europie. Tu nie chodzi o samego Vuko. Ci piłkarze nie potrafią prostych piłek przyjmowac a co dopiero mówic o jakiejkolwiek grze. Pogoń co zaliczyła 2 mniej wpierdoli w zeszłym sezonie zasadniczym co Arka Gdynia przyjeżdza do Warszawy i ogrywa nas bez problemów. ***** skończcie z tą propagandą nienajgorszej gry. Gramy jak pierdoleni amatorzy.
    Ostatnio edytowane przez Neg ; 23-07-2019 o 06:15
    Fanatyczny Tarchomin

Legionista Awatar Tomereek
    Dużo osób zachwycało się grą Gruzina, a jego statystyki są PORAŻAJĄCE. 1 odbiór i 9 strat.
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista Awatar r9robins
    Zgadzam się z tymi osobami, które uważają że wcale nie mamy słabych piłkarzy. Twierdzę, że fundamentem wszystkiego i jednocześnie naszym największym problemem jest przygotowanie fizyczne. Bez tego nie ma szans na cokolwiek. Najprostsze zagrania sprawiają problemy, nie ma mowy o bieganiu, pressingu, asekuracji, kiwnięciu rywala czy wyjściu na pozycję. Zawodnicy ruszają się jak muchy w smole, piłka im odskakuje, nie potrafią celnie podać albo trafić w bramkę. Piszę tylko o tym co widzę na boisku bo nie wiem co się dzieje w szatni. Trudno mi bowiem uwierzyć, że od strony fizycznej wszystko jest cacy tylko nagle wszyscy (łącznie z nowymi) z niewyjaśnionych powodów, tak po prostu mają wszystko w dupie.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Dużo osób zachwycało się grą Gruzina, a jego statystyki są PORAŻAJĄCE. 1 odbiór i 9 strat.
    W ofensywie trzeba przyznać był aktywny, pokazywał się do gry, wszędzie go było pełno, zagrał kilka bardzo fajnych piłek.
    W defensywie jednak słabo - totalnie nie nadąża za rywalami, nie potrafi ich dogonić.. A miał być być takim box-to-box..

Cytat Zamieszczone przez r9robins
    Zgadzam się z tymi osobami, które uważają że wcale nie mamy słabych piłkarzy. Twierdzę, że fundamentem wszystkiego i jednocześnie naszym największym problemem jest przygotowanie fizyczne. Bez tego nie ma szans na cokolwiek. Najprostsze zagrania sprawiają problemy, nie ma mowy o bieganiu, pressingu, asekuracji, kiwnięciu rywala czy wyjściu na pozycję. Zawodnicy ruszają się jak muchy w smole, piłka im odskakuje, nie potrafią celnie podać albo trafić w bramkę. Piszę tylko o tym co widzę na boisku bo nie wiem co się dzieje w szatni. Trudno mi bowiem uwierzyć, że od strony fizycznej wszystko jest cacy tylko nagle wszyscy (łącznie z nowymi) z niewyjaśnionych powodów, tak po prostu mają wszystko w dupie.
    ale czy oni są źle przygotowani? Przecież w drugiej połowie biegali aż miło. Nie tu upatrywałbym problemu.

Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    W naszym przypadku środkowy pomocnik to powinien dobrze rozgrywać, nie ma ciągle co emocjonować się odbiorami. Musimy mieć kreatywnych pomocników.

Legionista Awatar alfa
    Cytat Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
    Przecież to bzdura. Zarówno na oko, jak i wg pomiarów mieliśmy więcej sprintów i szybkiego biegu. Naprawdę nie tutaj tkwi problem

Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    W naszym przypadku środkowy pomocnik to powinien dobrze rozgrywać, nie ma ciągle co emocjonować się odbiorami. Musimy mieć kreatywnych pomocników.
    Żeby rozgrywać, trzeba mieć piłkę. Przeciwnicy sami nam ją dadzą?
    Brak klasycznej 6 w składzie będzie dużym problemem.

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Tylko że jego mijali z łatwością ci z Gibraltaru nawet...

Jodła też mu nie pomagał. Człowiek widmo w tym meczu.
    edit: literówka.

Legionista
    litości ... już nie róbcie z Aco ******* ... po 15 latach zawodowego grania w piłkę pod wieloma trenerami i było nie było 5 latach trenerki (ok przypatrywaniu się trenerom) to podstawowe zasady taktyki i prowadzenia zespołu na pewno ma wbite na blachę w łeb. Nie wiem dlaczego jedni "to" mają, a drudzy nie. Może jak to mawiał trener Górski "to dobry trener tylko wyników nie ma" Widać to na przykładzie Magiery który przygotował się do zawodu jak mało kto, sprawdził w mniejszym klubie na niższym szczeblu, a i tak sobie nie poradził jako trener (a idiotą na pewno nie jest!). Selavi ...

Legionista
    Po meczach z Europą myślałem że będzie gorzej, ale z drugiej strony nie jest lepiej niż w tamtym sezonie, głupie błędy zdecydowały o porażce. Ciąg dalszy dwóch nie równych połów jest widoczny, nie potrafimy zgrać dwóch połów równo. Pierwsza połowa kiepska druga dożo lepsza, ale z głupimi błędami po objęciu prowadzenia. Efekt porażka na inaugurację co zaczyna być tradycją.

Cytat Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    Tylko że jego mijali z łatwością ci z Gibraltaru nawet...
    Ja Gruzina nie uważam za super wzmocnienie, więc generalnie z tym co piszesz się zgadzam.

ja akurat postawilem ze Pogon bedzie miala mistrza w tym sezonie, choc po meczu z naszymi asami nie ma co wyciagac dalekoidacych wnioskow. Kierowalem sie tym ze ich trener pracuje tam trzeci sezon? i potrafi naprawde sesnownie to poukladac, a wzmocnienia zwlaszcza w defensywie wydaja sie sensowne, a cos czuje teraz w naszej Eklapie co roku moze byc inny mistrz. Tam po cichu w spokoju potrafili stworzyc dlugofalowa wizje (wiadomo inne cele) i ja realizowac, przeczekujac chocby w spokoju slaby poczatek Runjaica, choc to moja jedynie subiektywna opinia.
    Top 3 dla nas w tym sezonie to bedzie chyba maks... Jednego chyba nie rozumiem za bardzo, jak po ostatnich meczach zeszlego sezonu mozna bylo zostawic Vuko skoro Klaf zdobywajac dublet okazal sie pozniej za slaby. Zadecydowal wariant oszczednosciowy czy plan na budowe zespolu przedstawiony przez trenera ? Fajnie jakby zatrudniono konkretnego szkoleniowca przed zgrupowaniami i dano mu minimum jeden sezon popracowac, zeby moc ocenic wyniki zespolu ale takze rozwoj poszczegolnych graczy.

Legionista Awatar Jestem
    Z całym szacunkiem dla Pogoni, ale nie pokazała w meczu z nami swoich wyraźnych aspiracji do mistrzostwa. Porównując składy pozycja po pozycji, można dojść do podobnego wniosku.
    Pogoń jest mocnym kandydatem na pierwszą czwórkę ale jednak ze wskazaniem na końcówkę, choć zupełnie ich bym nie skreślał i oczywiście obstawiam ich duży udział w walce o mistrza. Na Piasta też mało kto stawiał w zeszłym roku, ba na miesiąc przed końcem to był po prostu żart, że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta i akurat skorzystał.
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Pogoń jest mocnym kandydatem na pierwszą czwórkę ale jednak ze wskazaniem na końcówkę, choć zupełnie ich bym nie skreślał i oczywiście obstawiam ich duży udział w walce o mistrza. Na Piasta też mało kto stawiał w zeszłym roku, ba na miesiąc przed końcem to był po prostu żart, że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta i akurat skorzystał.
    Dokladnie, a decydujacy mecz dzieki ktoremu nabrali pewnosci siebie to chyba ten w Gdansku, no i oczywiscie z nami i rzecz jasna ta slynna gra bez presji - mozemy ale nic nie musimy. Sezon dlugi, liga bardzo wyrownana ale wg mnie ich glownym atutem jest trener. A w meczu z nami umieli wykorzystac momenty zdecydowanego ataku, cos jak my za Berga w Lidze Europy, a kultura gry w pierwszej polowie na pewno przewyzszali Legie. Oni wiedza co maja grac, w tamtym sezonie fajnie sie ich ogladalo, ale ich obrona szwankowala w konowce ligi przez co gubili sporo punktow. Ciagly proces pracy z jednym trenerem, poprawa elementow gry ktore najbardziej zawodzily, ciekawi gracze ktorzy beda chcieli pojsc dalej (Buksa, Podstawski) i kto wie co sie wydarzy jak dobrze wejda w sezon.
    Podsumowujac: byla Lotto Ekstraklasa teraz Pko ale jedno bez zmian, czyli beben maszyny losujacej jest pusty, zaczynamy losowanie... na mistrza

juz nic wiecej nie pisze bo chyba troche nie na temat

Uprawnienia umieszczania postów