Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 90 z 153

Wątek: Przygotowania do sezonu 2019/2020

Cytat Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Raptem dwa wpisy... więc daj na wstrzymanie jak w lidze zacznie kopać do swoich to może i go forumka pochwali.
    Dziś kozak meczu.
    "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Legionista Awatar Bootleg
    Pilzno rezerwami czy pierwszym składem?
    Always look on the bright side of life!

Legionista
    Jeżeli cała drużyna będzie grała dobrą piłkę, przede wszystkim miała pomysł, to taki Agra może być bardzo pożyteczny. Umiejętności czysto piłkarskie ma na dosyć niskim poziomie, ale zaangażowanie, wybieganie, szybkość to top. Wykorzystać odpowiednio walory takiego gościa i będzie pożytek.
    To tylko pokazuje jak to całe gadanie o transferach, jakości kadry na tym poziomie jest przewartościowane.
    Trener, pomysł na grę, dostosowanie taktyki do możliwości swoich graczy, wykorzystanie ich atutów i każdy może być kozakiem. Nawet Agra.

Legionista Awatar Jestem
    Jeśli Agra powtórzy w najbliższym czasie ze dwa razy takie wolne jak dzisiaj, to ja nie będę miał nic przeciw jego dalszej grze w Legii.
    Tutaj można zobaczyć: https://www.youtube.com/watch?v=2_O0RwkR5-Y&t=4334s
    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Nie ma co się podniecać ale nie wygląda to źle jak na razie. Agra jeszcze odpali i zostanie najlepszym graczem ligi. A tak na serio to oby tak dalej. Choć nauczony przykładem Skorży( kiedy to z PSG i Marsylią walczyliśmy jak równy z równym) nie ma co się grzać. Grajcie tak za miesiąc.

Cytat Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Umiejętności czysto piłkarskie ma na dosyć niskim poziomie
    Zwłaszcza ostatni gol z wolnego pokazał te niskie umiejętności.
    „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Chłopaki z 2 ligi brazylijskiej po pierwszej połowie wyglądają lepiej niż wicemistrz Polski. Wysoki presing, zagrać w piłkę potrafią. Na plus Gwilia, 2 dośrodkowania po których powinny być 2 bramki, umie minąć, zastawić się. Cafu tez widać, że w gazie, szybki, silny, że brazole się odbijają jak od ściany i piłkarsko też dzisiaj bez głupich strat. Narazie Novikovas słabiutko, jedno fajne zagranie, ale on przedwczoraj przyjechał to pewnie potrzebuję czasu. Generalnie wróciły trochę stare demony czyli brak koncepcji.

Legionista
    Pssst! To tylko sparing. Tak samo nieistotny i niewiele mówiący, jak 3:0 z Pilznem.

Trochę pressingu i nasi przez połowę nie potrafią przejść a jedyna forma rozgrywania piłki to wtedy laga do napastnika. A wchodzą w naszą obronę jak w masło.

Legionista
    Wychodzi na to ,że Carlitos nas opuszcza, kontuzji żadnej nie miał, a widzę,że po przyjeździe Miodka z ławki się nie podniósł, więc chyba można się spodziewać szybkiego wylotu do Hiszpanii

#JakŻyć #WczorajPewnaLigaMistrzówDzisiajSpadek #OjOjOj

Legionista Awatar Gabro
    Mocno zmęczona nasza ekipa. Obrona jak na zwolnionych obrotach. Przeciwnik naprawdę dobrze zakładał pressing.
    "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
    Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
    Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
    Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Cytat Zamieszczone przez twarog1987 Zobacz posta
    Wychodzi na to ,że Carlitos nas opuszcza, kontuzji żadnej nie miał, a widzę,że po przyjeździe Miodka z ławki się nie podniósł, więc chyba można się spodziewać szybkiego wylotu do Hiszpanii
    Dał pograć innym w dłuższym wymiarze czadu plus trójce która dołączyła.
    Z Rumunami powinien grać od pierwszego gwizdka dłużej.

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    #JakŻyć #WczorajPewnaLigaMistrzówDzisiajSpadek #OjOjOj
    Nie ma co udawać,że jest wszystko super.Jest bardzo źle,a jeszcze wiele wskazuje,że znowu Mioduski sprzeda kluczowego zawodnika przed samym startem sezonu.Zostaniemy z Kulenoviciem i szklanym Niezgodą.
    #MioduskiOut

Ja tylko napisałem jak było. Ci brazole jak na 2 ligę, naprawdę się prezentowali nieźle, ten pressing, technika. Obstawiałem, że to będą ogory, a tu miła niespodzianka. Brakowało dzisiaj koncepcji, zwłaszcza jak grali wyżej w obronie.

Legionista Awatar Jasper121
    Pamiętajcie, że brazylijczycy są w trakcie sezonu więc różnica w przygotowaniu fizycznym musiała być widoczna.

Cytat Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
    Nie ma co udawać,że jest wszystko super.Jest bardzo źle,a jeszcze wiele wskazuje,że znowu Mioduski sprzeda kluczowego zawodnika przed samym startem sezonu.
    A kiedy poprzednio Mioduski to zrobił?

Legionista Awatar AGZI
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    W sumie racja,wtedy rządził jeszcze Leśny,mój błąd.Ale to nie zmienia faktu,że to słaby pomysł.Takie ruchy powinny być robione możliwie najszybciej,żeby był czas na znalezienie i aklimatyzację następcy.
    #MioduskiOut

Legionista
    Cytat Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Kilka tygodni temu - sprzedał Szymańskiego
    No i nie przedłużył z Kucharczykiem...

A tak bardziej na poważnie - jak odchodził Odidja-Ofoe, to już Lesnego w klubie nie było, aczkolwiek - ten transfer rzeczywiście nie wynikał tylko z pomysłów Miducha, ale z dzęntelmeńskiej umowy miedzy Leśnym a zawodnikiem.
    Ostatnio edytowane przez Yevaud ; 01-07-2019 o 14:27
    koko koko Skorza spoko...

Legionista Awatar grodzisk1
    06.07.2019 o 17.00 otwarty sparing z Pogonią Siedlce na Ł3.

Brzmi dobrze, za Legia.net

W Austrii mamy przyjemność obserwować nowe otwarcie. Zmiany zaszły zarówno w drużynie, jak w i sztabie szkoleniowym. Wszyscy się wzajemnie poznają – nie tylko na boisku. Tworzy się nowy zespół.
    Nowym specem od przygotowania fizycznego został Łukasz Bortnik – człowiek o bogatym CV, szybko znalazł wspólny język z piłkarzami. Nie ma problemów z komunikacją – mówi po polsku, angielsku i po hiszpańsku. Wkrótce zaprezentujemy obszerny wywiad ze szkoleniowcem. Jeszcze szybciej w zespół wkomponował się Jan Mucha, który jak sam przyznaje pracuje z człowiekiem, który jest dla niego jak drugi ojciec – Krzysztofem Dowhaniem. Bardzo fajnie wygląda też praca wykonywana przez Aleksandara Radunovicia, który wszelkie polecenia przekazuje zawodnikom w dwóch językach – polskim i angielskim.
    Na treningach po raz pierwszy od dwóch lat pojawiła się indywidualizacja pracy – poprawiane są rzeczy, które u danego piłkarza najbardziej szwankują. Są podziały na grupy i praca nad różnymi aspektami gry w poszczególnych formacjach. Wróciły w końcu schematy gry. Oczywiście to wszystko trzeba jeszcze przenieść z treningów do meczów o stawkę. A to nie zawsze jest proste. Jeśli się jednak uda, to gra będzie wyglądała naprawdę ciekawie.

Legionista Awatar Gabro
    Jak za Berga.

Legionista
    Skarpetki mi się kojarzą od razu

Gintleman Awatar księciuniu
    Cytat Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Jak za Berga.
    Piotr Kamieniecki
    @PKamieniecki
    Czym dłużej obserwuję treningi w Leogang, tym bardziej czuję jakbym nieco cofnął się w czasie do obozu w... Leogang, lecz tego za kadencji Berga. Treningi dla poszczególnych formacji, indywidualizacja, dużo taktyki. #LegiaAustria2019
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Legionisci.com Awatar Woytek
    Z tym Bergiem aż tak bym nie przesadzał i tonował emocje. Za Berga to było wałkowane non stop przez wiele treningów, a za Vuko na razie widzę zalążek i wycinek takich działań.

Nie udzielałem się w temacie przygotowań, bo ciągle zastanawiam się jak ocenić to co oglądam - mam z tym problem. Warka jakoś mnie nie przekonała, w Austrii jest lepiej. Jest spokojnie, jest atmosfera, jest praca, nie ma spin, jest nowe rozdanie w drużynie + widać i słychać, że piłkarze "miło" wspominają Troię, ale ta drużyna jest sporą niewiadomą. Może to dobry znak, bo nie oczekuję cudów.

Wzmocnieniem wydaje się być Gwilia. Jędza super poziom trzyma, bronić pewnie będzie Majecki. Trudno zgadnąć jak zostanie zestawiona obrona, bo trochę to jest poprzestawiane. Niby "Vuko" tłumaczy, że Jędza na środek, a we wszystkich treningach gra na lewej, choć to pewnie efekt braku Luisa Rochy. Lewczuk piłkarsko dobrze. Novikovas chyba musi chwilę się przestawiać. Remy jakoś elektrycznie, Cafu też bez błysku. Jestem daleki od zachwycania się Agrą. Antolić i Martins ok (możliwe, że oni będą pewniakami).

Łatka "wygranego przygotowań" to od lat pocałunek śmierci

Cytat Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Z tym Bergiem aż tak bym nie przesadzał i tonował emocje. Za Berga to było wałkowane non stop przez wiele treningów, a za Vuko na razie widzę zalążek i wycinek takich działań.

Nie udzielałem się w temacie przygotowań, bo ciągle zastanawiam się jak ocenić to co oglądam - mam z tym problem. Warka jakoś mnie nie przekonała, w Austrii jest lepiej. Jest spokojnie, jest atmosfera, jest praca, nie ma spin, jest nowe rozdanie w drużynie + widać i słychać, że piłkarze "miło" wspominają Troię, ale ta drużyna jest sporą niewiadomą. Może to dobry znak, bo nie oczekuję cudów.

Wzmocnieniem wydaje się być Gwilia. Jędza super poziom trzyma, bronić pewnie będzie Majecki. Trudno zgadnąć jak zostanie zestawiona obrona, bo trochę to jest poprzestawiane. Niby "Vuko" tłumaczy, że Jędza na środek, a we wszystkich treningach gra na lewej, choć to pewnie efekt braku Luisa Rochy. Lewczuk piłkarsko dobrze. Novikovas chyba musi chwilę się przestawiać. Remy jakoś elektrycznie, Cafu też bez błysku. Jestem daleki od zachwycania się Agrą. Antolić i Martins ok (możliwe, że oni będą pewniakami).
    Woytek, a mógłbyś się podzielić wrażeniami odnośnie pracy nowych nabytków w sztabie? Głównie mam na myśli Bortnika i Radunovicia. Dzięki

Jest transmisja ze sparingu z Rumunami?

edit: juz znalazlem na youtubie:

https://www.youtube.com/watch?v=shXaz340-5c
    Moin, moin was geht?

A jak się prezentuje Jodłowiec? Ma szansę powalczyć, czy raczej będzie opcja awaryjną? @Woytek

Legionista
    Co wyprawia ten Jędrzejczyk w defensywie to głowa mała..

Uprawnienia umieszczania postów