Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 31 do 56 z 56

Wątek: #MuralDlaKazika

Legionista Awatar VBS
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy włączyli się w promocję projektu! Idzie to naprawdę świetnie.
    W kilka dni stronka zdobyla blisko 2 tysiące fanów bez wykorzystania żadnych płanych form.

Plan na najbliższe tygodnie jest następujacy:

- Dalsze budowanie społecznosci wokół projektu na FP https://www.facebook.com/MURALKazimierzaDeyny/
    - Artykuły na legijnych stronach (2/3 już poszły)
    - Newsy na stronach lokalnych związanych z Ochotą i Warszawą (omijamy media związane z agorą, tvn, rasp)

Dziś pojawił się kontakt od jednego z tego typu wydawnictw. Grzecznie odmówilem...

- Powiększenie dotarcia w Social Mediach poprzez założenie profilu na Instagramie/ Twitterze
    - Akcja z wybranymi influencerami/ youtuberami/ blogerami

Wszystko to ma na celu promocję FP i wowałenie pozywtynwego szumu wokoł projektu.
    Później założę specjalną grupę gdzie przekażę wytyczne odnosnie głosowania.
    Dzięki temu informacja trafi do większej liczby zaangażowanyc osób.
    Algorytm F jest tak zryty, ze posty z FP trafiają obecnie do 10% fanów
    Stworzy się także wydarzenie.

- Tuż przed samym głosowaniem ruszymy z akcją #MauralDlaKazika
    - Każdy głosujący podzieli się nim w Social Mediach
    - Myślę też nad wykorzystaniem mechanizmu nominacji

Jeśli ktoś ma jakieś kontakty, możliwości, aby wypromować projekt/ stronę - niech działa śmiało.
    Pamiętajcie tylko aby zachować anonimowość autora.
    Jeśli macie jakieś pomysły - piszcie priv.

Dzięki.

Z czystej ciekawości - jakich influencerów i youtuberów masz na myśli? Czy nie możesz obecnie powiedzieć?

Cytat Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
    Z czystej ciekawości - jakich influencerów i youtuberów masz na myśli? Czy nie możesz obecnie powiedzieć?
    dopiero z nimi rozmawiam, ale to mają być normalne osoby, z różnych dziedzin które czują temat. Bez żadnych wynalazków. Dopracowywuję koncepcję, aby wyszło to spójnie i poważnie. Dam znak.
    Ostatnio edytowane przez Bobicz ; 22-08-2019 o 09:08

Dziś ruszyła akcja #MuralDlaKazika

Prośba o wrzucenie poniższej grafiki wraz z hasztagiem w treści posta na wasze social media

Informacyjnie:

Ostatnio edytowane przez Bobicz ; 27-08-2019 o 12:31

Zachęcam do udzału w głosowaniu, które rusza już 6 września.
    Na F jest już wydarzenie przypominające o starcie.
    Prośba o jego udostępnienie.

https://www.facebook.com/events/714780095602313/

Głosowanie już jutro - piątek 6.09

Jutro około południa na fan pagu projektu i wszystkich legijnych stronach pojawi główny komunikat odnośnie głosowania i zaangażwania znajomych. Liczę na Wasze wsparcie. Cel jest prosty - wygrać i to w całej Warszawie!

https://www.facebook.com/MURALKazimierzaDeyny/

To jest ten moment - głosujemy na #MuralDlaKazika

Wchodzimy na stronę https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome, podajemy maila , wybieramy obszar dzielnicowy OCHOTA, a w nim projekt "MURAL Kazimierza Deyny (939) " - nr 19 na liście. Po oddaniu głosu nominujemy 5 swoich znajomych, aby oddali swój głos. Udostępniamy posta i NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA

W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Warszawy. Nie jest wymagane zameldowanie, nie trzeba być pełnoletnim, a dzieci poniżej 13 roku życia mogą głosować za pośrednictwem rodzica bądź opiekuna prawnego.
    Ostatnio edytowane przez Bobicz ; 06-09-2019 o 23:05

Legionista Awatar Jestem
    Zagłosowałem i namawiam wszystkich!

p.s. Można wybrać tylko jedną dzielnicę do głosowań dzielnicowych, ergo wybieramy Ochotę a przy okazji można jeszcze zagłosować na jakieś ogólnomiejskie, ale są słabe - lepiej się skupić tylko na Muralu
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Zagłosowałem i namawiam wszystkich!

p.s. Można wybrać tylko jedną dzielnicę do głosowań dzielnicowych, ergo wybieramy Ochotę a przy okazji można jeszcze zagłosować na jakieś ogólnomiejskie, ale są słabe - lepiej się skupić tylko na Muralu
    Kazik pierwotnie miał być ogólnomiejski - ale urząd 3x zmieniał zdanie... Wielkie dzięki stary, namów jeszcze z 5 znajomych i będzie pięknie.
    Ostatnio edytowane przez Bobicz ; 06-09-2019 o 23:06

Korzystając z okazji chciałem podziękować wszystkim legijnym redakcjom za pomoc przy równiutkim odpaleniu głosowania. To oczywiście nie koniec - głosowanie trwa do 23 września, ale na każdej z nich oprócz newsa na www i social mediach zostanie zawieszona stałka z informacją o głosowaniu. To zajmuje wam przestrzeń reklamową, moglibyście je wykorzystać na autopromocje, artykułu który podbije wam staty, a jednak zgodziliście się na to, aby wrzucić nam Kazika. I za to wielki szacun!

Lecimy dalej, każdy kto nie oddał jeszcze głosu niech wbija na stronę:

https://legionisci.com/news/78750_Gl...rza_Deyny.html

A pod tym linkiem niezmiennie FP projektu:

https://www.facebook.com/MURALKazimierzaDeyny/
    Ostatnio edytowane przez Bobicz ; 06-09-2019 o 23:17

Legionista Awatar Benek
    Czy gdzieś można sprawdzić jak idzie głosowanie ?
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Cytat Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Czy gdzieś można sprawdzić jak idzie głosowanie ?
    Nie można - wynik będzie podany na początku paździenika. Urząd co jakiś czas będzie tylko wrzucał info jak to idzie % na każdej dzielnicy, która oddała najwięcej głosów itp.

Legionista Awatar Kucharz
    Zagłosowane. Kto jeszcze tego nie zrobił - ruszta doopy

Legionista Awatar Ćwirek
    A czy jako FC możemy zagłosować - podpinając się np. pod warszawskich studentów czy to nie przejdzie?

Legionista Awatar Jaco
    Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    A czy jako FC możemy zagłosować - podpinając się np. pod warszawskich studentów czy to nie przejdzie?
    Musisz podać PESEL.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Cytat Zamieszczone przez Ćwirek Zobacz posta
    Kto może głosować w budżecie obywatelskim?

W budżecie obywatelskim może uczestniczyć każdy mieszkaniec m.st. Warszawy.

Nie jest wymagane zameldowanie. Jeśli więc np. studiujesz w Warszawie i mieszkasz w akademiku, a jesteś zameldowany w innej miescowości, możesz zgłosić projekt, a później głosować w budżecie obywatelskim.

Jeśli jednak mieszkasz w innym mieście i dojeżdzasz do Warszawy do pracy lub na studia, nie możesz wziąć udziału w warszawskim budżecie obywatelskim!

Legionista Awatar h_L
    Cytat Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
    Kto może głosować w budżecie obywatelskim?

W budżecie obywatelskim może uczestniczyć każdy mieszkaniec m.st. Warszawy.

Nie jest wymagane zameldowanie. Jeśli więc np. studiujesz w Warszawie i mieszkasz w akademiku, a jesteś zameldowany w innej miescowości, możesz zgłosić projekt, a później głosować w budżecie obywatelskim.

Jeśli jednak mieszkasz w innym mieście i dojeżdzasz do Warszawy do pracy lub na studia, nie możesz wziąć udziału w warszawskim budżecie obywatelskim!
    Dodam, że głosować mogą również dzieci (nawet te kilkutygodniowe) - wystarczy, że posiadają numer PESEL.

Legionista Awatar Benek
    Cytat Zamieszczone przez h_L Zobacz posta
    Dodam, że głosować mogą również dzieci (nawet te kilkutygodniowe) - wystarczy, że posiadają numer PESEL.
    dobrze wiedzieć
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Cytat Zamieszczone przez h_L Zobacz posta
    Dokładnie.

Dzieciaki powyżej 13 roku głosują same.
    Za te mniejsze, nawet kilkutygodniowe o czym pisze kolega, głosują rodzice/ opiekunowie prawni.

Do końca głosowania pozostało zaledwie 7 dni.

Wchodzimy na stronę https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome > wybieramy obszar dzielnicowy OCHOTA > a w nim projekt MURAL Kazimierza Deyny (939).

Na tę chwilę na projekty w tej dzielnicy zagłosowało blisko 1800 osób. Ile z tego na Kazika - nie wiem.
    Koniec głosowania 23 września. Z ubiegłorocznych statystyk wynika, że najwięcej ludzi głosuje na początku i na koniec okresu głosowania, tak więc prośba o podbijanie tematu gdzie się da. Dziś przypominamy się na legijnych stronach i w social mediach

Dzięki!
    Ostatnio edytowane przez Bobicz ; 16-09-2019 o 12:36

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Tylko 939!!! (+1) Głosów na chwilę obecną
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Cytat Zamieszczone przez Seba.Kolos Zobacz posta
    Dzięki. Koniec głosowania 23.09

Legionista Awatar rey
    To jest numer projektu ("MURAL Kazimierza Deyny (nr 939)"), a nie liczba głosów.
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    To jest numer projektu ("MURAL Kazimierza Deyny (nr 939)"), a nie liczba głosów.
    A ja myślałem, że kolega tak nr projektu promuje hehe Na tę chwilę ogólnie jest pewnie ok 2 tys. Jakby Kazik miał z tego połowę to powinno się udać, choć potencjał widzę dużo większy!

Do końca głosowania pozostały już tylko 3 dni!

Wchodzimy na stronę https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome > wybieramy obszar dzielnicowy OCHOTA > a w nim projekt „MURAL Kazimierza Deyny (939) ” - nr 19 na liście

Legionista Awatar Seba.Kolos
    Cytat Zamieszczone przez rey Zobacz posta
    @rey całkiem możliwe, możliwe również, że w momencie oddawania głosu, liczba, jaką zobaczyłem delikatnie mnie zdenerwowała
    Jedno Miasto
    I Jeden Klub
    Legia Warszawa
    Legia az po Grob

Legionista Awatar rey
    @rey całkiem możliwe, możliwe również, że w momencie oddawania głosu, liczba, jaką zobaczyłem delikatnie mnie zdenerwowała
    Damy radę
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Uprawnienia umieszczania postów