Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 61 do 71 z 71

Wątek: #MuralDlaKazika

Legionisci.com Awatar Woytek
    Brawo Bobicz!!

Legionista Awatar Benek
    Brawo Bobicz !!! Szacunek dla Ciebie za poświęcony czas i zaangażowanie !!!!
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Brawo Panie i Panowie !!!

Piękna sprawa, że w #RokDeyny udało nam się wygrać z takim projektem. Sam bym nie dał rady więc podziękowania należą się Wam!

Realizacja zaplanowana jest na 2020. Co, jak, kiedy - tego dowiem się później. Pierwszy raz mój projekt wygrał w takim konkursie

Legionista Awatar R.
    Wielkie brawa za ten projekt. Szkoda tylko, ze w roku Deyny to kibice muszą działać, a klub praktycznie w tym temacie nie robi nic.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Legionista Awatar Mieczysław
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Brawo Panie i Panowie !!!

Piękna sprawa, że w #RokDeyny udało nam się wygrać z takim projektem. Sam bym nie dał rady więc podziękowania należą się Wam!

Realizacja zaplanowana jest na 2020. Co, jak, kiedy - tego dowiem się później. Pierwszy raz mój projekt wygrał w takim konkursie
    Bobicz gratki, jesteś wielki.
    „Na gruzach starego świata powstał nowy, znacznie gorszy, skażony anglosaskim cynizmem, zakłamaniem i podłością. Bez porównania więcej zła wyrządzili na świecie anglosascy mężowie stanu niż Hitler i Stalin razem wzięci. Tamci zabili ciała, ci zabili dusze milionów.” Zbigniew Blichewicz "Szczerba".

W XII rusza kolejna edycja. Po tej mam kolejne wnioski i nowe pomysły więc na pewno was jeszcze pomęczę w przyszłości

Legionista Awatar Jestem
    To jakaś impreza na odsłonięcie murala chyba będzie?
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    To jakaś impreza na odsłonięcie murala chyba będzie?
    Budżet tego nie przewiduje A tak serio to oczywiście pomyślę, ale raczej symbolicznie aby wyszło godnie.

Legionista Awatar Michu
    Gratulacje!

Cześć,z profilu Kazika info także dla Was

https://www.facebook.com/MURALKazimi...type=3&theater

"3 grudnia ruszyły zgłoszenia do kolejnej edycji budżetu obywatelskiego w Warszawie. Wiecie co to oznacza? Że jako społeczność związana z naszym ukochanym miastem i najwspanialszym klubem na świecie znów możemy zrobić coś kozackiego.

Jak zawsze będę Was informował na bieżąco. Wkrótce ogłoszę nazwę projektu i opiszę Wam jego szczegóły. Wtedy nastąpi zmiana nazwy strony gdzie jak poprzednio będę wrzucał najważniejsze info. Już teraz mogę zdradzić, że będzie to największy, historyczny projekt SPORTOWY związany z Legią obejmujący wszystkie dzielnice WARSZAWY.

Co do wygranego muralu Deyny to będzie on realizowany w 2020 roku. Czekam na szczegóły od miasta. Jak tylko je otrzymam dam Wam znać"

Wątek można usunąć/ odczepić. W planie kolejne projekty - ten nie będzie już potrzebny.

Dzięki.

Uprawnienia umieszczania postów