Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 121 do 132 z 132

Wątek: Mistrzostwa Europy U21

Legionista Awatar Budyń_70
    Cytat Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
    Przejście koło meczu? Gra sie jak przeciwnik pozwala. Nam dziś nie pozwolili na nic.

Ta repra dala wiecej niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Ponad stan. Należy im podziękować i pogratulować postawy.
    Zgadzam się......mieliśmy dwie chwile szczęścia dzięki tym chłopakom.

Legionista Awatar Tomereek
    Po prostu nie potrafimy grać w piłkę i nie ma co dalej drążyć. Nawet Rumuni czasem potrafią, my nie
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Legionista Awatar Bonhart
    Cytat Zamieszczone przez Tomereek Zobacz posta
    Po prostu nie potrafimy grać w piłkę i nie ma co dalej drążyć. Nawet Rumuni czasem potrafią, my nie
    100 lat za Hiszpanami jestesmy i tyle... Niezaleznie czy gramy juniorami, mlodziezowcami czy pierwsza repa. Na 100 meczow 90 przegramy, z 7 zremisujemy i moze ze 3 razy wygramy (fartem po obronie Czestochowy). Dlatego nie palowalbym tych chlopakow, bo chyba kazdy wie jak wygladalyby mecze seniorow gdybysmy trafili taka grupe w doroslych mistrzostwach Europy.
    Serio, z calego serca im wspolczuje - normalnie zwyciestwo w pierwszym meczu to zapowiedz awansu, dwa zwyciestwa to niemal pewne wyjscie z grupy.. a oni odpadli.

Legionista Awatar Benek
    6 pkt w takiego grupie to wynik ponad stan. Zagrali super turniej i nawet ta porażka tego nie zmieni. Ogólnie to bardzo udane dwa lata tej kadry,

Wydaje mi się ,że gdyby ten mecz był naszym pierwszym to mogłoby to wyglądać inaczej.

Brawo chłopaki.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Legionista Awatar Bootleg
    Grunt żeby z tej kadry 4-5 zaistniało w dorosłej kadrze. A akurat w tym roczniku jest na to bardzo duża szansa..
    Always look on the bright side of life!

Legionista Awatar bkt
    Mówiłem, żeby się nie podniecać bo jest słabo. Mecz wygladal podobnie jak z Włochami, z tym że Hiszpania potrafi wykorzystać sytuację a Włosi nie.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Cytat Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
    Pewnie, że niekoniecznie, to jest futbol - i też jestem ciekawy takiego meczu.
    Jednakże przepaść w wycenie naszej repry a hiszpańskiej czy włoskiej jest faktem i to mającym głębokie uzasadnienie. Z Włochami sobie młodzi poradzili, z Hiszpanami przerżnęli maksymalnie, właśnie m.inn. dlatego piłka jest najpopularniejszym sportem na świecie
    Chyba nawet tak wypada, że Hiszpanie z Niemcami mogą się spotkać dopiero w finale, a skoro tak, to zapowiada się zacny meczyk

A więc tak:
    Niemcy rzutem na taśmę pokonały Rumunię 4-2
    Hiszpania rozbiła Francję 4-1 i na ten moment piłkarsko jak i mentalnie chyba lepiej wygląda od Niemców przed wielkim finałem.
    Finał Niemcy - Hiszpania
    Niedziela, 30 czerwca, 19:15
    PS. Miejmy nadzieję, że młodość za bardzo nie kalkuluje i ten mecz tylko to potwierdzi

Legionista
    No chyba jednak kalkuluje, bo Francja to zwyczajnie nie pasuje do grona półfinalistów, a nie trzeba przypominac przebiegu ich trzeciego meczu grupowego.
    Także efekt naszego występu jest taki, że słaba Francja jedzie na olimpiadę, a bardzo dobrzy Włosi obyli się smakiem. W sumie nie nasz problem, ale gdyby nie kalkulacje to Rumuni po Francuzach by się przejechali

Ale trzeba przyznać, że nasza wysoka porażka z Hiszpanami w kontekście ich dzisiejszego meczu z Żabojadami nabiera innego, jakby mniej rozczarowującego wymiaru, poprostu trafiliśmy na drużynę absolutnie poza naszym zasięgiem.

Sprostowane.
    Początkowo była 19:15, a jest 20:45.

Niech mnie ktoś poprawi, dobrze słyszałem, że Szpakowski mówił, że do Hiszpanów w meczu z nami uśmiechnęło się szczęście...?

Uprawnienia umieszczania postów